Deltagarlista Gren 1-58 
 
  Tävling  Sum-Sim Region    Utskriftsdatum  02 november 2009   
  Tävlingsort  Göteborg    Utskriftstid  10:43   
  Arrangör  Västsvenska Simförbundet         
 
 
Gren 1, 200m Fjärilsim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
124  Söderbergh Anna  1994  GÖTEBORG  AZ0494  50 m  2:23.33   
207  Lindholm Sofia  1993  MASS  AM1693  25 m  2:27.29   
112  Nuber Elisabeta  1993  GÖTEBORG  CH1293  25 m  2:27.41   
74  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  50 m  2:27.84   
128  Otter Ulrika von  1993  GÖTEBORG  AO3693  25 m  2:30.63   
328  Pettersson Ida  1993  SK LAXEN  AY1693  25 m  2:32.00   
274  Lundberg Anna Sirenius  1994  S 02  AO9694  25 m  2:33.29   
23  Eriksson Felicia  1994  ELFSBORG  AH8894  25 m  2:33.34   
363  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  2:36.35   
10  90  Gustafsson Anna  1994  GÖTEBORG  BE9694  25 m  2:37.71   
11  383  Fredriksson Janina  1994  UDDEVALLA  AB0694  25 m  2:38.10   
12  420  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  25 m  2:42.13   
13  341  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  25 m  2:48.14   
14  165  Jonasson Sara  1993  KUNGSBACKA  CE2293  25 m  2:54.63   
15  134  Almbratt Ida  1994  KUNGÄLV  BS9294  25 m  2:58.27   
16  161  Ivansson Kristin  1994  KUNGSBACKA  BU0894  25 m  2:59.74   
17  392  Olsson Linnéa  1994  UDDEVALLA  BH0294  25 m  3:06.96   
 
Gren 2, 200m Medley P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Selin Melker  1993  ELFSBORG  AC9593  25 m  2:14.06   
168  Persson Erik  1994  KUNGSBACKA  AB6794  25 m  2:14.24   
359  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  25 m  2:16.77   
164  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  25 m  2:20.38   
356  Cardebrant Emil  1993  TROLLHÄTTA  AK3393  25 m  2:25.63   
366  Marberg Björn  1993  TROLLHÄTTA  AF6793  25 m  2:26.80   
365  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  25 m  2:27.14   
212  Mansur Zaid  1993  MASS  AZ8593  25 m  2:27.50   
75  Blomgren Gustav  1993  GÖTEBORG  AM7393  25 m  2:28.47   
10  197  Ingelhammar Fritiof  1993  MASS  AA1110  25 m  2:29.27   
11  287  Petrusson Mathias  1993  S 77  BB4393  25 m  2:29.66   
12  180  Blomberg Daniel  1993  MASS  AH6593  25 m  2:30.31   
13  66  Alsterberg Filip  1994  GÖTEBORG  AR8394  25 m  2:31.16   
14  350  Klippfors Daniel  1993  SS STIMMET  AD3993  25 m  2:33.35   
15  139  Gustafsson Niklas  1993  KUNGÄLV  AL0593  25 m  2:35.77   
16  419  Larsson Alfred  1994  VARBERG  AL6994  25 m  2:36.69   
17  347  Brkic Tony  1994  SS STIMMET  AV1794  25 m  2:37.59   
18  196  Högberg Pontus  1994  MASS  AY6594  25 m  2:37.67   
19  140  Jodin Simon  1994  KUNGÄLV  AH2994  25 m  2:38.01   
20  372  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  2:38.58   
21  113  Olander Gustav  1994  GÖTEBORG  AO6794  25 m  2:39.62   
22  58  Elofsson Jonathan  1993  FALKÖPING  AV7393  25 m  2:39.73   
23  10  Rådman Erik  1993  ALINGSÅS  AW1593  50 m  2:41.57   
24  70  Andersson Sven  1994  GÖTEBORG  AS4594  25 m  2:41.78   
25  189  Eriksson Elias  1994  MASS  AL7794  25 m  2:43.28  RES 
26  323  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  25 m  2:43.41  RES 
27  92  Idegård André  1994  GÖTEBORG  AR2594  25 m  2:47.19  RES 
 
Gren 3, 200m Frisim F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
342  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  2:08.95   
172  Wakéus Klara  1995  KUNGSBACKA  BF5295  25 m  2:14.24   
236  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  25 m  2:14.87   
221  Rempling Johanna  1995  MASS  AB0495  25 m  2:17.56   
418  Kvarnemar Elin  1995  VARBERG  BA3295  50 m  2:18.81   
267  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  2:20.26   
292  Andersson Sanna  1995  SK 1970  AO2695  25 m  2:23.62   
330  Quander Emelie  1995  SK LAXEN  AI3695  25 m  2:25.22   
276  Ylitalo Natalie  1995  S 02  AQ8495  25 m  2:25.84   
10  369  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  2:26.23   
11  227  Sjöström Malin  1995  MASS  BA2295  25 m  2:27.47   
12  36  Knutson Boel  1995  ELFSBORG  AA8895  25 m  2:27.48   
13  354  André Johanna  1995  TROLLHÄTTA  BI9695  25 m  2:27.60   
14  412  Johansson Cecilia  1995  VARBERG  AY2695  25 m  2:27.78   
15  351  Klippfors Sandra  1995  SS STIMMET  AC5295  25 m  2:31.42   
16  192  Greberg Rebecka  1995  MASS  BN2295  25 m  2:33.34   
17  310  Amhliden Linn  1995  SK LAXEN  AQ3695  25 m  2:33.65   
18  360  Ghabayen Lena  1995  TROLLHÄTTA  AP1695  25 m  2:35.70   
19  355  Ask Jennifer  1995  TROLLHÄTTA  BJ5495  25 m  2:36.02   
20  335  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  2:36.14   
21  154  Gustafsson Matilda  1995  KUNGSBACKA  BK3495  50 m  2:37.30   
22  302  Rosengren Angelica  1995  SK 1970  AA7895  25 m  2:38.10   
23  331  Radoncic Amra  1995  SK LAXEN  AZ0495  25 m  2:38.40   
24  138  Gustafsson Linnea  1995  KUNGÄLV  AH8295  50 m  2:39.25   
25  386  Karlsson Linn  1995  UDDEVALLA  AX9295  25 m  2:39.89  RES 
26  Johansson Emma  1995  ALINGSÅS  BE9695  25 m  2:40.86  RES 
27  106  Lemon Layo  1995  GÖTEBORG  BS2295  25 m  2:41.02  RES 
 
Gren 4, 1500m Frisim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
398  Wirsén Rickard  1993  UDDEVALLA  AE0593  25 m  16:35.14   
359  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  25 m  16:55.67   
382  Eskilsson Robin  1993  UDDEVALLA  AC0793  25 m  17:10.78   
428  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  50 m  17:41.71   
111  Nordberg John  1994  GÖTEBORG  AE8594  25 m  17:42.44   
370  Nilsson Simon  1993  TROLLHÄTTA  AG5593  25 m  17:44.72   
89  Frankenfelt Oscar  1994  GÖTEBORG  AS6594  25 m  17:50.00   
258  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  18:40.49   
295  Herbertsson Hampus  1994  SK 1970  AM5994  25 m  18:57.01   
10  270  Pettersson Oscar  1994  S 02  AU3794  25 m  19:18.24   
11  405  Bresche Joakim  1994  VARBERG  AL7994  50 m  20:01.68   
12  189  Eriksson Elias  1994  MASS  AL7794  50 m  20:08.79   
13  58  Elofsson Jonathan  1993  FALKÖPING  AV7393  50 m  20:32.62   
14  350  Klippfors Daniel  1993  SS STIMMET  AD3993  25 m     
15  59  Gabrielsson Robin  1994  FALKÖPING  AK8194  25 m     
 
Gren 5, 200m Frisim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
74  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  2:05.68   
207  Lindholm Sofia  1993  MASS  AM1693  25 m  2:07.32   
343  Carlén Erika  1994  SKÖVDE SS  AM5294  25 m  2:08.96   
224  Rosén Anna  1994  MASS  AD2894  25 m  2:10.58   
112  Nuber Elisabeta  1993  GÖTEBORG  CH1293  25 m  2:11.56   
348  Idoffsson Agnes  1994  SS STIMMET  BK9694  25 m  2:12.76   
264  Josefsson Therese  1993  S 02  BO4893  25 m  2:13.04   
340  Adolfsson Caroline  1993  SKÖVDE SS  AE4293  25 m  2:13.37   
328  Pettersson Ida  1993  SK LAXEN  AY1693  25 m  2:14.24   
10  235  Westman Emma  1993  MASS  AP7693  25 m  2:14.25   
11  90  Gustafsson Anna  1994  GÖTEBORG  BE9694  25 m  2:14.44   
12  383  Fredriksson Janina  1994  UDDEVALLA  AB0694  25 m  2:16.00   
13  141  Nielsen-Fernandez Amanda  1994  KUNGÄLV  BM8294  25 m  2:18.04   
14  27  Gustavsson Hanna  1994  ELFSBORG  AL1294  25 m  2:18.77   
15  277  Zetterström Amanda  1994  S 02  BN6494  50 m  2:19.15   
16  205  Leander Maja  1993  MASS  AY0893  25 m  2:19.34   
17  261  Jarenfors Karin  1993  S 02  AV9893  25 m  2:21.21   
18  125  Tóth Rita  1994  GÖTEBORG  AJ6294  25 m  2:21.79   
19  341  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  25 m  2:22.95   
20  420  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  25 m  2:23.09   
21  231  Wallin Elin  1994  MASS  AS8494  25 m  2:24.89   
22  223  Rosdahl Susanna  1994  MASS  BD5294  25 m  2:25.39   
23  312  Baaz Felicia  1993  SK LAXEN  BI2693  25 m  2:26.09   
24  367  Mo Wendy  1994  TROLLHÄTTA  BM8494  25 m  2:26.42   
25  296  Jalnefjord Sofia  1994  SK 1970  BE0494  25 m  2:26.71  RES 
26  214  Nestvall Lina  1994  MASS  AY9694  25 m  2:26.80  RES 
27  361  Holmberg Isabella  1993  TROLLHÄTTA  AL1293  25 m  2:27.03  RES 
 
Gren 6, 400m Frisim P 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
188  Eliasson Isak  1996  MASS  AJ5596  25 m  4:37.31   
152  Georgy Joel  1996  KUNGSBACKA  AJ3996  25 m  4:38.83   
210  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  25 m  4:44.54   
275  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  4:45.21   
391  Olsson Karl  1996  UDDEVALLA  AF8396  25 m  4:48.86   
257  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  4:51.72   
87  Enouri Yosef  1996  GÖTEBORG  AL1796  25 m  4:57.06   
114  Panzar Erik  1996  GÖTEBORG  AG5596  25 m  4:58.72   
91  Gustafsson Eric  1997  GÖTEBORG  AG5397  25 m  5:02.71   
10  368  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  5:02.92   
11  63  Abraham Isac  1996  GÖTEBORG  AP7796  25 m  5:03.16   
12  126  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  5:05.34   
13  173  Zachrisson David  1996  KUNGSBACKA  AN0596  25 m  5:08.80   
14  162  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  50 m  5:10.67   
15  431  Svedlund-Selander Max  1996  LYSEKIL SS  AL6196  25 m  5:19.38   
16  326  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  5:20.80   
17  300  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  5:21.19   
18  225  Rosén Jacob  1997  MASS  AB9597  25 m  5:27.96   
19  336  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  5:30.29   
20  82  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  5:31.89   
21  429  Svensson Kalle  1997  LYSEKIL SS  AB4797  25 m  5:37.79   
22  215  Nestvall Viktor  1997  MASS  AN4597  25 m  5:38.41   
23  430  Bodestig Simon  1996  LYSEKIL SS  AT7396  25 m  5:40.04   
24  218  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  5:42.31   
25  311  Ardö Edvin  1997  SK LAXEN  AG5997  25 m  5:42.66   
26  213  Mleczkovicz Ronni  1997  MASS  AF5597  25 m  5:44.71   
27  349  Idoffsson André  1997  SS STIMMET  AE2597  25 m  5:47.78   
28  237  Zimmerman Karl  1998  MASS  AD1598  25 m  5:48.22  RES 
29  187  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  5:48.51  RES 
30  353  Svensson Axel  1997  SS STIMMET  AJ8397  25 m  5:53.66  RES 
 
Gren 7, 200m Medley F 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
12  Sköldberg Erika  1996  ALINGSÅS  AT7496  25 m  2:35.68   
116  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  2:37.58   
68  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  25 m  2:37.63   
195  Holm Ulrika  1996  MASS  AC1896  25 m  2:38.34   
84  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  2:39.37   
76  Börjesson Hanna  1996  GÖTEBORG  AM4296  25 m  2:45.19   
133  Niklasson Johanna  1996  KARLSBORG  AQ6896  25 m  2:45.53   
251  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  2:48.11   
379  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  2:48.23   
10  103  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  2:49.18   
11  157  Hvarfvenius Gina  1997  KUNGSBACKA  AY5297  25 m  2:49.24   
12  200  Johannesson Sofia  1996  MASS  AO4696  25 m  2:49.59   
13  142  Nielsen-Fernandez Josefin  1996  KUNGÄLV  AB6896  25 m  2:49.70   
14  252  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  2:49.83   
15  256  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  2:49.86   
16  378  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  2:50.14   
17  204  Krüger Ulrika  1996  MASS  BA3896  25 m  2:50.17   
18  417  Kruners Nike  1996  VARBERG  AN3496  25 m  2:50.79   
19  414  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  2:52.06   
20  396  Strandberg Emma  1997  UDDEVALLA  AX9497  25 m  2:52.50   
21  183  Carlström Klara  1997  MASS  AJ6297  25 m  2:52.83   
22  374  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  2:53.07   
23  202  Knudsen Amanda  1996  MASS  AW8896  25 m  2:53.47   
24  238  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  2:53.95   
25  178  Hjalmarsson Louise  1997  MARIESTAD  AV8697  25 m  2:54.18  RES 
26  332  Rolf Alexandra  1997  SK LAXEN  AW2897  25 m  2:54.20  RES 
27  285  Heina Christin  1996  S 77  BA0296  25 m  2:55.32  RES 
 
Gren 8, 200m Bröstsim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
168  Persson Erik  1994  KUNGSBACKA  AB6794  25 m  2:26.26   
42  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  25 m  2:34.34   
228  Söderman Alexander  1993  MASS  AU1193  25 m  2:39.33   
164  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  25 m  2:40.35   
66  Alsterberg Filip  1994  GÖTEBORG  AR8394  25 m  2:40.95   
365  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  25 m  2:43.14   
75  Blomgren Gustav  1993  GÖTEBORG  AM7393  25 m  2:43.54   
10  Rådman Erik  1993  ALINGSÅS  AW1593  25 m  2:44.74   
401  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  25 m  2:47.08   
10  196  Högberg Pontus  1994  MASS  AY6594  25 m  2:47.42   
11  372  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  2:48.59   
12  50  Mulders Robin van  1993  ELFSBORG  AO4593  25 m  2:51.41   
13  345  Ramos Marco  1993  SKÖVDE SS  AD7193  25 m  2:52.77   
14  347  Brkic Tony  1994  SS STIMMET  AV1794  25 m  2:53.11   
15  70  Andersson Sven  1994  GÖTEBORG  AS4594  25 m  2:54.08   
16  58  Elofsson Jonathan  1993  FALKÖPING  AV7393  25 m  2:59.48   
17  140  Jodin Simon  1994  KUNGÄLV  AH2994  25 m  3:03.49   
18  373  Sandblom Oscar  1993  TROLLHÄTTA  BB2393  25 m  3:06.01   
19  59  Gabrielsson Robin  1994  FALKÖPING  AK8194  25 m  3:46.65   
20  266  Lindqvist Tobias  1993  S 02  BC4193  25 m     
21  153  Gingsjö Henrik  1994  KUNGSBACKA  AU2394  25 m     
 
Gren 9, 100m Ryggsim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
308  Svensson Sofia  1993  SK GÖTENE  AF0893  25 m  1:05.58   
74  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  1:06.11   
274  Lundberg Anna Sirenius  1994  S 02  AO9694  25 m  1:06.19   
343  Carlén Erika  1994  SKÖVDE SS  AM5294  25 m  1:06.94   
124  Söderbergh Anna  1994  GÖTEBORG  AZ0494  25 m  1:07.81   
23  Eriksson Felicia  1994  ELFSBORG  AH8894  25 m  1:08.43   
150  Elvind Carolina  1994  KUNGSBACKA  BD4694  25 m  1:08.49   
307  Stenhammar Emelie  1993  SK GÖTENE  BH4293  25 m  1:09.00   
348  Idoffsson Agnes  1994  SS STIMMET  BK9694  25 m  1:09.97   
10  179  Bergström Josefina  1993  MASS  BO7493  25 m  1:13.43   
11  415  Karlsson Victoria  1994  VARBERG  AH3294  25 m  1:13.44   
12  161  Ivansson Kristin  1994  KUNGSBACKA  BU0894  25 m  1:13.50   
13  322  Ladjarevic Lejla  1993  SK LAXEN  BL7493  25 m  1:13.51   
14  363  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  1:13.86   
15  137  Axberg Josefin  1993  KUNGÄLV  AY9293  25 m  1:13.89   
16  134  Almbratt Ida  1994  KUNGÄLV  BS9294  25 m  1:13.97   
17  341  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  25 m  1:14.20   
18  38  Linderholm Lovisa  1994  ELFSBORG  AC0894  25 m  1:14.48   
19  259  Horvath Alexandra  1994  S 02  AJ9894  25 m  1:14.64   
20  141  Nielsen-Fernandez Amanda  1994  KUNGÄLV  BM8294  25 m  1:15.54   
21  115  Ramallo Solveig  1993  GÖTEBORG  BX2693  25 m  1:16.51   
22  205  Leander Maja  1993  MASS  AY0893  25 m  1:17.54   
23  61  Winlöf Linnéa  1994  FALKÖPING  AD0494  25 m  1:17.87   
24  203  Krüger Josefin  1994  MASS  BW3494  25 m  1:18.33   
25  296  Jalnefjord Sofia  1994  SK 1970  BE0494  25 m  1:18.40   
26  395  Sköld Therese  1993  UDDEVALLA  BI8493  25 m  1:18.77   
27  316  Bång Olivia  1994  SK LAXEN  BK0894  25 m  1:18.90   
28  16  Duvander Agnes  1994  BILLINGEN  AQ2294  25 m  1:19.38   
29  222  Rosdahl Charlotte  1994  MASS  BD6294  25 m  1:19.82   
30  367  Mo Wendy  1994  TROLLHÄTTA  BM8494  25 m  1:20.75   
31  37  Lark Matilda  1993  ELFSBORG  AI4693  25 m  1:21.41   
32  293  Baggesen-Gyllunge Cecilia  1994  SK 1970  BX7294  50 m  1:27.60   
33  403  Bengtsson Rebecka  1994  VARBERG  BZ7494  25 m  1:35.67  RES 
34  361  Holmberg Isabella  1993  TROLLHÄTTA  AL1293  25 m    RES 
 
Gren 10, 100m Fjärilsim P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
219  Qvirist Edvin  1995  MASS  AC6995  25 m  1:04.51   
43  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  1:07.24   
80  Cöster Julian  1995  GÖTEBORG  AM7395  25 m  1:07.25   
181  Bratt Joachim  1995  MASS  AE6395  25 m  1:08.01   
327  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  1:09.08   
380  Andersson Johan  1995  UDDEVALLA  AB9595  25 m  1:09.62   
282  O´gorman Robert  1995  S 02  AN8595  25 m  1:09.99   
232  Wang Richard  1995  MASS  AR1995  25 m  1:11.37   
315  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  1:12.41   
10  255  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  1:14.09   
11  97  Jedel Christopher  1995  GÖTEBORG  AG7995  25 m  1:14.12   
12  170  Sandberg Niklas  1995  KUNGSBACKA  AQ1195  25 m  1:14.20   
13  57  Elofsson Andreas  1995  FALKÖPING  AF3995  25 m  1:15.64   
14  206  Lindahl Björn  1995  MASS  AC2995  25 m  1:16.24   
15  159  Hörndahl Philip  1995  KUNGSBACKA  AT4395  25 m  1:17.02   
16  394  Skoglund Jesper  1995  UDDEVALLA  AD6995  25 m  1:17.15   
17  201  Karlsson Fredrik  1995  MASS  AN1795  25 m  1:17.93   
18  86  Elton Emil  1995  GÖTEBORG  AV6595  25 m  1:18.43   
19  208  Lundén Jacob  1995  MASS  AX8195  25 m  1:19.05   
20  119  Selin Martin  1995  GÖTEBORG  AY6595  25 m  1:19.20   
21  149  Asp Erik  1995  KUNGSBACKA  AU9395  25 m  1:19.60   
22  33  Johannesson Adrian  1995  ELFSBORG  AT5595  25 m  1:19.94   
23  60  Ingemansson Gustav  1995  FALKÖPING  AO3395  25 m  1:20.93   
24  28  Hammarlund Emil  1995  ELFSBORG  AT1195  25 m  1:24.79   
25  309  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  1:26.81   
26  Herrera Mateo  1995  ALINGSÅS  AZ4395  25 m  1:31.28   
27  105  Lagging Mikael  1995  GÖTEBORG  AM8395  25 m  1:33.41   
28  169  Robertsson Marcus  1995  KUNGSBACKA  AQ2195  25 m  1:35.30   
 
Gren 11, 400m Medley F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
342  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  5:07.95   
236  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  25 m  5:13.66   
273  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  5:26.83   
397  Sundström Amanda  1995  UDDEVALLA  AD9295  25 m  5:29.44   
292  Andersson Sanna  1995  SK 1970  AO2695  25 m  5:32.26   
369  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  6:03.53   
355  Ask Jennifer  1995  TROLLHÄTTA  BJ5495  25 m  6:18.81   
154  Gustafsson Matilda  1995  KUNGSBACKA  BK3495  25 m  6:44.44   
360  Ghabayen Lena  1995  TROLLHÄTTA  AP1695  25 m     
10  335  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m     
11  329  Do Hai Phuong  1995  SK LAXEN  BG8295  25 m     
12  310  Amhliden Linn  1995  SK LAXEN  AQ3695  25 m     
 
Gren 12, 4X100m Medley P 16 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  SK Elfsborg Lag 1 Pojk  2008  ELFSBORG    25 m  4:10.00   
376  Trollhättans Simsällskap  1993  TROLLHÄTTA    25 m  4:15.22   
244  Mass Pojkar Äldre  1993  MASS    25 m  4:17.19   
129  Göteborg Sim  1994  GÖTEBORG    25 m  4:26.00   
278  S02  1994  S 02    25 m  4:29.07   
148  Kungälv P16  1993  KUNGÄLV    25 m  4:36.00   
56  SK Elfsborg Lag 2 Pojk  2008  ELFSBORG    25 m  4:40.00   
62  Fss Killar  1993  FALKÖPING    25 m  4:53.20   
423  Varberg Pojkar  1993  VARBERG    25 m  4:56.20   
 
Gren 13, 4X100m Frisim F 16 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
346  Skövde SS  1993  SKÖVDE SS    25 m  3:59.18   
129  Göteborg Sim  1994  GÖTEBORG    25 m  4:03.00   
239  Mass Flickor Äldre  1993  MASS    25 m  4:05.88   
53  SK Elfsborg Lag 1 Flick  2008  ELFSBORG    25 m  4:10.00   
278  S02  1994  S 02    25 m  4:11.28   
147  Kungälv F16  1993  KUNGÄLV    25 m  4:14.01   
55  SK Elfsborg Lag 2 Flick  2008  ELFSBORG    25 m  4:25.00   
337  SK Laxen 1  1995  SK LAXEN    25 m  4:25.80   
424  Varberg Tjejer  1993  VARBERG    25 m  4:28.80   
10  376  Trollhättans Simsällskap  1993  TROLLHÄTTA    25 m  4:29.13   
11  304  Sk70 Flickor  1994  SK 1970    25 m  4:37.91   
 
Gren 14, 200m Fjärilsim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
398  Wirsén Rickard  1993  UDDEVALLA  AE0593  25 m  2:14.93   
382  Eskilsson Robin  1993  UDDEVALLA  AC0793  25 m  2:15.22   
89  Frankenfelt Oscar  1994  GÖTEBORG  AS6594  25 m  2:23.02   
268  Montalva Nils  1993  S 02  AE2393  25 m  2:26.23   
350  Klippfors Daniel  1993  SS STIMMET  AD3993  25 m  2:26.33   
365  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  25 m  2:32.94   
143  Pettersson Sebastian  1994  KUNGÄLV  AG0794  25 m  2:34.85   
299  Källén Christoffer  1993  SK 1970  AO5593  25 m  2:38.19   
70  Andersson Sven  1994  GÖTEBORG  AS4594  25 m  2:41.47   
10  153  Gingsjö Henrik  1994  KUNGSBACKA  AU2394  25 m  2:55.15   
11  58  Elofsson Jonathan  1993  FALKÖPING  AV7393  25 m  2:57.17   
 
Gren 15, 200m Medley F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
74  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  2:21.90   
308  Svensson Sofia  1993  SK GÖTENE  AF0893  25 m  2:26.55   
224  Rosén Anna  1994  MASS  AD2894  25 m  2:27.95   
124  Söderbergh Anna  1994  GÖTEBORG  AZ0494  25 m  2:28.02   
207  Lindholm Sofia  1993  MASS  AM1693  25 m  2:29.03   
235  Westman Emma  1993  MASS  AP7693  25 m  2:30.13   
363  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  2:31.19   
328  Pettersson Ida  1993  SK LAXEN  AY1693  25 m  2:31.94   
23  Eriksson Felicia  1994  ELFSBORG  AH8894  25 m  2:32.32   
10  348  Idoffsson Agnes  1994  SS STIMMET  BK9694  25 m  2:32.92   
11  383  Fredriksson Janina  1994  UDDEVALLA  AB0694  25 m  2:35.04   
12  90  Gustafsson Anna  1994  GÖTEBORG  BE9694  25 m  2:35.15   
13  307  Stenhammar Emelie  1993  SK GÖTENE  BH4293  25 m  2:35.43   
14  112  Nuber Elisabeta  1993  GÖTEBORG  CH1293  50 m  2:35.45   
15  277  Zetterström Amanda  1994  S 02  BN6494  50 m  2:36.77   
16  29  Heintz Josefine  1994  ELFSBORG  AC8694  25 m  2:37.15   
17  387  Koch Lykke  1994  UDDEVALLA  AB2694  25 m  2:37.32   
18  27  Gustavsson Hanna  1994  ELFSBORG  AL1294  25 m  2:37.89   
19  179  Bergström Josefina  1993  MASS  BO7493  25 m  2:39.11   
20  134  Almbratt Ida  1994  KUNGÄLV  BS9294  25 m  2:39.14   
21  420  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  25 m  2:40.13   
22  261  Jarenfors Karin  1993  S 02  AV9893  25 m  2:40.18   
23  38  Linderholm Lovisa  1994  ELFSBORG  AC0894  25 m  2:40.31   
24  150  Elvind Carolina  1994  KUNGSBACKA  BD4694  25 m  2:40.61   
25  341  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  25 m  2:42.48  RES 
26  205  Leander Maja  1993  MASS  AY0893  25 m  2:43.40  RES 
27  161  Ivansson Kristin  1994  KUNGSBACKA  BU0894  25 m  2:43.60  RES 
 
Gren 16, 200m Frisim P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
43  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  2:01.08   
327  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  2:08.21   
160  Hörndahl Viktor  1995  KUNGSBACKA  AT5395  25 m  2:08.33   
33  Johannesson Adrian  1995  ELFSBORG  AT5595  25 m  2:09.45   
219  Qvirist Edvin  1995  MASS  AC6995  25 m  2:09.85   
193  Hazard Ludvig  1995  MASS  AN9595  25 m  2:12.36   
380  Andersson Johan  1995  UDDEVALLA  AB9595  25 m  2:13.65   
233  Welliver Anton  1995  MASS  AA4595  25 m  2:13.68   
282  O´gorman Robert  1995  S 02  AN8595  25 m  2:14.16   
10  97  Jedel Christopher  1995  GÖTEBORG  AG7995  25 m  2:14.75   
11  315  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  2:15.70   
12  80  Cöster Julian  1995  GÖTEBORG  AM7395  25 m  2:17.30   
13  149  Asp Erik  1995  KUNGSBACKA  AU9395  25 m  2:18.31   
14  208  Lundén Jacob  1995  MASS  AX8195  25 m  2:19.52   
15  57  Elofsson Andreas  1995  FALKÖPING  AF3995  25 m  2:19.54   
16  394  Skoglund Jesper  1995  UDDEVALLA  AD6995  25 m  2:21.03   
17  385  Johansson Hampus  1995  UDDEVALLA  AB1995  25 m  2:21.63   
18  86  Elton Emil  1995  GÖTEBORG  AV6595  25 m  2:22.16   
19  206  Lindahl Björn  1995  MASS  AC2995  25 m  2:25.32   
20  169  Robertsson Marcus  1995  KUNGSBACKA  AQ2195  25 m  2:26.32   
21  201  Karlsson Fredrik  1995  MASS  AN1795  25 m  2:26.48   
22  185  Christensson Mattias  1995  MASS  AQ1995  25 m  2:28.23   
23  118  Sands Oscar  1995  GÖTEBORG  AM9395  25 m  2:28.72   
24  155  Hennings Theodor  1995  KUNGSBACKA  AY3795  25 m  2:29.17   
25  232  Wang Richard  1995  MASS  AR1995  50 m  2:29.19  RES 
26  60  Ingemansson Gustav  1995  FALKÖPING  AO3395  25 m  2:29.33  RES 
27  272  Schariot Jakob  1995  S 02  AH6795  25 m  2:30.39  RES 
 
Gren 17, 100m Frisim F 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
12  Sköldberg Erika  1996  ALINGSÅS  AT7496  25 m  1:01.96   
68  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  25 m  1:03.14   
84  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  1:03.19   
116  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  1:03.64   
195  Holm Ulrika  1996  MASS  AC1896  25 m  1:04.40   
407  Henriksson Ida  1996  VARBERG  AN1496  25 m  1:04.61   
136  Avenius Isabelle  1996  KUNGÄLV  AX3496  25 m  1:04.72   
178  Hjalmarsson Louise  1997  MARIESTAD  AV8697  25 m  1:04.94   
252  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  1:06.17   
10  103  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  1:06.29   
11  298  Krische Elisabeth  1996  SK 1970  AF6896  25 m  1:06.59   
12  142  Nielsen-Fernandez Josefin  1996  KUNGÄLV  AB6896  25 m  1:06.82   
13  76  Börjesson Hanna  1996  GÖTEBORG  AM4296  25 m  1:06.89   
14  378  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  1:07.25   
15  200  Johannesson Sofia  1996  MASS  AO4696  25 m  1:07.69   
16  199  Janzén My  1997  MASS  AF2497  25 m  1:07.97   
17  251  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  1:08.03   
18  396  Strandberg Emma  1997  UDDEVALLA  AX9497  25 m  1:08.16   
19  285  Heina Christin  1996  S 77  BA0296  25 m  1:08.24   
20  133  Niklasson Johanna  1996  KARLSBORG  AQ6896  25 m  1:08.42   
21  202  Knudsen Amanda  1996  MASS  AW8896  25 m  1:08.61   
22  379  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  1:08.73   
23  238  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  1:08.74   
24  183  Carlström Klara  1997  MASS  AJ6297  25 m  1:08.86   
25  52  Yngvesson Angelica  1996  ELFSBORG  BJ4296  25 m  1:08.93   
26  254  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  1:09.05   
27  230  Turesson Sarah  1996  MASS  AI5496  25 m  1:09.07   
28  157  Hvarfvenius Gina  1997  KUNGSBACKA  AY5297  25 m  1:09.28   
29  256  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  1:09.56   
30  102  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  1:09.58   
31  374  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  1:09.61   
32  101  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  1:09.95   
33  144  Schütt Beatrice  1996  KUNGÄLV  BA9696  25 m  1:10.05  RES 
34  332  Rolf Alexandra  1997  SK LAXEN  AW2897  25 m  1:10.28  RES 
35  145  Ödlund Malin  1996  KUNGÄLV  BJ9896  25 m  1:10.41  RES 
 
Gren 18, 100m Ryggsim P 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
210  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  25 m  1:08.67   
188  Eliasson Isak  1996  MASS  AJ5596  25 m  1:10.66   
152  Georgy Joel  1996  KUNGSBACKA  AJ3996  25 m  1:11.65   
275  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  1:12.11   
31  Hess Georg  1996  ELFSBORG  AD0396  25 m  1:13.35   
368  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  1:14.14   
257  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  1:16.07   
326  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  1:16.11   
82  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  1:17.38   
10  333  Rydberg Timmie  1996  SK LAXEN  AM9596  25 m  1:17.48   
11  114  Panzar Erik  1996  GÖTEBORG  AG5596  25 m  1:18.10   
12  91  Gustafsson Eric  1997  GÖTEBORG  AG5397  25 m  1:19.24   
13  126  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  1:19.28   
14  63  Abraham Isac  1996  GÖTEBORG  AP7796  25 m  1:19.52   
15  431  Svedlund-Selander Max  1996  LYSEKIL SS  AL6196  25 m  1:19.96   
16  22  Eriksson Casper  1996  ELFSBORG  AD4796  25 m  1:20.54   
17  336  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  1:21.56   
18  237  Zimmerman Karl  1998  MASS  AD1598  25 m  1:21.64   
19  429  Svensson Kalle  1997  LYSEKIL SS  AB4797  25 m  1:21.78   
20  187  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  1:22.44   
21  225  Rosén Jacob  1997  MASS  AB9597  25 m  1:22.44   
22  162  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  25 m  1:23.11   
23  218  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  1:23.43   
24  182  Brohammer Oscar  1998  MASS  AG9998  25 m  1:24.90   
25  77  Börjesson Pär  1998  GÖTEBORG  AC6798  25 m  1:25.10   
26  430  Bodestig Simon  1996  LYSEKIL SS  AT7396  25 m  1:25.27   
27  300  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  1:26.23   
28  87  Enouri Yosef  1996  GÖTEBORG  AL1796  25 m  1:26.40   
29  349  Idoffsson André  1997  SS STIMMET  AE2597  25 m  1:26.48   
30  311  Ardö Edvin  1997  SK LAXEN  AG5997  25 m  1:26.67   
31  215  Nestvall Viktor  1997  MASS  AN4597  25 m  1:28.04   
32  73  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  1:28.49   
33  45  Pedersen Marcus  1997  ELFSBORG  AC7197  25 m  1:28.53   
34  213  Mleczkovicz Ronni  1997  MASS  AF5597  25 m  1:28.96   
35  Hedlund Joel  1996  ALINGSÅS  AS1796  25 m  1:29.15   
36  353  Svensson Axel  1997  SS STIMMET  AJ8397  25 m  1:29.55  RES 
37  283  Ericsson Magnus  1997  S 77  AP3597  25 m  1:30.06  RES 
38  253  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  1:30.44  RES 
 
Gren 19, 200m Bröstsim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
235  Westman Emma  1993  MASS  AP7693  25 m  2:38.52   
128  Otter Ulrika von  1993  GÖTEBORG  AO3693  25 m  2:41.25   
363  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  2:43.99   
343  Carlén Erika  1994  SKÖVDE SS  AM5294  25 m  2:44.62   
224  Rosén Anna  1994  MASS  AD2894  25 m  2:50.24   
387  Koch Lykke  1994  UDDEVALLA  AB2694  25 m  2:53.64   
271  Schariot Hanna  1993  S 02  BD4493  25 m  2:54.58   
316  Bång Olivia  1994  SK LAXEN  BK0894  25 m  2:59.79   
231  Wallin Elin  1994  MASS  AS8494  25 m  3:00.50   
10  16  Duvander Agnes  1994  BILLINGEN  AQ2294  25 m  3:01.16   
11  420  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  25 m  3:01.30   
12  367  Mo Wendy  1994  TROLLHÄTTA  BM8494  25 m  3:01.43   
13  61  Winlöf Linnéa  1994  FALKÖPING  AD0494  25 m  3:04.36   
14  400  Andersson Erica  1994  VARBERG  AO1894  25 m  3:05.54   
15  413  Karlsson Jennifer  1994  VARBERG  BF6294  25 m  3:07.02   
16  358  Ericson Louise  1994  TROLLHÄTTA  AF8894  25 m  3:08.46   
17  249  Alm Emelie  1994  S 02  AJ7894  50 m  3:09.87   
18  392  Olsson Linnéa  1994  UDDEVALLA  BH0294  25 m  3:10.30   
19  324  Martinsson Astrid  1994  SK LAXEN  AS1894  25 m  3:14.86   
20  293  Baggesen-Gyllunge Cecilia  1994  SK 1970  BX7294  25 m  3:16.41   
21  403  Bengtsson Rebecka  1994  VARBERG  BZ7494  50 m  3:53.71   
22  361  Holmberg Isabella  1993  TROLLHÄTTA  AL1293  25 m     
 
Gren 20, 200m Frisim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Selin Melker  1993  ELFSBORG  AC9593  25 m  1:57.56   
359  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  25 m  1:57.77   
398  Wirsén Rickard  1993  UDDEVALLA  AE0593  25 m  1:59.78   
228  Söderman Alexander  1993  MASS  AU1193  25 m  2:01.25   
428  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m  2:02.34   
370  Nilsson Simon  1993  TROLLHÄTTA  AG5593  25 m  2:02.79   
197  Ingelhammar Fritiof  1993  MASS  AA1110  25 m  2:04.82   
135  Arvidsson Anton  1994  KUNGÄLV  AF1594  25 m  2:05.13   
260  Janson Martin  1994  S 02  AU9194  25 m  2:05.17   
10  258  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  2:06.62   
11  366  Marberg Björn  1993  TROLLHÄTTA  AF6793  25 m  2:06.77   
12  180  Blomberg Daniel  1993  MASS  AH6593  25 m  2:09.32   
13  365  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  25 m  2:09.78   
14  295  Herbertsson Hampus  1994  SK 1970  AM5994  25 m  2:10.10   
15  270  Pettersson Oscar  1994  S 02  AU3794  25 m  2:10.55   
16  89  Frankenfelt Oscar  1994  GÖTEBORG  AS6594  25 m  2:10.85   
17  111  Nordberg John  1994  GÖTEBORG  AE8594  25 m  2:12.39   
18  226  Samal Azhy  1994  MASS  AL6794  25 m  2:12.59   
19  143  Pettersson Sebastian  1994  KUNGÄLV  AG0794  25 m  2:12.63   
20  287  Petrusson Mathias  1993  S 77  BB4393  25 m  2:14.35   
21  113  Olander Gustav  1994  GÖTEBORG  AO6794  25 m  2:14.53   
22  347  Brkic Tony  1994  SS STIMMET  AV1794  25 m  2:14.92   
23  58  Elofsson Jonathan  1993  FALKÖPING  AV7393  25 m  2:18.36   
24  75  Blomgren Gustav  1993  GÖTEBORG  AM7393  25 m  2:18.86   
25  381  Bryngelsson Aron  1993  UDDEVALLA  AU4793  25 m  2:19.69  RES 
26  405  Bresche Joakim  1994  VARBERG  AL7994  25 m  2:19.92  RES 
27  419  Larsson Alfred  1994  VARBERG  AL6994  25 m  2:20.80  RES 
 
Gren 21, 100m Fjärilsim F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
342  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  1:02.92   
236  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  50 m  1:10.63   
227  Sjöström Malin  1995  MASS  BA2295  25 m  1:11.07   
397  Sundström Amanda  1995  UDDEVALLA  AD9295  25 m  1:11.66   
273  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  1:12.23   
172  Wakéus Klara  1995  KUNGSBACKA  BF5295  25 m  1:12.37   
292  Andersson Sanna  1995  SK 1970  AO2695  25 m  1:14.24   
330  Quander Emelie  1995  SK LAXEN  AI3695  25 m  1:15.32   
221  Rempling Johanna  1995  MASS  AB0495  25 m  1:15.42   
10  354  André Johanna  1995  TROLLHÄTTA  BI9695  25 m  1:18.16   
11  310  Amhliden Linn  1995  SK LAXEN  AQ3695  25 m  1:18.71   
12  344  Pavlic Andrea  1995  SKÖVDE SS  AL8695  25 m  1:19.44   
13  351  Klippfors Sandra  1995  SS STIMMET  AC5295  25 m  1:20.77   
14  335  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  1:21.18   
15  331  Radoncic Amra  1995  SK LAXEN  AZ0495  25 m  1:23.88   
16  192  Greberg Rebecka  1995  MASS  BN2295  25 m  1:24.71   
17  386  Karlsson Linn  1995  UDDEVALLA  AX9295  25 m  1:24.88   
18  418  Kvarnemar Elin  1995  VARBERG  BA3295  25 m  1:25.18   
19  355  Ask Jennifer  1995  TROLLHÄTTA  BJ5495  25 m  1:25.18   
20  234  Wendt Johanna  1995  MASS  AS4695  25 m  1:25.76   
21  276  Ylitalo Natalie  1995  S 02  AQ8495  25 m  1:25.80   
22  Johansson Emma  1995  ALINGSÅS  BE9695  25 m  1:27.43   
23  154  Gustafsson Matilda  1995  KUNGSBACKA  BK3495  25 m  1:27.83   
24  369  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  1:29.32   
25  360  Ghabayen Lena  1995  TROLLHÄTTA  AP1695  25 m  1:31.52   
26  117  Sadeghi Evin  1995  GÖTEBORG  BI7295  25 m  1:31.85   
27  106  Lemon Layo  1995  GÖTEBORG  BS2295  25 m  1:34.15   
28  329  Do Hai Phuong  1995  SK LAXEN  BG8295  25 m     
29  410  Holmefalk Marika  1995  VARBERG  BR5895  25 m     
30  163  Johansson Johanna  1995  KUNGSBACKA  BF2295  25 m     
31  11  Rådman Sara  1995  ALINGSÅS  BE0895  25 m     
32  Åsén Catrine Latifi  1995  ALINGSÅS  BO7895  25 m     
 
Gren 22, 400m Medley P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
43  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  4:54.76   
219  Qvirist Edvin  1995  MASS  AC6995  25 m  5:07.73   
255  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  5:17.78   
181  Bratt Joachim  1995  MASS  AE6395  25 m  5:17.81   
97  Jedel Christopher  1995  GÖTEBORG  AG7995  25 m  5:28.00   
170  Sandberg Niklas  1995  KUNGSBACKA  AQ1195  25 m  5:33.09   
57  Elofsson Andreas  1995  FALKÖPING  AF3995  25 m  5:41.21   
60  Ingemansson Gustav  1995  FALKÖPING  AO3395  25 m  5:53.92   
309  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m     
10  169  Robertsson Marcus  1995  KUNGSBACKA  AQ2195  25 m     
 
Gren 23, 100m Fjärilsim F 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
68  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  25 m  1:08.74   
84  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  1:11.76   
103  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  1:11.84   
12  Sköldberg Erika  1996  ALINGSÅS  AT7496  25 m  1:14.84   
136  Avenius Isabelle  1996  KUNGÄLV  AX3496  25 m  1:15.21   
116  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  1:15.40   
195  Holm Ulrika  1996  MASS  AC1896  25 m  1:16.40   
417  Kruners Nike  1996  VARBERG  AN3496  25 m  1:17.05   
157  Hvarfvenius Gina  1997  KUNGSBACKA  AY5297  25 m  1:18.28   
10  183  Carlström Klara  1997  MASS  AJ6297  25 m  1:18.58   
11  256  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  1:18.96   
12  251  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  1:19.07   
13  200  Johannesson Sofia  1996  MASS  AO4696  25 m  1:19.69   
14  133  Niklasson Johanna  1996  KARLSBORG  AQ6896  25 m  1:20.27   
15  317  Cederholm Hanna  1997  SK LAXEN  AM4497  25 m  1:20.41   
16  76  Börjesson Hanna  1996  GÖTEBORG  AM4296  25 m  1:21.02   
17  378  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  1:21.17   
18  144  Schütt Beatrice  1996  KUNGÄLV  BA9696  25 m  1:21.48   
19  379  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  1:22.10   
20  332  Rolf Alexandra  1997  SK LAXEN  AW2897  25 m  1:22.34   
21  204  Krüger Ulrika  1996  MASS  BA3896  25 m  1:22.40   
22  Rydén Hanna  1996  ALINGSÅS  BC7896  25 m  1:23.25   
23  298  Krische Elisabeth  1996  SK 1970  AF6896  25 m  1:23.57   
24  202  Knudsen Amanda  1996  MASS  AW8896  25 m  1:23.81   
25  352  Schoberg Amanda  1996  SS STIMMET  AN2896  25 m  1:24.13   
26  230  Turesson Sarah  1996  MASS  AI5496  25 m  1:24.72   
27  313  Bengtsson Kajsa  1997  SK LAXEN  AP7897  25 m  1:24.86   
28  102  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  1:24.93   
29  216  Petersson Gabriella  1998  MASS  AF8298  25 m  1:25.95   
30  357  Ehner Elin  1996  TROLLHÄTTA  AP7896  25 m  1:26.27   
31  374  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  1:27.02   
32  72  Bergstrand Maja  1996  GÖTEBORG  AM5296  25 m  1:27.10   
33  390  Nordqvist Julia  1997  UDDEVALLA  AH6297  25 m  1:27.24  RES 
34  238  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  1:27.25  RES 
35  101  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  1:27.25  RES 
 
Gren 24, 100m Bröstsim P 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
152  Georgy Joel  1996  KUNGSBACKA  AJ3996  25 m  1:15.19   
368  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  1:15.44   
210  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  25 m  1:17.12   
314  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  25 m  1:17.91   
188  Eliasson Isak  1996  MASS  AJ5596  25 m  1:19.89   
275  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  1:21.85   
391  Olsson Karl  1996  UDDEVALLA  AF8396  25 m  1:22.96   
21  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  25 m  1:24.87   
371  Olsson Linus  1996  TROLLHÄTTA  AF8196  25 m  1:25.22   
10  257  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  1:26.30   
11  429  Svensson Kalle  1997  LYSEKIL SS  AB4797  25 m  1:26.52   
12  63  Abraham Isac  1996  GÖTEBORG  AP7796  25 m  1:26.84   
13  114  Panzar Erik  1996  GÖTEBORG  AG5596  25 m  1:27.28   
14  82  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  1:28.81   
15  225  Rosén Jacob  1997  MASS  AB9597  25 m  1:28.85   
16  213  Mleczkovicz Ronni  1997  MASS  AF5597  25 m  1:29.49   
17  46  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  1:30.45   
18  126  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  1:31.50   
19  87  Enouri Yosef  1996  GÖTEBORG  AL1796  25 m  1:32.18   
20  162  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  25 m  1:32.55   
21  48  Sumi Daniel  1997  ELFSBORG  AN6597  25 m  1:33.05   
22  215  Nestvall Viktor  1997  MASS  AN4597  50 m  1:33.87   
23  187  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  1:34.42   
24  Hedlund Joel  1996  ALINGSÅS  AS1796  25 m  1:35.21   
25  326  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  1:35.58   
26  336  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  1:36.36   
27  300  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  1:37.16   
28  218  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  1:37.33   
29  91  Gustafsson Eric  1997  GÖTEBORG  AG5397  25 m  1:37.69   
30  190  Färdmar Felix  1998  MASS  AD6998  25 m  1:38.07   
31  217  Pålsson David  1996  MASS  AM1996  25 m  1:39.24   
32  127  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  1:40.04   
33  77  Börjesson Pär  1998  GÖTEBORG  AC6798  25 m  1:40.13   
34  430  Bodestig Simon  1996  LYSEKIL SS  AT7396  25 m  1:40.19  RES 
35  353  Svensson Axel  1997  SS STIMMET  AJ8397  25 m  1:41.53  RES 
36  349  Idoffsson André  1997  SS STIMMET  AE2597  25 m  1:42.22  RES 
37  120  Selin Nils  1997  GÖTEBORG  AP1997  25 m  1:43.15  RES 
 
Gren 25, 800m Frisim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
74  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  9:10.35   
112  Nuber Elisabeta  1993  GÖTEBORG  CH1293  25 m  9:11.46   
207  Lindholm Sofia  1993  MASS  AM1693  25 m  9:14.89   
90  Gustafsson Anna  1994  GÖTEBORG  BE9694  25 m  9:33.49   
348  Idoffsson Agnes  1994  SS STIMMET  BK9694  25 m  9:43.87   
264  Josefsson Therese  1993  S 02  BO4893  25 m  9:47.47   
231  Wallin Elin  1994  MASS  AS8494  25 m  10:21.97   
141  Nielsen-Fernandez Amanda  1994  KUNGÄLV  BM8294  25 m  10:23.82   
400  Andersson Erica  1994  VARBERG  AO1894  50 m  10:27.46   
10  341  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  25 m  10:28.82   
11  274  Lundberg Anna Sirenius  1994  S 02  AO9694  50 m  10:29.36   
12  364  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  10:37.24   
13  367  Mo Wendy  1994  TROLLHÄTTA  BM8494  25 m  10:49.20   
14  161  Ivansson Kristin  1994  KUNGSBACKA  BU0894  25 m  10:56.88   
15  223  Rosdahl Susanna  1994  MASS  BD5294  25 m  11:02.57   
16  296  Jalnefjord Sofia  1994  SK 1970  BE0494  25 m  11:06.65   
17  214  Nestvall Lina  1994  MASS  AY9694  25 m  11:09.99  RES 
18  312  Baaz Felicia  1993  SK LAXEN  BI2693  50 m  11:10.79  RES 
19  303  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  11:32.82  RES 
 
Gren 26, 100m Ryggsim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
398  Wirsén Rickard  1993  UDDEVALLA  AE0593  25 m  1:00.22   
168  Persson Erik  1994  KUNGSBACKA  AB6794  25 m  1:01.54   
180  Blomberg Daniel  1993  MASS  AH6593  25 m  1:02.81   
359  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  25 m  1:04.50   
428  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m  1:05.21   
366  Marberg Björn  1993  TROLLHÄTTA  AF6793  25 m  1:05.45   
41  Ohlsson Martin  1994  ELFSBORG  AB9194  25 m  1:05.77   
258  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  1:05.94   
135  Arvidsson Anton  1994  KUNGÄLV  AF1594  25 m  1:06.41   
10  75  Blomgren Gustav  1993  GÖTEBORG  AM7393  25 m  1:06.49   
11  356  Cardebrant Emil  1993  TROLLHÄTTA  AK3393  25 m  1:06.74   
12  164  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  1:07.97   
13  89  Frankenfelt Oscar  1994  GÖTEBORG  AS6594  25 m  1:10.02   
14  260  Janson Martin  1994  S 02  AU9194  25 m  1:10.35   
15  Leo André  1993  ALINGSÅS  AH7993  25 m  1:10.48   
16  184  Christensson Henrik  1993  MASS  AP2193  25 m  1:11.04   
17  419  Larsson Alfred  1994  VARBERG  AL6994  25 m  1:11.09   
18  113  Olander Gustav  1994  GÖTEBORG  AO6794  25 m  1:12.55   
19  401  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  25 m  1:12.98   
20  270  Pettersson Oscar  1994  S 02  AU3794  25 m  1:13.03   
21  139  Gustafsson Niklas  1993  KUNGÄLV  AL0593  25 m  1:13.40   
22  140  Jodin Simon  1994  KUNGÄLV  AH2994  25 m  1:14.13   
23  66  Alsterberg Filip  1994  GÖTEBORG  AR8394  25 m  1:14.69   
24  92  Idegård André  1994  GÖTEBORG  AR2594  25 m  1:15.41   
25  58  Elofsson Jonathan  1993  FALKÖPING  AV7393  25 m  1:15.43   
26  405  Bresche Joakim  1994  VARBERG  AL7994  25 m  1:16.22   
27  381  Bryngelsson Aron  1993  UDDEVALLA  AU4793  25 m  1:17.84   
28  Lindmark Oscar  1993  ALINGSÅS  AT3993  25 m  1:19.43   
29  70  Andersson Sven  1994  GÖTEBORG  AS4594  25 m  1:19.60   
30  59  Gabrielsson Robin  1994  FALKÖPING  AK8194  25 m  1:29.22   
31  153  Gingsjö Henrik  1994  KUNGSBACKA  AU2394  25 m     
 
Gren 27, 4X100m Medley F 14 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
240  Mass Flickor Yngre 1  1995  MASS    25 m  4:37.93   
130  Göteborg Sim  1995  GÖTEBORG    25 m  4:45.00   
280  S02 Lag 1  1995  S 02    25 m  4:47.90   
399  Uddevalla Sim  1995  UDDEVALLA    25 m  4:55.00   
425  Varberg Tjejer Lag 1  1995  VARBERG    25 m  4:55.60   
146  Kungälv F14  1995  KUNGÄLV    25 m  5:03.01   
337  SK Laxen 1  1995  SK LAXEN    25 m  5:04.30   
131  Göteborg Sim Lag 2  1995  GÖTEBORG    25 m  5:07.00   
241  Mass Flickor Yngre 2  1995  MASS    25 m  5:07.48   
10  377  Trollhättans Simsällskap  1995  TROLLHÄTTA    25 m  5:10.89   
11  174  Kbss Lag Damer 1  1995  KUNGSBACKA    25 m  5:10.89   
12  242  Mass Flickor Yngre 3  1995  MASS    25 m  5:16.32   
13  281  S02 Lag 2  1995  S 02    25 m  5:19.68   
14  426  Varberg Tjejer Lag 2  1995  VARBERG    25 m  5:21.10   
15  53  SK Elfsborg Lag 1 Flick  2008  ELFSBORG    25 m  5:25.00   
16  243  Mass Flickor Yngre 4  1995  MASS    25 m  5:26.94   
17  338  SK Laxen 2  1995  SK LAXEN    25 m  5:28.85   
18  132  Göteborg Sim Lag 3  1996  GÖTEBORG    25 m  5:30.00   
19  175  Kbss Lag Damer 2  1995  KUNGSBACKA    25 m  5:40.38   
20  339  SK Laxen 3  1995  SK LAXEN    25 m  5:44.50   
21  55  SK Elfsborg Lag 2 Flick  2008  ELFSBORG    25 m  5:55.00   
 
Gren 28, 4X100m Frisim P 14 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
245  Mass Pojkar Yngre 1  1995  MASS    25 m  3:57.48   
176  Kbss Lag Herrar 1  1995  KUNGSBACKA    25 m  4:05.47   
279  S02  1995  S 02    25 m  4:05.84   
337  SK Laxen 1  1995  SK LAXEN    25 m  4:05.94   
246  Mass Pojkar Yngre 2  1995  MASS    25 m  4:06.56   
399  Uddevalla Sim  1995  UDDEVALLA    25 m  4:13.00   
130  Göteborg Sim  1995  GÖTEBORG    25 m  4:14.00   
177  Kbss Lag Herrar 2  1995  KUNGSBACKA    25 m  4:22.30   
247  Mass Pojkar Yngre 3  1995  MASS    25 m  4:23.06   
10  131  Göteborg Sim Lag 2  1995  GÖTEBORG    25 m  4:30.00   
11  132  Göteborg Sim Lag 3  1996  GÖTEBORG    25 m  4:38.00   
12  54  SK Elfsborg Lag 1 Pojk  2008  ELFSBORG    25 m  4:40.00   
13  248  Mass Pojkar Yngre 4  1995  MASS    25 m  4:43.20   
14  338  SK Laxen 2  1995  SK LAXEN    25 m  4:51.65   
15  56  SK Elfsborg Lag 2 Pojk  2008  ELFSBORG    25 m  5:00.00   
 
Gren 29, 100m Frisim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Selin Melker  1993  ELFSBORG  AC9593  25 m  52.02   
359  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  25 m  53.83   
428  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m  56.27   
356  Cardebrant Emil  1993  TROLLHÄTTA  AK3393  25 m  56.42   
164  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  25 m  56.48   
370  Nilsson Simon  1993  TROLLHÄTTA  AG5593  25 m  56.76   
260  Janson Martin  1994  S 02  AU9194  25 m  56.77   
197  Ingelhammar Fritiof  1993  MASS  AA1110  25 m  56.79   
135  Arvidsson Anton  1994  KUNGÄLV  AF1594  25 m  57.11   
10  228  Söderman Alexander  1993  MASS  AU1193  25 m  57.19   
11  366  Marberg Björn  1993  TROLLHÄTTA  AF6793  25 m  58.25   
12  287  Petrusson Mathias  1993  S 77  BB4393  25 m  58.35   
13  299  Källén Christoffer  1993  SK 1970  AO5593  25 m  58.44   
14  295  Herbertsson Hampus  1994  SK 1970  AM5994  25 m  58.46   
15  143  Pettersson Sebastian  1994  KUNGÄLV  AG0794  25 m  58.69   
16  85  Ekstedt Johan  1993  GÖTEBORG  AI8993  25 m  59.07   
17  258  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  59.31   
18  Leo André  1993  ALINGSÅS  AH7993  25 m  59.71   
19  323  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  25 m  59.77   
20  180  Blomberg Daniel  1993  MASS  AH6593  25 m  59.90   
21  42  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  25 m  59.98   
22  212  Mansur Zaid  1993  MASS  AZ8593  25 m  59.99   
23  365  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  25 m  1:00.22   
24  270  Pettersson Oscar  1994  S 02  AU3794  25 m  1:00.23   
25  347  Brkic Tony  1994  SS STIMMET  AV1794  25 m  1:00.94   
26  111  Nordberg John  1994  GÖTEBORG  AE8594  50 m  1:00.96   
27  226  Samal Azhy  1994  MASS  AL6794  25 m  1:01.80   
28  58  Elofsson Jonathan  1993  FALKÖPING  AV7393  25 m  1:02.19   
29  89  Frankenfelt Oscar  1994  GÖTEBORG  AS6594  25 m  1:02.20   
30  381  Bryngelsson Aron  1993  UDDEVALLA  AU4793  25 m  1:02.28   
31  139  Gustafsson Niklas  1993  KUNGÄLV  AL0593  25 m  1:02.45   
32  184  Christensson Henrik  1993  MASS  AP2193  25 m  1:02.67   
33  405  Bresche Joakim  1994  VARBERG  AL7994  25 m  1:03.73  RES 
34  345  Ramos Marco  1993  SKÖVDE SS  AD7193  25 m  1:03.80  RES 
35  401  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  25 m  1:03.83  RES 
 
Gren 30, 400m Frisim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
74  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  4:22.80   
207  Lindholm Sofia  1993  MASS  AM1693  25 m  4:28.75   
112  Nuber Elisabeta  1993  GÖTEBORG  CH1293  25 m  4:31.87   
264  Josefsson Therese  1993  S 02  BO4893  25 m  4:38.81   
348  Idoffsson Agnes  1994  SS STIMMET  BK9694  25 m  4:39.85   
90  Gustafsson Anna  1994  GÖTEBORG  BE9694  25 m  4:40.01   
224  Rosén Anna  1994  MASS  AD2894  25 m  4:45.48   
235  Westman Emma  1993  MASS  AP7693  25 m  4:46.84   
363  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  4:47.39   
10  400  Andersson Erica  1994  VARBERG  AO1894  25 m  4:51.35   
11  277  Zetterström Amanda  1994  S 02  BN6494  25 m  4:54.91   
12  341  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  25 m  4:57.86   
13  231  Wallin Elin  1994  MASS  AS8494  25 m  4:58.93   
14  141  Nielsen-Fernandez Amanda  1994  KUNGÄLV  BM8294  25 m  5:00.08   
15  205  Leander Maja  1993  MASS  AY0893  25 m  5:01.65   
16  271  Schariot Hanna  1993  S 02  BD4493  25 m  5:04.81   
17  312  Baaz Felicia  1993  SK LAXEN  BI2693  25 m  5:05.29   
18  259  Horvath Alexandra  1994  S 02  AJ9894  25 m  5:07.60   
19  367  Mo Wendy  1994  TROLLHÄTTA  BM8494  25 m  5:09.19   
20  364  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  5:09.86   
21  223  Rosdahl Susanna  1994  MASS  BD5294  25 m  5:10.25   
22  61  Winlöf Linnéa  1994  FALKÖPING  AD0494  25 m  5:13.74   
23  296  Jalnefjord Sofia  1994  SK 1970  BE0494  25 m  5:13.88   
24  15  Waern Malin  1994  ÅMÅLS SS  BR4694  25 m  5:17.20   
25  165  Jonasson Sara  1993  KUNGSBACKA  CE2293  25 m  5:18.73  RES 
26  395  Sköld Therese  1993  UDDEVALLA  BI8493  25 m  5:22.16  RES 
27  413  Karlsson Jennifer  1994  VARBERG  BF6294  25 m  5:26.36  RES 
 
Gren 31, 200m Medley P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
43  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  2:16.61   
219  Qvirist Edvin  1995  MASS  AC6995  25 m  2:24.98   
181  Bratt Joachim  1995  MASS  AE6395  25 m  2:25.12   
193  Hazard Ludvig  1995  MASS  AN9595  25 m  2:26.05   
160  Hörndahl Viktor  1995  KUNGSBACKA  AT5395  25 m  2:29.28   
380  Andersson Johan  1995  UDDEVALLA  AB9595  25 m  2:29.91   
255  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  2:30.08   
282  O´gorman Robert  1995  S 02  AN8595  25 m  2:31.19   
170  Sandberg Niklas  1995  KUNGSBACKA  AQ1195  25 m  2:33.35   
10  149  Asp Erik  1995  KUNGSBACKA  AU9395  25 m  2:35.94   
11  315  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  2:37.28   
12  97  Jedel Christopher  1995  GÖTEBORG  AG7995  25 m  2:37.56   
13  80  Cöster Julian  1995  GÖTEBORG  AM7395  25 m  2:37.81   
14  57  Elofsson Andreas  1995  FALKÖPING  AF3995  25 m  2:40.11   
15  208  Lundén Jacob  1995  MASS  AX8195  25 m  2:40.36   
16  394  Skoglund Jesper  1995  UDDEVALLA  AD6995  25 m  2:40.85   
17  232  Wang Richard  1995  MASS  AR1995  25 m  2:41.41   
18  60  Ingemansson Gustav  1995  FALKÖPING  AO3395  25 m  2:44.63   
19  155  Hennings Theodor  1995  KUNGSBACKA  AY3795  25 m  2:45.40   
20  159  Hörndahl Philip  1995  KUNGSBACKA  AT4395  25 m  2:47.06   
21  201  Karlsson Fredrik  1995  MASS  AN1795  25 m  2:48.00   
22  206  Lindahl Björn  1995  MASS  AC2995  25 m  2:48.73   
23  211  Malmgren Johan  1995  MASS  AN2795  25 m  2:49.03   
24  14  Hamanee Start Sahaphon  1995  ÅMÅLS SS  AX3995  25 m  2:51.01   
25  169  Robertsson Marcus  1995  KUNGSBACKA  AQ2195  25 m  2:51.24  RES 
26  86  Elton Emil  1995  GÖTEBORG  AV6595  25 m  2:52.65  RES 
27  119  Selin Martin  1995  GÖTEBORG  AY6595  25 m  2:54.80  RES 
 
Gren 32, 200m Ryggsim F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
342  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  2:28.12   
267  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  50 m  2:28.31   
221  Rempling Johanna  1995  MASS  AB0495  25 m  2:29.79   
273  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  2:32.11   
397  Sundström Amanda  1995  UDDEVALLA  AD9295  25 m  2:36.61   
236  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  25 m  2:39.06   
292  Andersson Sanna  1995  SK 1970  AO2695  25 m  2:39.84   
418  Kvarnemar Elin  1995  VARBERG  BA3295  25 m  2:41.81   
330  Quander Emelie  1995  SK LAXEN  AI3695  25 m  2:43.62   
10  335  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  2:47.86   
11  369  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  2:49.38   
12  276  Ylitalo Natalie  1995  S 02  AQ8495  25 m  2:49.89   
13  386  Karlsson Linn  1995  UDDEVALLA  AX9295  25 m  2:52.37   
14  310  Amhliden Linn  1995  SK LAXEN  AQ3695  25 m  2:53.58   
15  302  Rosengren Angelica  1995  SK 1970  AA7895  50 m  2:55.96   
16  192  Greberg Rebecka  1995  MASS  BN2295  25 m  2:56.73   
17  355  Ask Jennifer  1995  TROLLHÄTTA  BJ5495  25 m  2:59.40   
18  36  Knutson Boel  1995  ELFSBORG  AA8895  25 m  3:00.34   
19  412  Johansson Cecilia  1995  VARBERG  AY2695  25 m  3:00.88   
20  331  Radoncic Amra  1995  SK LAXEN  AZ0495  25 m  3:00.92   
21  360  Ghabayen Lena  1995  TROLLHÄTTA  AP1695  25 m  3:01.74   
22  354  André Johanna  1995  TROLLHÄTTA  BI9695  25 m  3:01.90   
23  154  Gustafsson Matilda  1995  KUNGSBACKA  BK3495  25 m  3:05.32   
24  106  Lemon Layo  1995  GÖTEBORG  BS2295  25 m  3:08.15   
25  288  Ryrbo Jennifer  1995  S 77  BV7895  25 m  3:09.49  RES 
26  Johansson Emma  1995  ALINGSÅS  BE9695  25 m  3:11.12  RES 
27  209  Lundström Klara  1995  MASS  BT9495  25 m  3:11.44  RES 
 
Gren 33, 100m Bröstsim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
168  Persson Erik  1994  KUNGSBACKA  AB6794  25 m  1:06.82   
42  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  25 m  1:10.11   
228  Söderman Alexander  1993  MASS  AU1193  25 m  1:11.02   
85  Ekstedt Johan  1993  GÖTEBORG  AI8993  25 m  1:11.88   
164  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  25 m  1:13.00   
428  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m  1:14.21   
66  Alsterberg Filip  1994  GÖTEBORG  AR8394  25 m  1:14.90   
196  Högberg Pontus  1994  MASS  AY6594  25 m  1:15.15   
10  Rådman Erik  1993  ALINGSÅS  AW1593  25 m  1:15.21   
10  365  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  25 m  1:16.26   
11  75  Blomgren Gustav  1993  GÖTEBORG  AM7393  25 m  1:16.72   
12  345  Ramos Marco  1993  SKÖVDE SS  AD7193  25 m  1:17.82   
13  347  Brkic Tony  1994  SS STIMMET  AV1794  25 m  1:18.04   
14  50  Mulders Robin van  1993  ELFSBORG  AO4593  25 m  1:18.18   
15  401  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  25 m  1:18.19   
16  372  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  1:19.08   
17  70  Andersson Sven  1994  GÖTEBORG  AS4594  25 m  1:19.52   
18  58  Elofsson Jonathan  1993  FALKÖPING  AV7393  25 m  1:20.64   
19  323  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  25 m  1:21.41   
20  373  Sandblom Oscar  1993  TROLLHÄTTA  BB2393  25 m  1:23.97   
21  419  Larsson Alfred  1994  VARBERG  AL6994  25 m  1:24.96   
22  140  Jodin Simon  1994  KUNGÄLV  AH2994  25 m  1:26.34   
23  266  Lindqvist Tobias  1993  S 02  BC4193  25 m  1:27.63   
24  Lindmark Oscar  1993  ALINGSÅS  AT3993  50 m  1:31.20   
25  153  Gingsjö Henrik  1994  KUNGSBACKA  AU2394  25 m  1:31.35   
26  59  Gabrielsson Robin  1994  FALKÖPING  AK8194  25 m  1:41.02   
 
Gren 34, 200m Ryggsim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
308  Svensson Sofia  1993  SK GÖTENE  AF0893  25 m  2:19.56   
274  Lundberg Anna Sirenius  1994  S 02  AO9694  25 m  2:23.90   
74  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  2:25.18   
343  Carlén Erika  1994  SKÖVDE SS  AM5294  25 m  2:25.68   
348  Idoffsson Agnes  1994  SS STIMMET  BK9694  25 m  2:29.66   
23  Eriksson Felicia  1994  ELFSBORG  AH8894  25 m  2:30.06   
150  Elvind Carolina  1994  KUNGSBACKA  BD4694  25 m  2:31.79   
307  Stenhammar Emelie  1993  SK GÖTENE  BH4293  25 m  2:32.56   
415  Karlsson Victoria  1994  VARBERG  AH3294  25 m  2:35.67   
10  179  Bergström Josefina  1993  MASS  BO7493  25 m  2:38.40   
11  322  Ladjarevic Lejla  1993  SK LAXEN  BL7493  25 m  2:38.82   
12  38  Linderholm Lovisa  1994  ELFSBORG  AC0894  25 m  2:40.67   
13  161  Ivansson Kristin  1994  KUNGSBACKA  BU0894  25 m  2:41.90   
14  115  Ramallo Solveig  1993  GÖTEBORG  BX2693  25 m  2:43.93   
15  222  Rosdahl Charlotte  1994  MASS  BD6294  25 m  2:44.46   
16  296  Jalnefjord Sofia  1994  SK 1970  BE0494  25 m  2:45.53   
17  61  Winlöf Linnéa  1994  FALKÖPING  AD0494  25 m  2:48.78   
18  16  Duvander Agnes  1994  BILLINGEN  AQ2294  25 m  2:50.62   
19  324  Martinsson Astrid  1994  SK LAXEN  AS1894  25 m  2:51.73   
20  203  Krüger Josefin  1994  MASS  BW3494  25 m  2:52.30   
21  293  Baggesen-Gyllunge Cecilia  1994  SK 1970  BX7294  25 m  3:00.74   
22  403  Bengtsson Rebecka  1994  VARBERG  BZ7494  25 m  3:27.08   
23  361  Holmberg Isabella  1993  TROLLHÄTTA  AL1293  25 m     
 
Gren 35, 200m Medley P 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
210  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  25 m  2:26.25   
188  Eliasson Isak  1996  MASS  AJ5596  25 m  2:27.72   
152  Georgy Joel  1996  KUNGSBACKA  AJ3996  25 m  2:27.78   
314  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  25 m  2:37.50   
368  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  2:37.79   
275  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  2:37.81   
333  Rydberg Timmie  1996  SK LAXEN  AM9596  25 m  2:40.89   
257  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  2:44.87   
162  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  25 m  2:45.90   
10  173  Zachrisson David  1996  KUNGSBACKA  AN0596  25 m  2:47.01   
11  31  Hess Georg  1996  ELFSBORG  AD0396  25 m  2:48.71   
12  126  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  2:48.76   
13  114  Panzar Erik  1996  GÖTEBORG  AG5596  25 m  2:49.79   
14  82  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  2:50.19   
15  63  Abraham Isac  1996  GÖTEBORG  AP7796  50 m  2:50.78   
16  91  Gustafsson Eric  1997  GÖTEBORG  AG5397  25 m  2:51.58   
17  87  Enouri Yosef  1996  GÖTEBORG  AL1796  25 m  2:51.99   
18  225  Rosén Jacob  1997  MASS  AB9597  25 m  2:52.90   
19  326  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  2:54.97   
20  429  Svensson Kalle  1997  LYSEKIL SS  AB4797  25 m  2:56.03   
21  336  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  2:56.27   
22  22  Eriksson Casper  1996  ELFSBORG  AD4796  25 m  2:57.20   
23  218  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  2:58.50   
24  21  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  25 m  2:58.55   
25  213  Mleczkovicz Ronni  1997  MASS  AF5597  25 m  2:59.69   
26  77  Börjesson Pär  1998  GÖTEBORG  AC6798  25 m  2:59.76  RES 
27  300  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  3:02.11  RES 
28  311  Ardö Edvin  1997  SK LAXEN  AG5997  25 m  3:02.70  RES 
 
Gren 36, 400m Frisim F 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
68  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  25 m  4:41.39   
12  Sköldberg Erika  1996  ALINGSÅS  AT7496  25 m  4:43.03   
116  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  4:50.99   
84  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  4:55.69   
178  Hjalmarsson Louise  1997  MARIESTAD  AV8697  25 m  4:59.46   
195  Holm Ulrika  1996  MASS  AC1896  25 m  5:01.30   
76  Börjesson Hanna  1996  GÖTEBORG  AM4296  25 m  5:06.76   
407  Henriksson Ida  1996  VARBERG  AN1496  25 m  5:10.63   
230  Turesson Sarah  1996  MASS  AI5496  25 m  5:13.36   
10  101  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  5:13.77   
11  256  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  5:13.85   
12  251  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  5:13.89   
13  202  Knudsen Amanda  1996  MASS  AW8896  25 m  5:14.42   
14  378  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  5:15.02   
15  374  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  5:15.86   
16  133  Niklasson Johanna  1996  KARLSBORG  AQ6896  25 m  5:16.03   
17  103  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  5:16.20   
18  252  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  5:16.30   
19  352  Schoberg Amanda  1996  SS STIMMET  AN2896  25 m  5:18.23   
20  379  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  5:18.34   
21  167  Molin Annica  1996  KUNGSBACKA  AU3896  25 m  5:18.81   
22  72  Bergstrand Maja  1996  GÖTEBORG  AM5296  25 m  5:19.67   
23  142  Nielsen-Fernandez Josefin  1996  KUNGÄLV  AB6896  25 m  5:21.85   
24  332  Rolf Alexandra  1997  SK LAXEN  AW2897  25 m  5:22.77   
25  254  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  5:23.88  RES 
26  238  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  5:24.01  RES 
27  396  Strandberg Emma  1997  UDDEVALLA  AX9497  25 m  5:24.69  RES 
 
Gren 37, 400m Medley P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
398  Wirsén Rickard  1993  UDDEVALLA  AE0593  25 m  4:37.58   
168  Persson Erik  1994  KUNGSBACKA  AB6794  25 m  4:43.87   
382  Eskilsson Robin  1993  UDDEVALLA  AC0793  25 m  4:57.09   
365  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  25 m  5:09.07   
212  Mansur Zaid  1993  MASS  AZ8593  25 m  5:12.59   
350  Klippfors Daniel  1993  SS STIMMET  AD3993  25 m  5:13.66   
111  Nordberg John  1994  GÖTEBORG  AE8594  25 m  5:28.61   
89  Frankenfelt Oscar  1994  GÖTEBORG  AS6594  50 m  5:34.45   
70  Andersson Sven  1994  GÖTEBORG  AS4594  25 m  5:40.65   
10  196  Högberg Pontus  1994  MASS  AY6594  25 m  5:47.95   
11  58  Elofsson Jonathan  1993  FALKÖPING  AV7393  25 m  5:52.37   
12  140  Jodin Simon  1994  KUNGÄLV  AH2994  25 m     
13  75  Blomgren Gustav  1993  GÖTEBORG  AM7393  25 m     
14  66  Alsterberg Filip  1994  GÖTEBORG  AR8394  25 m     
 
Gren 38, 100m Fjärilsim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
124  Söderbergh Anna  1994  GÖTEBORG  AZ0494  25 m  1:04.30   
74  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  1:04.35   
340  Adolfsson Caroline  1993  SKÖVDE SS  AE4293  25 m  1:06.22   
207  Lindholm Sofia  1993  MASS  AM1693  25 m  1:07.85   
363  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  1:07.99   
23  Eriksson Felicia  1994  ELFSBORG  AH8894  25 m  1:08.05   
343  Carlén Erika  1994  SKÖVDE SS  AM5294  25 m  1:08.42   
328  Pettersson Ida  1993  SK LAXEN  AY1693  50 m  1:08.50   
27  Gustavsson Hanna  1994  ELFSBORG  AL1294  25 m  1:09.39   
10  112  Nuber Elisabeta  1993  GÖTEBORG  CH1293  25 m  1:09.41   
11  308  Svensson Sofia  1993  SK GÖTENE  AF0893  25 m  1:09.66   
12  383  Fredriksson Janina  1994  UDDEVALLA  AB0694  25 m  1:09.94   
13  128  Otter Ulrika von  1993  GÖTEBORG  AO3693  25 m  1:10.32   
14  307  Stenhammar Emelie  1993  SK GÖTENE  BH4293  25 m  1:10.96   
15  261  Jarenfors Karin  1993  S 02  AV9893  25 m  1:11.98   
16  277  Zetterström Amanda  1994  S 02  BN6494  25 m  1:12.56   
17  150  Elvind Carolina  1994  KUNGSBACKA  BD4694  25 m  1:13.00   
18  420  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  25 m  1:13.05   
19  134  Almbratt Ida  1994  KUNGÄLV  BS9294  25 m  1:13.86   
20  205  Leander Maja  1993  MASS  AY0893  25 m  1:14.95   
21  161  Ivansson Kristin  1994  KUNGSBACKA  BU0894  25 m  1:14.96   
22  341  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  25 m  1:14.97   
23  165  Jonasson Sara  1993  KUNGSBACKA  CE2293  25 m  1:15.12   
24  141  Nielsen-Fernandez Amanda  1994  KUNGÄLV  BM8294  25 m  1:15.80   
25  408  Henriksson Isabelle  1993  VARBERG  AV8893  25 m  1:16.07   
26  400  Andersson Erica  1994  VARBERG  AO1894  25 m  1:16.65   
27  61  Winlöf Linnéa  1994  FALKÖPING  AD0494  25 m  1:16.68   
28  179  Bergström Josefina  1993  MASS  BO7493  50 m  1:17.02   
29  125  Tóth Rita  1994  GÖTEBORG  AJ6294  25 m  1:17.51   
30  358  Ericson Louise  1994  TROLLHÄTTA  AF8894  25 m  1:19.63   
31  214  Nestvall Lina  1994  MASS  AY9694  25 m  1:20.47   
32  222  Rosdahl Charlotte  1994  MASS  BD6294  25 m  1:20.53   
33  364  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  1:21.35  RES 
34  392  Olsson Linnéa  1994  UDDEVALLA  BH0294  25 m  1:22.19  RES 
35  293  Baggesen-Gyllunge Cecilia  1994  SK 1970  BX7294  25 m  1:24.17  RES 
 
Gren 39, 800m Frisim P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
43  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  8:46.83   
327  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  9:21.16   
219  Qvirist Edvin  1995  MASS  AC6995  25 m  9:27.54   
97  Jedel Christopher  1995  GÖTEBORG  AG7995  25 m  9:28.73   
160  Hörndahl Viktor  1995  KUNGSBACKA  AT5395  25 m  9:35.10   
193  Hazard Ludvig  1995  MASS  AN9595  25 m  9:40.40   
233  Welliver Anton  1995  MASS  AA4595  25 m  9:46.37   
33  Johannesson Adrian  1995  ELFSBORG  AT5595  25 m  9:46.86   
315  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  10:03.07   
10  86  Elton Emil  1995  GÖTEBORG  AV6595  25 m  10:15.85   
11  394  Skoglund Jesper  1995  UDDEVALLA  AD6995  25 m  10:22.56   
12  272  Schariot Jakob  1995  S 02  AH6795  25 m  10:48.92   
13  159  Hörndahl Philip  1995  KUNGSBACKA  AT4395  25 m  10:57.42   
14  169  Robertsson Marcus  1995  KUNGSBACKA  AQ2195  25 m  11:03.24   
15  404  Berglund Anton  1995  VARBERG  AX2195  25 m     
16  60  Ingemansson Gustav  1995  FALKÖPING  AO3395  25 m     
17  57  Elofsson Andreas  1995  FALKÖPING  AF3995  25 m    RES 
18  309  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m    RES 
19  181  Bratt Joachim  1995  MASS  AE6395  25 m    RES 
 
Gren 40, 200m Bröstsim F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
236  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  25 m  2:39.50   
342  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  2:49.03   
273  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  2:51.13   
422  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  2:51.97   
172  Wakéus Klara  1995  KUNGSBACKA  BF5295  25 m  2:53.31   
138  Gustafsson Linnea  1995  KUNGÄLV  AH8295  25 m  2:56.35   
117  Sadeghi Evin  1995  GÖTEBORG  BI7295  25 m  2:58.30   
397  Sundström Amanda  1995  UDDEVALLA  AD9295  25 m  2:58.47   
292  Andersson Sanna  1995  SK 1970  AO2695  25 m  2:59.87   
10  106  Lemon Layo  1995  GÖTEBORG  BS2295  25 m  3:13.60   
11  192  Greberg Rebecka  1995  MASS  BN2295  25 m  3:14.55   
12  329  Do Hai Phuong  1995  SK LAXEN  BG8295  25 m  3:15.23   
13  355  Ask Jennifer  1995  TROLLHÄTTA  BJ5495  25 m  3:16.61   
14  369  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  3:20.36   
15  360  Ghabayen Lena  1995  TROLLHÄTTA  AP1695  25 m  3:22.46   
16  163  Johansson Johanna  1995  KUNGSBACKA  BF2295  50 m  3:25.69   
17  11  Rådman Sara  1995  ALINGSÅS  BE0895  25 m  3:26.14   
18  Åsén Catrine Latifi  1995  ALINGSÅS  BO7895  25 m  3:30.45   
19  209  Lundström Klara  1995  MASS  BT9495  25 m  3:30.59   
20  410  Holmefalk Marika  1995  VARBERG  BR5895  25 m  3:37.36   
21  64  Abraham Meron  1995  GÖTEBORG  BP0495  50 m  3:49.79   
22  302  Rosengren Angelica  1995  SK 1970  AA7895  25 m     
23  351  Klippfors Sandra  1995  SS STIMMET  AC5295  25 m     
 
Gren 41, 4X100m Frisim P 16 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  SK Elfsborg Lag 1 Pojk  2008  ELFSBORG    25 m  3:45.00   
376  Trollhättans Simsällskap  1993  TROLLHÄTTA    25 m  3:45.26   
244  Mass Pojkar Äldre  1993  MASS    25 m  3:52.42   
148  Kungälv P16  1993  KUNGÄLV    50 m  3:56.00   
278  S02  1994  S 02    25 m  3:57.08   
56  SK Elfsborg Lag 2 Pojk  2008  ELFSBORG    25 m  4:00.00   
129  Göteborg Sim  1994  GÖTEBORG    25 m  4:03.00   
62  Fss Killar  1993  FALKÖPING    25 m  4:20.30   
423  Varberg Pojkar  1993  VARBERG    25 m  4:23.10   
 
Gren 42, 4X100m Medley F 16 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
129  Göteborg Sim  1994  GÖTEBORG    25 m  4:26.00   
346  Skövde SS  1993  SKÖVDE SS    25 m  4:29.85   
376  Trollhättans Simsällskap  1993  TROLLHÄTTA    25 m  4:31.25   
239  Mass Flickor Äldre  1993  MASS    25 m  4:33.72   
278  S02  1994  S 02    25 m  4:39.68   
53  SK Elfsborg Lag 1 Flick  2008  ELFSBORG    25 m  4:45.00   
147  Kungälv F16  1993  KUNGÄLV    25 m  4:48.00   
337  SK Laxen 1  1995  SK LAXEN    25 m  4:52.50   
424  Varberg Tjejer  1993  VARBERG    25 m  4:56.00   
10  55  SK Elfsborg Lag 2 Flick  2008  ELFSBORG    25 m  5:10.00   
11  304  Sk70 Flickor  1994  SK 1970    25 m  5:14.76   
 
Gren 43, 100m Frisim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
343  Carlén Erika  1994  SKÖVDE SS  AM5294  25 m  57.85   
340  Adolfsson Caroline  1993  SKÖVDE SS  AE4293  25 m  58.18   
224  Rosén Anna  1994  MASS  AD2894  25 m  58.32   
74  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  58.56   
264  Josefsson Therese  1993  S 02  BO4893  25 m  1:00.01   
23  Eriksson Felicia  1994  ELFSBORG  AH8894  25 m  1:00.10   
124  Söderbergh Anna  1994  GÖTEBORG  AZ0494  25 m  1:00.14   
207  Lindholm Sofia  1993  MASS  AM1693  25 m  1:00.17   
348  Idoffsson Agnes  1994  SS STIMMET  BK9694  25 m  1:00.95   
10  29  Heintz Josefine  1994  ELFSBORG  AC8694  25 m  1:01.31   
11  383  Fredriksson Janina  1994  UDDEVALLA  AB0694  25 m  1:01.84   
12  277  Zetterström Amanda  1994  S 02  BN6494  25 m  1:02.48   
13  235  Westman Emma  1993  MASS  AP7693  25 m  1:02.49   
14  27  Gustavsson Hanna  1994  ELFSBORG  AL1294  25 m  1:02.52   
15  38  Linderholm Lovisa  1994  ELFSBORG  AC0894  25 m  1:02.76   
16  125  Tóth Rita  1994  GÖTEBORG  AJ6294  25 m  1:02.92   
17  90  Gustafsson Anna  1994  GÖTEBORG  BE9694  25 m  1:02.96   
18  134  Almbratt Ida  1994  KUNGÄLV  BS9294  25 m  1:03.04   
19  307  Stenhammar Emelie  1993  SK GÖTENE  BH4293  25 m  1:03.12   
20  274  Lundberg Anna Sirenius  1994  S 02  AO9694  50 m  1:03.27   
21  141  Nielsen-Fernandez Amanda  1994  KUNGÄLV  BM8294  25 m  1:03.38   
22  150  Elvind Carolina  1994  KUNGSBACKA  BD4694  25 m  1:04.10   
23  137  Axberg Josefin  1993  KUNGÄLV  AY9293  25 m  1:04.45   
24  205  Leander Maja  1993  MASS  AY0893  25 m  1:04.78   
25  261  Jarenfors Karin  1993  S 02  AV9893  25 m  1:05.60   
26  341  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  25 m  1:05.65   
27  231  Wallin Elin  1994  MASS  AS8494  25 m  1:05.76   
28  161  Ivansson Kristin  1994  KUNGSBACKA  BU0894  25 m  1:05.79   
29  322  Ladjarevic Lejla  1993  SK LAXEN  BL7493  25 m  1:05.96   
30  400  Andersson Erica  1994  VARBERG  AO1894  25 m  1:06.48   
31  367  Mo Wendy  1994  TROLLHÄTTA  BM8494  25 m  1:06.62   
32  61  Winlöf Linnéa  1994  FALKÖPING  AD0494  25 m  1:06.94   
33  420  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  25 m  1:07.12  RES 
34  296  Jalnefjord Sofia  1994  SK 1970  BE0494  25 m  1:07.27  RES 
35  15  Waern Malin  1994  ÅMÅLS SS  BR4694  25 m  1:07.34  RES 
 
Gren 44, 400m Frisim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
359  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  25 m  4:07.29   
398  Wirsén Rickard  1993  UDDEVALLA  AE0593  25 m  4:08.66   
168  Persson Erik  1994  KUNGSBACKA  AB6794  25 m  4:15.53   
428  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m  4:17.70   
135  Arvidsson Anton  1994  KUNGÄLV  AF1594  25 m  4:18.67   
47  Selin Melker  1993  ELFSBORG  AC9593  25 m  4:19.04   
370  Nilsson Simon  1993  TROLLHÄTTA  AG5593  25 m  4:22.41   
382  Eskilsson Robin  1993  UDDEVALLA  AC0793  25 m  4:23.78   
164  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  25 m  4:25.96   
10  258  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  4:27.79   
11  89  Frankenfelt Oscar  1994  GÖTEBORG  AS6594  25 m  4:31.89   
12  228  Söderman Alexander  1993  MASS  AU1193  25 m  4:32.52   
13  350  Klippfors Daniel  1993  SS STIMMET  AD3993  25 m  4:41.10   
14  270  Pettersson Oscar  1994  S 02  AU3794  50 m  4:45.80   
15  226  Samal Azhy  1994  MASS  AL6794  25 m  4:47.29   
16  405  Bresche Joakim  1994  VARBERG  AL7994  25 m  4:50.96   
17  372  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  4:53.87   
18  189  Eriksson Elias  1994  MASS  AL7794  25 m  4:54.80   
19  70  Andersson Sven  1994  GÖTEBORG  AS4594  25 m  4:57.24   
20  381  Bryngelsson Aron  1993  UDDEVALLA  AU4793  25 m  4:57.57   
21  58  Elofsson Jonathan  1993  FALKÖPING  AV7393  25 m  4:57.74   
22  323  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  50 m  5:00.24   
23  92  Idegård André  1994  GÖTEBORG  AR2594  25 m  5:06.90   
24  35  Johansson Pontus  1994  ELFSBORG  AB5594  50 m  5:30.89   
25  59  Gabrielsson Robin  1994  FALKÖPING  AK8194  25 m    RES 
 
Gren 45, 200m Medley F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
342  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  2:25.36   
236  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  25 m  2:30.05   
273  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  2:31.77   
172  Wakéus Klara  1995  KUNGSBACKA  BF5295  25 m  2:31.99   
221  Rempling Johanna  1995  MASS  AB0495  25 m  2:33.62   
397  Sundström Amanda  1995  UDDEVALLA  AD9295  25 m  2:37.59   
422  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  2:37.59   
418  Kvarnemar Elin  1995  VARBERG  BA3295  25 m  2:42.45   
330  Quander Emelie  1995  SK LAXEN  AI3695  25 m  2:44.74   
10  335  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  2:46.17   
11  310  Amhliden Linn  1995  SK LAXEN  AQ3695  25 m  2:46.20   
12  227  Sjöström Malin  1995  MASS  BA2295  25 m  2:46.21   
13  276  Ylitalo Natalie  1995  S 02  AQ8495  25 m  2:48.88   
14  192  Greberg Rebecka  1995  MASS  BN2295  25 m  2:50.97   
15  354  André Johanna  1995  TROLLHÄTTA  BI9695  25 m  2:52.14   
16  138  Gustafsson Linnea  1995  KUNGÄLV  AH8295  25 m  2:53.45   
17  360  Ghabayen Lena  1995  TROLLHÄTTA  AP1695  25 m  2:54.30   
18  355  Ask Jennifer  1995  TROLLHÄTTA  BJ5495  25 m  2:55.87   
19  386  Karlsson Linn  1995  UDDEVALLA  AX9295  25 m  2:56.71   
20  331  Radoncic Amra  1995  SK LAXEN  AZ0495  25 m  2:57.71   
21  302  Rosengren Angelica  1995  SK 1970  AA7895  50 m  2:58.27   
22  163  Johansson Johanna  1995  KUNGSBACKA  BF2295  25 m  3:01.81   
23  106  Lemon Layo  1995  GÖTEBORG  BS2295  25 m  3:02.19   
24  Johansson Emma  1995  ALINGSÅS  BE9695  25 m  3:03.30   
25  329  Do Hai Phuong  1995  SK LAXEN  BG8295  25 m  3:03.41  RES 
26  117  Sadeghi Evin  1995  GÖTEBORG  BI7295  25 m  3:04.10  RES 
27  154  Gustafsson Matilda  1995  KUNGSBACKA  BK3495  25 m  3:06.56  RES 
 
Gren 46, 200m Ryggsim P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
43  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  2:20.14   
327  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  2:26.99   
282  O´gorman Robert  1995  S 02  AN8595  25 m  2:27.29   
233  Welliver Anton  1995  MASS  AA4595  25 m  2:27.39   
255  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  2:29.43   
149  Asp Erik  1995  KUNGSBACKA  AU9395  25 m  2:30.78   
181  Bratt Joachim  1995  MASS  AE6395  25 m  2:31.19   
385  Johansson Hampus  1995  UDDEVALLA  AB1995  25 m  2:37.11   
170  Sandberg Niklas  1995  KUNGSBACKA  AQ1195  50 m  2:39.06   
10  60  Ingemansson Gustav  1995  FALKÖPING  AO3395  25 m  2:39.86   
11  86  Elton Emil  1995  GÖTEBORG  AV6595  25 m  2:40.47   
12  97  Jedel Christopher  1995  GÖTEBORG  AG7995  25 m  2:41.35   
13  201  Karlsson Fredrik  1995  MASS  AN1795  25 m  2:45.70   
14  80  Cöster Julian  1995  GÖTEBORG  AM7395  25 m  2:47.27   
15  155  Hennings Theodor  1995  KUNGSBACKA  AY3795  25 m  2:48.01   
16  208  Lundén Jacob  1995  MASS  AX8195  25 m  2:48.26   
17  206  Lindahl Björn  1995  MASS  AC2995  25 m  2:49.97   
18  118  Sands Oscar  1995  GÖTEBORG  AM9395  25 m  2:51.61   
19  309  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  2:54.59   
20  185  Christensson Mattias  1995  MASS  AQ1995  25 m  2:56.64   
21  108  Lundgren Axel  1995  GÖTEBORG  AV7595  50 m  3:01.18   
22  105  Lagging Mikael  1995  GÖTEBORG  AM8395  50 m  3:02.94   
23  229  Trolltoft Kasper  1995  MASS  AX9195  25 m  3:03.26   
24  160  Hörndahl Viktor  1995  KUNGSBACKA  AT5395  25 m     
25  169  Robertsson Marcus  1995  KUNGSBACKA  AQ2195  25 m    RES 
26  211  Malmgren Johan  1995  MASS  AN2795  25 m    RES 
27  404  Berglund Anton  1995  VARBERG  AX2195  25 m    RES 
 
Gren 47, 100m Ryggsim F 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
12  Sköldberg Erika  1996  ALINGSÅS  AT7496  25 m  1:11.05   
68  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  25 m  1:12.21   
298  Krische Elisabeth  1996  SK 1970  AF6896  25 m  1:14.16   
84  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  1:14.35   
195  Holm Ulrika  1996  MASS  AC1896  25 m  1:15.26   
407  Henriksson Ida  1996  VARBERG  AN1496  25 m  1:15.61   
199  Janzén My  1997  MASS  AF2497  25 m  1:16.51   
142  Nielsen-Fernandez Josefin  1996  KUNGÄLV  AB6896  25 m  1:16.83   
157  Hvarfvenius Gina  1997  KUNGSBACKA  AY5297  25 m  1:16.92   
10  178  Hjalmarsson Louise  1997  MARIESTAD  AV8697  25 m  1:16.99   
11  256  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  1:16.99   
12  144  Schütt Beatrice  1996  KUNGÄLV  BA9696  25 m  1:17.09   
13  136  Avenius Isabelle  1996  KUNGÄLV  AX3496  25 m  1:17.20   
14  103  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  1:17.46   
15  379  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  1:18.14   
16  133  Niklasson Johanna  1996  KARLSBORG  AQ6896  25 m  1:18.51   
17  200  Johannesson Sofia  1996  MASS  AO4696  25 m  1:18.93   
18  102  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  1:19.67   
19  378  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  1:19.86   
20  406  Engström Ebba  1996  VARBERG  AN7296  25 m  1:20.10   
21  76  Börjesson Hanna  1996  GÖTEBORG  AM4296  25 m  1:20.35   
22  291  Åstrand Savannah  1996  S 77  AI2496  25 m  1:20.50   
23  198  Janebäck Johanna  1996  MASS  AD1496  25 m  1:20.59   
24  238  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  1:20.93   
25  52  Yngvesson Angelica  1996  ELFSBORG  BJ4296  25 m  1:21.19   
26  116  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  1:21.20   
27  95  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  25 m  1:21.22   
28  352  Schoberg Amanda  1996  SS STIMMET  AN2896  25 m  1:21.22   
29  216  Petersson Gabriella  1998  MASS  AF8298  25 m  1:21.49   
30  417  Kruners Nike  1996  VARBERG  AN3496  25 m  1:21.53   
31  414  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  1:21.58   
32  251  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  1:21.72   
33  167  Molin Annica  1996  KUNGSBACKA  AU3896  25 m  1:21.86  RES 
34  Rydén Hanna  1996  ALINGSÅS  BC7896  25 m  1:21.97  RES 
35  145  Ödlund Malin  1996  KUNGÄLV  BJ9896  25 m  1:22.41  RES 
 
Gren 48, 100m Frisim P 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
188  Eliasson Isak  1996  MASS  AJ5596  25 m  59.51   
152  Georgy Joel  1996  KUNGSBACKA  AJ3996  25 m  1:00.55   
257  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  1:01.41   
333  Rydberg Timmie  1996  SK LAXEN  AM9596  25 m  1:01.98   
275  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  1:02.02   
210  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  25 m  1:02.59   
314  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  25 m  1:02.94   
114  Panzar Erik  1996  GÖTEBORG  AG5596  25 m  1:04.35   
391  Olsson Karl  1996  UDDEVALLA  AF8396  25 m  1:04.47   
10  368  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  1:04.50   
11  162  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  25 m  1:05.20   
12  225  Rosén Jacob  1997  MASS  AB9597  25 m  1:05.78   
13  31  Hess Georg  1996  ELFSBORG  AD0396  25 m  1:05.94   
14  126  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  1:07.46   
15  63  Abraham Isac  1996  GÖTEBORG  AP7796  25 m  1:07.54   
16  173  Zachrisson David  1996  KUNGSBACKA  AN0596  25 m  1:07.79   
17  431  Svedlund-Selander Max  1996  LYSEKIL SS  AL6196  25 m  1:08.16   
18  87  Enouri Yosef  1996  GÖTEBORG  AL1796  25 m  1:08.29   
19  213  Mleczkovicz Ronni  1997  MASS  AF5597  25 m  1:09.52   
20  326  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  1:09.84   
21  91  Gustafsson Eric  1997  GÖTEBORG  AG5397  25 m  1:10.30   
22  336  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  1:10.35   
23  430  Bodestig Simon  1996  LYSEKIL SS  AT7396  25 m  1:10.69   
24  22  Eriksson Casper  1996  ELFSBORG  AD4796  25 m  1:10.71   
25  300  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  1:11.06   
26  82  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  1:11.35   
27  429  Svensson Kalle  1997  LYSEKIL SS  AB4797  25 m  1:11.96   
28  349  Idoffsson André  1997  SS STIMMET  AE2597  25 m  1:12.00   
29  218  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  1:12.18   
30  21  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  25 m  1:12.43   
31  190  Färdmar Felix  1998  MASS  AD6998  25 m  1:12.80   
32  215  Nestvall Viktor  1997  MASS  AN4597  25 m  1:13.26   
33  353  Svensson Axel  1997  SS STIMMET  AJ8397  25 m  1:13.62   
34  48  Sumi Daniel  1997  ELFSBORG  AN6597  25 m  1:13.69   
35  187  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  1:13.95   
36  311  Ardö Edvin  1997  SK LAXEN  AG5997  25 m  1:14.17  RES 
37  263  Johansson Sebastian  1997  S 02  AO0597  25 m  1:14.39  RES 
38  217  Pålsson David  1996  MASS  AM1996  50 m  1:14.75  RES 
 
Gren 49, 100m Bröstsim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
343  Carlén Erika  1994  SKÖVDE SS  AM5294  25 m  1:14.55   
235  Westman Emma  1993  MASS  AP7693  25 m  1:14.70   
363  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  1:15.21   
224  Rosén Anna  1994  MASS  AD2894  25 m  1:15.48   
128  Otter Ulrika von  1993  GÖTEBORG  AO3693  25 m  1:16.78   
316  Bång Olivia  1994  SK LAXEN  BK0894  25 m  1:20.33   
Dahl Mikaela  1994  ALINGSÅS  AK9294  25 m  1:21.26   
29  Heintz Josefine  1994  ELFSBORG  AC8694  25 m  1:21.56   
179  Bergström Josefina  1993  MASS  BO7493  25 m  1:21.68   
10  27  Gustavsson Hanna  1994  ELFSBORG  AL1294  25 m  1:22.32   
11  367  Mo Wendy  1994  TROLLHÄTTA  BM8494  25 m  1:22.35   
12  271  Schariot Hanna  1993  S 02  BD4493  25 m  1:22.54   
13  400  Andersson Erica  1994  VARBERG  AO1894  25 m  1:22.82   
14  387  Koch Lykke  1994  UDDEVALLA  AB2694  25 m  1:23.04   
15  408  Henriksson Isabelle  1993  VARBERG  AV8893  25 m  1:24.00   
16  16  Duvander Agnes  1994  BILLINGEN  AQ2294  25 m  1:24.05   
17  420  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  25 m  1:24.64   
18  231  Wallin Elin  1994  MASS  AS8494  25 m  1:24.66   
19  13  Ziethén Sofia  1994  ALINGSÅS  AW6494  25 m  1:25.15   
20  61  Winlöf Linnéa  1994  FALKÖPING  AD0494  25 m  1:25.51   
21  137  Axberg Josefin  1993  KUNGÄLV  AY9293  25 m  1:25.63   
22  134  Almbratt Ida  1994  KUNGÄLV  BS9294  50 m  1:26.71   
23  125  Tóth Rita  1994  GÖTEBORG  AJ6294  25 m  1:27.12   
24  358  Ericson Louise  1994  TROLLHÄTTA  AF8894  25 m  1:27.40   
25  203  Krüger Josefin  1994  MASS  BW3494  25 m  1:27.60   
26  249  Alm Emelie  1994  S 02  AJ7894  25 m  1:28.86   
27  392  Olsson Linnéa  1994  UDDEVALLA  BH0294  25 m  1:29.37   
28  413  Karlsson Jennifer  1994  VARBERG  BF6294  25 m  1:29.69   
29  296  Jalnefjord Sofia  1994  SK 1970  BE0494  25 m  1:29.70   
30  361  Holmberg Isabella  1993  TROLLHÄTTA  AL1293  25 m  1:31.42   
31  324  Martinsson Astrid  1994  SK LAXEN  AS1894  25 m  1:31.54   
32  293  Baggesen-Gyllunge Cecilia  1994  SK 1970  BX7294  25 m  1:32.94   
33  403  Bengtsson Rebecka  1994  VARBERG  BZ7494  25 m  1:50.79  RES 
 
Gren 50, 200m Ryggsim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
398  Wirsén Rickard  1993  UDDEVALLA  AE0593  25 m  2:09.02   
180  Blomberg Daniel  1993  MASS  AH6593  25 m  2:18.86   
366  Marberg Björn  1993  TROLLHÄTTA  AF6793  25 m  2:19.92   
164  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  25 m  2:20.30   
258  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  2:20.45   
428  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m  2:21.12   
75  Blomgren Gustav  1993  GÖTEBORG  AM7393  25 m  2:24.07   
184  Christensson Henrik  1993  MASS  AP2193  25 m  2:32.48   
419  Larsson Alfred  1994  VARBERG  AL6994  25 m  2:33.97   
10  89  Frankenfelt Oscar  1994  GÖTEBORG  AS6594  50 m  2:34.76   
11  140  Jodin Simon  1994  KUNGÄLV  AH2994  25 m  2:38.70   
12  58  Elofsson Jonathan  1993  FALKÖPING  AV7393  25 m  2:39.89   
13  270  Pettersson Oscar  1994  S 02  AU3794  50 m  2:40.13   
14  92  Idegård André  1994  GÖTEBORG  AR2594  25 m  2:41.89   
15  405  Bresche Joakim  1994  VARBERG  AL7994  25 m  2:42.51   
16  189  Eriksson Elias  1994  MASS  AL7794  25 m  2:42.60   
17  70  Andersson Sven  1994  GÖTEBORG  AS4594  25 m  2:52.47   
18  153  Gingsjö Henrik  1994  KUNGSBACKA  AU2394  25 m     
19  59  Gabrielsson Robin  1994  FALKÖPING  AK8194  25 m     
 
Gren 51, 800m Frisim F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
342  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  9:18.37   
236  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  25 m  9:48.62   
418  Kvarnemar Elin  1995  VARBERG  BA3295  25 m  10:06.65   
267  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  10:10.18   
292  Andersson Sanna  1995  SK 1970  AO2695  50 m  10:10.58   
330  Quander Emelie  1995  SK LAXEN  AI3695  25 m  10:16.32   
369  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  10:38.23   
276  Ylitalo Natalie  1995  S 02  AQ8495  25 m  10:48.01   
286  Lundgren Olivia  1995  S 77  BE1495  25 m  10:58.08   
10  412  Johansson Cecilia  1995  VARBERG  AY2695  25 m  11:02.34   
11  360  Ghabayen Lena  1995  TROLLHÄTTA  AP1695  25 m  11:31.04   
12  410  Holmefalk Marika  1995  VARBERG  BR5895  25 m     
 
Gren 52, 200m Bröstsim P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
43  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  2:35.68   
193  Hazard Ludvig  1995  MASS  AN9595  25 m  2:38.92   
380  Andersson Johan  1995  UDDEVALLA  AB9595  25 m  2:39.88   
57  Elofsson Andreas  1995  FALKÖPING  AF3995  25 m  2:44.40   
181  Bratt Joachim  1995  MASS  AE6395  50 m  2:51.76   
80  Cöster Julian  1995  GÖTEBORG  AM7395  25 m  2:54.98   
Herrera Mateo  1995  ALINGSÅS  AZ4395  25 m  2:55.04   
219  Qvirist Edvin  1995  MASS  AC6995  25 m  2:55.99   
149  Asp Erik  1995  KUNGSBACKA  AU9395  25 m  2:58.01   
10  14  Hamanee Start Sahaphon  1995  ÅMÅLS SS  AX3995  25 m  3:01.82   
11  211  Malmgren Johan  1995  MASS  AN2795  25 m  3:02.78   
12  255  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  3:03.51   
13  201  Karlsson Fredrik  1995  MASS  AN1795  25 m  3:11.58   
14  272  Schariot Jakob  1995  S 02  AH6795  50 m  3:12.13   
15  155  Hennings Theodor  1995  KUNGSBACKA  AY3795  25 m  3:13.95   
16  60  Ingemansson Gustav  1995  FALKÖPING  AO3395  25 m  3:15.46   
17  119  Selin Martin  1995  GÖTEBORG  AY6595  25 m  3:16.67   
18  185  Christensson Mattias  1995  MASS  AQ1995  25 m  3:20.34   
19  159  Hörndahl Philip  1995  KUNGSBACKA  AT4395  25 m  3:21.92   
20  108  Lundgren Axel  1995  GÖTEBORG  AV7595  25 m  3:26.02   
21  404  Berglund Anton  1995  VARBERG  AX2195  25 m  3:32.58   
22  229  Trolltoft Kasper  1995  MASS  AX9195  25 m  3:33.16   
23  28  Hammarlund Emil  1995  ELFSBORG  AT1195  25 m     
24  169  Robertsson Marcus  1995  KUNGSBACKA  AQ2195  25 m     
 
Gren 53, 100m Bröstsim F 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
116  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  50 m  1:14.76   
136  Avenius Isabelle  1996  KUNGÄLV  AX3496  25 m  1:18.62   
133  Niklasson Johanna  1996  KARLSBORG  AQ6896  25 m  1:19.66   
68  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  25 m  1:20.31   
252  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  1:20.77   
76  Börjesson Hanna  1996  GÖTEBORG  AM4296  25 m  1:21.93   
390  Nordqvist Julia  1997  UDDEVALLA  AH6297  25 m  1:23.01   
298  Krische Elisabeth  1996  SK 1970  AF6896  25 m  1:23.66   
186  Ekberg Josefin Company  1996  MASS  BA0896  25 m  1:23.78   
10  374  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  1:24.77   
11  379  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  1:25.02   
12  414  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  1:25.15   
13  84  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  1:25.22   
14  142  Nielsen-Fernandez Josefin  1996  KUNGÄLV  AB6896  25 m  1:26.02   
15  396  Strandberg Emma  1997  UDDEVALLA  AX9497  25 m  1:26.74   
16  204  Krüger Ulrika  1996  MASS  BA3896  25 m  1:27.30   
17  103  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  1:27.59   
18  285  Heina Christin  1996  S 77  BA0296  25 m  1:28.13   
19  317  Cederholm Hanna  1997  SK LAXEN  AM4497  25 m  1:29.11   
20  194  Hedström Elsa  1997  MASS  AP1497  25 m  1:29.70   
21  Rydén Hanna  1996  ALINGSÅS  BC7896  25 m  1:29.72   
22  384  Johansson Elin  1996  UDDEVALLA  BJ4496  25 m  1:30.08   
23  69  Andersson Sofie  1996  GÖTEBORG  AM6296  25 m  1:30.49   
24  251  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  1:31.24   
25  362  Irvefjord Ellinore  1997  TROLLHÄTTA  AX3497  25 m  1:31.40   
26  417  Kruners Nike  1996  VARBERG  AN3496  25 m  1:31.46   
27  238  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  1:31.48   
28  183  Carlström Klara  1997  MASS  AJ6297  25 m  1:31.68   
29  72  Bergstrand Maja  1996  GÖTEBORG  AM5296  25 m  1:31.78   
30  145  Ödlund Malin  1996  KUNGÄLV  BJ9896  25 m  1:32.05   
31  157  Hvarfvenius Gina  1997  KUNGSBACKA  AY5297  25 m  1:32.36   
32  34  Johansson Louise  1996  ELFSBORG  AL5296  25 m  1:32.40   
33  198  Janebäck Johanna  1996  MASS  AD1496  25 m  1:32.64  RES 
34  122  Sundelin Anna  1997  GÖTEBORG  AV8897  25 m  1:32.65  RES 
35  301  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  1:32.70  RES 
 
Gren 54, 100m Fjärilsim P 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
210  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  50 m  1:07.87   
188  Eliasson Isak  1996  MASS  AJ5596  25 m  1:10.91   
333  Rydberg Timmie  1996  SK LAXEN  AM9596  25 m  1:12.25   
152  Georgy Joel  1996  KUNGSBACKA  AJ3996  25 m  1:13.37   
368  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  1:16.32   
126  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  1:16.99   
173  Zachrisson David  1996  KUNGSBACKA  AN0596  25 m  1:17.77   
431  Svedlund-Selander Max  1996  LYSEKIL SS  AL6196  25 m  1:17.98   
275  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  1:18.37   
10  162  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  25 m  1:19.64   
11  82  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  1:22.01   
12  87  Enouri Yosef  1996  GÖTEBORG  AL1796  25 m  1:22.37   
13  218  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  1:22.90   
14  91  Gustafsson Eric  1997  GÖTEBORG  AG5397  25 m  1:24.60   
15  215  Nestvall Viktor  1997  MASS  AN4597  25 m  1:25.74   
16  300  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  1:26.06   
17  22  Eriksson Casper  1996  ELFSBORG  AD4796  25 m  1:26.43   
18  429  Svensson Kalle  1997  LYSEKIL SS  AB4797  25 m  1:26.74   
19  63  Abraham Isac  1996  GÖTEBORG  AP7796  25 m  1:26.92   
20  430  Bodestig Simon  1996  LYSEKIL SS  AT7396  25 m  1:30.40   
21  237  Zimmerman Karl  1998  MASS  AD1598  25 m  1:31.03   
22  311  Ardö Edvin  1997  SK LAXEN  AG5997  25 m  1:31.32   
23  77  Börjesson Pär  1998  GÖTEBORG  AC6798  25 m  1:35.02   
24  40  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  1:38.50   
25  73  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  1:43.49   
26  305  Larm Erik  1997  SK GÖTENE  AJ9197  25 m  1:46.62   
27  120  Selin Nils  1997  GÖTEBORG  AP1997  25 m  1:50.49   
28  127  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  1:52.63   
29  326  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m     
30  336  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m     
31  21  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  25 m     
 
Gren 55, 400m Medley F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
74  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  5:01.73   
308  Svensson Sofia  1993  SK GÖTENE  AF0893  25 m  5:08.96   
207  Lindholm Sofia  1993  MASS  AM1693  25 m  5:10.17   
112  Nuber Elisabeta  1993  GÖTEBORG  CH1293  25 m  5:11.48   
235  Westman Emma  1993  MASS  AP7693  25 m  5:12.42   
328  Pettersson Ida  1993  SK LAXEN  AY1693  25 m  5:14.77   
90  Gustafsson Anna  1994  GÖTEBORG  BE9694  25 m  5:16.58   
363  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  5:22.68   
383  Fredriksson Janina  1994  UDDEVALLA  AB0694  25 m  5:23.45   
10  23  Eriksson Felicia  1994  ELFSBORG  AH8894  25 m  5:24.89   
11  387  Koch Lykke  1994  UDDEVALLA  AB2694  25 m  5:33.26   
12  420  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  25 m  5:36.99   
13  128  Otter Ulrika von  1993  GÖTEBORG  AO3693  25 m  5:38.85   
14  341  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  25 m  5:42.61   
15  364  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  5:46.23   
16  231  Wallin Elin  1994  MASS  AS8494  25 m  5:50.94   
17  161  Ivansson Kristin  1994  KUNGSBACKA  BU0894  50 m  6:12.47   
18  293  Baggesen-Gyllunge Cecilia  1994  SK 1970  BX7294  25 m  6:21.96   
19  361  Holmberg Isabella  1993  TROLLHÄTTA  AL1293  25 m     
20  348  Idoffsson Agnes  1994  SS STIMMET  BK9694  25 m     
 
Gren 56, 100m Fjärilsim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
359  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  25 m  59.28   
47  Selin Melker  1993  ELFSBORG  AC9593  25 m  1:00.54   
168  Persson Erik  1994  KUNGSBACKA  AB6794  25 m  1:00.62   
356  Cardebrant Emil  1993  TROLLHÄTTA  AK3393  25 m  1:02.19   
382  Eskilsson Robin  1993  UDDEVALLA  AC0793  25 m  1:03.80   
365  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  25 m  1:03.84   
260  Janson Martin  1994  S 02  AU9194  25 m  1:04.05   
287  Petrusson Mathias  1993  S 77  BB4393  25 m  1:04.75   
268  Montalva Nils  1993  S 02  AE2393  25 m  1:04.88   
10  197  Ingelhammar Fritiof  1993  MASS  AA1110  25 m  1:05.28   
11  89  Frankenfelt Oscar  1994  GÖTEBORG  AS6594  25 m  1:06.05   
12  143  Pettersson Sebastian  1994  KUNGÄLV  AG0794  25 m  1:06.31   
13  212  Mansur Zaid  1993  MASS  AZ8593  25 m  1:06.57   
14  299  Källén Christoffer  1993  SK 1970  AO5593  25 m  1:06.73   
15  350  Klippfors Daniel  1993  SS STIMMET  AD3993  25 m  1:08.30   
16  75  Blomgren Gustav  1993  GÖTEBORG  AM7393  25 m  1:08.99   
17  180  Blomberg Daniel  1993  MASS  AH6593  25 m  1:09.90   
18  42  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  25 m  1:10.48   
19  111  Nordberg John  1994  GÖTEBORG  AE8594  25 m  1:10.70   
20  401  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  50 m  1:11.93   
21  70  Andersson Sven  1994  GÖTEBORG  AS4594  25 m  1:12.12   
22  50  Mulders Robin van  1993  ELFSBORG  AO4593  25 m  1:13.09   
23  323  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  50 m  1:13.44   
24  405  Bresche Joakim  1994  VARBERG  AL7994  25 m  1:13.78   
25  139  Gustafsson Niklas  1993  KUNGÄLV  AL0593  25 m  1:17.32   
26  153  Gingsjö Henrik  1994  KUNGSBACKA  AU2394  25 m  1:17.75   
27  92  Idegård André  1994  GÖTEBORG  AR2594  25 m  1:19.16   
28  58  Elofsson Jonathan  1993  FALKÖPING  AV7393  50 m  1:21.38   
29  59  Gabrielsson Robin  1994  FALKÖPING  AK8194  25 m     
30  347  Brkic Tony  1994  SS STIMMET  AV1794  25 m     
 
Gren 57, 4X100m Frisim F 14 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
130  Göteborg Sim  1995  GÖTEBORG    25 m  4:14.00   
240  Mass Flickor Yngre 1  1995  MASS    25 m  4:14.60   
425  Varberg Tjejer Lag 1  1995  VARBERG    25 m  4:20.30   
280  S02 Lag 1  1995  S 02    25 m  4:21.02   
146  Kungälv F14  1995  KUNGÄLV    25 m  4:26.01   
377  Trollhättans Simsällskap  1995  TROLLHÄTTA    25 m  4:31.25   
174  Kbss Lag Damer 1  1995  KUNGSBACKA    25 m  4:32.89   
241  Mass Flickor Yngre 2  1995  MASS    25 m  4:33.01   
337  SK Laxen 1  1995  SK LAXEN    25 m  4:33.80   
10  131  Göteborg Sim Lag 2  1995  GÖTEBORG    25 m  4:38.00   
11  242  Mass Flickor Yngre 3  1995  MASS    25 m  4:39.10   
12  399  Uddevalla Sim  1995  UDDEVALLA    25 m  4:39.50   
13  53  SK Elfsborg Lag 1 Flick  2008  ELFSBORG    25 m  4:40.00   
14  281  S02 Lag 2  1995  S 02    25 m  4:40.61   
15  426  Varberg Tjejer Lag 2  1995  VARBERG    25 m  4:49.50   
16  243  Mass Flickor Yngre 4  1995  MASS    25 m  4:49.97   
17  338  SK Laxen 2  1995  SK LAXEN    25 m  4:50.40   
18  132  Göteborg Sim Lag 3  1996  GÖTEBORG    25 m  4:51.00   
19  175  Kbss Lag Damer 2  1995  KUNGSBACKA    25 m  4:51.55   
20  339  SK Laxen 3  1995  SK LAXEN    25 m  5:03.50   
21  55  SK Elfsborg Lag 2 Flick  2008  ELFSBORG    25 m  5:10.00   
 
Gren 58, 4X100m Medley P 14 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
245  Mass Pojkar Yngre 1  1995  MASS    25 m  4:23.44   
176  Kbss Lag Herrar 1  1995  KUNGSBACKA    25 m  4:36.25   
337  SK Laxen 1  1995  SK LAXEN    25 m  4:38.13   
246  Mass Pojkar Yngre 2  1995  MASS    25 m  4:41.65   
279  S02  1995  S 02    25 m  4:42.49   
399  Uddevalla Sim  1995  UDDEVALLA    25 m  4:44.00   
130  Göteborg Sim  1995  GÖTEBORG    25 m  4:55.00   
247  Mass Pojkar Yngre 3  1995  MASS    25 m  5:03.40   
131  Göteborg Sim Lag 2  1995  GÖTEBORG    25 m  5:07.00   
10  177  Kbss Lag Herrar 2  1995  KUNGSBACKA    25 m  5:08.34   
11  54  SK Elfsborg Lag 1 Pojk  2008  ELFSBORG    25 m  5:20.00   
12  248  Mass Pojkar Yngre 4  1995  MASS    25 m  5:23.97   
13  132  Göteborg Sim Lag 3  1996  GÖTEBORG    25 m  5:28.00   
14  338  SK Laxen 2  1995  SK LAXEN    25 m  5:32.41   
15  56  SK Elfsborg Lag 2 Pojk  2008  ELFSBORG    25 m  5:55.00   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.17.15  Utskriftsdatum  02 november 2009 
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet  Utskriftstid  10:43