Deltagarlista Gren 1-40 Senior 
 
  Tävling  DM/JDM VSSF 2009    Utskriftsdatum  02 juni 2009   
  Tävlingsort  Göteborg    Utskriftstid  13:38   
  Arrangör  Västsvenska Simförbundet         
 
 
Gren 1, 100m Frisim Herrar Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
200  Larsson David  1989  UDDEVALLA  AF5989  50 m  50.71   
92  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  50 m  51.52   
63  Widén Johan  1986  GÖTEBORG  AG3386  50 m  53.92   
202  Lorentzon Daniel  1988  UDDEVALLA  AL3988  50 m  53.98   
104  Leander Carl  1990  MASS  AS9590  50 m  54.03   
36  Ekman Jonas  1986  GÖTEBORG  AH3786  50 m  54.04   
39  Harnebrandt Anders  1990  GÖTEBORG  AP7390  50 m  54.51   
46  Lundberg Johan  1985  GÖTEBORG  AF0585  50 m  54.57   
205  Palmqvist Emil  1990  UDDEVALLA  AF8590  50 m  54.90   
10  61  Tuomela Marcus  1988  GÖTEBORG  AC0588  50 m  54.93   
11  207  Risebrandt Fredrich  1992  UDDEVALLA  AF1392  50 m  55.00   
12  72  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  50 m  55.16   
13  19  Selin Melker  1993  ELFSBORG  AC9593  50 m  55.42   
14  31  Berglund Rickard  1987  GÖTEBORG  AD4587  50 m  56.10   
15  11  Katzer Tamas  1992  ELFSBORG  AC3592  50 m  56.27   
16  77  Löfgren Joakim  1992  KUNGÄLV  AK8592  50 m  56.53   
17  101  Ingelhammar Hugo  1991  MASS  AN3791  50 m  56.83   
18  102  Kartberg Patric  1992  MASS  AL0392  50 m  56.92   
19  183  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  50 m  57.01   
20  98  Granberg Malcolm  1992  MASS  AR8592  50 m  57.09   
21  174  Hägg Kristofer  1987  SKÖVDE SS  AH7187  50 m  57.17   
22  116  Rundstedt Karl  1990  MASS  AP9590  50 m  57.29   
23  18  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  50 m  57.30   
24  74  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  50 m  57.53   
25  214  Gårdström Axel  1991  VARBERG  AO4591  50 m  57.54   
26  178  Kjellqvist Anton  1991  SKÖVDE SS  AH1991  50 m  57.94   
27  100  Ingelhammar Fritiof  1993  MASS  AA1110  50 m  58.02   
28  103  Lampela Johannes  1992  MASS  AN4392  50 m  58.06   
29  132  Janson Martin  1994  S 02  AU9194  50 m  58.45   
30  231  O´gorman Robert  1995  S 02  AN8595  50 m  1:00.44   
31  216  Jalmestam Andreas  1990  VARBERG  AY2390  50 m  1:00.51   
32  75  Jodin Daniel  1992  KUNGÄLV  AR7792  50 m  1:00.70   
33  71  Arvidsson Anton  1994  KUNGÄLV  AF1594  50 m  1:00.76  RES 
34  215  Ivarsson Erik  1992  VARBERG  AN4192  50 m  1:01.61  RES 
 
Gren 2, 200m Frisim Damer Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
206  Risebrandt Angelica  1987  UDDEVALLA  AI4887  50 m  2:07.05   
34  Bornius Caroline  1992  GÖTEBORG  AJ8692  50 m  2:08.80   
32  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  50 m  2:09.38   
130  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  50 m  2:10.91   
171  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  50 m  2:11.36   
173  Carlén Erika  1994  SKÖVDE SS  AM5294  50 m  2:11.62   
51  Nuber Elisabeta  1993  GÖTEBORG  CH1293  50 m  2:15.80   
181  Idoffsson Agnes  1994  SS STIMMET  BK9694  50 m  2:15.95   
87  Stokland Emma  1990  KUNGSBACKA  BE4890  50 m  2:16.17   
10  62  Waite Emma  1992  GÖTEBORG  BF1292  50 m  2:17.06   
11  59  Söderbergh Anna  1994  GÖTEBORG  AZ0494  50 m  2:17.18   
12  47  Lundberg Kristina  1991  GÖTEBORG  BK3291  50 m  2:17.31   
13  Eriksson Felicia  1994  ELFSBORG  AH8894  50 m  2:18.11   
14  120  Westman Emma  1993  MASS  AP7693  50 m  2:18.12   
15  Sköldberg Erika  1996  ALINGSÅS  AT7496  50 m  2:18.38   
16  142  Lundberg Anna Sirenius  1994  S 02  AO9694  50 m  2:18.60   
17  175  Johansson Caroline  1992  SKÖVDE SS  AH7892  50 m  2:19.44   
18  196  Holmén Josefina  1992  UDDEVALLA  AF9292  50 m  2:19.87   
19  48  Lundqvist Alicia  1992  GÖTEBORG  BA4692  50 m  2:19.97   
20  Heintz Josefine  1994  ELFSBORG  AC8694  50 m  2:19.98   
21  38  Gustafsson Anna  1994  GÖTEBORG  BE9694  50 m  2:20.14   
22  114  Rosén Anna  1994  MASS  AD2894  50 m  2:20.61   
23  118  Svensson Isabel  1989  MASS  BI9289  50 m  2:20.62   
24  113  Rempling Johanna  1995  MASS  AB0495  50 m  2:20.91   
25  143  Zetterström Amanda  1994  S 02  BN6494  50 m  2:21.05   
 
Gren 3, 50m Bröstsim Herrar Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
204  Palmqvist David  1988  UDDEVALLA  AE8388  50 m  30.49   
136  Kuzmin Victor  1979  S 02  AA0579  50 m  30.67   
109  Melin Johan  1991  MASS  AC2591  50 m  30.70   
45  Lundberg Daniel  1982  GÖTEBORG  AC0582  50 m  30.95   
46  Lundberg Johan  1985  GÖTEBORG  AF0585  50 m  31.02   
44  Lagerqvist Anton  1991  GÖTEBORG  AN8591  50 m  31.25   
198  Koch Gulliver  1992  UDDEVALLA  AC7592  50 m  31.49   
176  Johansson Christian  1988  SKÖVDE SS  AL3388  50 m  31.64   
22  Åkerlund Nicklas  1989  ELFSBORG  AI8589  50 m  31.72   
10  192  Björberg Max  1986  UDDEVALLA  AI4586  50 m  31.97   
11  93  Arnesen Tim  1987  MASS  AK4187  50 m  32.17   
12  92  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  50 m  32.23   
13  157  Ellboj Bill  1988  SK LAXEN  AB3588  50 m  32.30   
14  Decoy Marcus  1992  ALINGSÅS  AX5192  50 m  32.37   
15  86  Persson Erik  1994  KUNGSBACKA  AB6794  50 m  32.91   
16  77  Löfgren Joakim  1992  KUNGÄLV  AK8592  50 m  32.92   
17  148  Jonsson Niklas  1991  S 77  AU5791  50 m  33.48   
18  103  Lampela Johannes  1992  MASS  AN4392  50 m  33.49   
19  17  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  50 m  33.95   
20  60  Söderman Alexander  1993  GÖTEBORG  AU1193  50 m  34.52   
21  185  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  50 m  35.07   
22  84  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  35.15   
23  152  Amhliden Henric  1993  SK LAXEN  AP6593  50 m  35.25   
24  188  Risebrandt Christoffer  1990  TROLLHÄTTA  AI1390  50 m  35.48   
25  83  Georgy Joel  1996  KUNGSBACKA  AJ3996  50 m  35.55   
 
Gren 4, 100m Bröstsim Damer Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
203  Olofsson Sandra  1990  UDDEVALLA  AK8290  50 m  1:12.39   
57  Rutqvist Amanda  1991  GÖTEBORG  BC8291  50 m  1:13.16   
121  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  50 m  1:13.78   
43  Kumblad Helena  1987  GÖTEBORG  AH8487  50 m  1:14.05   
107  Löfgren Elise  1991  MASS  AF1691  50 m  1:14.24   
30  Bengtsson Andrea  1991  GÖTEBORG  BW6691  50 m  1:15.43   
27  Andersson Erla  1990  GÖTEBORG  BU0290  50 m  1:16.84   
161  Kubicka Anna  1989  SK LAXEN  AH0889  50 m  1:16.86   
120  Westman Emma  1993  MASS  AP7693  50 m  1:17.10   
10  64  Otter Ulrika von  1993  GÖTEBORG  AO3693  50 m  1:17.81   
11  55  Reinhold Malvina  1992  GÖTEBORG  BF0292  50 m  1:18.00   
12  224  Olsson Ninni  1992  VARBERG  BX3492  50 m  1:18.53   
13  184  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  50 m  1:18.56   
14  122  Zachrisson Emelie  1992  MASS  AS7292  50 m  1:19.24   
15  56  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  50 m  1:19.44   
16  114  Rosén Anna  1994  MASS  AD2894  50 m  1:19.65   
17  150  Johansson Tina  1989  SK 1970  AC7289  50 m  1:20.38   
18  85  Palmgren Beatrice  1991  KUNGSBACKA  BD3691  50 m  1:20.50   
19  138  Moberg Jessica  1993  S 02  BD0493  50 m  1:20.74   
20  15  Nyhlén Louise  1993  ELFSBORG  AE5293  50 m  1:21.30   
21  129  Hammerin Filippa  1992  S 02  AE7692  50 m  1:21.45   
22  Engfors-Nyqvist Mathilda  1992  ELFSBORG  AZ9892  50 m  1:21.68   
23  76  Ljung Anna  1994  KUNGÄLV  BN7294  50 m  1:21.81   
24  154  Borup Petra  1993  SK LAXEN  BY3493  50 m  1:21.84   
25  225  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  50 m  1:21.84   
26  90  Eklind Louise  1992  MARIESTAD  BU5892  50 m  1:21.99   
27  141  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  50 m  1:22.08   
28  81  Andrén Caroline  1993  KUNGSBACKA  BD7293  50 m  1:22.79   
29  115  Rundstedt Anna  1990  MASS  BM4290  50 m  1:23.48   
30  212  Andersson Erica  1994  VARBERG  AO1894  50 m  1:24.62   
31  70  Almbratt Ida  1994  KUNGÄLV  BS9294  50 m  1:26.36   
 
Gren 5, 400m Medley Herrar Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
209  Svensson Jesper  1990  UDDEVALLA  AP6390  50 m  4:41.72   
44  Lagerqvist Anton  1991  GÖTEBORG  AN8591  50 m  4:48.87   
72  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  50 m  4:59.32   
18  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  50 m  5:03.43   
10  Jönsson Viktor  1986  ELFSBORG  AA3186  50 m  5:04.17   
54  Raschle-Höös Tim  1988  GÖTEBORG  AG9388  50 m  5:04.65   
176  Johansson Christian  1988  SKÖVDE SS  AL3388  50 m  5:05.04   
105  Lindahl Petter  1990  MASS  AB4990  50 m  5:08.81   
193  Eskilsson Robin  1993  UDDEVALLA  AC0793  50 m  5:09.01   
10  183  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  50 m  5:14.92   
11  187  Nilsson Simon  1993  TROLLHÄTTA  AG5593  50 m  5:15.55   
12  12  Larsson Jacob  1992  ELFSBORG  AM5792  50 m  5:16.84   
13  Decoy Marcus  1992  ALINGSÅS  AX5192  50 m  5:18.25   
14  112  Qvirist Edvin  1995  MASS  AC6995  50 m  5:19.37   
15  95  Bratt Joachim  1995  MASS  AE6395  50 m  5:25.74   
 
Gren 6, 100m Fjärilsim Damer Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
191  Andersson Natalie  1988  UDDEVALLA  BC8888  50 m  1:02.61   
190  Andersson Frida  1991  UDDEVALLA  AK1491  50 m  1:03.48   
171  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  50 m  1:03.54   
96  Bånnsgård Miranda  1992  MASS  AY3492  50 m  1:04.91   
41  Höstman Isabelle  1990  GÖTEBORG  BR8890  50 m  1:04.97   
156  Ekstrand Malin  1991  SK LAXEN  AL6891  50 m  1:05.88   
50  Nordberg Linn  1991  GÖTEBORG  AD6291  50 m  1:06.21   
170  Adolfsson Caroline  1993  SKÖVDE SS  AE4293  50 m  1:06.32   
32  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  50 m  1:07.17   
10  130  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  50 m  1:07.88   
11  59  Söderbergh Anna  1994  GÖTEBORG  AZ0494  50 m  1:08.19   
12  164  Pettersson Ida  1993  SK LAXEN  AY1693  50 m  1:08.50   
13  87  Stokland Emma  1990  KUNGSBACKA  BE4890  50 m  1:08.76   
14  135  Josefsson Therese  1993  S 02  BO4893  50 m  1:09.11   
15  106  Lindholm Sofia  1993  MASS  AM1693  50 m  1:10.05   
16  13  Mirsch Natalie  1991  ELFSBORG  BJ6291  50 m  1:10.41   
17  48  Lundqvist Alicia  1992  GÖTEBORG  BA4692  50 m  1:10.86   
18  111  Persson Linda  1992  MASS  BQ1692  50 m  1:10.97   
19  184  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  50 m  1:11.02   
20  51  Nuber Elisabeta  1993  GÖTEBORG  CH1293  50 m  1:11.24   
21  107  Löfgren Elise  1991  MASS  AF1691  50 m  1:11.25   
22  121  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  50 m  1:11.73   
23  115  Rundstedt Anna  1990  MASS  BM4290  50 m  1:11.73   
24  28  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  50 m  1:13.39   
25  134  Johnsson Cecilia  1990  S 02  BA9690  50 m  1:13.54   
26  222  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  50 m  1:15.75   
27  149  Andersson Sanna  1995  SK 1970  AO2695  50 m  1:15.96   
 
Gren 7, 100m Ryggsim Herrar Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
39  Harnebrandt Anders  1990  GÖTEBORG  AP7390  50 m  59.64   
61  Tuomela Marcus  1988  GÖTEBORG  AC0588  50 m  1:02.03   
194  Fredriksson Jacob  1992  UDDEVALLA  AC9592  50 m  1:02.42   
102  Kartberg Patric  1992  MASS  AL0392  50 m  1:03.21   
86  Persson Erik  1994  KUNGSBACKA  AB6794  50 m  1:04.81   
75  Jodin Daniel  1992  KUNGÄLV  AR7792  50 m  1:05.47   
97  Carlsen Christoffer  1992  MASS  AM1192  50 m  1:05.82   
116  Rundstedt Karl  1990  MASS  AP9590  50 m  1:05.93   
Englund Andreas  1992  ELFSBORG  AB7992  50 m  1:06.11   
10  214  Gårdström Axel  1991  VARBERG  AO4591  50 m  1:06.13   
11  94  Blomberg Daniel  1993  MASS  AH6593  50 m  1:07.15   
12  109  Melin Johan  1991  MASS  AC2591  50 m  1:07.35   
13  131  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  50 m  1:08.08   
14  16  Ohlsson Martin  1994  ELFSBORG  AB9194  50 m  1:08.14   
15  84  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  1:08.82   
16  186  Marberg Björn  1993  TROLLHÄTTA  AF6793  50 m  1:08.85   
17  33  Blomgren Gustav  1993  GÖTEBORG  AM7393  50 m  1:09.76   
18  188  Risebrandt Christoffer  1990  TROLLHÄTTA  AI1390  50 m  1:10.33   
19  215  Ivarsson Erik  1992  VARBERG  AN4192  50 m  1:11.99   
 
Gren 8, 50m Ryggsim Damer Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
40  Harnebrandt Elin  1988  GÖTEBORG  AZ7688  50 m  30.63   
34  Bornius Caroline  1992  GÖTEBORG  AJ8692  50 m  31.36   
78  Pettersson Johanna  1992  KUNGÄLV  AF1292  50 m  31.82   
41  Höstman Isabelle  1990  GÖTEBORG  BR8890  50 m  32.19   
82  Elvind Carolina  1994  KUNGSBACKA  BD4694  50 m  32.36   
142  Lundberg Anna Sirenius  1994  S 02  AO9694  50 m  32.36   
47  Lundberg Kristina  1991  GÖTEBORG  BK3291  50 m  32.45   
173  Carlén Erika  1994  SKÖVDE SS  AM5294  50 m  32.68   
Andersson Sofia  1992  ALINGSÅS  BT9492  50 m  33.10   
10  15  Nyhlén Louise  1993  ELFSBORG  AE5293  50 m  33.15   
11  159  Henriksson Nelly  1995  SK LAXEN  AA5495  50 m  34.00   
12  175  Johansson Caroline  1992  SKÖVDE SS  AH7892  50 m  34.01   
13  119  Svensson Johanna  1987  MASS  AT0687  50 m  34.11   
14  114  Rosén Anna  1994  MASS  AD2894  50 m  34.17   
15  118  Svensson Isabel  1989  MASS  BI9289  50 m  34.24   
16  Eriksson Felicia  1994  ELFSBORG  AH8894  50 m  34.33   
17  141  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  50 m  34.36   
18  Heintz Caroline  1992  ELFSBORG  AJ2492  50 m  34.37   
19  181  Idoffsson Agnes  1994  SS STIMMET  BK9694  50 m  34.67   
20  137  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  50 m  34.72   
21  73  Axberg Josefin  1993  KUNGÄLV  AY9293  50 m  34.92   
22  113  Rempling Johanna  1995  MASS  AB0495  50 m  35.23   
23  218  Karlsson Victoria  1994  VARBERG  AH3294  50 m  35.42   
 
Gren 9, 1500m Frisim Herrar Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
93  Arnesen Tim  1987  MASS  AK4187  50 m  16:55.57   
103  Lampela Johannes  1992  MASS  AN4392  50 m  17:23.31   
152  Amhliden Henric  1993  SK LAXEN  AP6593  50 m  18:03.61   
97  Carlsen Christoffer  1992  MASS  AM1192  50 m  18:04.26   
162  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  50 m  18:16.55   
185  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  50 m  18:21.26   
110  Näsman Viktor  1992  MASS  AJ3792  50 m  18:31.82   
230  Swartz-Frankenfelt Oscar  1994  GÖTEBORG  AS6594  50 m  18:31.90   
20  Svensson Christian  1991  ELFSBORG  AG5191  50 m  18:42.35   
10  71  Arvidsson Anton  1994  KUNGÄLV  AF1594  50 m  18:54.01   
 
Gren 10, 4X200m Frisim Damer Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
179  Skövde SS D Lag 1  1992  SKÖVDE SS    50 m  8:39.89   
65  Göteborg Lag1  1990  GÖTEBORG    50 m  8:40.56   
210  Uddevalla Sim Lag1  1989  UDDEVALLA    50 m  8:45.17   
145  S02 Lag 1  1992  S 02    50 m  8:54.17   
123  Mass Dam J Lag 1  1990  MASS    50 m  8:56.36   
66  Göteborg Lag2  1989  GÖTEBORG    50 m  9:00.00   
67  Göteborg Lag3  1991  GÖTEBORG    50 m  9:20.00   
23  SK Elfsborg Lag 1 Flick  2008  ELFSBORG    50 m  9:20.00   
146  S02 Lag 2  1992  S 02    50 m  9:20.78   
10  167  SK Laxen Damer  1992  SK LAXEN    50 m  9:23.00   
11  124  Mass Dam J Lag 2  1990  MASS    50 m  9:33.33   
12  147  S02 Lag 3  1992  S 02    50 m  9:37.55   
 
Gren 11, 200m Fjärilsim Herrar Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
12  Larsson Jacob  1992  ELFSBORG  AM5792  50 m  2:13.93   
194  Fredriksson Jacob  1992  UDDEVALLA  AC9592  50 m  2:14.03   
193  Eskilsson Robin  1993  UDDEVALLA  AC0793  50 m  2:18.45   
44  Lagerqvist Anton  1991  GÖTEBORG  AN8591  50 m  2:18.68   
63  Widén Johan  1986  GÖTEBORG  AG3386  50 m  2:20.36   
112  Qvirist Edvin  1995  MASS  AC6995  50 m  2:31.36   
153  Andersson Andreas  1992  SK LAXEN  AQ9592  50 m  2:31.98   
162  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  50 m  2:35.49   
42  Jedel Christopher  1995  GÖTEBORG  AG7995  50 m  2:37.69   
10  182  Klippfors Daniel  1993  SS STIMMET  AD3993  50 m  2:37.80   
11  139  Montalva Nils  1993  S 02  AE2393  50 m  2:39.33   
12  216  Jalmestam Andreas  1990  VARBERG  AY2390  50 m  2:39.71   
13  35  Cöster Julian  1995  GÖTEBORG  AM7395  50 m  2:42.26   
14  100  Ingelhammar Fritiof  1993  MASS  AA1110  50 m  2:43.25   
15  185  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  50 m  2:45.96   
16  49  Nordberg John  1994  GÖTEBORG  AE8594  50 m  2:48.44   
 
Gren 12, 200m Medley Damer Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
206  Risebrandt Angelica  1987  UDDEVALLA  AI4887  50 m  2:26.42   
96  Bånnsgård Miranda  1992  MASS  AY3492  50 m  2:26.45   
107  Löfgren Elise  1991  MASS  AF1691  50 m  2:26.73   
130  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  50 m  2:26.78   
57  Rutqvist Amanda  1991  GÖTEBORG  BC8291  50 m  2:27.51   
41  Höstman Isabelle  1990  GÖTEBORG  BR8890  50 m  2:27.71   
78  Pettersson Johanna  1992  KUNGÄLV  AF1292  50 m  2:28.19   
171  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  50 m  2:28.40   
32  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  50 m  2:28.53   
10  203  Olofsson Sandra  1990  UDDEVALLA  AK8290  50 m  2:28.65   
11  59  Söderbergh Anna  1994  GÖTEBORG  AZ0494  50 m  2:31.02   
12  121  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  50 m  2:31.67   
13  30  Bengtsson Andrea  1991  GÖTEBORG  BW6691  50 m  2:33.26   
14  120  Westman Emma  1993  MASS  AP7693  50 m  2:33.54   
15  164  Pettersson Ida  1993  SK LAXEN  AY1693  50 m  2:33.62   
16  106  Lindholm Sofia  1993  MASS  AM1693  50 m  2:34.19   
17  184  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  50 m  2:36.06   
18  181  Idoffsson Agnes  1994  SS STIMMET  BK9694  50 m  2:36.36   
19  141  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  50 m  2:37.42   
20  122  Zachrisson Emelie  1992  MASS  AS7292  50 m  2:38.68   
21  38  Gustafsson Anna  1994  GÖTEBORG  BE9694  50 m  2:39.20   
22  113  Rempling Johanna  1995  MASS  AB0495  50 m  2:40.03   
23  90  Eklind Louise  1992  MARIESTAD  BU5892  50 m  2:40.98   
24  28  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  50 m  2:41.41   
25  64  Otter Ulrika von  1993  GÖTEBORG  AO3693  50 m  2:42.13   
26  149  Andersson Sanna  1995  SK 1970  AO2695  50 m  2:42.46   
27  222  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  50 m  2:43.71   
 
Gren 13, 400m Frisim Herrar Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
92  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  50 m  4:05.24   
209  Svensson Jesper  1990  UDDEVALLA  AP6390  50 m  4:05.93   
104  Leander Carl  1990  MASS  AS9590  50 m  4:14.46   
93  Arnesen Tim  1987  MASS  AK4187  50 m  4:17.08   
63  Widén Johan  1986  GÖTEBORG  AG3386  50 m  4:17.97   
10  Jönsson Viktor  1986  ELFSBORG  AA3186  50 m  4:19.76   
74  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  50 m  4:20.06   
183  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  50 m  4:20.86   
205  Palmqvist Emil  1990  UDDEVALLA  AF8590  50 m  4:22.67   
10  116  Rundstedt Karl  1990  MASS  AP9590  50 m  4:23.78   
11  103  Lampela Johannes  1992  MASS  AN4392  50 m  4:24.36   
12  97  Carlsen Christoffer  1992  MASS  AM1192  50 m  4:27.36   
13  174  Hägg Kristofer  1987  SKÖVDE SS  AH7187  50 m  4:29.10   
14  18  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  50 m  4:29.19   
15  110  Näsman Viktor  1992  MASS  AJ3792  50 m  4:33.81   
16  187  Nilsson Simon  1993  TROLLHÄTTA  AG5593  50 m  4:33.85   
17  72  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  50 m  4:34.66   
18  60  Söderman Alexander  1993  GÖTEBORG  AU1193  50 m  4:36.96   
19  131  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  50 m  4:40.16   
 
Gren 14, 50m Frisim Damer Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
191  Andersson Natalie  1988  UDDEVALLA  BC8888  50 m  26.64   
170  Adolfsson Caroline  1993  SKÖVDE SS  AE4293  50 m  26.78   
114  Rosén Anna  1994  MASS  AD2894  50 m  27.06   
173  Carlén Erika  1994  SKÖVDE SS  AM5294  50 m  27.21   
156  Ekstrand Malin  1991  SK LAXEN  AL6891  50 m  27.33   
171  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  50 m  27.35   
41  Höstman Isabelle  1990  GÖTEBORG  BR8890  50 m  27.40   
96  Bånnsgård Miranda  1992  MASS  AY3492  50 m  27.92   
175  Johansson Caroline  1992  SKÖVDE SS  AH7892  50 m  28.09   
10  Heintz Josefine  1994  ELFSBORG  AC8694  50 m  28.22   
11  Eriksson Felicia  1994  ELFSBORG  AH8894  50 m  28.22   
12  196  Holmén Josefina  1992  UDDEVALLA  AF9292  50 m  28.34   
13  50  Nordberg Linn  1991  GÖTEBORG  AD6291  50 m  28.53   
14  219  Kvarfordt Karin  1992  VARBERG  BC7692  50 m  28.71   
15  87  Stokland Emma  1990  KUNGSBACKA  BE4890  50 m  28.76   
16  127  Allert Linn  1992  S 02  AG5492  50 m  29.02   
17  106  Lindholm Sofia  1993  MASS  AM1693  50 m  29.05   
18  47  Lundberg Kristina  1991  GÖTEBORG  BK3291  50 m  29.10   
19  Heintz Caroline  1992  ELFSBORG  AJ2492  50 m  29.16   
20  88  Wakéus Klara  1995  KUNGSBACKA  BF5295  50 m  29.30   
21  55  Reinhold Malvina  1992  GÖTEBORG  BF0292  50 m  29.31   
22  70  Almbratt Ida  1994  KUNGÄLV  BS9294  50 m  29.39   
23  118  Svensson Isabel  1989  MASS  BI9289  50 m  29.44   
24  73  Axberg Josefin  1993  KUNGÄLV  AY9293  50 m  29.73   
25  224  Olsson Ninni  1992  VARBERG  BX3492  50 m  29.92   
 
Gren 15, 200m Bröstsim Herrar Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
44  Lagerqvist Anton  1991  GÖTEBORG  AN8591  50 m  2:17.64   
198  Koch Gulliver  1992  UDDEVALLA  AC7592  50 m  2:24.92   
204  Palmqvist David  1988  UDDEVALLA  AE8388  50 m  2:26.33   
207  Risebrandt Fredrich  1992  UDDEVALLA  AF1392  50 m  2:26.37   
31  Berglund Rickard  1987  GÖTEBORG  AD4587  50 m  2:27.43   
176  Johansson Christian  1988  SKÖVDE SS  AL3388  50 m  2:27.60   
157  Ellboj Bill  1988  SK LAXEN  AB3588  50 m  2:30.26   
77  Löfgren Joakim  1992  KUNGÄLV  AK8592  50 m  2:34.72   
Decoy Marcus  1992  ALINGSÅS  AX5192  50 m  2:36.09   
10  17  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  50 m  2:39.78   
11  192  Björberg Max  1986  UDDEVALLA  AI4586  50 m  2:42.56   
12  54  Raschle-Höös Tim  1988  GÖTEBORG  AG9388  50 m  2:42.65   
13  84  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  2:45.01   
14  99  Hazard Ludvig  1995  MASS  AN9595  50 m  2:46.47   
15  185  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  50 m  2:47.56   
16  60  Söderman Alexander  1993  GÖTEBORG  AU1193  50 m  2:48.48   
17  33  Blomgren Gustav  1993  GÖTEBORG  AM7393  50 m  2:49.76   
18  152  Amhliden Henric  1993  SK LAXEN  AP6593  50 m  2:50.47   
19  75  Jodin Daniel  1992  KUNGÄLV  AR7792  50 m  2:51.27   
20  213  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  50 m  2:51.74   
21  166  Rothman Erik  1992  SK LAXEN  AQ8592  50 m  2:52.97   
22  83  Georgy Joel  1996  KUNGSBACKA  AJ3996  50 m  2:53.95   
23  91  Andersson Fredrik  1990  MASS  AO7590  50 m  2:54.78   
24  188  Risebrandt Christoffer  1990  TROLLHÄTTA  AI1390  50 m  2:55.21   
 
Gren 16, 800m Frisim Damer Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
51  Nuber Elisabeta  1993  GÖTEBORG  CH1293  50 m  9:17.43   
130  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  50 m  9:22.45   
32  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  50 m  9:26.97   
57  Rutqvist Amanda  1991  GÖTEBORG  BC8291  50 m  9:35.22   
85  Palmgren Beatrice  1991  KUNGSBACKA  BD3691  50 m  9:40.12   
55  Reinhold Malvina  1992  GÖTEBORG  BF0292  50 m  9:40.24   
135  Josefsson Therese  1993  S 02  BO4893  50 m  9:46.20   
107  Löfgren Elise  1991  MASS  AF1691  50 m  9:51.39   
62  Waite Emma  1992  GÖTEBORG  BF1292  50 m  9:52.04   
10  52  Olander Frida  1992  GÖTEBORG  AY0892  50 m  9:52.51   
11  48  Lundqvist Alicia  1992  GÖTEBORG  BA4692  50 m  9:53.85   
12  127  Allert Linn  1992  S 02  AG5492  50 m  9:57.10   
13  29  Bailey Jacintha  1991  GÖTEBORG  BZ4691  50 m  10:03.29   
14  37  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  50 m  10:05.15   
15  129  Hammerin Filippa  1992  S 02  AE7692  50 m  10:08.50   
16  149  Andersson Sanna  1995  SK 1970  AO2695  50 m  10:16.85   
17  143  Zetterström Amanda  1994  S 02  BN6494  50 m  10:21.18  RES 
 
Gren 17, 50m Fjärilsim Herrar Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
200  Larsson David  1989  UDDEVALLA  AF5989  50 m  25.12   
160  Henriksson Robin  1987  SK LAXEN  AH1787  50 m  25.73   
202  Lorentzon Daniel  1988  UDDEVALLA  AL3988  50 m  26.04   
36  Ekman Jonas  1986  GÖTEBORG  AH3786  50 m  26.29   
61  Tuomela Marcus  1988  GÖTEBORG  AC0588  50 m  26.44   
58  Saletti Jesper  1988  GÖTEBORG  AK9988  50 m  26.59   
46  Lundberg Johan  1985  GÖTEBORG  AF0585  50 m  26.88   
108  Löfgren Niklas  1989  MASS  AN1589  50 m  27.04   
101  Ingelhammar Hugo  1991  MASS  AN3791  50 m  27.23   
10  178  Kjellqvist Anton  1991  SKÖVDE SS  AH1991  50 m  27.23   
11  92  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  50 m  27.31   
12  63  Widén Johan  1986  GÖTEBORG  AG3386  50 m  27.56   
13  11  Katzer Tamas  1992  ELFSBORG  AC3592  50 m  27.57   
14  105  Lindahl Petter  1990  MASS  AB4990  50 m  27.65   
15  45  Lundberg Daniel  1982  GÖTEBORG  AC0582  50 m  27.86   
16  12  Larsson Jacob  1992  ELFSBORG  AM5792  50 m  28.00   
17  214  Gårdström Axel  1991  VARBERG  AO4591  50 m  28.46   
18  116  Rundstedt Karl  1990  MASS  AP9590  50 m  28.53   
19  10  Jönsson Viktor  1986  ELFSBORG  AA3186  50 m  28.57   
20  Decoy Marcus  1992  ALINGSÅS  AX5192  50 m  28.58   
21  157  Ellboj Bill  1988  SK LAXEN  AB3588  50 m  28.65   
22  232  Bielicz Leonard  1951  GÖTEBORG  AA4151  50 m  28.65   
23  229  Frankenfelt Lucas  1990  GÖTEBORG  AU7390  50 m  28.75   
24  183  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  50 m  28.77   
25  151  Källén Christoffer  1993  SK 1970  AO5593  50 m  28.88   
26  86  Persson Erik  1994  KUNGSBACKA  AB6794  50 m  29.02   
27  97  Carlsen Christoffer  1992  MASS  AM1192  50 m  29.46   
28  132  Janson Martin  1994  S 02  AU9194  50 m  29.69   
29  216  Jalmestam Andreas  1990  VARBERG  AY2390  50 m  31.85   
30  213  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  50 m  33.42   
 
Gren 18, 200m Ryggsim Damer Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Pettersson Johanna  1992  KUNGÄLV  AF1292  50 m  2:22.86   
34  Bornius Caroline  1992  GÖTEBORG  AJ8692  50 m  2:23.03   
190  Andersson Frida  1991  UDDEVALLA  AK1491  50 m  2:24.66   
40  Harnebrandt Elin  1988  GÖTEBORG  AZ7688  50 m  2:25.83   
142  Lundberg Anna Sirenius  1994  S 02  AO9694  50 m  2:27.97   
Andersson Sofia  1992  ALINGSÅS  BT9492  50 m  2:30.12   
181  Idoffsson Agnes  1994  SS STIMMET  BK9694  50 m  2:33.73   
141  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  50 m  2:34.90   
82  Elvind Carolina  1994  KUNGSBACKA  BD4694  50 m  2:35.86   
10  47  Lundberg Kristina  1991  GÖTEBORG  BK3291  50 m  2:36.22   
11  113  Rempling Johanna  1995  MASS  AB0495  50 m  2:36.38   
12  114  Rosén Anna  1994  MASS  AD2894  50 m  2:39.52   
13  218  Karlsson Victoria  1994  VARBERG  AH3294  50 m  2:39.74   
14  111  Persson Linda  1992  MASS  BQ1692  50 m  2:40.64   
15  119  Svensson Johanna  1987  MASS  AT0687  50 m  2:41.00   
16  118  Svensson Isabel  1989  MASS  BI9289  50 m  2:41.32   
17  15  Nyhlén Louise  1993  ELFSBORG  AE5293  50 m  2:42.28   
18  184  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  50 m  2:43.73   
 
Gren 19, 4X100m Medley Herrar Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
210  Uddevalla Sim Lag1  1989  UDDEVALLA    50 m  3:43.24   
68  Göteborg Sim  1994  GÖTEBORG    50 m  3:55.00   
211  Uddevalla Sim Lag2  1989  UDDEVALLA    50 m  4:03.78   
69  Göteborg Sim  1992  GÖTEBORG    50 m  4:05.00   
80  Kungälv Herr  1992  KUNGÄLV    50 m  4:05.65   
125  Mass Herr J Lag 1  1990  MASS    50 m  4:05.93   
24  SK Elfsborg Lag 1 Pojk  2008  ELFSBORG    50 m  4:10.00   
126  Mass Herr J Lag 2  1990  MASS    50 m  4:13.22   
168  SK Laxen Herr  1992  SK LAXEN    50 m  4:26.00   
10  189  Trollhättans Simsällskap  1989  TROLLHÄTTA    50 m  4:28.20   
11  144  S02  1994  S 02    50 m  4:29.52   
12  26  SK Elfsborg Lag 2 Pojk  2008  ELFSBORG    50 m  4:30.00   
 
Gren 20, 4X100m Frisim Damer Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
65  Göteborg Lag1  1990  GÖTEBORG    50 m  3:48.00   
179  Skövde SS D Lag 1  1992  SKÖVDE SS    50 m  3:53.60   
66  Göteborg Lag2  1989  GÖTEBORG    50 m  3:58.00   
210  Uddevalla Sim Lag1  1989  UDDEVALLA    50 m  4:02.78   
145  S02 Lag 1  1992  S 02    50 m  4:04.79   
67  Göteborg Lag3  1991  GÖTEBORG    50 m  4:05.00   
123  Mass Dam J Lag 1  1990  MASS    50 m  4:05.59   
89  Kbss Lag 1  1990  KUNGSBACKA    50 m  4:09.82   
23  SK Elfsborg Lag 1 Flick  2008  ELFSBORG    50 m  4:10.00   
10  79  Kungälv Dam  1992  KUNGÄLV    50 m  4:12.48   
11  167  SK Laxen Damer  1992  SK LAXEN    50 m  4:12.50   
12  227  Varberg Damer  1989  VARBERG    50 m  4:16.50   
13  146  S02 Lag 2  1992  S 02    50 m  4:17.83   
14  124  Mass Dam J Lag 2  1990  MASS    50 m  4:19.02   
15  25  SK Elfsborg Lag 2 Flick  2008  ELFSBORG    50 m  4:20.00   
16  147  S02 Lag 3  1992  S 02    50 m  4:27.45   
17  189  Trollhättans Simsällskap  1989  TROLLHÄTTA    50 m  4:38.53   
 
Gren 21, 100m Frisim Damer Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
173  Carlén Erika  1994  SKÖVDE SS  AM5294  50 m  59.19   
170  Adolfsson Caroline  1993  SKÖVDE SS  AE4293  50 m  59.52   
171  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  50 m  59.74   
156  Ekstrand Malin  1991  SK LAXEN  AL6891  50 m  59.81   
191  Andersson Natalie  1988  UDDEVALLA  BC8888  50 m  1:00.17   
206  Risebrandt Angelica  1987  UDDEVALLA  AI4887  50 m  1:00.54   
135  Josefsson Therese  1993  S 02  BO4893  50 m  1:00.81   
41  Höstman Isabelle  1990  GÖTEBORG  BR8890  50 m  1:01.02   
Eriksson Felicia  1994  ELFSBORG  AH8894  50 m  1:01.44   
10  88  Wakéus Klara  1995  KUNGSBACKA  BF5295  50 m  1:01.60   
11  175  Johansson Caroline  1992  SKÖVDE SS  AH7892  50 m  1:01.65   
12  50  Nordberg Linn  1991  GÖTEBORG  AD6291  50 m  1:01.85   
13  59  Söderbergh Anna  1994  GÖTEBORG  AZ0494  50 m  1:01.98   
14  47  Lundberg Kristina  1991  GÖTEBORG  BK3291  50 m  1:02.09   
15  181  Idoffsson Agnes  1994  SS STIMMET  BK9694  50 m  1:02.29   
16  87  Stokland Emma  1990  KUNGSBACKA  BE4890  50 m  1:02.50   
17  Heintz Josefine  1994  ELFSBORG  AC8694  50 m  1:02.65   
18  34  Bornius Caroline  1992  GÖTEBORG  AJ8692  50 m  1:02.89   
19  164  Pettersson Ida  1993  SK LAXEN  AY1693  50 m  1:03.01   
20  196  Holmén Josefina  1992  UDDEVALLA  AF9292  50 m  1:03.14   
21  Sköldberg Erika  1996  ALINGSÅS  AT7496  50 m  1:03.30   
22  143  Zetterström Amanda  1994  S 02  BN6494  50 m  1:03.58   
23  62  Waite Emma  1992  GÖTEBORG  BF1292  50 m  1:03.61   
24  70  Almbratt Ida  1994  KUNGÄLV  BS9294  50 m  1:04.38   
25  225  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  50 m  1:05.46   
 
Gren 22, 200m Frisim Herrar Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
209  Svensson Jesper  1990  UDDEVALLA  AP6390  50 m  1:54.54   
39  Harnebrandt Anders  1990  GÖTEBORG  AP7390  50 m  1:57.34   
172  Bertrand Gabriel  1992  SKÖVDE SS  AC3392  50 m  1:57.58   
72  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  50 m  1:59.77   
205  Palmqvist Emil  1990  UDDEVALLA  AF8590  50 m  2:00.28   
63  Widén Johan  1986  GÖTEBORG  AG3386  50 m  2:00.51   
174  Hägg Kristofer  1987  SKÖVDE SS  AH7187  50 m  2:00.92   
217  Jonson Jonas  1991  VARBERG  AA9991  50 m  2:01.29   
31  Berglund Rickard  1987  GÖTEBORG  AD4587  50 m  2:01.84   
10  194  Fredriksson Jacob  1992  UDDEVALLA  AC9592  50 m  2:01.85   
11  74  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  50 m  2:02.26   
12  10  Jönsson Viktor  1986  ELFSBORG  AA3186  50 m  2:02.48   
13  19  Selin Melker  1993  ELFSBORG  AC9593  50 m  2:02.68   
14  214  Gårdström Axel  1991  VARBERG  AO4591  50 m  2:04.37   
15  53  Paulsson Victor  1990  GÖTEBORG  AS4590  50 m  2:04.40   
16  183  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  50 m  2:04.61   
17  98  Granberg Malcolm  1992  MASS  AR8592  50 m  2:05.21   
18  223  Mattsson Jesper  1991  VARBERG  AL8391  50 m  2:05.71   
19  177  Kastebo Martin  1993  SKÖVDE SS  AG7593  50 m  2:06.39   
20  18  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  50 m  2:06.66   
21  84  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  2:07.97   
22  187  Nilsson Simon  1993  TROLLHÄTTA  AG5593  50 m  2:08.35   
23  185  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  50 m  2:12.76   
24  75  Jodin Daniel  1992  KUNGÄLV  AR7792  50 m  2:13.46   
 
Gren 23, 50m Bröstsim Damer Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
43  Kumblad Helena  1987  GÖTEBORG  AH8487  50 m  33.28   
203  Olofsson Sandra  1990  UDDEVALLA  AK8290  50 m  33.30   
161  Kubicka Anna  1989  SK LAXEN  AH0889  50 m  33.86   
30  Bengtsson Andrea  1991  GÖTEBORG  BW6691  50 m  34.92   
55  Reinhold Malvina  1992  GÖTEBORG  BF0292  50 m  35.19   
122  Zachrisson Emelie  1992  MASS  AS7292  50 m  35.52   
224  Olsson Ninni  1992  VARBERG  BX3492  50 m  35.97   
150  Johansson Tina  1989  SK 1970  AC7289  50 m  36.05   
56  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  50 m  36.36   
10  Engfors-Nyqvist Mathilda  1992  ELFSBORG  AZ9892  50 m  36.44   
11  85  Palmgren Beatrice  1991  KUNGSBACKA  BD3691  50 m  36.49   
12  27  Andersson Erla  1990  GÖTEBORG  BU0290  50 m  36.52   
13  64  Otter Ulrika von  1993  GÖTEBORG  AO3693  50 m  36.59   
14  155  Bång Olivia  1994  SK LAXEN  BK0894  50 m  36.91   
15  138  Moberg Jessica  1993  S 02  BD0493  50 m  37.00   
16  70  Almbratt Ida  1994  KUNGÄLV  BS9294  50 m  37.46   
17  184  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  50 m  37.61   
18  81  Andrén Caroline  1993  KUNGSBACKA  BD7293  50 m  38.01   
19  154  Borup Petra  1993  SK LAXEN  BY3493  50 m  38.23   
20  129  Hammerin Filippa  1992  S 02  AE7692  50 m  38.33   
21  13  Mirsch Natalie  1991  ELFSBORG  BJ6291  50 m  38.34   
22  76  Ljung Anna  1994  KUNGÄLV  BN7294  50 m  38.41   
23  14  Nyberg Viktoria  1991  ELFSBORG  BN6491  50 m  38.64   
24  128  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  50 m  38.98   
25  88  Wakéus Klara  1995  KUNGSBACKA  BF5295  50 m  38.99   
26  225  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  50 m  39.38   
27  212  Andersson Erica  1994  VARBERG  AO1894  50 m  39.55   
 
Gren 24, 100m Bröstsim Herrar Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
44  Lagerqvist Anton  1991  GÖTEBORG  AN8591  50 m  1:05.08   
204  Palmqvist David  1988  UDDEVALLA  AE8388  50 m  1:05.77   
46  Lundberg Johan  1985  GÖTEBORG  AF0585  50 m  1:06.13   
207  Risebrandt Fredrich  1992  UDDEVALLA  AF1392  50 m  1:07.72   
198  Koch Gulliver  1992  UDDEVALLA  AC7592  50 m  1:08.21   
31  Berglund Rickard  1987  GÖTEBORG  AD4587  50 m  1:08.37   
45  Lundberg Daniel  1982  GÖTEBORG  AC0582  50 m  1:08.72   
176  Johansson Christian  1988  SKÖVDE SS  AL3388  50 m  1:08.94   
22  Åkerlund Nicklas  1989  ELFSBORG  AI8589  50 m  1:09.36   
10  136  Kuzmin Victor  1979  S 02  AA0579  50 m  1:10.00   
11  221  Ladeborn Filip  1992  VARBERG  AN3192  50 m  1:10.07   
12  192  Björberg Max  1986  UDDEVALLA  AI4586  50 m  1:10.33   
13  77  Löfgren Joakim  1992  KUNGÄLV  AK8592  50 m  1:10.68   
14  157  Ellboj Bill  1988  SK LAXEN  AB3588  50 m  1:11.31   
15  Decoy Marcus  1992  ALINGSÅS  AX5192  50 m  1:11.39   
16  148  Jonsson Niklas  1991  S 77  AU5791  50 m  1:12.38   
17  60  Söderman Alexander  1993  GÖTEBORG  AU1193  50 m  1:13.44   
18  17  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  50 m  1:14.47   
19  185  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  50 m  1:15.57   
20  213  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  50 m  1:20.43   
 
Gren 25, 400m Medley Damer Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
130  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  50 m  5:05.58   
57  Rutqvist Amanda  1991  GÖTEBORG  BC8291  50 m  5:07.46   
171  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  50 m  5:13.08   
32  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  50 m  5:13.38   
48  Lundqvist Alicia  1992  GÖTEBORG  BA4692  50 m  5:34.18   
141  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  50 m  5:34.40   
195  Fredriksson Janina  1994  UDDEVALLA  AB0694  50 m  5:34.80   
38  Gustafsson Anna  1994  GÖTEBORG  BE9694  50 m  5:35.29   
184  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  50 m  5:36.62   
10  28  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  50 m  5:37.35   
11  149  Andersson Sanna  1995  SK 1970  AO2695  50 m  5:38.45   
12  133  Jarenfors Karin  1993  S 02  AV9893  50 m  5:39.21   
13  197  Johansson Märta  1994  UDDEVALLA  AD5894  50 m  5:41.00   
14  208  Sundström Amanda  1995  UDDEVALLA  AD9295  50 m  5:42.11   
15  222  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  50 m  5:42.12   
 
Gren 26, 100m Fjärilsim Herrar Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
200  Larsson David  1989  UDDEVALLA  AF5989  50 m  55.68   
226  Palmqvist Pontus  1991  VARBERG  AV7391  50 m  56.87   
46  Lundberg Johan  1985  GÖTEBORG  AF0585  50 m  57.90   
202  Lorentzon Daniel  1988  UDDEVALLA  AL3988  50 m  1:00.15   
12  Larsson Jacob  1992  ELFSBORG  AM5792  50 m  1:00.67   
72  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  50 m  1:00.73   
217  Jonson Jonas  1991  VARBERG  AA9991  50 m  1:01.52   
105  Lindahl Petter  1990  MASS  AB4990  50 m  1:01.65   
178  Kjellqvist Anton  1991  SKÖVDE SS  AH1991  50 m  1:01.69   
10  31  Berglund Rickard  1987  GÖTEBORG  AD4587  50 m  1:01.87   
11  86  Persson Erik  1994  KUNGSBACKA  AB6794  50 m  1:01.98   
12  177  Kastebo Martin  1993  SKÖVDE SS  AG7593  50 m  1:02.13   
13  183  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  50 m  1:02.37   
14  101  Ingelhammar Hugo  1991  MASS  AN3791  50 m  1:02.69   
15  193  Eskilsson Robin  1993  UDDEVALLA  AC0793  50 m  1:03.91   
16  11  Katzer Tamas  1992  ELFSBORG  AC3592  50 m  1:03.91   
17  214  Gårdström Axel  1991  VARBERG  AO4591  50 m  1:03.96   
18  108  Löfgren Niklas  1989  MASS  AN1589  50 m  1:04.17   
19  172  Bertrand Gabriel  1992  SKÖVDE SS  AC3392  50 m  1:04.57   
20  110  Näsman Viktor  1992  MASS  AJ3792  50 m  1:05.16   
21  187  Nilsson Simon  1993  TROLLHÄTTA  AG5593  50 m  1:06.11   
22  139  Montalva Nils  1993  S 02  AE2393  50 m  1:07.42   
 
Gren 27, 100m Ryggsim Damer Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Pettersson Johanna  1992  KUNGÄLV  AF1292  50 m  1:06.25   
190  Andersson Frida  1991  UDDEVALLA  AK1491  50 m  1:06.67   
34  Bornius Caroline  1992  GÖTEBORG  AJ8692  50 m  1:06.72   
40  Harnebrandt Elin  1988  GÖTEBORG  AZ7688  50 m  1:06.90   
142  Lundberg Anna Sirenius  1994  S 02  AO9694  50 m  1:08.47   
Andersson Sofia  1992  ALINGSÅS  BT9492  50 m  1:08.52   
173  Carlén Erika  1994  SKÖVDE SS  AM5294  50 m  1:09.22   
59  Söderbergh Anna  1994  GÖTEBORG  AZ0494  50 m  1:10.09   
82  Elvind Carolina  1994  KUNGSBACKA  BD4694  50 m  1:10.58   
10  Eriksson Felicia  1994  ELFSBORG  AH8894  50 m  1:10.71   
11  47  Lundberg Kristina  1991  GÖTEBORG  BK3291  50 m  1:10.72   
12  41  Höstman Isabelle  1990  GÖTEBORG  BR8890  50 m  1:10.94   
13  196  Holmén Josefina  1992  UDDEVALLA  AF9292  50 m  1:11.88   
14  156  Ekstrand Malin  1991  SK LAXEN  AL6891  50 m  1:11.92   
15  15  Nyhlén Louise  1993  ELFSBORG  AE5293  50 m  1:12.11   
16  181  Idoffsson Agnes  1994  SS STIMMET  BK9694  50 m  1:12.25   
17  113  Rempling Johanna  1995  MASS  AB0495  50 m  1:12.43   
18  159  Henriksson Nelly  1995  SK LAXEN  AA5495  50 m  1:12.74   
19  118  Svensson Isabel  1989  MASS  BI9289  50 m  1:12.89   
20  170  Adolfsson Caroline  1993  SKÖVDE SS  AE4293  50 m  1:13.13   
21  175  Johansson Caroline  1992  SKÖVDE SS  AH7892  50 m  1:13.27   
22  Sköldberg Erika  1996  ALINGSÅS  AT7496  50 m  1:13.33   
23  164  Pettersson Ida  1993  SK LAXEN  AY1693  50 m  1:13.35   
24  218  Karlsson Victoria  1994  VARBERG  AH3294  50 m  1:15.72   
 
Gren 28, 50m Ryggsim Herrar Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
226  Palmqvist Pontus  1991  VARBERG  AV7391  50 m  28.02   
61  Tuomela Marcus  1988  GÖTEBORG  AC0588  50 m  28.72   
194  Fredriksson Jacob  1992  UDDEVALLA  AC9592  50 m  29.70   
21  Söderberg Jonas  1969  ELFSBORG  AA7569  50 m  30.09   
160  Henriksson Robin  1987  SK LAXEN  AH1787  50 m  30.18   
Englund Andreas  1992  ELFSBORG  AB7992  50 m  30.83   
75  Jodin Daniel  1992  KUNGÄLV  AR7792  50 m  31.02   
16  Ohlsson Martin  1994  ELFSBORG  AB9194  50 m  31.20   
214  Gårdström Axel  1991  VARBERG  AO4591  50 m  31.21   
10  86  Persson Erik  1994  KUNGSBACKA  AB6794  50 m  31.26   
11  176  Johansson Christian  1988  SKÖVDE SS  AL3388  50 m  31.35   
12  53  Paulsson Victor  1990  GÖTEBORG  AS4590  50 m  31.46   
13  131  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  50 m  31.76   
14  94  Blomberg Daniel  1993  MASS  AH6593  50 m  32.04   
15  188  Risebrandt Christoffer  1990  TROLLHÄTTA  AI1390  50 m  32.26   
16  Decoy Marcus  1992  ALINGSÅS  AX5192  50 m  32.36   
17  84  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  32.42   
18  231  O´gorman Robert  1995  S 02  AN8595  50 m  32.45   
19  186  Marberg Björn  1993  TROLLHÄTTA  AF6793  50 m  32.85   
 
Gren 29, 1500m Frisim Damer Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
130  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  50 m  18:12.15   
52  Olander Frida  1992  GÖTEBORG  AY0892  50 m  18:22.73   
32  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  50 m  18:25.00   
51  Nuber Elisabeta  1993  GÖTEBORG  CH1293  50 m  18:25.00   
29  Bailey Jacintha  1991  GÖTEBORG  BZ4691  50 m  18:31.56   
38  Gustafsson Anna  1994  GÖTEBORG  BE9694  50 m  18:46.90   
62  Waite Emma  1992  GÖTEBORG  BF1292  50 m  18:51.70   
129  Hammerin Filippa  1992  S 02  AE7692  50 m  18:58.36   
127  Allert Linn  1992  S 02  AG5492  50 m  19:40.86   
10  220  Kvarnemar Elin  1995  VARBERG  BA3295  50 m  19:47.02   
11  135  Josefsson Therese  1993  S 02  BO4893  50 m  19:49.87   
12  90  Eklind Louise  1992  MARIESTAD  BU5892  50 m  19:53.66   
13  143  Zetterström Amanda  1994  S 02  BN6494  50 m  20:07.89   
 
Gren 30, 4X200m Frisim Herrar Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
210  Uddevalla Sim Lag1  1989  UDDEVALLA    50 m  7:27.72   
180  Skövde SS H Lag 1  1989  SKÖVDE SS    50 m  7:52.30   
211  Uddevalla Sim Lag2  1989  UDDEVALLA    50 m  7:58.16   
68  Göteborg Sim  1994  GÖTEBORG    50 m  8:00.00   
80  Kungälv Herr  1992  KUNGÄLV    50 m  8:19.90   
69  Göteborg Sim  1992  GÖTEBORG    50 m  8:20.00   
24  SK Elfsborg Lag 1 Pojk  2008  ELFSBORG    50 m  8:20.00   
125  Mass Herr J Lag 1  1990  MASS    50 m  8:34.60   
189  Trollhättans Simsällskap  1989  TROLLHÄTTA    50 m  8:43.92   
10  144  S02  1994  S 02    50 m  8:49.90   
11  168  SK Laxen Herr  1992  SK LAXEN    50 m  8:54.00   
 
Gren 31, 200m Fjärilsim Damer Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
50  Nordberg Linn  1991  GÖTEBORG  AD6291  50 m  2:26.97   
51  Nuber Elisabeta  1993  GÖTEBORG  CH1293  50 m  2:28.65   
48  Lundqvist Alicia  1992  GÖTEBORG  BA4692  50 m  2:29.04   
171  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  50 m  2:29.13   
57  Rutqvist Amanda  1991  GÖTEBORG  BC8291  50 m  2:29.61   
59  Söderbergh Anna  1994  GÖTEBORG  AZ0494  50 m  2:32.82   
164  Pettersson Ida  1993  SK LAXEN  AY1693  50 m  2:33.24   
142  Lundberg Anna Sirenius  1994  S 02  AO9694  50 m  2:35.20   
29  Bailey Jacintha  1991  GÖTEBORG  BZ4691  50 m  2:35.49   
10  64  Otter Ulrika von  1993  GÖTEBORG  AO3693  50 m  2:37.15   
11  38  Gustafsson Anna  1994  GÖTEBORG  BE9694  50 m  2:38.95   
12  195  Fredriksson Janina  1994  UDDEVALLA  AB0694  50 m  2:39.34   
13  13  Mirsch Natalie  1991  ELFSBORG  BJ6291  50 m  2:41.25   
14  208  Sundström Amanda  1995  UDDEVALLA  AD9295  50 m  2:41.41   
15  133  Jarenfors Karin  1993  S 02  AV9893  50 m  2:44.13   
16  149  Andersson Sanna  1995  SK 1970  AO2695  50 m  2:44.19   
17  165  Quander Emelie  1995  SK LAXEN  AI3695  50 m  2:50.05   
18  141  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  50 m  2:50.19   
 
Gren 32, 200m Medley Herrar Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
44  Lagerqvist Anton  1991  GÖTEBORG  AN8591  50 m  2:08.63   
209  Svensson Jesper  1990  UDDEVALLA  AP6390  50 m  2:11.76   
207  Risebrandt Fredrich  1992  UDDEVALLA  AF1392  50 m  2:13.43   
39  Harnebrandt Anders  1990  GÖTEBORG  AP7390  50 m  2:15.33   
31  Berglund Rickard  1987  GÖTEBORG  AD4587  50 m  2:15.96   
172  Bertrand Gabriel  1992  SKÖVDE SS  AC3392  50 m  2:18.30   
204  Palmqvist David  1988  UDDEVALLA  AE8388  50 m  2:18.82   
19  Selin Melker  1993  ELFSBORG  AC9593  50 m  2:19.00   
54  Raschle-Höös Tim  1988  GÖTEBORG  AG9388  50 m  2:19.11   
10  176  Johansson Christian  1988  SKÖVDE SS  AL3388  50 m  2:19.39   
11  157  Ellboj Bill  1988  SK LAXEN  AB3588  50 m  2:19.56   
12  53  Paulsson Victor  1990  GÖTEBORG  AS4590  50 m  2:20.32   
13  214  Gårdström Axel  1991  VARBERG  AO4591  50 m  2:20.75   
14  77  Löfgren Joakim  1992  KUNGÄLV  AK8592  50 m  2:21.85   
15  12  Larsson Jacob  1992  ELFSBORG  AM5792  50 m  2:22.22   
16  Decoy Marcus  1992  ALINGSÅS  AX5192  50 m  2:22.71   
17  177  Kastebo Martin  1993  SKÖVDE SS  AG7593  50 m  2:22.87   
18  10  Jönsson Viktor  1986  ELFSBORG  AA3186  50 m  2:23.13   
19  18  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  50 m  2:23.16   
20  221  Ladeborn Filip  1992  VARBERG  AN3192  50 m  2:24.20   
21  198  Koch Gulliver  1992  UDDEVALLA  AC7592  50 m  2:24.64   
22  183  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  50 m  2:25.16   
23  84  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  2:25.56   
24  185  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  50 m  2:31.22   
 
Gren 33, 400m Frisim Damer Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
206  Risebrandt Angelica  1987  UDDEVALLA  AI4887  50 m  4:24.53   
34  Bornius Caroline  1992  GÖTEBORG  AJ8692  50 m  4:33.15   
32  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  50 m  4:33.96   
130  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  50 m  4:35.55   
171  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  50 m  4:36.73   
51  Nuber Elisabeta  1993  GÖTEBORG  CH1293  50 m  4:37.37   
173  Carlén Erika  1994  SKÖVDE SS  AM5294  50 m  4:40.45   
181  Idoffsson Agnes  1994  SS STIMMET  BK9694  50 m  4:44.73   
52  Olander Frida  1992  GÖTEBORG  AY0892  50 m  4:45.59   
10  62  Waite Emma  1992  GÖTEBORG  BF1292  50 m  4:46.15   
11  55  Reinhold Malvina  1992  GÖTEBORG  BF0292  50 m  4:48.17   
12  Sköldberg Erika  1996  ALINGSÅS  AT7496  50 m  4:48.26   
13  Dahl Mikaela  1994  ALINGSÅS  AK9294  50 m  4:48.33   
14  127  Allert Linn  1992  S 02  AG5492  50 m  4:49.61   
15  87  Stokland Emma  1990  KUNGSBACKA  BE4890  50 m  4:50.66   
16  48  Lundqvist Alicia  1992  GÖTEBORG  BA4692  50 m  4:50.76   
17  135  Josefsson Therese  1993  S 02  BO4893  50 m  4:53.52   
18  29  Bailey Jacintha  1991  GÖTEBORG  BZ4691  50 m  4:54.40   
19  47  Lundberg Kristina  1991  GÖTEBORG  BK3291  50 m  4:54.78   
20  220  Kvarnemar Elin  1995  VARBERG  BA3295  50 m  4:55.64   
21  28  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  50 m  4:55.77   
22  201  Larsson Emelie  1994  UDDEVALLA  AB1694  50 m  4:56.15   
23  212  Andersson Erica  1994  VARBERG  AO1894  50 m  4:56.23   
24  37  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  50 m  4:56.65   
25  196  Holmén Josefina  1992  UDDEVALLA  AF9292  50 m  4:57.10   
26  197  Johansson Märta  1994  UDDEVALLA  AD5894  50 m  5:00.44   
 
Gren 34, 50m Frisim Herrar Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
158  Hageneier Mathias  1980  SK LAXEN  AB4580  50 m  22.72   
200  Larsson David  1989  UDDEVALLA  AF5989  50 m  23.22   
58  Saletti Jesper  1988  GÖTEBORG  AK9988  50 m  24.38   
160  Henriksson Robin  1987  SK LAXEN  AH1787  50 m  24.44   
202  Lorentzon Daniel  1988  UDDEVALLA  AL3988  50 m  24.48   
19  Selin Melker  1993  ELFSBORG  AC9593  50 m  24.51   
226  Palmqvist Pontus  1991  VARBERG  AV7391  50 m  24.56   
36  Ekman Jonas  1986  GÖTEBORG  AH3786  50 m  24.70   
63  Widén Johan  1986  GÖTEBORG  AG3386  50 m  25.13   
10  46  Lundberg Johan  1985  GÖTEBORG  AF0585  50 m  25.31   
11  205  Palmqvist Emil  1990  UDDEVALLA  AF8590  50 m  25.36   
12  11  Katzer Tamas  1992  ELFSBORG  AC3592  50 m  25.38   
13  22  Åkerlund Nicklas  1989  ELFSBORG  AI8589  50 m  25.54   
14  178  Kjellqvist Anton  1991  SKÖVDE SS  AH1991  50 m  25.55   
15  77  Löfgren Joakim  1992  KUNGÄLV  AK8592  50 m  25.58   
16  183  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  50 m  25.70   
17  177  Kastebo Martin  1993  SKÖVDE SS  AG7593  50 m  26.03   
18  217  Jonson Jonas  1991  VARBERG  AA9991  50 m  26.08   
19  192  Björberg Max  1986  UDDEVALLA  AI4586  50 m  26.11   
20  174  Hägg Kristofer  1987  SKÖVDE SS  AH7187  50 m  26.21   
21  232  Bielicz Leonard  1951  GÖTEBORG  AA4151  50 m  26.22   
22  229  Frankenfelt Lucas  1990  GÖTEBORG  AU7390  50 m  26.33   
23  163  Olsson Patrik  1990  SK LAXEN  AE9990  50 m  26.38   
24  101  Ingelhammar Hugo  1991  MASS  AN3791  50 m  26.39   
25  214  Gårdström Axel  1991  VARBERG  AO4591  50 m  26.41   
26  132  Janson Martin  1994  S 02  AU9194  50 m  26.47   
27  231  O´gorman Robert  1995  S 02  AN8595  50 m  26.49   
28  188  Risebrandt Christoffer  1990  TROLLHÄTTA  AI1390  50 m  26.87   
29  185  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  50 m  27.63   
30  215  Ivarsson Erik  1992  VARBERG  AN4192  50 m  28.32   
 
Gren 35, 200m Bröstsim Damer Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
30  Bengtsson Andrea  1991  GÖTEBORG  BW6691  50 m  2:37.06   
27  Andersson Erla  1990  GÖTEBORG  BU0290  50 m  2:41.60   
57  Rutqvist Amanda  1991  GÖTEBORG  BC8291  50 m  2:41.92   
203  Olofsson Sandra  1990  UDDEVALLA  AK8290  50 m  2:43.97   
184  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  50 m  2:47.64   
64  Otter Ulrika von  1993  GÖTEBORG  AO3693  50 m  2:50.15   
224  Olsson Ninni  1992  VARBERG  BX3492  50 m  2:52.20   
122  Zachrisson Emelie  1992  MASS  AS7292  50 m  2:55.01   
154  Borup Petra  1993  SK LAXEN  BY3493  50 m  2:55.04   
10  150  Johansson Tina  1989  SK 1970  AC7289  50 m  2:55.40   
11  129  Hammerin Filippa  1992  S 02  AE7692  50 m  2:55.61   
12  138  Moberg Jessica  1993  S 02  BD0493  50 m  2:55.69   
13  225  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  50 m  2:55.87   
14  56  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  50 m  2:55.94   
15  15  Nyhlén Louise  1993  ELFSBORG  AE5293  50 m  2:56.39   
16  81  Andrén Caroline  1993  KUNGSBACKA  BD7293  50 m  2:57.60   
17  141  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  50 m  2:57.65   
18  140  Schariot Hanna  1993  S 02  BD4493  50 m  2:58.48   
19  199  Koch Lykke  1994  UDDEVALLA  AB2694  50 m  2:59.67   
20  149  Andersson Sanna  1995  SK 1970  AO2695  50 m  3:01.62   
 
Gren 36, 800m Frisim Herrar Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
172  Bertrand Gabriel  1992  SKÖVDE SS  AC3392  50 m  8:42.61   
74  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  50 m  9:08.29   
105  Lindahl Petter  1990  MASS  AB4990  50 m  9:16.93   
60  Söderman Alexander  1993  GÖTEBORG  AU1193  50 m  9:30.39   
10  Jönsson Viktor  1986  ELFSBORG  AA3186  50 m  9:30.87   
72  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  50 m  9:31.38   
162  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  50 m  9:32.03   
183  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  50 m  9:33.84   
193  Eskilsson Robin  1993  UDDEVALLA  AC0793  50 m  9:36.09   
10  152  Amhliden Henric  1993  SK LAXEN  AP6593  50 m  9:36.38   
11  223  Mattsson Jesper  1991  VARBERG  AL8391  50 m  9:43.48   
12  110  Näsman Viktor  1992  MASS  AJ3792  50 m  9:43.77   
13  187  Nilsson Simon  1993  TROLLHÄTTA  AG5593  50 m  9:48.01   
14  20  Svensson Christian  1991  ELFSBORG  AG5191  50 m  9:50.65   
 
Gren 37, 50m Fjärilsim Damer Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
190  Andersson Frida  1991  UDDEVALLA  AK1491  50 m  28.03   
156  Ekstrand Malin  1991  SK LAXEN  AL6891  50 m  28.32   
191  Andersson Natalie  1988  UDDEVALLA  BC8888  50 m  28.41   
41  Höstman Isabelle  1990  GÖTEBORG  BR8890  50 m  28.45   
171  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  50 m  28.65   
170  Adolfsson Caroline  1993  SKÖVDE SS  AE4293  50 m  29.32   
47  Lundberg Kristina  1991  GÖTEBORG  BK3291  50 m  30.37   
59  Söderbergh Anna  1994  GÖTEBORG  AZ0494  50 m  30.57   
78  Pettersson Johanna  1992  KUNGÄLV  AF1292  50 m  30.61   
10  50  Nordberg Linn  1991  GÖTEBORG  AD6291  50 m  30.67   
11  Andersson Sofia  1992  ALINGSÅS  BT9492  50 m  30.74   
12  15  Nyhlén Louise  1993  ELFSBORG  AE5293  50 m  31.11   
13  82  Elvind Carolina  1994  KUNGSBACKA  BD4694  50 m  31.16   
14  Heintz Josefine  1994  ELFSBORG  AC8694  50 m  31.28   
15  87  Stokland Emma  1990  KUNGSBACKA  BE4890  50 m  31.46   
16  184  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  50 m  31.54   
17  43  Kumblad Helena  1987  GÖTEBORG  AH8487  50 m  31.61   
18  164  Pettersson Ida  1993  SK LAXEN  AY1693  50 m  31.79   
19  219  Kvarfordt Karin  1992  VARBERG  BC7692  50 m  31.89   
20  Heintz Caroline  1992  ELFSBORG  AJ2492  50 m  32.11   
21  117  Sjöström Malin  1995  MASS  BA2295  50 m  32.15   
22  13  Mirsch Natalie  1991  ELFSBORG  BJ6291  50 m  32.22   
23  115  Rundstedt Anna  1990  MASS  BM4290  50 m  32.47   
24  224  Olsson Ninni  1992  VARBERG  BX3492  50 m  32.81   
25  143  Zetterström Amanda  1994  S 02  BN6494  50 m  32.83   
26  222  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  50 m  34.94   
 
Gren 38, 200m Ryggsim Herrar Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
39  Harnebrandt Anders  1990  GÖTEBORG  AP7390  50 m  2:08.70   
194  Fredriksson Jacob  1992  UDDEVALLA  AC9592  50 m  2:14.16   
61  Tuomela Marcus  1988  GÖTEBORG  AC0588  50 m  2:18.06   
75  Jodin Daniel  1992  KUNGÄLV  AR7792  50 m  2:20.09   
214  Gårdström Axel  1991  VARBERG  AO4591  50 m  2:21.50   
Englund Andreas  1992  ELFSBORG  AB7992  50 m  2:21.76   
205  Palmqvist Emil  1990  UDDEVALLA  AF8590  50 m  2:22.05   
94  Blomberg Daniel  1993  MASS  AH6593  50 m  2:23.35   
84  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  2:24.41   
10  131  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  50 m  2:26.10   
11  186  Marberg Björn  1993  TROLLHÄTTA  AF6793  50 m  2:26.28   
12  Decoy Marcus  1992  ALINGSÅS  AX5192  50 m  2:29.38   
13  71  Arvidsson Anton  1994  KUNGÄLV  AF1594  50 m  2:30.44   
14  33  Blomgren Gustav  1993  GÖTEBORG  AM7393  50 m  2:31.68   
15  215  Ivarsson Erik  1992  VARBERG  AN4192  50 m  2:32.96   
 
Gren 39, 4X100m Medley Damer Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
65  Göteborg Lag1  1990  GÖTEBORG    50 m  4:03.12   
66  Göteborg Lag2  1989  GÖTEBORG    50 m  4:17.00   
210  Uddevalla Sim Lag1  1989  UDDEVALLA    50 m  4:18.58   
67  Göteborg Lag3  1991  GÖTEBORG    50 m  4:27.00   
167  SK Laxen Damer  1992  SK LAXEN    50 m  4:31.18   
179  Skövde SS D Lag 1  1992  SKÖVDE SS    50 m  4:31.60   
145  S02 Lag 1  1992  S 02    50 m  4:33.08   
23  SK Elfsborg Lag 1 Flick  2008  ELFSBORG    50 m  4:40.00   
146  S02 Lag 2  1992  S 02    50 m  4:43.50   
10  123  Mass Dam J Lag 1  1990  MASS    50 m  4:45.00   
11  227  Varberg Damer  1989  VARBERG    50 m  4:50.25   
12  89  Kbss Lag 1  1990  KUNGSBACKA    50 m  4:51.22   
13  147  S02 Lag 3  1992  S 02    50 m  4:53.80   
14  211  Uddevalla Sim Lag2  1989  UDDEVALLA    50 m  4:54.00   
15  25  SK Elfsborg Lag 2 Flick  2008  ELFSBORG    50 m  4:55.00   
16  189  Trollhättans Simsällskap  1989  TROLLHÄTTA    50 m  5:16.80   
 
Gren 40, 4X100m Frisim Herrar Senior 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
210  Uddevalla Sim Lag1  1989  UDDEVALLA    50 m  3:20.26   
68  Göteborg Sim  1994  GÖTEBORG    50 m  3:30.00   
180  Skövde SS H Lag 1  1989  SKÖVDE SS    50 m  3:33.51   
168  SK Laxen Herr  1992  SK LAXEN    50 m  3:35.00   
211  Uddevalla Sim Lag2  1989  UDDEVALLA    50 m  3:35.21   
80  Kungälv Herr  1992  KUNGÄLV    50 m  3:38.91   
69  Göteborg Sim  1992  GÖTEBORG    50 m  3:40.00   
24  SK Elfsborg Lag 1 Pojk  2008  ELFSBORG    50 m  3:40.00   
228  Varberg Herrar  1989  VARBERG    50 m  3:43.50   
10  125  Mass Herr J Lag 1  1990  MASS    50 m  3:50.23   
11  169  SK Laxen Herr 2  1992  SK LAXEN    50 m  3:53.00   
12  144  S02  1994  S 02    50 m  3:55.98   
13  189  Trollhättans Simsällskap  1989  TROLLHÄTTA    50 m  4:03.93   
14  26  SK Elfsborg Lag 2 Pojk  2008  ELFSBORG    50 m  4:55.00   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.17.05 
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet