Deltagarlista Gren 1-58 
 
  Tävling  Sum-Sim Region    Utskriftsdatum  29 oktober 2010   
  Tävlingsort  Göteborg    Utskriftstid  15:54   
  Arrangör  Västsvenska Simförbundet         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  13 november 2010         
 
 
Gren 1, 200m Fjärilsim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
18  Eriksson Felicia  1994  ELFSBORG  AH8894  50 m  2:23.12   
387  Sundström Amanda  1995  UDDEVALLA  AD9295  25 m  2:29.78   
107  Lundberg Anna Sirenius  1994  GÖTEBORG  AO9694  25 m  2:30.80   
335  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  2:33.51   
148  Ivansson Kristin  1994  KUNGSBACKA  BU0894  25 m  2:37.96   
13  Andersson Sanna  1995  ELFSBORG  AO2695  25 m  2:40.32   
323  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  25 m  2:45.67   
140  Gustafsson Matilda  1995  KUNGSBACKA  BK3495  25 m     
 
Gren 2, 200m Medley P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
155  Persson Erik  1994  KUNGSBACKA  AB6794  25 m  2:08.69   
36  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  2:13.12   
333  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  25 m  2:15.16   
295  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  2:15.71   
250  Qvirist Edvin  1995  MASS  AC6995  25 m  2:20.36   
213  Bratt Joachim  1995  MASS  AE6395  25 m  2:21.00   
291  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  50 m  2:21.22   
228  Hazard Ludvig  1995  MASS  AN9595  25 m  2:21.37   
197  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  2:23.09   
10  377  Andersson Johan  1995  UDDEVALLA  AB9595  25 m  2:23.15   
11  147  Hörndahl Viktor  1995  KUNGSBACKA  AT5395  25 m  2:24.83   
12  35  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  25 m  2:26.92   
13  219  Cöster Julian  1995  MASS  AM7395  25 m  2:27.34   
14  14  Anesten Arwid  1995  ELFSBORG  AB0995  25 m  2:27.93   
15  159  Sandberg Niklas  1995  KUNGSBACKA  AQ1195  25 m  2:28.03   
16  359  Bresche Joakim  1994  VARBERG  AL7994  25 m  2:30.83   
17  137  Asp Erik  1995  KUNGSBACKA  AU9395  25 m  2:31.16   
18  386  Skoglund Jesper  1995  UDDEVALLA  AD6995  25 m  2:31.58   
19  355  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  25 m  2:31.62   
20  99  Olander Gustav  1994  GÖTEBORG  AO6794  25 m  2:34.16   
21  343  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  2:34.81   
22  52  Elofsson Andreas  1995  FALKÖPING  AF3995  25 m  2:37.10   
23  223  Elton Emil  1995  MASS  AV6595  25 m  2:37.42   
24  245  Näsman Oskar  1994  MASS  AW9394  25 m  2:38.68   
25  51  Björefeldt Johan  1994  FALKÖPING  AK6194  25 m  2:39.64  RES 
26  53  Ingemansson Gustav  1995  FALKÖPING  AO3395  25 m  2:40.84  RES 
27  95  Lagging Mikael  1995  GÖTEBORG  AM8395  25 m  2:41.86  RES 
 
Gren 3, 200m Frisim F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Sköldberg Erika  1996  ALINGSÅS  AT7496  25 m  2:11.62   
102  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  2:15.74   
57  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  25 m  2:16.23   
287  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  2:17.41   
229  Holm Ulrika  1996  MASS  AC1896  25 m  2:17.75   
70  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  2:20.19   
280  Heina Christin  1996  S 77  BA0296  25 m  2:20.51   
288  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  2:22.79   
375  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  2:23.31   
10  235  Knudsen Amanda  1996  MASS  AW8896  25 m  2:25.01   
11  186  Cavalli Johanna  1996  SK LAXEN  BT2296  25 m  2:25.94   
12  365  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  2:26.38   
13  345  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  2:27.14   
14  42  Yngvesson Angelica  1996  ELFSBORG  BJ4296  25 m  2:28.24   
15  257  Thuresson Sarah  1996  MASS  AI5496  25 m  2:28.45   
16  134  Niklasson Johanna  1996  KARLSBORG  AQ6896  25 m  2:28.60   
17  193  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  2:29.15   
18  231  Johannesson Sofia  1996  MASS  AO4696  25 m  2:29.78   
19  143  Hoverberg Isabelle  1996  KUNGSBACKA  BJ2296  25 m  2:30.77   
20  72  Falter Jennifer  1996  GÖTEBORG  BG7496  25 m  2:30.77   
21  237  Krüger Ulrika  1996  MASS  BA3896  25 m  2:31.13   
22  Rydén Hanna  1996  ALINGSÅS  BC7896  25 m  2:32.39   
23  60  Bergstrand Maja  1996  GÖTEBORG  AM5296  25 m  2:32.76   
24  331  Ehner Elin  1996  TROLLHÄTTA  AP7896  25 m  2:32.78   
25  138  Franzén Rebecca  1996  KUNGSBACKA  AU4896  25 m  2:33.53  RES 
26  153  Molin Annica  1996  KUNGSBACKA  AU3896  50 m  2:33.66  RES 
27  84  Jedel Izabella  1996  GÖTEBORG  AH4296  25 m  2:36.12  RES 
 
Gren 4, 1500m Frisim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
36  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  16:14.69   
15  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  50 m  16:58.02   
83  Jedel Christopher  1995  GÖTEBORG  AG7995  25 m  17:13.98   
295  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  17:25.42   
73  Frankenfelt Oscar  1994  GÖTEBORG  AS6594  25 m  17:36.58   
26  Johannesson Adrian  1995  ELFSBORG  AT5595  25 m  17:37.43   
250  Qvirist Edvin  1995  MASS  AC6995  25 m  17:44.06   
183  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  17:59.11   
367  Larsson Alfred  1994  VARBERG  AL6994  25 m  18:12.72   
10  304  Schariot Jakob  1995  S 02  AH6795  50 m  18:57.75   
11  51  Björefeldt Johan  1994  FALKÖPING  AK6194  25 m  19:49.13   
12  180  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  21:40.66   
 
Gren 5, 200m Frisim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
62  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  2:01.90   
324  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  2:03.57   
262  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  50 m  2:12.09   
112  Wakéus Klara  1995  GÖTEBORG  BF5295  25 m  2:12.36   
18  Eriksson Felicia  1994  ELFSBORG  AH8894  50 m  2:12.47   
255  Rosén Anna  1994  MASS  AD2894  50 m  2:12.72   
378  Fredriksson Janina  1994  UDDEVALLA  AB0694  25 m  2:13.51   
174  Nielsen-Fernandez Amanda  1994  KUNGÄLV  BM8294  25 m  2:14.75   
366  Kvarnemar Elin  1995  VARBERG  BA3295  25 m  2:15.06   
10  300  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  2:16.93   
11  21  Gustavsson Hanna  1994  ELFSBORG  AL1294  25 m  2:18.92   
12  30  Linderholm Lovisa  1994  ELFSBORG  AC0894  25 m  2:19.30   
13  13  Andersson Sanna  1995  ELFSBORG  AO2695  25 m  2:19.67   
14  308  Ylitalo Natalie  1995  S 02  AQ8495  25 m  2:20.19   
15  23  Heintz Josefine  1994  ELFSBORG  AC8694  50 m  2:20.49   
16  323  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  25 m  2:20.73   
17  368  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  25 m  2:21.86   
18  341  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  2:21.93   
19  256  Sjöström Malin  1995  MASS  BA2295  25 m  2:22.87   
20  227  Greberg Rebecka  1995  MASS  BN2295  25 m  2:24.95   
21  254  Rosdahl Susanna  1994  MASS  BD5294  25 m  2:25.24   
22  202  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  2:26.95   
23  337  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  2:27.08   
24  29  Knutson Boel  1995  ELFSBORG  AA8895  25 m  2:30.00   
25  305  Seignér Frida  1994  S 02  BJ4894  25 m  2:32.69  RES 
26  327  Pavlic Andrea  1995  SKÖVDE SS  AL8695  50 m  2:33.44  RES 
27  Johansson Emma  1995  ALINGSÅS  BE9695  25 m  2:35.09  RES 
 
Gren 6, 400m Frisim P 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
110  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  4:45.34   
68  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  4:46.03   
75  Gustafsson Eric  1997  GÖTEBORG  AG5397  25 m  4:55.43   
191  Idoffsson André  1997  SK LAXEN  AE2597  25 m  4:58.72   
204  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  50 m  5:00.61   
239  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  5:07.01   
249  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  5:09.23   
Bergstedt Philip  1998  ALINGSÅS  AG9598  25 m  5:10.09   
289  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  5:14.27   
10  278  Ericsson Magnus  1997  S 77  AP3597  25 m  5:16.60   
11  263  Zimmerman Karl  1998  MASS  AD1598  25 m  5:18.09   
12  385  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  5:19.15   
13  65  Börjesson Pär  1998  GÖTEBORG  AC6798  25 m  5:22.20   
14  41  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  5:28.85   
15  32  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  50 m  5:30.77   
16  212  Lövgren Albin  1999  MARIESTAD  AC0199  25 m  5:39.43   
17  214  Brohammer Oscar  1998  MASS  AG9998  25 m  5:43.17   
18  302  Paling Sebastian  1997  S 02  AE9797  25 m  5:44.32   
19  98  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m  5:45.30   
20  129  Engqvist Victor  1997  SK GÖTENE  AN1997  25 m  5:45.50   
21  339  Larsson Steven Angelo  1998  TROLLHÄTTA  AG2798  25 m  5:49.80   
22  132  Larm Erik  1997  SK GÖTENE  AJ9197  25 m  5:50.23   
23  61  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  5:55.30   
24  34  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  5:59.55   
25  111  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  6:02.26  RES 
26  128  Björkman Jesper  1997  SK GÖTENE  AN8797  25 m  6:02.74  RES 
27  344  Rudqvist Samuel  1999  TROLLHÄTTA  AA7799  25 m  6:04.30  RES 
 
Gren 7, 200m Medley F 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
376  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  2:37.79   
297  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  2:40.74   
93  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  2:41.29   
144  Hvarfvenius Gina  1997  KUNGSBACKA  AY5297  25 m  2:41.62   
292  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  2:42.23   
81  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  25 m  2:44.45   
325  Hjalmarsson Louise  1997  SKÖVDE SS  AV8697  25 m  2:45.08   
290  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  50 m  2:45.24   
215  Carlström Klara  1997  MASS  AJ6297  25 m  2:47.44   
10  200  Rolf Alexandra  1997  SK LAXEN  AW2897  25 m  2:47.55   
11  82  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  2:47.88   
12  92  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  2:48.18   
13  244  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  2:48.27   
14  364  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  2:48.30   
15  246  Petersson Gabriella  1998  MASS  AF8298  25 m  2:48.69   
16  90  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  2:49.08   
17  230  Janzén My  1997  MASS  AF2497  25 m  2:50.01   
18  264  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  2:51.00   
19  251  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  2:51.08   
20  334  Irvefjord Ellinore  1997  TROLLHÄTTA  AX3497  25 m  2:51.43   
21  319  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  2:54.85   
22  382  Marksund-Larsson Julia  1997  UDDEVALLA  AG0897  25 m  2:54.97   
23  381  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  2:55.65   
24  181  Bengtsson Kajsa  1997  SK LAXEN  AP7897  50 m  2:55.75   
25  Wibrink Therese  1998  ALINGSÅS  AO9698  25 m  2:56.34  RES 
26  195  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  2:56.48  RES 
27  185  Cavalli Camilla  1997  SK LAXEN  BO4497  50 m  2:58.19  RES 
 
Gren 8, 200m Bröstsim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
155  Persson Erik  1994  KUNGSBACKA  AB6794  25 m  2:23.38   
35  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  25 m  2:27.21   
377  Andersson Johan  1995  UDDEVALLA  AB9595  25 m  2:31.38   
228  Hazard Ludvig  1995  MASS  AN9595  25 m  2:32.91   
52  Elofsson Andreas  1995  FALKÖPING  AF3995  25 m  2:36.28   
291  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  2:40.07   
303  Pettersson Oscar  1994  S 02  AU3794  25 m  2:41.93   
213  Bratt Joachim  1995  MASS  AE6395  25 m  2:42.03   
355  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  25 m  2:43.78   
10  343  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  2:45.27   
11  Herrera Mateo  1995  ALINGSÅS  AZ4395  25 m  2:46.10   
12  224  Eriksson Elias  1994  MASS  AL7794  25 m  2:52.42   
13  22  Hammarlund Emil  1995  ELFSBORG  AT1195  25 m  2:57.98   
14  142  Hennings Theodor  1995  KUNGSBACKA  AY3795  25 m  3:02.99   
15  53  Ingemansson Gustav  1995  FALKÖPING  AO3395  25 m  3:07.90   
16  370  Sundén Jakob  1995  VARBERG  AQ3195  25 m  3:08.41   
17  157  Robertsson Marcus  1995  KUNGSBACKA  AQ2195  25 m  3:08.49   
18  105  Selin Martin  1995  GÖTEBORG  AY6595  25 m  3:08.52   
19  351  Johansson Andreas  1995  VARABYGDEN  AP7995  25 m  3:08.78   
20  358  Berglund Anton  1995  VARBERG  AX2195  25 m  3:15.41   
21  259  Trolltoft Kasper  1995  MASS  AX9195  25 m  3:19.83   
22  96  Ljungqvist Pontus  1995  GÖTEBORG  AY3395  25 m  3:29.94   
23  104  Sands Oscar  1995  GÖTEBORG  AM9395  25 m     
 
Gren 9, 100m Ryggsim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
324  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  1:04.18   
62  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  1:04.29   
107  Lundberg Anna Sirenius  1994  GÖTEBORG  AO9694  25 m  1:04.66   
18  Eriksson Felicia  1994  ELFSBORG  AH8894  25 m  1:05.26   
306  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  1:06.73   
300  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  1:07.77   
255  Rosén Anna  1994  MASS  AD2894  25 m  1:08.24   
252  Rempling Johanna  1995  MASS  AB0495  25 m  1:08.58   
387  Sundström Amanda  1995  UDDEVALLA  AD9295  25 m  1:09.70   
10  210  Näslund Monica  1994  LIDKÖPING  BW2694  25 m  1:10.49   
11  30  Linderholm Lovisa  1994  ELFSBORG  AC0894  25 m  1:11.46   
12  323  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  25 m  1:11.99   
13  190  Henriksson Nelly  1995  SK LAXEN  AA5495  50 m  1:12.14   
14  148  Ivansson Kristin  1994  KUNGSBACKA  BU0894  25 m  1:12.51   
15  366  Kvarnemar Elin  1995  VARBERG  BA3295  25 m  1:12.80   
16  369  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  1:13.30   
17  74  Gustafsson Anna  1994  GÖTEBORG  BE9694  25 m  1:14.75   
18  176  Tóth Rita  1994  KUNGÄLV  AJ6294  25 m  1:15.09   
19  236  Krüger Josefin  1994  MASS  BW3494  25 m  1:15.26   
20  253  Rosdahl Charlotte  1994  MASS  BD6294  25 m  1:15.44   
21  372  Westholm Julia  1994  VARBERG  BK9494  25 m  1:15.74   
22  308  Ylitalo Natalie  1995  S 02  AQ8495  25 m  1:15.77   
23  202  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  1:16.04   
24  199  Quander Emelie  1995  SK LAXEN  AI3695  25 m  1:16.27   
25  Elbert Fenja  1995  ALINGSÅS  AN3895  25 m  1:17.02   
26  327  Pavlic Andrea  1995  SKÖVDE SS  AL8695  25 m  1:17.56   
27  341  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  1:17.63   
28  55  Winlöf Linnéa  1994  FALKÖPING  AD0494  25 m  1:18.02   
29  184  Bång Olivia  1994  SK LAXEN  BK0894  25 m  1:19.74   
30  151  Johansson Johanna  1995  KUNGSBACKA  BF2295  25 m  1:20.19   
31  363  Karlsson Jennifer  1994  VARBERG  BF6294  25 m  1:20.80   
32  305  Seignér Frida  1994  S 02  BJ4894  25 m  1:20.92   
33  238  Landén Caroline  1994  MASS  BW4494  25 m  1:22.25  RES 
34  232  Jonsson Lisa  1995  MASS  BA0695  25 m  1:22.87  RES 
35  227  Greberg Rebecka  1995  MASS  BN2295  25 m  1:23.72  RES 
 
Gren 10, 100m Fjärilsim P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
243  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  25 m  1:02.34   
222  Eliasson Isak  1996  MASS  AJ5596  25 m  1:03.25   
150  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  25 m  1:07.03   
201  Rydberg Timmie  1996  SK LAXEN  AM9596  50 m  1:08.30   
182  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  25 m  1:11.61   
294  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  1:11.75   
164  Zachrisson David  1996  KUNGSBACKA  AN0596  25 m  1:12.77   
340  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  1:13.39   
317  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  1:16.23   
10  71  Enouri Yosef  1996  GÖTEBORG  AL1796  25 m  1:18.54   
11  17  Eriksson Casper  1996  ELFSBORG  AD4796  50 m  1:18.94   
12  196  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  1:23.38   
13  397  Johansson Fredrik  1996  VÄNERSBORG  AR3596  25 m  1:30.21   
 
Gren 11, 400m Medley F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Sköldberg Erika  1996  ALINGSÅS  AT7496  25 m  5:19.37   
102  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  5:21.55   
57  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  25 m  5:25.84   
287  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  5:31.38   
229  Holm Ulrika  1996  MASS  AC1896  25 m  5:32.16   
70  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  5:35.21   
375  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  5:36.02   
Rydén Hanna  1996  ALINGSÅS  BC7896  25 m  5:43.38   
379  Johansson Elin  1996  UDDEVALLA  BJ4496  25 m  5:57.45   
10  331  Ehner Elin  1996  TROLLHÄTTA  AP7896  25 m  6:02.92   
11  84  Jedel Izabella  1996  GÖTEBORG  AH4296  25 m  6:03.44   
12  345  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  6:05.31   
13  153  Molin Annica  1996  KUNGSBACKA  AU3896  25 m  6:13.15   
14  189  Dukic Jelena  1996  SK LAXEN  BH8496  25 m  6:23.07   
15  11  Zellén Sophia  1996  ALINGSÅS  BQ9496  25 m  6:24.46   
16  192  Karlborg Sara  1996  SK LAXEN  BH1696  25 m  6:38.25   
17  365  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m     
 
Gren 12, 4X100m Medley P 16 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Elfsborg Herrar [1995]  1995  ELFSBORG    25 m  4:11.12   
272  Mass Herrar [1995]  1995  MASS    25 m  4:13.99   
309  S02  1994  S 02    25 m  4:14.63   
166  Kungsbacka Herrar [1994]  1994  KUNGSBACKA    25 m  4:17.75   
391  Uddevalla Herrar [1994]  1994  UDDEVALLA    25 m  4:25.00   
120  Göteborg Herrar [1995]  1995  GÖTEBORG    25 m  4:29.00   
208  SK Laxen Herrar [1995]  1995  SK LAXEN    25 m  4:34.50   
373  Vf Sim  1994  VARBERG    25 m  4:37.86   
275  Mass Herrar 2 [1994]  1994  MASS    25 m  4:38.51   
 
Gren 13, 4X100m Frisim F 16 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
115  Göteborg Damer [1995]  1995  GÖTEBORG    25 m  3:57.00   
43  Elfsborg Damer [1994]  1994  ELFSBORG    25 m  4:05.11   
330  Skövde SS Damer [1994]  1994  SKÖVDE SS    25 m  4:07.11   
178  Kungälv Damer [1994]  1994  KUNGÄLV    25 m  4:09.61   
266  Mass Damer [1995]  1995  MASS    25 m  4:11.07   
373  Vf Sim  1994  VARBERG    25 m  4:16.94   
309  S02  1994  S 02    25 m  4:20.44   
347  Trollhätta Damer [1994]  1994  TROLLHÄTTA    25 m  4:27.27   
205  SK Laxen Damer [1995]  1995  SK LAXEN    25 m  4:35.00   
10  47  Elfsborg Damer Lag 2  1994  ELFSBORG    25 m  4:38.46   
 
Gren 14, 200m Fjärilsim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
155  Persson Erik  1994  KUNGSBACKA  AB6794  25 m  2:11.78   
250  Qvirist Edvin  1995  MASS  AC6995  25 m  2:18.91   
295  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  2:20.04   
73  Frankenfelt Oscar  1994  GÖTEBORG  AS6594  25 m  2:21.65   
83  Jedel Christopher  1995  GÖTEBORG  AG7995  25 m  2:32.69   
183  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  2:35.61   
159  Sandberg Niklas  1995  KUNGSBACKA  AQ1195  25 m  2:37.49   
355  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  50 m  2:38.67   
386  Skoglund Jesper  1995  UDDEVALLA  AD6995  25 m  2:39.53   
10  394  Sparcks Lexxus  1995  VÄNERSBORG  BA4995  25 m  2:50.41   
11  223  Elton Emil  1995  MASS  AV6595  25 m  2:52.52   
12  53  Ingemansson Gustav  1995  FALKÖPING  AO3395  25 m  2:57.69   
13  180  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  50 m  3:08.03   
 
Gren 15, 200m Medley F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
324  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  2:18.79   
62  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  2:21.31   
255  Rosén Anna  1994  MASS  AD2894  25 m  2:25.55   
18  Eriksson Felicia  1994  ELFSBORG  AH8894  25 m  2:26.12   
262  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  25 m  2:28.16   
306  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  2:30.46   
335  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  2:30.65   
112  Wakéus Klara  1995  GÖTEBORG  BF5295  25 m  2:31.32   
252  Rempling Johanna  1995  MASS  AB0495  25 m  2:31.80   
10  387  Sundström Amanda  1995  UDDEVALLA  AD9295  25 m  2:34.63   
11  369  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  2:34.92   
12  366  Kvarnemar Elin  1995  VARBERG  BA3295  25 m  2:35.48   
13  13  Andersson Sanna  1995  ELFSBORG  AO2695  25 m  2:35.53   
14  368  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  25 m  2:36.52   
15  300  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  2:36.63   
16  21  Gustavsson Hanna  1994  ELFSBORG  AL1294  25 m  2:38.02   
17  323  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  25 m  2:39.48   
18  30  Linderholm Lovisa  1994  ELFSBORG  AC0894  25 m  2:39.81   
19  148  Ivansson Kristin  1994  KUNGSBACKA  BU0894  50 m  2:40.31   
20  199  Quander Emelie  1995  SK LAXEN  AI3695  25 m  2:41.21   
21  256  Sjöström Malin  1995  MASS  BA2295  25 m  2:42.33   
22  227  Greberg Rebecka  1995  MASS  BN2295  25 m  2:42.89   
23  202  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  2:44.77   
24  55  Winlöf Linnéa  1994  FALKÖPING  AD0494  25 m  2:45.98   
25  372  Westholm Julia  1994  VARBERG  BK9494  25 m  2:46.83  RES 
26  236  Krüger Josefin  1994  MASS  BW3494  25 m  2:47.10  RES 
27  327  Pavlic Andrea  1995  SKÖVDE SS  AL8695  25 m  2:47.52  RES 
 
Gren 16, 200m Frisim P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
222  Eliasson Isak  1996  MASS  AJ5596  25 m  2:01.16   
243  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  25 m  2:05.04   
139  Georgy Joel  1996  KUNGSBACKA  AJ3996  25 m  2:07.57   
307  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  2:09.92   
294  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  2:12.22   
383  Olsson Karl  1996  UDDEVALLA  AF8396  25 m  2:13.70   
150  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  25 m  2:14.04   
25  Hess Georg  1996  ELFSBORG  AD0396  25 m  2:15.51   
201  Rydberg Timmie  1996  SK LAXEN  AM9596  25 m  2:16.84   
10  317  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  2:17.22   
11  101  Panzar Erik  1996  GÖTEBORG  AG5596  25 m  2:17.22   
12  340  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  2:18.23   
13  164  Zachrisson David  1996  KUNGSBACKA  AN0596  25 m  2:18.97   
14  71  Enouri Yosef  1996  GÖTEBORG  AL1796  25 m  2:19.23   
15  248  Pålsson David  1996  MASS  AM1996  25 m  2:20.74   
16  196  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  2:21.33   
17  338  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m  2:23.72   
18  17  Eriksson Casper  1996  ELFSBORG  AD4796  50 m  2:26.63   
19  342  Olsson Linus  1996  TROLLHÄTTA  AF8196  25 m  2:33.66   
20  162  Sundfors Simon  1996  KUNGSBACKA  AV4996  25 m  2:36.70   
 
Gren 17, 100m Frisim F 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
325  Hjalmarsson Louise  1997  SKÖVDE SS  AV8697  25 m  1:00.97   
290  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  1:03.32   
93  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  1:04.28   
230  Janzén My  1997  MASS  AF2497  25 m  1:04.86   
92  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  1:05.17   
292  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  1:05.41   
144  Hvarfvenius Gina  1997  KUNGSBACKA  AY5297  25 m  1:05.42   
264  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  1:06.15   
246  Petersson Gabriella  1998  MASS  AF8298  25 m  1:07.16   
10  185  Cavalli Camilla  1997  SK LAXEN  BO4497  25 m  1:07.37   
11  82  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  1:07.53   
12  90  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  1:07.69   
13  200  Rolf Alexandra  1997  SK LAXEN  AW2897  25 m  1:07.70   
14  244  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  1:08.15   
15  364  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  1:08.54   
16  319  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  1:08.77   
17  297  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  1:08.77   
18  Wibrink Therese  1998  ALINGSÅS  AO9698  25 m  1:08.83   
19  81  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  25 m  1:09.03   
20  211  Läth Julia  1997  MARIESTAD  AV1897  25 m  1:09.11   
21  381  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  1:09.43   
22  334  Irvefjord Ellinore  1997  TROLLHÄTTA  AX3497  25 m  1:09.61   
23  251  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  1:10.28   
24  352  Johansson Hanna  1997  VARABYGDEN  AS0497  25 m  1:10.57   
25  133  Larm Matilda  1999  SK GÖTENE  AD5699  25 m  1:10.68   
26  145  Hörndahl Elvira  1997  KUNGSBACKA  AY3697  25 m  1:11.09   
27  54  Samuelsson Nora  1997  FALKÖPING  AG8897  25 m  1:11.12   
28  315  Helin-Nilsson Hanna  1997  SK 1970  BC2497  25 m  1:11.91   
29  384  Olsson Sofie  1997  UDDEVALLA  AZ0297  25 m  1:12.10   
30  346  Styrenius Lovisa  1997  TROLLHÄTTA  AC3497  25 m  1:12.47   
31  329  Wallén Elise  1998  SKÖVDE SS  AN1298  25 m  1:12.70   
32  10  Wivestrand Sandra  1998  ALINGSÅS  AK9898  25 m  1:12.81   
33  371  Utter Olivia  1998  VARBERG  AS9898  25 m  1:12.94  RES 
34  152  Källberg Elvira  1997  KUNGSBACKA  AY4297  25 m  1:13.16  RES 
35  195  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  1:13.60  RES 
 
Gren 18, 100m Ryggsim P 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
110  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  1:08.86   
68  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  1:09.03   
277  Alexandersson Marcus  1997  S 77  AL7597  25 m  1:12.15   
38  Sumi Daniel  1997  ELFSBORG  AN6597  25 m  1:14.89   
263  Zimmerman Karl  1998  MASS  AD1598  25 m  1:16.23   
75  Gustafsson Eric  1997  GÖTEBORG  AG5397  25 m  1:16.50   
221  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  1:17.05   
Bergstedt Philip  1998  ALINGSÅS  AG9598  25 m  1:17.43   
249  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  1:17.54   
10  191  Idoffsson André  1997  SK LAXEN  AE2597  25 m  1:17.57   
11  278  Ericsson Magnus  1997  S 77  AP3597  25 m  1:17.74   
12  339  Larsson Steven Angelo  1998  TROLLHÄTTA  AG2798  25 m  1:18.39   
13  214  Brohammer Oscar  1998  MASS  AG9998  25 m  1:18.71   
14  239  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  1:18.79   
15  204  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  1:18.80   
16  289  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  1:19.08   
17  65  Börjesson Pär  1998  GÖTEBORG  AC6798  25 m  1:19.76   
18  169  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  AQ7197  25 m  1:20.31   
19  32  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  1:21.16   
20  212  Lövgren Albin  1999  MARIESTAD  AC0199  25 m  1:21.20   
21  172  Josefsson Tobias  1997  KUNGÄLV  AT7397  25 m  1:21.29   
22  298  Johansson Sebastian  1997  S 02  AO0597  25 m  1:22.83   
23  328  Staflund Johan  1997  SKÖVDE SS  AE7197  25 m  1:23.67   
24  131  Gustafsson Johannes Hou  1997  SK GÖTENE  AN3997  25 m  1:24.03   
25  385  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  1:24.13   
26  31  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  1:25.54   
27  Kaudern Jesper  1997  ALINGSÅS  AN4997  25 m  1:25.75   
28  217  Ekberg Albin Company  1998  MASS  AN4198  25 m  1:26.21   
29  302  Paling Sebastian  1997  S 02  AE9797  25 m  1:27.50   
30  61  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  1:27.81   
31  106  Selin Nils  1997  GÖTEBORG  AP1997  25 m  1:28.78   
32  128  Björkman Jesper  1997  SK GÖTENE  AN8797  25 m  1:29.03   
33  392  Odén Joseph  1997  HELLAS  AQ3997  25 m  1:29.07  RES 
34  40  Holappa William W  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  1:30.07  RES 
35  132  Larm Erik  1997  SK GÖTENE  AJ9197  25 m  1:30.47  RES 
 
Gren 19, 200m Bröstsim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
262  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  25 m  2:36.62   
335  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  2:39.53   
369  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  2:45.69   
112  Wakéus Klara  1995  GÖTEBORG  BF5295  25 m  2:50.41   
306  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  2:51.09   
260  Wallin Elin  1994  MASS  AS8494  25 m  2:53.87   
368  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  25 m  2:56.56   
103  Sadeghi Evin  1995  GÖTEBORG  BI7295  25 m  2:58.61   
363  Karlsson Jennifer  1994  VARBERG  BF6294  25 m  3:00.01   
10  55  Winlöf Linnéa  1994  FALKÖPING  AD0494  25 m  3:00.41   
11  173  Ljung Anna  1994  KUNGÄLV  BN7294  25 m  3:00.57   
12  198  Do Hai Phuong  1995  SK LAXEN  BG8295  25 m  3:11.93   
13  341  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  3:14.04   
14  242  Lundström Klara  1995  MASS  BT9495  25 m  3:14.60   
15  362  Holmefalk Marika  1995  VARBERG  BR5895  25 m  3:24.25   
16  Rådman Sara  1995  ALINGSÅS  BE0895  25 m  3:28.92   
17  396  Olsson Julia  1994  VÄNERSBORG  AA7894  25 m  3:35.43   
18  357  Bengtsson Rebecka  1994  VARBERG  BZ7494  25 m  3:47.16   
19  33  Mirsch Katharina  1995  ELFSBORG  BL3295  25 m     
 
Gren 20, 200m Frisim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
333  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  25 m  1:54.46   
36  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  1:54.78   
15  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m  1:59.93   
170  Arvidsson Anton  1994  KUNGÄLV  AF1594  25 m  2:00.44   
296  Janson Martin  1994  S 02  AU9194  25 m  2:01.66   
26  Johannesson Adrian  1995  ELFSBORG  AT5595  25 m  2:02.82   
250  Qvirist Edvin  1995  MASS  AC6995  25 m  2:03.01   
197  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  2:03.24   
147  Hörndahl Viktor  1995  KUNGSBACKA  AT5395  25 m  2:04.67   
10  213  Bratt Joachim  1995  MASS  AE6395  25 m  2:05.29   
11  228  Hazard Ludvig  1995  MASS  AN9595  25 m  2:05.41   
12  83  Jedel Christopher  1995  GÖTEBORG  AG7995  25 m  2:06.06   
13  261  Welliver Anton  1995  MASS  AA4595  25 m  2:06.20   
14  14  Anesten Arwid  1995  ELFSBORG  AB0995  25 m  2:06.52   
15  175  Pettersson Sebastian  1994  KUNGÄLV  AG0794  25 m  2:07.56   
16  303  Pettersson Oscar  1994  S 02  AU3794  25 m  2:07.66   
17  73  Frankenfelt Oscar  1994  GÖTEBORG  AS6594  25 m  2:08.22   
18  183  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  2:08.70   
19  367  Larsson Alfred  1994  VARBERG  AL6994  25 m  2:09.20   
20  359  Bresche Joakim  1994  VARBERG  AL7994  25 m  2:11.00   
21  35  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  50 m  2:11.55   
22  219  Cöster Julian  1995  MASS  AM7395  25 m  2:12.98   
23  99  Olander Gustav  1994  GÖTEBORG  AO6794  25 m  2:14.80   
24  343  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  2:15.61   
25  224  Eriksson Elias  1994  MASS  AL7794  25 m  2:15.89  RES 
26  52  Elofsson Andreas  1995  FALKÖPING  AF3995  25 m  2:17.71  RES 
27  194  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  25 m  2:17.77  RES 
 
Gren 21, 100m Fjärilsim F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
57  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  25 m  1:06.94   
Sköldberg Erika  1996  ALINGSÅS  AT7496  25 m  1:09.58   
102  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  1:11.40   
229  Holm Ulrika  1996  MASS  AC1896  25 m  1:11.57   
70  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  1:12.52   
375  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  1:13.27   
287  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  1:13.65   
186  Cavalli Johanna  1996  SK LAXEN  BT2296  25 m  1:13.92   
237  Krüger Ulrika  1996  MASS  BA3896  25 m  1:17.56   
10  235  Knudsen Amanda  1996  MASS  AW8896  25 m  1:19.26   
11  231  Johannesson Sofia  1996  MASS  AO4696  25 m  1:19.31   
12  Rydén Hanna  1996  ALINGSÅS  BC7896  25 m  1:19.41   
13  134  Niklasson Johanna  1996  KARLSBORG  AQ6896  50 m  1:20.07   
14  193  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  1:20.74   
15  257  Thuresson Sarah  1996  MASS  AI5496  25 m  1:21.47   
16  226  Granberg Agnes  1996  MASS  AO2696  25 m  1:21.65   
17  288  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  1:21.72   
18  331  Ehner Elin  1996  TROLLHÄTTA  AP7896  25 m  1:21.76   
19  345  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  1:22.57   
20  72  Falter Jennifer  1996  GÖTEBORG  BG7496  25 m  1:23.04   
21  80  Janebäck Johanna  1996  GÖTEBORG  AD1496  25 m  1:23.24   
22  60  Bergstrand Maja  1996  GÖTEBORG  AM5296  25 m  1:23.97   
23  84  Jedel Izabella  1996  GÖTEBORG  AH4296  25 m  1:24.59   
24  58  Andersson Sofie  1996  GÖTEBORG  AM6296  25 m  1:27.11   
25  365  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  1:28.02   
26  11  Zellén Sophia  1996  ALINGSÅS  BQ9496  25 m  1:28.80   
27  379  Johansson Elin  1996  UDDEVALLA  BJ4496  50 m  1:30.38   
28  192  Karlborg Sara  1996  SK LAXEN  BH1696  50 m  1:30.42   
29  143  Hoverberg Isabelle  1996  KUNGSBACKA  BJ2296  25 m  1:33.19   
30  189  Dukic Jelena  1996  SK LAXEN  BH8496  50 m  1:35.94   
31  361  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  25 m  1:40.18   
 
Gren 22, 400m Medley P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
243  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  25 m  4:49.80   
222  Eliasson Isak  1996  MASS  AJ5596  25 m  5:00.62   
182  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  25 m  5:17.44   
307  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  5:17.68   
196  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  5:43.77   
16  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  50 m  6:00.98   
317  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m     
 
Gren 23, 100m Fjärilsim F 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
93  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  1:11.36   
292  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  1:13.32   
376  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  1:14.02   
215  Carlström Klara  1997  MASS  AJ6297  25 m  1:15.07   
144  Hvarfvenius Gina  1997  KUNGSBACKA  AY5297  25 m  1:15.51   
279  Hallerstedt Elin  1997  S 77  BH3497  25 m  1:16.88   
325  Hjalmarsson Louise  1997  SKÖVDE SS  AV8697  25 m  1:17.19   
181  Bengtsson Kajsa  1997  SK LAXEN  AP7897  50 m  1:18.02   
290  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  1:18.10   
10  297  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  1:18.14   
11  81  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  25 m  1:18.77   
12  200  Rolf Alexandra  1997  SK LAXEN  AW2897  25 m  1:19.76   
13  90  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  1:20.54   
14  251  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  1:20.60   
15  244  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  1:20.65   
16  195  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  1:21.65   
17  246  Petersson Gabriella  1998  MASS  AF8298  25 m  1:21.76   
18  92  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  1:22.16   
19  97  Lundh Filippa  1997  GÖTEBORG  BD5697  25 m  1:22.56   
20  364  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  1:22.95   
21  382  Marksund-Larsson Julia  1997  UDDEVALLA  AG0897  25 m  1:24.63   
22  Wibrink Therese  1998  ALINGSÅS  AO9698  25 m  1:26.03   
23  352  Johansson Hanna  1997  VARABYGDEN  AS0497  25 m  1:26.34   
24  211  Läth Julia  1997  MARIESTAD  AV1897  25 m  1:27.44   
25  54  Samuelsson Nora  1997  FALKÖPING  AG8897  25 m  1:27.58   
26  152  Källberg Elvira  1997  KUNGSBACKA  AY4297  25 m  1:28.85   
27  64  Brokstorp Malin  1999  GÖTEBORG  AT4499  25 m  1:30.68   
28  19  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  1:31.16   
29  133  Larm Matilda  1999  SK GÖTENE  AD5699  25 m  1:31.61   
30  384  Olsson Sofie  1997  UDDEVALLA  AZ0297  25 m  1:32.62   
31  381  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  1:32.69   
32  346  Styrenius Lovisa  1997  TROLLHÄTTA  AC3497  25 m  1:33.70   
33  82  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  1:34.08  RES 
34  282  Svensson Jessica  1997  S 77  AW1297  25 m  1:35.29  RES 
35  85  Johander Frida  1997  GÖTEBORG  BD3697  25 m  1:35.49  RES 
 
Gren 24, 100m Bröstsim P 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
37  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  1:18.71   
68  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  1:19.82   
169  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  AQ7197  25 m  1:23.79   
110  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  1:24.06   
38  Sumi Daniel  1997  ELFSBORG  AN6597  25 m  1:25.00   
225  Färdmar Felix  1998  MASS  AD6998  25 m  1:25.36   
328  Staflund Johan  1997  SKÖVDE SS  AE7197  25 m  1:25.49   
128  Björkman Jesper  1997  SK GÖTENE  AN8797  25 m  1:26.03   
265  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  1:28.79   
10  221  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  1:29.03   
11  204  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  1:29.69   
12  111  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  1:32.82   
13  65  Börjesson Pär  1998  GÖTEBORG  AC6798  25 m  1:32.83   
14  212  Lövgren Albin  1999  MARIESTAD  AC0199  25 m  1:32.87   
15  Kaudern Jesper  1997  ALINGSÅS  AN4997  25 m  1:33.64   
16  98  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m  1:33.84   
17  214  Brohammer Oscar  1998  MASS  AG9998  25 m  1:34.51   
18  41  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  1:34.82   
19  106  Selin Nils  1997  GÖTEBORG  AP1997  25 m  1:35.01   
20  220  Cöster Kyle  1997  MASS  AP9397  25 m  1:36.72   
21  203  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  1:37.14   
22  385  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  1:37.75   
23  298  Johansson Sebastian  1997  S 02  AO0597  25 m  1:37.93   
24  289  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  1:38.70   
25  392  Odén Joseph  1997  HELLAS  AQ3997  25 m  1:39.30   
26  34  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  1:39.94   
27  188  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  50 m  1:40.96   
28  131  Gustafsson Johannes Hou  1997  SK GÖTENE  AN3997  25 m  1:41.67   
29  100  Orstadius Erik  1997  GÖTEBORG  AU0997  25 m  1:41.72   
30  77  Hedner Olof  1997  GÖTEBORG  AT3797  25 m  1:43.01   
31  61  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  1:45.76   
32  63  Bishop Philip Borgström  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  1:45.81   
33  108  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  1:47.12  RES 
34  132  Larm Erik  1997  SK GÖTENE  AJ9197  25 m  1:48.17  RES 
35  20  Forsman Johan  1997  ELFSBORG  AM4797  25 m  1:48.46  RES 
 
Gren 25, 800m Frisim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
62  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  9:02.43   
324  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  9:23.23   
13  Andersson Sanna  1995  ELFSBORG  AO2695  25 m  9:33.11   
262  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  25 m  9:41.26   
107  Lundberg Anna Sirenius  1994  GÖTEBORG  AO9694  25 m  9:43.21   
366  Kvarnemar Elin  1995  VARBERG  BA3295  25 m  9:58.22   
300  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  9:58.32   
378  Fredriksson Janina  1994  UDDEVALLA  AB0694  50 m  10:04.26   
323  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  25 m  10:05.75   
10  341  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  10:20.29   
11  337  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  10:22.57   
12  308  Ylitalo Natalie  1995  S 02  AQ8495  50 m  10:23.83   
13  227  Greberg Rebecka  1995  MASS  BN2295  25 m  10:35.10   
14  29  Knutson Boel  1995  ELFSBORG  AA8895  50 m  10:51.70   
15  320  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  11:49.37   
16  362  Holmefalk Marika  1995  VARBERG  BR5895  25 m  12:14.81   
17  396  Olsson Julia  1994  VÄNERSBORG  AA7894  25 m    RES 
18  357  Bengtsson Rebecka  1994  VARBERG  BZ7494  25 m    RES 
 
Gren 26, 100m Ryggsim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
295  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  1:01.21   
36  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  1:02.68   
291  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  1:03.33   
261  Welliver Anton  1995  MASS  AA4595  25 m  1:04.08   
197  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  1:04.23   
15  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m  1:04.58   
137  Asp Erik  1995  KUNGSBACKA  AU9395  25 m  1:05.65   
316  Herbertsson Hampus  1994  SK 1970  AM5994  25 m  1:06.14   
14  Anesten Arwid  1995  ELFSBORG  AB0995  25 m  1:06.94   
10  26  Johannesson Adrian  1995  ELFSBORG  AT5595  25 m  1:07.04   
11  367  Larsson Alfred  1994  VARBERG  AL6994  25 m  1:07.79   
12  73  Frankenfelt Oscar  1994  GÖTEBORG  AS6594  25 m  1:07.89   
13  159  Sandberg Niklas  1995  KUNGSBACKA  AQ1195  25 m  1:07.95   
14  228  Hazard Ludvig  1995  MASS  AN9595  25 m  1:08.03   
15  175  Pettersson Sebastian  1994  KUNGÄLV  AG0794  25 m  1:08.26   
16  377  Andersson Johan  1995  UDDEVALLA  AB9595  25 m  1:08.65   
17  380  Johansson Hampus  1995  UDDEVALLA  AB1995  25 m  1:10.35   
18  83  Jedel Christopher  1995  GÖTEBORG  AG7995  25 m  1:10.62   
19  386  Skoglund Jesper  1995  UDDEVALLA  AD6995  25 m  1:10.69   
20  99  Olander Gustav  1994  GÖTEBORG  AO6794  25 m  1:11.01   
21  359  Bresche Joakim  1994  VARBERG  AL7994  25 m  1:11.09   
22  223  Elton Emil  1995  MASS  AV6595  25 m  1:11.83   
23  355  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  25 m  1:12.20   
24  224  Eriksson Elias  1994  MASS  AL7794  25 m  1:12.25   
25  52  Elofsson Andreas  1995  FALKÖPING  AF3995  25 m  1:14.09   
26  53  Ingemansson Gustav  1995  FALKÖPING  AO3395  25 m  1:14.71   
27  233  Karlsson Fredrik  1995  MASS  AN1795  25 m  1:15.40   
28  142  Hennings Theodor  1995  KUNGSBACKA  AY3795  25 m  1:16.03   
29  216  Christensson Mattias  1995  MASS  AQ1995  25 m  1:16.82   
30  245  Näsman Oskar  1994  MASS  AW9394  25 m  1:16.84   
31  95  Lagging Mikael  1995  GÖTEBORG  AM8395  25 m  1:16.92   
32  360  Ekelöf Rasmus  1995  VARBERG  AP9995  25 m  1:16.94   
33  51  Björefeldt Johan  1994  FALKÖPING  AK6194  25 m  1:17.45  RES 
34  104  Sands Oscar  1995  GÖTEBORG  AM9395  25 m  1:19.72  RES 
35  180  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  1:20.07  RES 
 
Gren 27, 4X100m Medley F 14 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
125  Göteborg Lag 1  1996  GÖTEBORG    25 m  4:45.92   
311  S02 Lag 1  1996  S 02    25 m  4:48.83   
390  Uddevalla Damer Lag1  1996  UDDEVALLA    25 m  4:52.00   
267  Mass Damer 1  1996  MASS    25 m  4:52.54   
268  Mass Damer 2  1996  MASS    25 m  5:04.95   
127  Göteborg Lag2  1996  GÖTEBORG    25 m  5:08.86   
206  SK Laxen Damer [1996]  1996  SK LAXEN    25 m  5:11.03   
269  Mass Damer 3  1996  MASS    25 m  5:11.84   
389  Uddevalla Damer Lag 2  1996  UDDEVALLA    25 m  5:12.00   
10  165  Kungsbacka Damer [1996]  1996  KUNGSBACKA    25 m  5:14.36   
11  285  S 77 Damer [1996]  1996  S 77    25 m  5:15.67   
12  116  Göteborg Damer Lag 3  1996  GÖTEBORG    25 m  5:19.42   
13  349  Trollhätta Damer [1996]  1996  TROLLHÄTTA    25 m  5:23.46   
14  270  Mass Damer 4  1996  MASS    25 m  5:24.75   
15  374  Vf Sim  1996  VARBERG    25 m  5:24.99   
16  207  SK Laxen Damer 2 [1996]  1996  SK LAXEN    25 m  5:27.57   
17  312  S02 Lag 2  1996  S 02    25 m  5:28.28   
18  44  Elfsborg Damer [1996]  1996  ELFSBORG    25 m  5:42.96   
19  118  Göteborg Damer Lag4  1996  GÖTEBORG    25 m  5:49.05   
20  119  Göteborg Damer Lag5  1996  GÖTEBORG    25 m  6:05.44   
21  12  Alingsås Damer [1996]  1996  ALINGSÅS    25 m     
 
Gren 28, 4X100m Frisim P 14 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
273  Mass Herrar 1  1996  MASS    25 m  4:02.31   
209  SK Laxen Herrar [1996]  1996  SK LAXEN    25 m  4:09.82   
121  Göteborg Herrar Lag1  1996  GÖTEBORG    25 m  4:11.54   
49  Elfsborg Herrar [1996]  1996  ELFSBORG    25 m  4:14.77   
167  Kungsbacka Herrar [1996]  1996  KUNGSBACKA    25 m  4:15.86   
350  Trollhätta Herrar [1996]  1996  TROLLHÄTTA    25 m  4:24.48   
274  Mass Herrar 2  1996  MASS    25 m  4:38.63   
122  Göteborg Herrar Lag2  1996  GÖTEBORG    25 m  4:44.89   
310  S02  1996  S 02    25 m  4:49.91   
10  50  Elfsborg Pojkar [1996]  1996  ELFSBORG    25 m  4:50.43   
11  123  Göteborg Herrar Lag3  1996  GÖTEBORG    25 m  5:05.86   
12  124  Göteborg Herrar Lag4  1996  GÖTEBORG    25 m  5:36.79   
 
Gren 29, 100m Frisim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
333  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  25 m  52.05   
36  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  53.50   
170  Arvidsson Anton  1994  KUNGÄLV  AF1594  25 m  54.99   
296  Janson Martin  1994  S 02  AU9194  25 m  55.25   
15  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m  55.58   
147  Hörndahl Viktor  1995  KUNGSBACKA  AT5395  25 m  55.75   
295  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  55.81   
250  Qvirist Edvin  1995  MASS  AC6995  25 m  56.08   
26  Johannesson Adrian  1995  ELFSBORG  AT5595  25 m  56.27   
10  175  Pettersson Sebastian  1994  KUNGÄLV  AG0794  25 m  56.71   
11  197  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  56.82   
12  213  Bratt Joachim  1995  MASS  AE6395  25 m  57.27   
13  14  Anesten Arwid  1995  ELFSBORG  AB0995  50 m  57.72   
14  261  Welliver Anton  1995  MASS  AA4595  25 m  58.16   
15  183  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  58.40   
16  219  Cöster Julian  1995  MASS  AM7395  25 m  58.65   
17  194  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  25 m  59.56   
18  35  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  25 m  59.75   
19  367  Larsson Alfred  1994  VARBERG  AL6994  25 m  59.94   
20  83  Jedel Christopher  1995  GÖTEBORG  AG7995  25 m  1:00.01   
21  359  Bresche Joakim  1994  VARBERG  AL7994  25 m  1:00.27   
22  73  Frankenfelt Oscar  1994  GÖTEBORG  AS6594  25 m  1:00.44   
23  99  Olander Gustav  1994  GÖTEBORG  AO6794  25 m  1:00.49   
24  52  Elofsson Andreas  1995  FALKÖPING  AF3995  25 m  1:00.91   
25  146  Hörndahl Philip  1995  KUNGSBACKA  AT4395  25 m  1:01.26   
26  223  Elton Emil  1995  MASS  AV6595  25 m  1:01.84   
27  51  Björefeldt Johan  1994  FALKÖPING  AK6194  25 m  1:02.00   
28  142  Hennings Theodor  1995  KUNGSBACKA  AY3795  25 m  1:02.07   
29  224  Eriksson Elias  1994  MASS  AL7794  25 m  1:02.25   
30  240  Lindahl Björn  1995  MASS  AC2995  25 m  1:03.09   
31  233  Karlsson Fredrik  1995  MASS  AN1795  25 m  1:03.21   
32  95  Lagging Mikael  1995  GÖTEBORG  AM8395  25 m  1:03.54   
33  380  Johansson Hampus  1995  UDDEVALLA  AB1995  25 m  1:03.66  RES 
34  105  Selin Martin  1995  GÖTEBORG  AY6595  25 m  1:03.78  RES 
35  276  Alexandersson Jacob  1995  S 77  AX7395  25 m  1:04.96  RES 
 
Gren 30, 400m Frisim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
62  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  4:19.41   
324  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  4:26.87   
378  Fredriksson Janina  1994  UDDEVALLA  AB0694  25 m  4:40.81   
262  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  25 m  4:41.59   
18  Eriksson Felicia  1994  ELFSBORG  AH8894  25 m  4:45.25   
300  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  50 m  4:46.36   
210  Näslund Monica  1994  LIDKÖPING  BW2694  25 m  4:47.34   
13  Andersson Sanna  1995  ELFSBORG  AO2695  25 m  4:48.17   
112  Wakéus Klara  1995  GÖTEBORG  BF5295  25 m  4:48.36   
10  366  Kvarnemar Elin  1995  VARBERG  BA3295  25 m  4:48.61   
11  323  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  25 m  4:54.06   
12  308  Ylitalo Natalie  1995  S 02  AQ8495  50 m  4:57.64   
13  341  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  5:00.78   
14  337  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  5:03.20   
15  227  Greberg Rebecka  1995  MASS  BN2295  25 m  5:04.96   
16  327  Pavlic Andrea  1995  SKÖVDE SS  AL8695  50 m  5:09.45   
17  254  Rosdahl Susanna  1994  MASS  BD5294  25 m  5:16.26   
18  55  Winlöf Linnéa  1994  FALKÖPING  AD0494  25 m  5:20.43   
19  29  Knutson Boel  1995  ELFSBORG  AA8895  50 m  5:23.92   
20  242  Lundström Klara  1995  MASS  BT9495  25 m  5:25.94   
21  320  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  5:42.38   
22  362  Holmefalk Marika  1995  VARBERG  BR5895  25 m  5:50.53   
23  357  Bengtsson Rebecka  1994  VARBERG  BZ7494  25 m     
 
Gren 31, 200m Medley P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
243  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  25 m  2:16.88   
222  Eliasson Isak  1996  MASS  AJ5596  25 m  2:18.98   
139  Georgy Joel  1996  KUNGSBACKA  AJ3996  25 m  2:23.51   
182  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  25 m  2:26.36   
307  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  2:27.83   
294  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  2:34.74   
340  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  2:34.77   
201  Rydberg Timmie  1996  SK LAXEN  AM9596  25 m  2:35.44   
164  Zachrisson David  1996  KUNGSBACKA  AN0596  25 m  2:40.35   
10  338  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m  2:42.60   
11  196  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  2:42.94   
12  101  Panzar Erik  1996  GÖTEBORG  AG5596  25 m  2:42.95   
13  17  Eriksson Casper  1996  ELFSBORG  AD4796  25 m  2:43.60   
14  71  Enouri Yosef  1996  GÖTEBORG  AL1796  25 m  2:45.45   
15  16  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  50 m  2:48.40   
16  248  Pålsson David  1996  MASS  AM1996  25 m  2:53.76   
17  342  Olsson Linus  1996  TROLLHÄTTA  AF8196  25 m  2:53.93   
18  397  Johansson Fredrik  1996  VÄNERSBORG  AR3596  25 m  3:11.49   
19  162  Sundfors Simon  1996  KUNGSBACKA  AV4996  25 m     
 
Gren 32, 200m Ryggsim F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Sköldberg Erika  1996  ALINGSÅS  AT7496  25 m  2:30.21   
57  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  25 m  2:35.76   
70  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  2:38.36   
Rydén Hanna  1996  ALINGSÅS  BC7896  25 m  2:42.10   
235  Knudsen Amanda  1996  MASS  AW8896  25 m  2:43.40   
375  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  2:43.54   
284  Åstrand Savannah  1996  S 77  AI2496  25 m  2:43.61   
186  Cavalli Johanna  1996  SK LAXEN  BT2296  50 m  2:43.72   
134  Niklasson Johanna  1996  KARLSBORG  AQ6896  25 m  2:46.03   
10  80  Janebäck Johanna  1996  GÖTEBORG  AD1496  25 m  2:47.05   
11  42  Yngvesson Angelica  1996  ELFSBORG  BJ4296  25 m  2:47.98   
12  231  Johannesson Sofia  1996  MASS  AO4696  25 m  2:48.67   
13  153  Molin Annica  1996  KUNGSBACKA  AU3896  25 m  2:50.57   
14  226  Granberg Agnes  1996  MASS  AO2696  25 m  2:51.26   
15  84  Jedel Izabella  1996  GÖTEBORG  AH4296  25 m  2:52.49   
16  299  Kaldrup Linnea  1996  S 02  AH9896  25 m  2:53.39   
17  102  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  50 m  2:53.44   
18  60  Bergstrand Maja  1996  GÖTEBORG  AM5296  25 m  2:54.01   
19  237  Krüger Ulrika  1996  MASS  BA3896  25 m  2:54.17   
20  138  Franzén Rebecca  1996  KUNGSBACKA  AU4896  25 m  2:54.21   
21  11  Zellén Sophia  1996  ALINGSÅS  BQ9496  25 m  2:54.32   
22  345  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  2:54.47   
23  365  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  2:54.97   
24  143  Hoverberg Isabelle  1996  KUNGSBACKA  BJ2296  25 m  2:56.67   
25  361  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  25 m  2:58.64  RES 
26  193  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  2:59.06  RES 
27  58  Andersson Sofie  1996  GÖTEBORG  AM6296  25 m  3:02.15  RES 
 
Gren 33, 100m Bröstsim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  25 m  1:08.98   
52  Elofsson Andreas  1995  FALKÖPING  AF3995  25 m  1:10.41   
377  Andersson Johan  1995  UDDEVALLA  AB9595  25 m  1:10.42   
228  Hazard Ludvig  1995  MASS  AN9595  25 m  1:10.88   
213  Bratt Joachim  1995  MASS  AE6395  25 m  1:11.18   
250  Qvirist Edvin  1995  MASS  AC6995  25 m  1:11.60   
219  Cöster Julian  1995  MASS  AM7395  25 m  1:12.27   
170  Arvidsson Anton  1994  KUNGÄLV  AF1594  25 m  1:12.68   
303  Pettersson Oscar  1994  S 02  AU3794  25 m  1:13.92   
10  355  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  25 m  1:14.17   
11  343  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  1:15.92   
12  183  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  1:18.06   
13  Herrera Mateo  1995  ALINGSÅS  AZ4395  25 m  1:18.11   
14  194  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  25 m  1:19.46   
15  224  Eriksson Elias  1994  MASS  AL7794  25 m  1:19.94   
16  142  Hennings Theodor  1995  KUNGSBACKA  AY3795  25 m  1:19.96   
17  99  Olander Gustav  1994  GÖTEBORG  AO6794  25 m  1:21.01   
18  245  Näsman Oskar  1994  MASS  AW9394  25 m  1:22.60   
19  105  Selin Martin  1995  GÖTEBORG  AY6595  25 m  1:23.64   
20  22  Hammarlund Emil  1995  ELFSBORG  AT1195  25 m  1:24.48   
21  351  Johansson Andreas  1995  VARABYGDEN  AP7995  25 m  1:26.06   
22  53  Ingemansson Gustav  1995  FALKÖPING  AO3395  25 m  1:26.07   
23  157  Robertsson Marcus  1995  KUNGSBACKA  AQ2195  25 m  1:26.50   
24  358  Berglund Anton  1995  VARBERG  AX2195  25 m  1:26.64   
25  370  Sundén Jakob  1995  VARBERG  AQ3195  25 m  1:27.63   
26  104  Sands Oscar  1995  GÖTEBORG  AM9395  25 m  1:30.14   
27  394  Sparcks Lexxus  1995  VÄNERSBORG  BA4995  25 m  1:30.53   
28  259  Trolltoft Kasper  1995  MASS  AX9195  25 m  1:31.16   
29  96  Ljungqvist Pontus  1995  GÖTEBORG  AY3395  25 m  1:37.95   
30  95  Lagging Mikael  1995  GÖTEBORG  AM8395  25 m     
31  233  Karlsson Fredrik  1995  MASS  AN1795  25 m     
32  359  Bresche Joakim  1994  VARBERG  AL7994  25 m     
33  180  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m    RES 
 
Gren 34, 200m Ryggsim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
324  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  2:15.64   
107  Lundberg Anna Sirenius  1994  GÖTEBORG  AO9694  25 m  2:21.30   
18  Eriksson Felicia  1994  ELFSBORG  AH8894  25 m  2:22.30   
62  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  2:24.81   
300  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  2:26.21   
306  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  2:27.54   
255  Rosén Anna  1994  MASS  AD2894  25 m  2:28.09   
252  Rempling Johanna  1995  MASS  AB0495  25 m  2:28.19   
387  Sundström Amanda  1995  UDDEVALLA  AD9295  25 m  2:30.59   
10  262  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  25 m  2:33.60   
11  323  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  25 m  2:35.28   
12  30  Linderholm Lovisa  1994  ELFSBORG  AC0894  25 m  2:37.74   
13  372  Westholm Julia  1994  VARBERG  BK9494  25 m  2:41.05   
14  253  Rosdahl Charlotte  1994  MASS  BD6294  25 m  2:41.45   
15  341  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  2:44.74   
16  236  Krüger Josefin  1994  MASS  BW3494  25 m  2:45.42   
17  327  Pavlic Andrea  1995  SKÖVDE SS  AL8695  25 m  2:49.13   
18  55  Winlöf Linnéa  1994  FALKÖPING  AD0494  25 m  2:50.23   
19  227  Greberg Rebecka  1995  MASS  BN2295  25 m  2:52.79   
20  Johansson Emma  1995  ALINGSÅS  BE9695  25 m  2:59.54   
21  198  Do Hai Phuong  1995  SK LAXEN  BG8295  25 m  3:01.59   
22  326  Jern Lovisa  1995  SKÖVDE SS  AW3295  25 m  3:04.52   
23  357  Bengtsson Rebecka  1994  VARBERG  BZ7494  25 m  3:09.88   
24  362  Holmefalk Marika  1995  VARBERG  BR5895  25 m  3:11.63   
 
Gren 35, 200m Medley P 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
68  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  2:33.33   
110  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  2:37.31   
38  Sumi Daniel  1997  ELFSBORG  AN6597  25 m  2:41.11   
191  Idoffsson André  1997  SK LAXEN  AE2597  25 m  2:45.16   
65  Börjesson Pär  1998  GÖTEBORG  AC6798  25 m  2:46.20   
37  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  2:46.72   
278  Ericsson Magnus  1997  S 77  AP3597  25 m  2:48.41   
204  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  50 m  2:48.81   
249  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  2:50.24   
10  Bergstedt Philip  1998  ALINGSÅS  AG9598  25 m  2:50.46   
11  212  Lövgren Albin  1999  MARIESTAD  AC0199  25 m  2:53.67   
12  385  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  2:54.38   
13  263  Zimmerman Karl  1998  MASS  AD1598  25 m  2:55.73   
14  98  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m  2:56.63   
15  32  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  2:56.86   
16  239  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  2:57.13   
17  221  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  2:57.61   
18  339  Larsson Steven Angelo  1998  TROLLHÄTTA  AG2798  25 m  2:57.65   
19  172  Josefsson Tobias  1997  KUNGÄLV  AT7397  25 m  2:57.76   
20  328  Staflund Johan  1997  SKÖVDE SS  AE7197  25 m  2:58.17   
21  41  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  3:00.78   
22  214  Brohammer Oscar  1998  MASS  AG9998  25 m  3:02.23   
23  289  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  3:02.34   
24  298  Johansson Sebastian  1997  S 02  AO0597  50 m  3:04.45   
25  106  Selin Nils  1997  GÖTEBORG  AP1997  25 m  3:05.04  RES 
26  Kaudern Jesper  1997  ALINGSÅS  AN4997  25 m  3:05.94  RES 
27  188  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  3:06.41  RES 
 
Gren 36, 400m Frisim F 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
325  Hjalmarsson Louise  1997  SKÖVDE SS  AV8697  25 m  4:43.38   
290  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  4:54.92   
292  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  4:57.71   
297  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  4:59.23   
376  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  4:59.59   
90  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  5:00.31   
230  Janzén My  1997  MASS  AF2497  25 m  5:00.39   
200  Rolf Alexandra  1997  SK LAXEN  AW2897  25 m  5:01.90   
93  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  5:02.23   
10  81  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  25 m  5:04.30   
11  364  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  5:08.21   
12  264  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  5:12.26   
13  92  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  5:14.02   
14  82  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  5:14.28   
15  381  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  5:19.00   
16  334  Irvefjord Ellinore  1997  TROLLHÄTTA  AX3497  25 m  5:19.23   
17  211  Läth Julia  1997  MARIESTAD  AV1897  25 m  5:19.77   
18  185  Cavalli Camilla  1997  SK LAXEN  BO4497  25 m  5:23.99   
19  Wibrink Therese  1998  ALINGSÅS  AO9698  25 m  5:24.21   
20  181  Bengtsson Kajsa  1997  SK LAXEN  AP7897  50 m  5:24.79   
21  251  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  5:26.35   
22  195  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  5:27.23   
23  244  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  5:29.80   
24  10  Wivestrand Sandra  1998  ALINGSÅS  AK9898  25 m  5:32.95   
25  319  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  50 m  5:33.07  RES 
26  346  Styrenius Lovisa  1997  TROLLHÄTTA  AC3497  25 m  5:34.07  RES 
27  382  Marksund-Larsson Julia  1997  UDDEVALLA  AG0897  25 m  5:35.89  RES 
 
Gren 37, 400m Medley P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
155  Persson Erik  1994  KUNGSBACKA  AB6794  25 m  4:34.23   
36  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  4:43.81   
295  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  4:50.45   
213  Bratt Joachim  1995  MASS  AE6395  25 m  4:55.70   
250  Qvirist Edvin  1995  MASS  AC6995  25 m  4:59.56   
291  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  5:05.77   
367  Larsson Alfred  1994  VARBERG  AL6994  25 m  5:16.35   
83  Jedel Christopher  1995  GÖTEBORG  AG7995  25 m  5:17.21   
159  Sandberg Niklas  1995  KUNGSBACKA  AQ1195  25 m  5:20.76   
10  73  Frankenfelt Oscar  1994  GÖTEBORG  AS6594  25 m  5:21.13   
11  386  Skoglund Jesper  1995  UDDEVALLA  AD6995  25 m  5:25.50   
12  355  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  50 m  5:27.65   
13  51  Björefeldt Johan  1994  FALKÖPING  AK6194  25 m  5:39.28   
14  53  Ingemansson Gustav  1995  FALKÖPING  AO3395  25 m  6:02.15   
15  22  Hammarlund Emil  1995  ELFSBORG  AT1195  25 m     
16  96  Ljungqvist Pontus  1995  GÖTEBORG  AY3395  25 m     
 
Gren 38, 100m Fjärilsim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
324  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  1:01.80   
62  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  1:04.83   
18  Eriksson Felicia  1994  ELFSBORG  AH8894  25 m  1:06.23   
107  Lundberg Anna Sirenius  1994  GÖTEBORG  AO9694  25 m  1:06.44   
262  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  25 m  1:07.66   
378  Fredriksson Janina  1994  UDDEVALLA  AB0694  25 m  1:07.99   
256  Sjöström Malin  1995  MASS  BA2295  25 m  1:08.25   
335  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  1:08.30   
387  Sundström Amanda  1995  UDDEVALLA  AD9295  25 m  1:08.34   
10  21  Gustavsson Hanna  1994  ELFSBORG  AL1294  25 m  1:08.83   
11  306  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  1:09.52   
12  168  Almbratt Ida  1994  KUNGÄLV  BS9294  25 m  1:10.33   
13  148  Ivansson Kristin  1994  KUNGSBACKA  BU0894  50 m  1:10.37   
14  368  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  25 m  1:10.64   
15  13  Andersson Sanna  1995  ELFSBORG  AO2695  50 m  1:11.66   
16  199  Quander Emelie  1995  SK LAXEN  AI3695  25 m  1:12.26   
17  74  Gustafsson Anna  1994  GÖTEBORG  BE9694  25 m  1:12.28   
18  23  Heintz Josefine  1994  ELFSBORG  AC8694  50 m  1:13.71   
19  323  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  25 m  1:14.06   
20  176  Tóth Rita  1994  KUNGÄLV  AJ6294  25 m  1:16.40   
21  260  Wallin Elin  1994  MASS  AS8494  25 m  1:17.61   
22  55  Winlöf Linnéa  1994  FALKÖPING  AD0494  25 m  1:17.69   
23  327  Pavlic Andrea  1995  SKÖVDE SS  AL8695  25 m  1:17.86   
24  202  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  1:18.14   
25  254  Rosdahl Susanna  1994  MASS  BD5294  25 m  1:19.34   
26  Johansson Emma  1995  ALINGSÅS  BE9695  25 m  1:22.09   
27  337  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  50 m  1:22.94   
28  305  Seignér Frida  1994  S 02  BJ4894  25 m  1:24.66   
29  140  Gustafsson Matilda  1995  KUNGSBACKA  BK3495  25 m  1:25.13   
30  341  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  1:27.25   
31  320  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  1:28.92   
32  362  Holmefalk Marika  1995  VARBERG  BR5895  25 m  1:36.87   
33  357  Bengtsson Rebecka  1994  VARBERG  BZ7494  25 m  1:43.12  RES 
34  Rådman Sara  1995  ALINGSÅS  BE0895  25 m  1:43.16  RES 
 
Gren 39, 800m Frisim P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
222  Eliasson Isak  1996  MASS  AJ5596  25 m  9:02.61   
307  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  9:27.25   
150  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  25 m  9:36.21   
294  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  9:49.95   
383  Olsson Karl  1996  UDDEVALLA  AF8396  25 m  9:50.65   
317  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  9:59.61   
164  Zachrisson David  1996  KUNGSBACKA  AN0596  25 m  10:03.73   
71  Enouri Yosef  1996  GÖTEBORG  AL1796  25 m  10:12.25   
196  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  10:18.73   
10  354  Lund Erik  1996  VARABYGDEN  AO9596  25 m     
11  243  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  25 m     
 
Gren 40, 200m Bröstsim F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
102  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  2:40.15   
288  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  2:53.89   
134  Niklasson Johanna  1996  KARLSBORG  AQ6896  25 m  2:54.12   
237  Krüger Ulrika  1996  MASS  BA3896  25 m  2:58.88   
218  Ekberg Josefin Company  1996  MASS  BA0896  25 m  2:59.29   
345  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  2:59.93   
Rydén Hanna  1996  ALINGSÅS  BC7896  25 m  3:00.34   
379  Johansson Elin  1996  UDDEVALLA  BJ4496  50 m  3:03.31   
365  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  3:07.04   
10  60  Bergstrand Maja  1996  GÖTEBORG  AM5296  25 m  3:08.05   
11  72  Falter Jennifer  1996  GÖTEBORG  BG7496  25 m  3:09.11   
12  281  Petersson Matilda  1996  S 77  AI5296  25 m  3:10.01   
13  375  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  3:14.35   
14  143  Hoverberg Isabelle  1996  KUNGSBACKA  BJ2296  25 m  3:14.79   
15  153  Molin Annica  1996  KUNGSBACKA  AU3896  50 m  3:16.48   
16  241  Lundgren Rebecca  1996  MASS  AX7496  25 m  3:16.93   
17  84  Jedel Izabella  1996  GÖTEBORG  AH4296  25 m  3:19.05   
18  331  Ehner Elin  1996  TROLLHÄTTA  AP7896  25 m  3:19.21   
19  80  Janebäck Johanna  1996  GÖTEBORG  AD1496  25 m  3:20.04   
20  11  Zellén Sophia  1996  ALINGSÅS  BQ9496  25 m  3:20.28   
21  361  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  25 m  3:21.49   
22  283  Widdgård Thea  1996  S 77  AR3496  25 m  3:23.46   
23  27  Johansson Louise  1996  ELFSBORG  AL5296  25 m  3:23.49   
24  313  Bergqvist Madeleine  1996  SK 1970  AZ3696  25 m  3:24.14   
25  189  Dukic Jelena  1996  SK LAXEN  BH8496  25 m  3:24.40  RES 
26  Sköldberg Erika  1996  ALINGSÅS  AT7496  25 m    RES 
 
Gren 41, 4X100m Frisim P 16 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Elfsborg Herrar [1995]  1995  ELFSBORG    25 m  3:42.99   
309  S02  1994  S 02    25 m  3:48.61   
272  Mass Herrar [1995]  1995  MASS    25 m  3:50.16   
166  Kungsbacka Herrar [1994]  1994  KUNGSBACKA    25 m  3:51.71   
208  SK Laxen Herrar [1995]  1995  SK LAXEN    25 m  4:01.50   
391  Uddevalla Herrar [1994]  1994  UDDEVALLA    25 m  4:03.00   
120  Göteborg Herrar [1995]  1995  GÖTEBORG    25 m  4:03.00   
275  Mass Herrar 2 [1994]  1994  MASS    25 m  4:06.88   
373  Vf Sim  1994  VARBERG    25 m  4:09.62   
 
Gren 42, 4X100m Medley F 16 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
115  Göteborg Damer [1995]  1995  GÖTEBORG    25 m  4:19.00   
266  Mass Damer [1995]  1995  MASS    25 m  4:31.60   
43  Elfsborg Damer [1994]  1994  ELFSBORG    25 m  4:38.28   
373  Vf Sim  1994  VARBERG    25 m  4:45.89   
178  Kungälv Damer [1994]  1994  KUNGÄLV    25 m  4:46.26   
330  Skövde SS Damer [1994]  1994  SKÖVDE SS    25 m  4:47.93   
309  S02  1994  S 02    25 m  4:53.69   
205  SK Laxen Damer [1995]  1995  SK LAXEN    25 m  4:54.52   
47  Elfsborg Damer Lag 2  1994  ELFSBORG    25 m  4:58.87   
10  347  Trollhätta Damer [1994]  1994  TROLLHÄTTA    25 m  5:00.05   
 
Gren 43, 100m Frisim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
324  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  56.42   
255  Rosén Anna  1994  MASS  AD2894  25 m  57.00   
62  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  57.43   
18  Eriksson Felicia  1994  ELFSBORG  AH8894  50 m  59.49   
112  Wakéus Klara  1995  GÖTEBORG  BF5295  25 m  59.96   
174  Nielsen-Fernandez Amanda  1994  KUNGÄLV  BM8294  25 m  1:00.48   
378  Fredriksson Janina  1994  UDDEVALLA  AB0694  25 m  1:01.13   
366  Kvarnemar Elin  1995  VARBERG  BA3295  25 m  1:01.16   
21  Gustavsson Hanna  1994  ELFSBORG  AL1294  25 m  1:01.31   
10  107  Lundberg Anna Sirenius  1994  GÖTEBORG  AO9694  25 m  1:01.37   
11  23  Heintz Josefine  1994  ELFSBORG  AC8694  25 m  1:02.07   
12  168  Almbratt Ida  1994  KUNGÄLV  BS9294  25 m  1:02.16   
13  252  Rempling Johanna  1995  MASS  AB0495  25 m  1:02.22   
14  30  Linderholm Lovisa  1994  ELFSBORG  AC0894  25 m  1:02.24   
15  176  Tóth Rita  1994  KUNGÄLV  AJ6294  25 m  1:02.79   
16  74  Gustafsson Anna  1994  GÖTEBORG  BE9694  25 m  1:03.38   
17  308  Ylitalo Natalie  1995  S 02  AQ8495  25 m  1:03.93   
18  300  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  1:04.12   
19  323  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  25 m  1:04.82   
20  256  Sjöström Malin  1995  MASS  BA2295  25 m  1:04.84   
21  327  Pavlic Andrea  1995  SKÖVDE SS  AL8695  25 m  1:04.90   
22  341  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  1:06.18   
23  55  Winlöf Linnéa  1994  FALKÖPING  AD0494  25 m  1:06.22   
24  260  Wallin Elin  1994  MASS  AS8494  25 m  1:06.29   
25  372  Westholm Julia  1994  VARBERG  BK9494  50 m  1:06.51   
26  254  Rosdahl Susanna  1994  MASS  BD5294  25 m  1:06.75   
27  253  Rosdahl Charlotte  1994  MASS  BD6294  25 m  1:06.86   
28  227  Greberg Rebecka  1995  MASS  BN2295  25 m  1:07.01   
29  202  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  1:07.03   
30  242  Lundström Klara  1995  MASS  BT9495  25 m  1:07.67   
31  Elbert Fenja  1995  ALINGSÅS  AN3895  25 m  1:07.97   
32  29  Knutson Boel  1995  ELFSBORG  AA8895  25 m  1:08.16   
33  337  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  1:08.89  RES 
34  236  Krüger Josefin  1994  MASS  BW3494  25 m  1:09.48  RES 
35  305  Seignér Frida  1994  S 02  BJ4894  25 m  1:09.73  RES 
 
Gren 44, 400m Frisim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
333  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  25 m  4:04.35   
36  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  4:04.88   
295  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  4:15.19   
15  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m  4:15.79   
170  Arvidsson Anton  1994  KUNGÄLV  AF1594  25 m  4:16.50   
250  Qvirist Edvin  1995  MASS  AC6995  25 m  4:16.61   
197  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  4:17.62   
83  Jedel Christopher  1995  GÖTEBORG  AG7995  25 m  4:21.17   
26  Johannesson Adrian  1995  ELFSBORG  AT5595  50 m  4:25.52   
10  147  Hörndahl Viktor  1995  KUNGSBACKA  AT5395  25 m  4:27.08   
11  296  Janson Martin  1994  S 02  AU9194  25 m  4:28.55   
12  213  Bratt Joachim  1995  MASS  AE6395  25 m  4:29.10   
13  228  Hazard Ludvig  1995  MASS  AN9595  25 m  4:31.44   
14  73  Frankenfelt Oscar  1994  GÖTEBORG  AS6594  25 m  4:32.42   
15  183  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  4:32.96   
16  367  Larsson Alfred  1994  VARBERG  AL6994  25 m  4:34.03   
17  303  Pettersson Oscar  1994  S 02  AU3794  25 m  4:34.56   
18  359  Bresche Joakim  1994  VARBERG  AL7994  25 m  4:44.61   
19  343  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  4:48.40   
20  52  Elofsson Andreas  1995  FALKÖPING  AF3995  25 m  4:48.95   
21  386  Skoglund Jesper  1995  UDDEVALLA  AD6995  25 m  4:49.05   
22  51  Björefeldt Johan  1994  FALKÖPING  AK6194  25 m  4:52.04   
23  95  Lagging Mikael  1995  GÖTEBORG  AM8395  25 m  5:01.52   
24  28  Johansson Pontus  1994  ELFSBORG  AB5594  50 m  5:06.54   
25  157  Robertsson Marcus  1995  KUNGSBACKA  AQ2195  25 m  5:11.64  RES 
26  53  Ingemansson Gustav  1995  FALKÖPING  AO3395  25 m  5:11.80  RES 
27  180  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  5:13.22  RES 
 
Gren 45, 200m Medley F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Sköldberg Erika  1996  ALINGSÅS  AT7496  25 m  2:28.73   
57  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  25 m  2:32.32   
102  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  2:33.69   
229  Holm Ulrika  1996  MASS  AC1896  25 m  2:36.12   
70  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  2:37.13   
375  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  2:37.59   
287  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  2:38.02   
134  Niklasson Johanna  1996  KARLSBORG  AQ6896  25 m  2:40.49   
186  Cavalli Johanna  1996  SK LAXEN  BT2296  25 m  2:42.79   
10  288  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  2:43.13   
11  280  Heina Christin  1996  S 77  BA0296  25 m  2:45.21   
12  Rydén Hanna  1996  ALINGSÅS  BC7896  25 m  2:45.39   
13  345  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  2:46.96   
14  237  Krüger Ulrika  1996  MASS  BA3896  25 m  2:48.47   
15  379  Johansson Elin  1996  UDDEVALLA  BJ4496  25 m  2:48.74   
16  231  Johannesson Sofia  1996  MASS  AO4696  25 m  2:48.85   
17  235  Knudsen Amanda  1996  MASS  AW8896  25 m  2:49.07   
18  365  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  2:49.92   
19  72  Falter Jennifer  1996  GÖTEBORG  BG7496  25 m  2:51.85   
20  193  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  2:52.00   
21  60  Bergstrand Maja  1996  GÖTEBORG  AM5296  25 m  2:52.07   
22  80  Janebäck Johanna  1996  GÖTEBORG  AD1496  25 m  2:52.51   
23  226  Granberg Agnes  1996  MASS  AO2696  25 m  2:53.26   
24  331  Ehner Elin  1996  TROLLHÄTTA  AP7896  25 m  2:53.79   
25  42  Yngvesson Angelica  1996  ELFSBORG  BJ4296  25 m  2:54.44  RES 
26  153  Molin Annica  1996  KUNGSBACKA  AU3896  50 m  2:55.00  RES 
27  84  Jedel Izabella  1996  GÖTEBORG  AH4296  25 m  2:55.84  RES 
 
Gren 46, 200m Ryggsim P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
243  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  25 m  2:15.19   
222  Eliasson Isak  1996  MASS  AJ5596  25 m  2:21.55   
25  Hess Georg  1996  ELFSBORG  AD0396  50 m  2:28.43   
307  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  2:30.01   
196  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  2:31.01   
101  Panzar Erik  1996  GÖTEBORG  AG5596  25 m  2:35.26   
294  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  2:35.67   
201  Rydberg Timmie  1996  SK LAXEN  AM9596  50 m  2:39.67   
248  Pålsson David  1996  MASS  AM1996  25 m  2:40.34   
10  340  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  2:41.32   
11  338  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m  2:42.11   
12  17  Eriksson Casper  1996  ELFSBORG  AD4796  50 m  2:46.37   
13  162  Sundfors Simon  1996  KUNGSBACKA  AV4996  25 m  3:01.29   
14  354  Lund Erik  1996  VARABYGDEN  AO9596  25 m  3:01.82   
 
Gren 47, 100m Ryggsim F 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
325  Hjalmarsson Louise  1997  SKÖVDE SS  AV8697  25 m  1:09.04   
93  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  1:11.55   
230  Janzén My  1997  MASS  AF2497  25 m  1:12.92   
292  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  1:13.11   
144  Hvarfvenius Gina  1997  KUNGSBACKA  AY5297  25 m  1:13.18   
82  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  1:14.41   
81  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  25 m  1:15.58   
244  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  1:15.87   
92  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  1:16.34   
10  297  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  1:16.60   
11  290  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  1:16.66   
12  246  Petersson Gabriella  1998  MASS  AF8298  25 m  1:16.83   
13  264  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  1:16.84   
14  279  Hallerstedt Elin  1997  S 77  BH3497  25 m  1:17.30   
15  258  Trolltoft Elvira  1997  MASS  AW0297  25 m  1:18.35   
16  251  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  1:18.39   
17  90  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  1:18.74   
18  364  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  1:19.20   
19  Wibrink Therese  1998  ALINGSÅS  AO9698  25 m  1:19.92   
20  200  Rolf Alexandra  1997  SK LAXEN  AW2897  25 m  1:20.32   
21  334  Irvefjord Ellinore  1997  TROLLHÄTTA  AX3497  25 m  1:20.76   
22  215  Carlström Klara  1997  MASS  AJ6297  25 m  1:20.85   
23  371  Utter Olivia  1998  VARBERG  AS9898  25 m  1:21.33   
24  185  Cavalli Camilla  1997  SK LAXEN  BO4497  25 m  1:21.57   
25  381  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  1:21.77   
26  181  Bengtsson Kajsa  1997  SK LAXEN  AP7897  25 m  1:21.88   
27  395  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  1:22.17   
28  133  Larm Matilda  1999  SK GÖTENE  AD5699  25 m  1:22.44   
29  10  Wivestrand Sandra  1998  ALINGSÅS  AK9898  25 m  1:22.46   
30  319  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  1:22.72   
31  234  Knudsen Alexandra  1998  MASS  AF9898  25 m  1:23.87   
32  152  Källberg Elvira  1997  KUNGSBACKA  AY4297  25 m  1:23.96   
33  346  Styrenius Lovisa  1997  TROLLHÄTTA  AC3497  25 m  1:24.26  RES 
34  388  Wester Hanna  1997  UDDEVALLA  AN7297  25 m  1:24.67  RES 
35  145  Hörndahl Elvira  1997  KUNGSBACKA  AY3697  25 m  1:25.68  RES 
 
Gren 48, 100m Frisim P 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
110  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  1:01.60   
38  Sumi Daniel  1997  ELFSBORG  AN6597  25 m  1:02.46   
191  Idoffsson André  1997  SK LAXEN  AE2597  25 m  1:03.61   
68  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  1:04.32   
277  Alexandersson Marcus  1997  S 77  AL7597  25 m  1:05.16   
37  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  1:05.35   
249  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  1:05.56   
Bergstedt Philip  1998  ALINGSÅS  AG9598  25 m  1:06.62   
204  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  1:06.87   
10  212  Lövgren Albin  1999  MARIESTAD  AC0199  25 m  1:07.17   
11  239  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  1:07.23   
12  75  Gustafsson Eric  1997  GÖTEBORG  AG5397  25 m  1:07.42   
13  289  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  1:07.65   
14  278  Ericsson Magnus  1997  S 77  AP3597  25 m  1:09.43   
15  339  Larsson Steven Angelo  1998  TROLLHÄTTA  AG2798  25 m  1:09.65   
16  263  Zimmerman Karl  1998  MASS  AD1598  25 m  1:09.81   
17  221  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  1:09.83   
18  169  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  AQ7197  25 m  1:10.22   
19  298  Johansson Sebastian  1997  S 02  AO0597  25 m  1:10.24   
20  172  Josefsson Tobias  1997  KUNGÄLV  AT7397  25 m  1:10.54   
21  353  Larsson Kristoffer  1997  VARABYGDEN  AO9197  25 m  1:10.76   
22  328  Staflund Johan  1997  SKÖVDE SS  AE7197  25 m  1:10.96   
23  41  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  1:11.53   
24  32  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  1:11.71   
25  225  Färdmar Felix  1998  MASS  AD6998  25 m  1:11.76   
26  214  Brohammer Oscar  1998  MASS  AG9998  25 m  1:12.01   
27  65  Börjesson Pär  1998  GÖTEBORG  AC6798  25 m  1:12.24   
28  67  Ebrahimpur Ario  1997  GÖTEBORG  AR4397  25 m  1:12.28   
29  392  Odén Joseph  1997  HELLAS  AQ3997  25 m  1:12.53   
30  Kaudern Jesper  1997  ALINGSÅS  AN4997  25 m  1:12.86   
31  106  Selin Nils  1997  GÖTEBORG  AP1997  25 m  1:12.95   
32  385  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  1:13.19   
33  98  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m  1:13.39  RES 
34  129  Engqvist Victor  1997  SK GÖTENE  AN1997  25 m  1:13.50  RES 
35  188  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:13.57  RES 
 
Gren 49, 100m Bröstsim F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
262  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  25 m  1:11.09   
255  Rosén Anna  1994  MASS  AD2894  25 m  1:12.51   
335  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  1:15.20   
112  Wakéus Klara  1995  GÖTEBORG  BF5295  25 m  1:17.98   
369  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  1:18.35   
184  Bång Olivia  1994  SK LAXEN  BK0894  25 m  1:18.54   
306  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  1:19.63   
324  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  50 m  1:19.93   
260  Wallin Elin  1994  MASS  AS8494  25 m  1:20.61   
10  23  Heintz Josefine  1994  ELFSBORG  AC8694  25 m  1:21.95   
11  173  Ljung Anna  1994  KUNGÄLV  BN7294  25 m  1:22.33   
12  368  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  25 m  1:22.62   
13  13  Andersson Sanna  1995  ELFSBORG  AO2695  25 m  1:22.88   
14  363  Karlsson Jennifer  1994  VARBERG  BF6294  25 m  1:23.32   
15  74  Gustafsson Anna  1994  GÖTEBORG  BE9694  25 m  1:23.66   
16  168  Almbratt Ida  1994  KUNGÄLV  BS9294  25 m  1:23.99   
17  236  Krüger Josefin  1994  MASS  BW3494  25 m  1:24.63   
18  202  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  1:24.85   
19  55  Winlöf Linnéa  1994  FALKÖPING  AD0494  25 m  1:25.44   
20  332  Ericson Louise  1994  TROLLHÄTTA  AF8894  25 m  1:25.57   
21  103  Sadeghi Evin  1995  GÖTEBORG  BI7295  25 m  1:26.39   
22  242  Lundström Klara  1995  MASS  BT9495  25 m  1:28.50   
23  341  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  1:30.52   
24  238  Landén Caroline  1994  MASS  BW4494  25 m  1:30.79   
25  198  Do Hai Phuong  1995  SK LAXEN  BG8295  25 m  1:30.96   
26  151  Johansson Johanna  1995  KUNGSBACKA  BF2295  25 m  1:31.15   
27  320  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  1:31.15   
28  326  Jern Lovisa  1995  SKÖVDE SS  AW3295  25 m  1:31.55   
29  305  Seignér Frida  1994  S 02  BJ4894  25 m  1:32.47   
30  33  Mirsch Katharina  1995  ELFSBORG  BL3295  25 m  1:32.78   
31  362  Holmefalk Marika  1995  VARBERG  BR5895  25 m  1:33.84   
32  29  Knutson Boel  1995  ELFSBORG  AA8895  25 m  1:35.79   
33  Rådman Sara  1995  ALINGSÅS  BE0895  25 m  1:38.56  RES 
34  357  Bengtsson Rebecka  1994  VARBERG  BZ7494  25 m  1:48.60  RES 
 
Gren 50, 200m Ryggsim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
295  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  2:11.04   
36  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  2:12.02   
155  Persson Erik  1994  KUNGSBACKA  AB6794  25 m  2:12.88   
197  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  2:18.53   
291  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  2:18.54   
15  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m  2:18.75   
261  Welliver Anton  1995  MASS  AA4595  25 m  2:18.76   
367  Larsson Alfred  1994  VARBERG  AL6994  25 m  2:23.68   
316  Herbertsson Hampus  1994  SK 1970  AM5994  25 m  2:23.72   
10  137  Asp Erik  1995  KUNGSBACKA  AU9395  25 m  2:25.19   
11  73  Frankenfelt Oscar  1994  GÖTEBORG  AS6594  25 m  2:25.44   
12  159  Sandberg Niklas  1995  KUNGSBACKA  AQ1195  25 m  2:27.13   
13  14  Anesten Arwid  1995  ELFSBORG  AB0995  25 m  2:27.75   
14  359  Bresche Joakim  1994  VARBERG  AL7994  25 m  2:31.94   
15  26  Johannesson Adrian  1995  ELFSBORG  AT5595  25 m  2:32.11   
16  380  Johansson Hampus  1995  UDDEVALLA  AB1995  25 m  2:32.37   
17  83  Jedel Christopher  1995  GÖTEBORG  AG7995  25 m  2:33.67   
18  224  Eriksson Elias  1994  MASS  AL7794  25 m  2:33.77   
19  223  Elton Emil  1995  MASS  AV6595  25 m  2:33.85   
20  53  Ingemansson Gustav  1995  FALKÖPING  AO3395  25 m  2:36.14   
21  51  Björefeldt Johan  1994  FALKÖPING  AK6194  25 m  2:45.09   
22  216  Christensson Mattias  1995  MASS  AQ1995  25 m  2:47.54   
23  360  Ekelöf Rasmus  1995  VARBERG  AP9995  25 m  2:47.71   
24  104  Sands Oscar  1995  GÖTEBORG  AM9395  25 m  2:50.30   
25  180  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  2:51.69  RES 
26  245  Näsman Oskar  1994  MASS  AW9394  50 m  2:52.72  RES 
27  96  Ljungqvist Pontus  1995  GÖTEBORG  AY3395  25 m  2:58.38  RES 
 
Gren 51, 800m Frisim F 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Sköldberg Erika  1996  ALINGSÅS  AT7496  25 m  9:24.77   
102  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  9:38.61   
57  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  25 m  9:45.81   
287  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  10:13.54   
375  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  10:18.92   
235  Knudsen Amanda  1996  MASS  AW8896  25 m  10:24.54   
257  Thuresson Sarah  1996  MASS  AI5496  25 m  10:34.61   
186  Cavalli Johanna  1996  SK LAXEN  BT2296  25 m  10:39.64   
365  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  10:43.78   
10  193  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  10:49.11   
11  331  Ehner Elin  1996  TROLLHÄTTA  AP7896  25 m  10:57.67   
12  84  Jedel Izabella  1996  GÖTEBORG  AH4296  25 m  11:04.63   
13  143  Hoverberg Isabelle  1996  KUNGSBACKA  BJ2296  25 m  11:07.49   
14  226  Granberg Agnes  1996  MASS  AO2696  50 m  11:48.99   
15  189  Dukic Jelena  1996  SK LAXEN  BH8496  25 m     
16  345  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m     
17  361  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  25 m    RES 
 
Gren 52, 200m Bröstsim P 14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
243  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  25 m  2:36.26   
139  Georgy Joel  1996  KUNGSBACKA  AJ3996  25 m  2:38.07   
222  Eliasson Isak  1996  MASS  AJ5596  25 m  2:39.66   
340  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  2:41.31   
182  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  25 m  2:45.27   
16  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  25 m  2:50.97   
307  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  2:51.57   
383  Olsson Karl  1996  UDDEVALLA  AF8396  25 m  2:55.31   
342  Olsson Linus  1996  TROLLHÄTTA  AF8196  25 m  2:58.67   
10  338  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m  3:00.38   
11  162  Sundfors Simon  1996  KUNGSBACKA  AV4996  25 m  3:36.28   
 
Gren 53, 100m Bröstsim F 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
376  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  1:22.03   
364  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  1:22.05   
297  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  1:25.20   
352  Johansson Hanna  1997  VARABYGDEN  AS0497  25 m  1:25.44   
246  Petersson Gabriella  1998  MASS  AF8298  25 m  1:25.76   
93  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  1:25.76   
319  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  1:26.27   
215  Carlström Klara  1997  MASS  AJ6297  25 m  1:27.07   
244  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  1:27.74   
10  292  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  1:27.84   
11  388  Wester Hanna  1997  UDDEVALLA  AN7297  25 m  1:28.44   
12  382  Marksund-Larsson Julia  1997  UDDEVALLA  AG0897  25 m  1:28.85   
13  258  Trolltoft Elvira  1997  MASS  AW0297  25 m  1:29.41   
14  334  Irvefjord Ellinore  1997  TROLLHÄTTA  AX3497  25 m  1:29.45   
15  251  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  1:29.47   
16  92  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  1:30.16   
17  200  Rolf Alexandra  1997  SK LAXEN  AW2897  25 m  1:30.86   
18  90  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  1:31.14   
19  82  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  1:31.67   
20  329  Wallén Elise  1998  SKÖVDE SS  AN1298  25 m  1:32.18   
21  81  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  25 m  1:32.40   
22  286  Antonsson Sophie  1997  S 02  AJ4297  25 m  1:32.85   
23  336  Jonasson Elin  1997  TROLLHÄTTA  AX2497  25 m  1:33.42   
24  97  Lundh Filippa  1997  GÖTEBORG  BD5697  25 m  1:35.37   
25  195  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  1:35.86   
26  54  Samuelsson Nora  1997  FALKÖPING  AG8897  25 m  1:36.29   
27  185  Cavalli Camilla  1997  SK LAXEN  BO4497  50 m  1:36.76   
28  91  Kjellander Josefine  1997  GÖTEBORG  BA2897  25 m  1:36.83   
29  384  Olsson Sofie  1997  UDDEVALLA  AZ0297  25 m  1:37.43   
30  145  Hörndahl Elvira  1997  KUNGSBACKA  AY3697  25 m  1:37.63   
31  381  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  1:37.68   
32  133  Larm Matilda  1999  SK GÖTENE  AD5699  25 m  1:37.97   
33  79  Jahani Chakame  1998  GÖTEBORG  AV4298  25 m  1:38.29  RES 
34  Wibrink Therese  1998  ALINGSÅS  AO9698  25 m  1:38.35  RES 
35  161  Silfors Nathalie  1997  KUNGSBACKA  AY7297  25 m  1:38.39  RES 
 
Gren 54, 100m Fjärilsim P 13 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
110  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  1:07.88   
68  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  1:15.04   
249  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  1:15.95   
75  Gustafsson Eric  1997  GÖTEBORG  AG5397  25 m  1:17.11   
212  Lövgren Albin  1999  MARIESTAD  AC0199  25 m  1:17.32   
37  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  1:19.69   
204  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  50 m  1:21.92   
65  Börjesson Pär  1998  GÖTEBORG  AC6798  25 m  1:22.49   
Bergstedt Philip  1998  ALINGSÅS  AG9598  25 m  1:22.68   
10  385  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  1:23.41   
11  239  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  1:23.95   
12  263  Zimmerman Karl  1998  MASS  AD1598  25 m  1:24.46   
13  188  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:25.30   
14  98  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m  1:26.44   
15  328  Staflund Johan  1997  SKÖVDE SS  AE7197  25 m  1:29.02   
16  61  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  1:29.37   
17  353  Larsson Kristoffer  1997  VARABYGDEN  AO9197  25 m  1:30.12   
18  132  Larm Erik  1997  SK GÖTENE  AJ9197  50 m  1:30.50   
19  32  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  1:31.02   
20  Kaudern Jesper  1997  ALINGSÅS  AN4997  25 m  1:32.78   
21  392  Odén Joseph  1997  HELLAS  AQ3997  50 m  1:32.90   
22  129  Engqvist Victor  1997  SK GÖTENE  AN1997  25 m  1:34.16   
23  106  Selin Nils  1997  GÖTEBORG  AP1997  25 m  1:35.48   
24  67  Ebrahimpur Ario  1997  GÖTEBORG  AR4397  25 m  1:36.19   
25  128  Björkman Jesper  1997  SK GÖTENE  AN8797  25 m  1:36.86   
26  94  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  1:40.51   
27  247  Petersson Sebastian  2000  MASS  AB1500  25 m  1:41.01   
28  111  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  1:42.67   
29  160  Schill-Örne Filip  1998  KUNGSBACKA  AM1598  25 m  1:43.92   
30  131  Gustafsson Johannes Hou  1997  SK GÖTENE  AN3997  25 m  1:44.42   
31  344  Rudqvist Samuel  1999  TROLLHÄTTA  AA7799  50 m  1:45.98   
32  76  Salah Hakim Haj  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m     
33  109  Tibell Samuel  1998  GÖTEBORG  AP4598  25 m    RES 
34  63  Bishop Philip Borgström  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m    RES 
35  339  Larsson Steven Angelo  1998  TROLLHÄTTA  AG2798  25 m    RES 
 
Gren 55, 400m Medley F 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
324  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  5:00.44   
62  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  5:03.79   
262  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  25 m  5:12.41   
18  Eriksson Felicia  1994  ELFSBORG  AH8894  25 m  5:13.25   
306  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  5:20.75   
335  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  5:21.54   
13  Andersson Sanna  1995  ELFSBORG  AO2695  25 m  5:23.31   
368  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  25 m  5:28.83   
387  Sundström Amanda  1995  UDDEVALLA  AD9295  25 m  5:30.71   
10  323  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  25 m  5:38.00   
11  300  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  50 m  5:39.75   
12  199  Quander Emelie  1995  SK LAXEN  AI3695  25 m  5:40.16   
13  148  Ivansson Kristin  1994  KUNGSBACKA  BU0894  25 m  5:41.05   
14  337  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  5:52.14   
15  202  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  5:56.10   
16  327  Pavlic Andrea  1995  SKÖVDE SS  AL8695  25 m  5:58.80   
17  341  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  5:59.22   
18  326  Jern Lovisa  1995  SKÖVDE SS  AW3295  25 m  6:35.43   
 
Gren 56, 100m Fjärilsim P 15-16 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
333  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  25 m  58.64   
250  Qvirist Edvin  1995  MASS  AC6995  25 m  1:01.92   
295  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  1:02.13   
213  Bratt Joachim  1995  MASS  AE6395  25 m  1:03.32   
99  Olander Gustav  1994  GÖTEBORG  AO6794  25 m  1:03.62   
296  Janson Martin  1994  S 02  AU9194  25 m  1:03.83   
175  Pettersson Sebastian  1994  KUNGÄLV  AG0794  25 m  1:04.26   
219  Cöster Julian  1995  MASS  AM7395  25 m  1:05.05   
73  Frankenfelt Oscar  1994  GÖTEBORG  AS6594  25 m  1:05.40   
10  386  Skoglund Jesper  1995  UDDEVALLA  AD6995  25 m  1:05.79   
11  228  Hazard Ludvig  1995  MASS  AN9595  25 m  1:06.46   
12  291  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  1:06.47   
13  377  Andersson Johan  1995  UDDEVALLA  AB9595  25 m  1:06.57   
14  183  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  1:06.74   
15  35  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  25 m  1:07.83   
16  83  Jedel Christopher  1995  GÖTEBORG  AG7995  25 m  1:07.92   
17  355  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  25 m  1:08.18   
18  14  Anesten Arwid  1995  ELFSBORG  AB0995  25 m  1:09.42   
19  261  Welliver Anton  1995  MASS  AA4595  25 m  1:09.55   
20  194  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  25 m  1:09.88   
21  146  Hörndahl Philip  1995  KUNGSBACKA  AT4395  25 m  1:10.05   
22  359  Bresche Joakim  1994  VARBERG  AL7994  25 m  1:10.38   
23  159  Sandberg Niklas  1995  KUNGSBACKA  AQ1195  25 m  1:10.73   
24  223  Elton Emil  1995  MASS  AV6595  25 m  1:10.90   
25  240  Lindahl Björn  1995  MASS  AC2995  25 m  1:11.93   
26  52  Elofsson Andreas  1995  FALKÖPING  AF3995  25 m  1:13.04   
27  233  Karlsson Fredrik  1995  MASS  AN1795  25 m  1:14.05   
28  276  Alexandersson Jacob  1995  S 77  AX7395  25 m  1:14.19   
29  53  Ingemansson Gustav  1995  FALKÖPING  AO3395  25 m  1:15.21   
30  105  Selin Martin  1995  GÖTEBORG  AY6595  25 m  1:15.78   
31  245  Näsman Oskar  1994  MASS  AW9394  25 m  1:16.15   
32  343  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  1:16.79   
33  95  Lagging Mikael  1995  GÖTEBORG  AM8395  25 m  1:18.64  RES 
34  394  Sparcks Lexxus  1995  VÄNERSBORG  BA4995  25 m  1:18.91  RES 
35  51  Björefeldt Johan  1994  FALKÖPING  AK6194  25 m  1:19.03  RES 
 
Gren 57, 4X100m Frisim F 14 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
125  Göteborg Lag 1  1996  GÖTEBORG    25 m  4:15.13   
311  S02 Lag 1  1996  S 02    25 m  4:17.35   
267  Mass Damer 1  1996  MASS    25 m  4:20.22   
390  Uddevalla Damer Lag1  1996  UDDEVALLA    25 m  4:23.00   
206  SK Laxen Damer [1996]  1996  SK LAXEN    25 m  4:30.51   
12  Alingsås Damer [1996]  1996  ALINGSÅS    25 m  4:31.11   
268  Mass Damer 2  1996  MASS    25 m  4:31.51   
126  Göteborg Lag 2  1996  GÖTEBORG    25 m  4:34.52   
165  Kungsbacka Damer [1996]  1996  KUNGSBACKA    25 m  4:34.67   
10  269  Mass Damer 3  1996  MASS    25 m  4:39.32   
11  285  S 77 Damer [1996]  1996  S 77    25 m  4:39.89   
12  349  Trollhätta Damer [1996]  1996  TROLLHÄTTA    25 m  4:40.09   
13  374  Vf Sim  1996  VARBERG    25 m  4:42.93   
14  117  Göteborg Damer Lag3  1996  GÖTEBORG    25 m  4:46.34   
15  270  Mass Damer 4  1996  MASS    25 m  4:49.33   
16  389  Uddevalla Damer Lag 2  1996  UDDEVALLA    25 m  4:51.00   
17  207  SK Laxen Damer 2 [1996]  1996  SK LAXEN    25 m  4:51.15   
18  312  S02 Lag 2  1996  S 02    25 m  4:54.29   
19  44  Elfsborg Damer [1996]  1996  ELFSBORG    25 m  5:02.80   
20  118  Göteborg Damer Lag4  1996  GÖTEBORG    25 m  5:10.74   
21  119  Göteborg Damer Lag5  1996  GÖTEBORG    25 m  5:36.36   
 
Gren 58, 4X100m Medley P 14 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
273  Mass Herrar 1  1996  MASS    25 m  4:34.92   
209  SK Laxen Herrar [1996]  1996  SK LAXEN    25 m  4:39.95   
167  Kungsbacka Herrar [1996]  1996  KUNGSBACKA    25 m  4:45.04   
121  Göteborg Herrar Lag1  1996  GÖTEBORG    25 m  4:45.57   
49  Elfsborg Herrar [1996]  1996  ELFSBORG    25 m  4:47.70   
350  Trollhätta Herrar [1996]  1996  TROLLHÄTTA    25 m  4:57.10   
274  Mass Herrar 2  1996  MASS    25 m  5:08.20   
122  Göteborg Herrar Lag2  1996  GÖTEBORG    25 m  5:24.70   
50  Elfsborg Pojkar [1996]  1996  ELFSBORG    25 m  5:35.93   
10  123  Göteborg Herrar Lag3  1996  GÖTEBORG    25 m  5:46.18   
11  124  Göteborg Herrar Lag4  1996  GÖTEBORG    25 m  6:16.87   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  29 oktober 2010 
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet  Utskriftstid  15:54