Deltagarlista Gren 1-74 
 
  Tävling  Vårsimiaden 2010 & Kraftsimmet    Utskriftsdatum  15 maj 2010   
  Tävlingsort  Laholm    Utskriftstid  11:04   
  Arrangör  VSSF & SS Stimmet         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  2010-05-22         
 
 
Gren 1, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
128  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  2:44.41   
197  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  2:45.04   
Hvarfvenius Gina  1997  KUNGSBACKA  AY5297  25 m  2:47.57   
54  Carlström Klara  1997  MASS  AJ6297  25 m  2:47.75   
52  Janzén My  1997  MASS  AF2497  25 m  2:50.01   
53  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  2:51.00   
127  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  2:51.69   
117  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  2:52.06   
203  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  2:52.95   
10  131  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  50 m  2:53.17   
11  194  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  2:57.32   
12  114  Hörbäck Astrid  1997  VARBERG  AE7697  25 m  3:07.70   
13  Källberg Elvira  1997  KUNGSBACKA  AY4297  25 m  3:08.98   
14  Hörndahl Elvira  1997  KUNGSBACKA  AY3697  25 m  3:23.29   
15  132  Hellberg Alicia  1997  GÖTEBORG  BD4697  25 m  3:26.84   
16  130  Palmgren Caroline  1997  GÖTEBORG  BH7697  25 m  3:28.52   
17  133  Johander Frida  1997  GÖTEBORG  BD3697  25 m  3:31.11   
18  129  Kjellander Josefine  1997  GÖTEBORG  BA2897  25 m  3:47.87   
 
Gren 2, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
136  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  2:41.65   
135  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  2:41.65   
139  Gustafsson Eric  1997  GÖTEBORG  AG5397  25 m  2:47.28   
205  Johansson Sebastian  1997  S 02  AO0597  25 m  3:12.97   
134  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  3:16.77   
138  Selin Nils  1997  GÖTEBORG  AP1997  25 m  3:19.13   
137  Ebrahimpur Ario  1997  GÖTEBORG  AR4397  25 m  3:37.66   
140  Lindström Olle  1997  GÖTEBORG  AS7797  25 m     
55  Cöster Kyle  1997  MASS  AP9397  25 m     
 
Gren 3, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
58  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  2:57.40   
59  Petersson Gabriella  1998  MASS  AF8298  25 m  2:58.28   
60  Knudsen Alexandra  1998  MASS  AF9898  25 m  3:02.99   
124  Utter Olivia  1998  VARBERG  AS9898  25 m  3:05.84   
143  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  3:06.56   
57  Eliasson Sophie  1998  MASS  AN0498  25 m  3:27.69   
142  Pettersson Emelie  1998  GÖTEBORG  AX2298  25 m  3:37.51   
141  Andreasson Alice  1998  GÖTEBORG  BB7298  25 m     
199  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m     
10  62  Alvekrans Karolina  1998  MASS  AW8298  25 m     
11  61  Rehnberg Linn  1998  MASS  AG0298  25 m     
12  56  Dahlman Matilda  1998  MASS  AK9698  25 m     
 
Gren 4, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
64  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  2:50.24   
147  Börjesson Pär  1998  GÖTEBORG  AC6798  25 m  2:59.76   
65  Brohammer Oscar  1998  MASS  AG9998  25 m  3:11.59   
63  Zimmerman Karl  1998  MASS  AD1598  25 m  3:12.67   
148  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  3:18.67   
149  Söderberg Alexander  1998  GÖTEBORG  AM9198  25 m  3:24.61   
16  Larsson Albin  1998  SKENE SIM  AF4798  50 m  3:36.49   
144  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  3:43.92   
146  Andreasson Joel  1998  GÖTEBORG  AK4398  25 m  3:45.18   
10  192  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m     
11  150  Tibell Samuel  1998  GÖTEBORG  AP4598  25 m     
12  145  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m     
 
Gren 5, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
66  Gatzwiller Malin  1995  MASS  BT8495  25 m  3:07.12   
 
Gren 6, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
23  Klippfors Daniel  1993  SS STIMMET  AD3993  25 m  2:33.35   
28  Åkesson Janne  1988  SS STIMMET  AG5988  25 m     
 
Gren 7, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
117  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  1:22.74   
128  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  1:25.76   
203  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  1:26.14   
54  Carlström Klara  1997  MASS  AJ6297  25 m  1:27.07   
210  Khodr Nesrin  1997  S 02  AG9497  25 m  1:27.66   
127  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  1:31.14   
131  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  25 m  1:32.40   
188  Antonsson Sophie  1997  S 02  AJ4297  25 m  1:32.85   
Hörndahl Elvira  1997  KUNGSBACKA  AY3697  25 m  1:37.63   
10  12  Silfors Nathalie  1997  KUNGSBACKA  AY7297  25 m  1:38.39   
11  69  Rubin Klara  1997  MASS  AZ4697  25 m  1:40.35   
12  Holmqvist Matilda  1997  KUNGSBACKA  AY1697  25 m  1:40.54   
13  67  Alenfors Gabriella Bohlin  1997  MASS  BC0697  25 m  1:40.56   
14  33  Becanovic Nevena  1997  SK LAXEN    25 m  1:43.65   
15  129  Kjellander Josefine  1997  GÖTEBORG  BA2897  25 m  1:44.36   
16  68  Nordqvist Clara  1997  MASS  BC5497  25 m  1:45.66   
17  133  Johander Frida  1997  GÖTEBORG  BD3697  25 m  1:47.28   
18  130  Palmgren Caroline  1997  GÖTEBORG  BH7697  25 m  1:47.54   
19  196  Einarsson Thea  1997  S 02  BB7697  50 m  1:49.14   
20  108  Balslev Benedicte  1997  VARBERG  AZ2297  50 m  1:52.01   
21  132  Hellberg Alicia  1997  GÖTEBORG  BD4697  25 m  1:56.41   
22  105  Andersson Elin  1997  VARBERG    25 m     
 
Gren 8, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
135  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  1:19.82   
136  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  1:28.83   
134  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  1:35.32   
205  Johansson Sebastian  1997  S 02  AO0597  25 m  1:37.93   
138  Selin Nils  1997  GÖTEBORG  AP1997  25 m  1:38.14   
41  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m  1:39.37   
137  Ebrahimpur Ario  1997  GÖTEBORG  AR4397  25 m  1:53.51   
70  Dovrén Jesper  1997  MASS  AP2797  25 m  1:54.52   
151  Arnell Erik  1997  GÖTEBORG  AS5797  25 m  2:00.51   
10  140  Lindström Olle  1997  GÖTEBORG  AS7797  25 m  2:04.58   
11  40  Ivosevic Novak  1997  SK LAXEN  AU9997  25 m  2:22.47   
12  55  Cöster Kyle  1997  MASS  AP9397  25 m     
 
Gren 9, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
58  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  1:29.47   
143  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  1:34.27   
42  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  1:37.33   
152  Jahani Chakame  1998  GÖTEBORG  AV4298  25 m  1:38.29   
60  Knudsen Alexandra  1998  MASS  AF9898  25 m  1:41.27   
62  Alvekrans Karolina  1998  MASS  AW8298  25 m  1:41.74   
11  Rinde Amanda  1998  KUNGSBACKA  AU3698  25 m  1:42.08   
Ivansson Linnéa  1998  KUNGSBACKA  AV9898  25 m  1:44.20   
142  Pettersson Emelie  1998  GÖTEBORG  AX2298  25 m  1:44.43   
10  141  Andreasson Alice  1998  GÖTEBORG  BB7298  25 m  1:44.88   
11  154  Pohjanvuori Maria  1998  GÖTEBORG  BA1298  25 m  1:45.70   
12  153  Darholm Emma  1998  GÖTEBORG  AR5698  25 m  1:48.52   
13  72  Björnberg Sofie  1998  MASS  AW9298  25 m  1:49.73   
14  61  Rehnberg Linn  1998  MASS  AG0298  25 m  1:50.52   
15  47  Ta Sofia  1998  SK LAXEN  BF2298  25 m  1:51.74   
16  220  Szolnoky Clara  1998  S 02  BB9498  25 m  1:57.65   
17  71  Wretborn Hanna  1998  MASS  AW2698  25 m  2:08.71   
18  226  Fridriksson Ellen  1998  KUNGSBACKA  AV2698  25 m     
19  199  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m     
 
Gren 10, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
147  Börjesson Pär  1998  GÖTEBORG  AC6798  25 m  1:34.61   
145  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m  1:36.27   
192  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  1:38.70   
150  Tibell Samuel  1998  GÖTEBORG  AP4598  25 m  1:38.98   
149  Söderberg Alexander  1998  GÖTEBORG  AM9198  25 m  1:41.08   
16  Larsson Albin  1998  SKENE SIM  AF4798  25 m  1:44.43   
73  Eliasson Joel  1998  MASS  AN3198  25 m  1:45.02   
148  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  1:45.76   
146  Andreasson Joel  1998  GÖTEBORG  AK4398  25 m  1:50.55   
10  144  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  1:51.58   
11  74  Ekberg Albin Company  1998  MASS  AN4198  25 m  1:54.44   
12  193  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  25 m  1:55.80   
13  221  Söderlund Christian  1998  S 02  AD2198  25 m  1:59.84   
14  123  Törnäng Kasper  1998  VARBERG  AP6598  25 m  2:01.66   
15  25  Petersson Mårten  1998  SS STIMMET  AK8998  25 m     
16  216  Nakhaei Arman  1998  S 02  AK9598  25 m     
17  120  Ramsey Sam  1998  VARBERG    25 m     
18  155  Kärrsjö Simon  1998  GÖTEBORG  AQ4398  25 m     
 
Gren 11, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
66  Gatzwiller Malin  1995  MASS  BT8495  25 m  1:34.80   
 
Gren 12, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
18  Brkic Tony  1994  SS STIMMET  AV1794  25 m  1:17.95   
215  Molen Alexander  1996  S 02    25 m     
75  Beilin Aleksej  1996  MASS  AV4196  25 m     
 
Gren 13, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
194  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  1:04.07   
128  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  1:04.34   
Hvarfvenius Gina  1997  KUNGSBACKA  AY5297  25 m  1:05.42   
52  Janzén My  1997  MASS  AF2497  25 m  1:05.54   
197  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  1:06.85   
53  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  1:07.75   
127  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  1:08.08   
117  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  1:08.54   
203  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  1:09.22   
10  131  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  25 m  1:09.25   
11  Hörndahl Elvira  1997  KUNGSBACKA  AY3697  25 m  1:11.71   
12  Källberg Elvira  1997  KUNGSBACKA  AY4297  25 m  1:13.10   
13  114  Hörbäck Astrid  1997  VARBERG  AE7697  25 m  1:15.06   
14  210  Khodr Nesrin  1997  S 02  AG9497  25 m  1:15.74   
15  12  Silfors Nathalie  1997  KUNGSBACKA  AY7297  25 m  1:15.74   
16  188  Antonsson Sophie  1997  S 02  AJ4297  25 m  1:18.47   
17  129  Kjellander Josefine  1997  GÖTEBORG  BA2897  25 m  1:19.97   
18  Holmqvist Matilda  1997  KUNGSBACKA  AY1697  50 m  1:20.03   
19  32  Andersson Linnéa  1997  SK LAXEN  BF7297  25 m  1:20.04   
20  108  Balslev Benedicte  1997  VARBERG  AZ2297  25 m  1:20.09   
21  132  Hellberg Alicia  1997  GÖTEBORG  BD4697  25 m  1:21.35   
22  76  Flagerup Olivia  1997  MASS  AZ7497  25 m  1:21.80   
23  68  Nordqvist Clara  1997  MASS  BC5497  25 m  1:21.89   
24  130  Palmgren Caroline  1997  GÖTEBORG  BH7697  25 m  1:24.91   
25  133  Johander Frida  1997  GÖTEBORG  BD3697  25 m  1:25.50   
26  196  Einarsson Thea  1997  S 02  BB7697  25 m  1:27.40   
27  33  Becanovic Nevena  1997  SK LAXEN    25 m  1:28.15   
28  67  Alenfors Gabriella Bohlin  1997  MASS  BC0697  25 m  1:28.54   
29  69  Rubin Klara  1997  MASS  AZ4697  25 m  1:31.31   
30  223  Wendt Matilda  1997  S 02  BD8897  25 m  1:47.95   
31  105  Andersson Elin  1997  VARBERG    25 m     
32  217  Namuyunga Victoria  1997  S 02    25 m     
33  198  Ernlo Linn  1997  S 02    25 m     
 
Gren 14, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
135  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  1:04.71   
20  Idoffsson André  1997  SS STIMMET  AE2597  25 m  1:05.55   
136  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  1:05.62   
139  Gustafsson Eric  1997  GÖTEBORG  AG5397  25 m  1:07.42   
205  Johansson Sebastian  1997  S 02  AO0597  25 m  1:10.24   
138  Selin Nils  1997  GÖTEBORG  AP1997  25 m  1:15.05   
134  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  1:15.97   
218  Paling Sebastian  1997  S 02  AE9797  25 m  1:17.78   
137  Ebrahimpur Ario  1997  GÖTEBORG  AR4397  25 m  1:19.03   
10  140  Lindström Olle  1997  GÖTEBORG  AS7797  25 m  1:25.50   
11  70  Dovrén Jesper  1997  MASS  AP2797  25 m  1:27.20   
12  41  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m  1:28.73   
13  40  Ivosevic Novak  1997  SK LAXEN  AU9997  25 m  1:33.12   
14  151  Arnell Erik  1997  GÖTEBORG  AS5797  25 m  1:37.56   
15  35  Bengtsson Erik  1997  SK LAXEN  AQ0197  25 m  1:42.06   
16  225  Yi Sean  1997  S 02    25 m     
17  55  Cöster Kyle  1997  MASS  AP9397  25 m     
 
Gren 15, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Petersson Gabriella  1998  MASS  AF8298  25 m  1:09.34   
58  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  1:11.66   
143  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  1:12.90   
124  Utter Olivia  1998  VARBERG  AS9898  25 m  1:12.94   
60  Knudsen Alexandra  1998  MASS  AF9898  25 m  1:15.98   
11  Rinde Amanda  1998  KUNGSBACKA  AU3698  25 m  1:16.08   
57  Eliasson Sophie  1998  MASS  AN0498  25 m  1:19.49   
62  Alvekrans Karolina  1998  MASS  AW8298  25 m  1:20.96   
56  Dahlman Matilda  1998  MASS  AK9698  25 m  1:22.08   
10  141  Andreasson Alice  1998  GÖTEBORG  BB7298  25 m  1:23.76   
11  Ivansson Linnéa  1998  KUNGSBACKA  AV9898  50 m  1:24.63   
12  199  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m  1:25.56   
13  42  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  1:25.89   
14  152  Jahani Chakame  1998  GÖTEBORG  AV4298  25 m  1:26.64   
15  61  Rehnberg Linn  1998  MASS  AG0298  25 m  1:27.37   
16  220  Szolnoky Clara  1998  S 02  BB9498  25 m  1:29.21   
17  142  Pettersson Emelie  1998  GÖTEBORG  AX2298  25 m  1:31.95   
18  47  Ta Sofia  1998  SK LAXEN  BF2298  25 m  1:35.34   
19  154  Pohjanvuori Maria  1998  GÖTEBORG  BA1298  25 m  1:36.16   
20  153  Darholm Emma  1998  GÖTEBORG  AR5698  25 m  1:37.77   
21  71  Wretborn Hanna  1998  MASS  AW2698  25 m  1:39.48   
22  72  Björnberg Sofie  1998  MASS  AW9298  25 m  1:41.34   
 
Gren 16, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
64  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  1:05.81   
192  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  1:07.65   
63  Zimmerman Karl  1998  MASS  AD1598  25 m  1:12.98   
65  Brohammer Oscar  1998  MASS  AG9998  25 m  1:13.06   
147  Börjesson Pär  1998  GÖTEBORG  AC6798  25 m  1:13.07   
145  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m  1:15.67   
148  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  1:17.48   
16  Larsson Albin  1998  SKENE SIM  AF4798  25 m  1:17.76   
74  Ekberg Albin Company  1998  MASS  AN4198  25 m  1:19.29   
10  144  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  1:21.22   
11  149  Söderberg Alexander  1998  GÖTEBORG  AM9198  25 m  1:21.51   
12  216  Nakhaei Arman  1998  S 02  AK9598  25 m  1:22.37   
13  221  Söderlund Christian  1998  S 02  AD2198  25 m  1:22.76   
14  150  Tibell Samuel  1998  GÖTEBORG  AP4598  25 m  1:24.09   
15  73  Eliasson Joel  1998  MASS  AN3198  25 m  1:24.19   
16  146  Andreasson Joel  1998  GÖTEBORG  AK4398  25 m  1:27.47   
17  123  Törnäng Kasper  1998  VARBERG  AP6598  25 m  1:34.94   
18  193  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  25 m  1:35.61   
19  155  Kärrsjö Simon  1998  GÖTEBORG  AQ4398  25 m  1:43.01   
20  219  Schariot Simon  1998  S 02  AD3198  25 m  1:47.03   
21  25  Petersson Mårten  1998  SS STIMMET  AK8998  25 m     
22  120  Ramsey Sam  1998  VARBERG    25 m     
 
Gren 18, 4X100m Medley F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Mass Lag 1  1992  MASS    25 m  5:06.09   
211  S02 Lag 1  S 02    25 m  5:06.28   
10  Kbss Lag Damer 1  KUNGSBACKA    25 m  5:34.25   
77  Mass Lag 2  2000  MASS    25 m  5:44.30   
103  Varberg 1  1996  VARBERG    25 m     
158  Göteborg Sim Lag 1  1987  GÖTEBORG    25 m     
157  Göteborg Sim Lag 2  1992  GÖTEBORG    25 m     
156  Göteborg Sim Lag 3  1993  GÖTEBORG    25 m     
 
Gren 19, 4X100m Medley P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
79  Mass Lag 1  1991  MASS    25 m  5:24.47   
186  S02  S 02    25 m  6:16.99   
161  Göteborg Sim Lag 1  1992  GÖTEBORG    25 m     
160  Göteborg Sim Lag 2  1990  GÖTEBORG    25 m     
159  Göteborg Sim Lag 3  1990  GÖTEBORG    25 m     
 
Gren 20, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
194  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  5:07.91   
127  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  5:08.17   
197  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  5:09.25   
52  Janzén My  1997  MASS  AF2497  25 m  5:18.25   
203  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  5:20.36   
117  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  5:20.92   
53  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  5:22.70   
131  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  25 m  5:24.50   
54  Carlström Klara  1997  MASS  AJ6297  25 m  5:26.15   
10  Källberg Elvira  1997  KUNGSBACKA  AY4297  25 m  5:42.17   
11  32  Andersson Linnéa  1997  SK LAXEN  BF7297  25 m  5:53.94   
12  114  Hörbäck Astrid  1997  VARBERG  AE7697  25 m  6:02.42   
13  132  Hellberg Alicia  1997  GÖTEBORG  BD4697  25 m  6:39.89   
14  133  Johander Frida  1997  GÖTEBORG  BD3697  25 m  6:46.95   
15  108  Balslev Benedicte  1997  VARBERG  AZ2297  25 m     
16  130  Palmgren Caroline  1997  GÖTEBORG  BH7697  25 m     
17  129  Kjellander Josefine  1997  GÖTEBORG  BA2897  25 m     
 
Gren 21, 400m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
139  Gustafsson Eric  1997  GÖTEBORG  AG5397  25 m  5:02.71   
135  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  5:09.53   
20  Idoffsson André  1997  SS STIMMET  AE2597  25 m  5:26.08   
218  Paling Sebastian  1997  S 02  AE9797  50 m  5:26.70   
205  Johansson Sebastian  1997  S 02  AO0597  25 m  5:48.29   
134  Vahnberg Jack  1997  GÖTEBORG  AP1597  25 m  6:03.78   
137  Ebrahimpur Ario  1997  GÖTEBORG  AR4397  25 m  6:36.30   
70  Dovrén Jesper  1997  MASS  AP2797  25 m     
151  Arnell Erik  1997  GÖTEBORG  AS5797  25 m     
10  140  Lindström Olle  1997  GÖTEBORG  AS7797  25 m     
 
Gren 22, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
143  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  2:41.51   
59  Petersson Gabriella  1998  MASS  AF8298  25 m  2:42.67   
124  Utter Olivia  1998  VARBERG  AS9898  25 m  2:44.00   
60  Knudsen Alexandra  1998  MASS  AF9898  25 m  2:50.37   
Ivansson Linnéa  1998  KUNGSBACKA  AV9898  25 m  2:56.79   
80  Renberg Emma  1998  MASS  AJ1698  25 m  3:04.27   
199  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m  3:09.33   
42  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  3:15.34   
152  Jahani Chakame  1998  GÖTEBORG  AV4298  25 m  3:25.53   
10  141  Andreasson Alice  1998  GÖTEBORG  BB7298  25 m  3:28.87   
11  142  Pettersson Emelie  1998  GÖTEBORG  AX2298  25 m     
 
Gren 23, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
192  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  2:38.20   
147  Börjesson Pär  1998  GÖTEBORG  AC6798  25 m  2:43.84   
65  Brohammer Oscar  1998  MASS  AG9998  25 m  2:47.64   
148  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  2:50.02   
149  Söderberg Alexander  1998  GÖTEBORG  AM9198  25 m  3:05.01   
144  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  3:05.56   
145  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m  3:06.33   
146  Andreasson Joel  1998  GÖTEBORG  AK4398  25 m  3:08.13   
150  Tibell Samuel  1998  GÖTEBORG  AP4598  25 m  3:14.59   
10  193  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  25 m  4:13.05   
11  123  Törnäng Kasper  1998  VARBERG  AP6598  25 m     
12  74  Ekberg Albin Company  1998  MASS  AN4198  25 m     
13  221  Söderlund Christian  1998  S 02  AD2198  25 m     
14  216  Nakhaei Arman  1998  S 02  AK9598  25 m     
15  16  Larsson Albin  1998  SKENE SIM  AF4798  25 m     
 
Gren 24, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
19  Idoffsson Agnes  1994  SS STIMMET  BK9694  25 m  4:37.80   
 
Gren 26, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
128  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  1:11.36   
197  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  1:15.08   
Hvarfvenius Gina  1997  KUNGSBACKA  AY5297  25 m  1:15.51   
54  Carlström Klara  1997  MASS  AJ6297  25 m  1:16.10   
127  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  1:20.54   
131  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  25 m  1:23.66   
32  Andersson Linnéa  1997  SK LAXEN  BF7297  25 m  1:41.00   
130  Palmgren Caroline  1997  GÖTEBORG  BH7697  25 m  1:41.77   
Holmqvist Matilda  1997  KUNGSBACKA  AY1697  25 m  1:43.11   
 
Gren 27, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
136  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  50 m  1:13.44   
139  Gustafsson Eric  1997  GÖTEBORG  AG5397  25 m  1:17.11   
135  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  1:18.35   
138  Selin Nils  1997  GÖTEBORG  AP1997  25 m  1:37.46   
 
Gren 28, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Petersson Gabriella  1998  MASS  AF8298  25 m  36.22   
143  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  42.00   
124  Utter Olivia  1998  VARBERG  AS9898  25 m  42.64   
80  Renberg Emma  1998  MASS  AJ1698  25 m  42.66   
199  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m  43.50   
57  Eliasson Sophie  1998  MASS  AN0498  25 m  44.59   
142  Pettersson Emelie  1998  GÖTEBORG  AX2298  25 m  44.60   
60  Knudsen Alexandra  1998  MASS  AF9898  25 m  45.32   
42  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  45.34   
10  56  Dahlman Matilda  1998  MASS  AK9698  25 m  46.02   
11  Ivansson Linnéa  1998  KUNGSBACKA  AV9898  25 m  48.45   
12  71  Wretborn Hanna  1998  MASS  AW2698  25 m     
13  226  Fridriksson Ellen  1998  KUNGSBACKA  AV2698  25 m     
14  141  Andreasson Alice  1998  GÖTEBORG  BB7298  25 m     
15  154  Pohjanvuori Maria  1998  GÖTEBORG  BA1298  25 m     
 
Gren 29, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
147  Börjesson Pär  1998  GÖTEBORG  AC6798  25 m  38.09   
148  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  40.59   
16  Larsson Albin  1998  SKENE SIM  AF4798  25 m  40.70   
145  Nordenmark Robin  1998  GÖTEBORG  AP4998  25 m  40.83   
65  Brohammer Oscar  1998  MASS  AG9998  25 m  41.41   
144  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  42.25   
192  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  44.05   
149  Söderberg Alexander  1998  GÖTEBORG  AM9198  25 m  46.47   
74  Ekberg Albin Company  1998  MASS  AN4198  25 m  48.06   
10  146  Andreasson Joel  1998  GÖTEBORG  AK4398  25 m  51.03   
11  150  Tibell Samuel  1998  GÖTEBORG  AP4598  25 m     
 
Gren 32, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
128  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  1:11.55   
197  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  1:14.07   
52  Janzén My  1997  MASS  AF2497  25 m  1:14.08   
Hvarfvenius Gina  1997  KUNGSBACKA  AY5297  25 m  1:15.30   
131  Janzon Amanda  1997  GÖTEBORG  AK7697  25 m  1:15.58   
53  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  1:16.84   
127  Kewenter Matilda  1997  GÖTEBORG  AK0897  25 m  1:18.74   
203  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  1:19.47   
194  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  1:19.62   
10  117  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  1:21.58   
11  114  Hörbäck Astrid  1997  VARBERG  AE7697  25 m  1:22.10   
12  Källberg Elvira  1997  KUNGSBACKA  AY4297  25 m  1:23.96   
13  210  Khodr Nesrin  1997  S 02  AG9497  25 m  1:25.18   
14  32  Andersson Linnéa  1997  SK LAXEN  BF7297  25 m  1:26.03   
15  Hörndahl Elvira  1997  KUNGSBACKA  AY3697  25 m  1:27.44   
16  188  Antonsson Sophie  1997  S 02  AJ4297  25 m  1:29.02   
17  76  Flagerup Olivia  1997  MASS  AZ7497  25 m  1:32.68   
18  68  Nordqvist Clara  1997  MASS  BC5497  25 m  1:34.64   
19  133  Johander Frida  1997  GÖTEBORG  BD3697  25 m  1:35.43   
20  67  Alenfors Gabriella Bohlin  1997  MASS  BC0697  25 m  1:35.92   
21  33  Becanovic Nevena  1997  SK LAXEN    25 m  1:38.42   
22  129  Kjellander Josefine  1997  GÖTEBORG  BA2897  25 m  1:38.74   
23  132  Hellberg Alicia  1997  GÖTEBORG  BD4697  25 m  1:39.85   
24  108  Balslev Benedicte  1997  VARBERG  AZ2297  25 m  1:41.62   
25  196  Einarsson Thea  1997  S 02  BB7697  50 m  1:50.22   
26  223  Wendt Matilda  1997  S 02  BD8897  25 m  2:07.03   
27  105  Andersson Elin  1997  VARBERG    25 m     
 
Gren 33, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
135  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  1:10.97   
136  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  1:12.58   
20  Idoffsson André  1997  SS STIMMET  AE2597  25 m  1:19.02   
205  Johansson Sebastian  1997  S 02  AO0597  25 m  1:22.96   
137  Ebrahimpur Ario  1997  GÖTEBORG  AR4397  25 m  1:29.97   
218  Paling Sebastian  1997  S 02  AE9797  25 m  1:31.93   
138  Selin Nils  1997  GÖTEBORG  AP1997  25 m  1:32.17   
41  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m  1:32.98   
70  Dovrén Jesper  1997  MASS  AP2797  25 m  1:42.98   
10  151  Arnell Erik  1997  GÖTEBORG  AS5797  25 m  1:45.62   
11  140  Lindström Olle  1997  GÖTEBORG  AS7797  25 m  1:51.68   
12  40  Ivosevic Novak  1997  SK LAXEN  AU9997  25 m  1:53.76   
13  35  Bengtsson Erik  1997  SK LAXEN  AQ0197  25 m  2:01.35   
 
Gren 34, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Petersson Gabriella  1998  MASS  AF8298  25 m  1:16.83   
143  Janzon Mathilda  1998  GÖTEBORG  AJ0698  25 m  1:18.16   
124  Utter Olivia  1998  VARBERG  AS9898  25 m  1:21.33   
60  Knudsen Alexandra  1998  MASS  AF9898  25 m  1:23.87   
56  Dahlman Matilda  1998  MASS  AK9698  25 m  1:31.24   
80  Renberg Emma  1998  MASS  AJ1698  25 m  1:31.47   
57  Eliasson Sophie  1998  MASS  AN0498  25 m  1:36.09   
Ivansson Linnéa  1998  KUNGSBACKA  AV9898  50 m  1:37.45   
199  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m  1:37.76   
10  220  Szolnoky Clara  1998  S 02  BB9498  25 m  1:39.14   
11  142  Pettersson Emelie  1998  GÖTEBORG  AX2298  25 m  1:42.17   
12  71  Wretborn Hanna  1998  MASS  AW2698  25 m  1:42.22   
13  152  Jahani Chakame  1998  GÖTEBORG  AV4298  25 m  1:45.47   
14  141  Andreasson Alice  1998  GÖTEBORG  BB7298  25 m  1:45.98   
15  154  Pohjanvuori Maria  1998  GÖTEBORG  BA1298  25 m  1:50.63   
16  47  Ta Sofia  1998  SK LAXEN  BF2298  25 m     
 
Gren 35, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
147  Börjesson Pär  1998  GÖTEBORG  AC6798  25 m  1:19.76   
65  Brohammer Oscar  1998  MASS  AG9998  25 m  1:21.61   
192  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  1:23.40   
74  Ekberg Albin Company  1998  MASS  AN4198  25 m  1:27.11   
148  Bergstrand Max  1998  GÖTEBORG  AC7798  25 m  1:27.81   
149  Söderberg Alexander  1998  GÖTEBORG  AM9198  25 m  1:32.81   
144  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  1:33.08   
146  Andreasson Joel  1998  GÖTEBORG  AK4398  25 m  1:36.69   
221  Söderlund Christian  1998  S 02  AD2198  25 m  1:37.10   
10  123  Törnäng Kasper  1998  VARBERG  AP6598  25 m  1:45.52   
11  150  Tibell Samuel  1998  GÖTEBORG  AP4598  25 m  1:46.90   
12  155  Kärrsjö Simon  1998  GÖTEBORG  AQ4398  25 m  1:52.56   
13  219  Schariot Simon  1998  S 02  AD3198  25 m  2:07.46   
14  120  Ramsey Sam  1998  VARBERG    25 m     
15  216  Nakhaei Arman  1998  S 02  AK9598  25 m     
 
Gren 37, 4X100m Frisim F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Mass Lag 1  1992  MASS    25 m  4:31.49   
211  S02 Lag 1  S 02    25 m  4:35.88   
10  Kbss Lag Damer 1  KUNGSBACKA    25 m  4:46.00   
77  Mass Lag 2  2000  MASS    25 m  5:19.16   
212  S02 Lag 2  S 02    25 m  5:40.64   
163  Göteborg Sim Lag 2  1987  GÖTEBORG    25 m     
159  Göteborg Sim Lag 3  1990  GÖTEBORG    25 m     
162  Göteborg Sim Lag 1  1990  GÖTEBORG    25 m     
103  Varberg 1  1996  VARBERG    25 m     
 
Gren 38, 4X100m Frisim P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
186  S02  S 02    25 m  4:58.04   
 
Gren 39, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
17  Palmkvist Alice  2000  SKENE SIM  AE9200  25 m  17.93   
15  Sävman Cathrine  2000  KUNGSBACKA  AC1200  25 m  17.98   
112  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  18.28   
165  Johansson Michaela  2000  GÖTEBORG  AJ8400  25 m  19.88   
84  Dahlgren Rebecka  2000  MASS  AI7800  25 m  20.11   
82  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  20.85   
200  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  21.74   
81  Johansson Frida  2000  MASS  AF9800  25 m  22.19   
206  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  22.71   
10  166  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  23.37   
11  44  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  24.18   
12  189  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  24.73   
13  85  Wall Therese  2000  MASS  AQ6400  25 m  25.93   
14  83  Fredriksson Daniela  2000  MASS  AQ9200  25 m     
15  22  Kagg Nora  2001  SS STIMMET  AE6201  25 m     
16  125  Westholm Sara  2001  VARBERG    25 m     
17  164  Heed-Thom Louise  2000  GÖTEBORG  AR6800  25 m     
18  213  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m     
 
Gren 40, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
38  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  16.84   
87  Petersson Sebastian  2000  MASS    25 m  17.63   
86  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  18.63   
49  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  22.06   
27  Uddgren Carl  2001  SS STIMMET  AB1701  25 m  23.81   
51  Zoric Stefan  2000  SK LAXEN  AJ7100  25 m  26.82   
115  Josefson Erik  2000  VARBERG    25 m  27.49   
224  Wiklund Benjamin  2000  S 02  AJ2300  25 m     
222  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  25 m     
 
Gren 41, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
168  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  35.40   
93  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  38.05   
50  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  39.73   
48  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  42.26   
172  Brokstorp Malin  1999  GÖTEBORG  AT4499  25 m  42.92   
90  Stenfeldt Hanna  1999  MASS  AF2899  25 m  43.07   
91  Lindhé Alice  1999  MASS  AF7699  25 m  44.79   
26  Schoberg Emilia  1999  SS STIMMET  AD3699  25 m  45.82   
21  Kagg Cornelia  1999  SS STIMMET  AJ3899  25 m  46.58   
10  94  Modigh Nicole  1999  MASS  AO9299  25 m  48.70   
11  170  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  49.24   
12  89  Pålsson Emma  1999  MASS  AC0499  25 m  50.86   
13  119  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  51.48   
14  45  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  53.32   
15  173  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  56.52   
16  113  Gustafsson Linnéa  1999  VARBERG    25 m     
17  167  Westerlund Maja  1999  GÖTEBORG  BB2699  25 m     
18  88  Nordfors Anna  1999  MASS  AH6899  25 m     
19  169  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m     
20  171  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m     
21  92  Thuresson Andrea  1999  MASS  AF5899  25 m     
 
Gren 42, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
97  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  37.78   
96  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  38.89   
176  Cheng Sherman  1999  GÖTEBORG  AJ0399  25 m  44.28   
37  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN    25 m  46.48   
Johansson Gustav  1999  KUNGSBACKA    25 m  51.66   
177  Bishop Philip Borgström  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  54.02   
175  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m     
174  Salah Hakim Haj  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m     
121  Stippa Kim  1999  VARBERG    25 m     
10  106  Andersson Johannes  1999  VARBERG    25 m     
11  95  Fu Lukas  1999  MASS  AG8799  25 m     
12  Karlsson Max  1999  KUNGSBACKA  AG2999  25 m     
 
Gren 44, 200m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
23  Klippfors Daniel  1993  SS STIMMET  AD3993  25 m  2:26.33   
 
Gren 45, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
34  Becanovic Selena  2000  SK LAXEN    25 m  47.85   
17  Palmkvist Alice  2000  SKENE SIM  AE9200  25 m  47.93   
164  Heed-Thom Louise  2000  GÖTEBORG  AR6800  25 m  49.04   
112  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  51.19   
200  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  55.73   
81  Johansson Frida  2000  MASS  AF9800  25 m  57.28   
206  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  57.34   
82  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  57.48   
83  Fredriksson Daniela  2000  MASS  AQ9200  25 m  57.85   
10  189  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  58.33   
11  165  Johansson Michaela  2000  GÖTEBORG  AJ8400  25 m  59.21   
12  166  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  59.27   
13  98  Gustafsson Wilma  2000  MASS  AK8400  25 m  59.53   
14  22  Kagg Nora  2001  SS STIMMET  AE6201  25 m  59.55   
15  84  Dahlgren Rebecka  2000  MASS  AI7800  25 m  1:00.56   
16  85  Wall Therese  2000  MASS  AQ6400  25 m  1:01.26   
17  213  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m  1:01.47   
18  195  Danielsson Tilde  2000  S 02    25 m  1:03.76   
19  125  Westholm Sara  2001  VARBERG    25 m  1:05.78   
20  191  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  1:08.25   
21  24  Mattson Wilma  2001  SS STIMMET    25 m  1:17.49   
22  204  Johansson Jessica  2000  S 02  AQ8200  25 m     
 
Gren 46, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
86  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  43.73   
38  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  45.10   
49  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  48.48   
87  Petersson Sebastian  2000  MASS    25 m  49.80   
115  Josefson Erik  2000  VARBERG    25 m  49.92   
27  Uddgren Carl  2001  SS STIMMET  AB1701  25 m  57.48   
122  Storberg Erik  2000  VARBERG    25 m  1:02.64   
222  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  25 m  1:03.49   
224  Wiklund Benjamin  2000  S 02  AJ2300  25 m  1:03.52   
10  51  Zoric Stefan  2000  SK LAXEN  AJ7100  25 m  1:05.91   
11  111  Dahlgren Hampus  2001  VARBERG    25 m     
12  107  Andersson Jonathan  2000  VARBERG    25 m     
13  202  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m     
 
Gren 47, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
168  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  1:30.16   
93  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  1:31.52   
126  Karlsson Ann-Kristine  1999  MASS  AH5899  25 m  1:34.54   
91  Lindhé Alice  1999  MASS  AF7699  25 m  1:41.90   
90  Stenfeldt Hanna  1999  MASS  AF2899  25 m  1:46.01   
171  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  1:46.03   
89  Pålsson Emma  1999  MASS  AC0499  25 m  1:48.44   
88  Nordfors Anna  1999  MASS  AH6899  25 m  1:48.66   
26  Schoberg Emilia  1999  SS STIMMET  AD3699  25 m  1:49.83   
10  50  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  1:51.57   
11  173  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  1:51.68   
12  119  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  1:53.02   
13  170  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  1:53.51   
14  31  Andersson Cim  1999  SK LAXEN  AZ2499  25 m  1:53.88   
15  21  Kagg Cornelia  1999  SS STIMMET  AJ3899  25 m  1:54.02   
16  190  Wermäng Regina Borg  1999  S 02  AG5899  25 m  1:56.64   
17  178  Andersson Clara  1999  GÖTEBORG  AV7499  25 m  2:02.00   
18  172  Brokstorp Malin  1999  GÖTEBORG  AT4499  25 m  2:02.48   
19  43  Markovic Petra  1999  SK LAXEN    25 m  2:15.40   
20  167  Westerlund Maja  1999  GÖTEBORG  BB2699  25 m     
21  169  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m     
22  39  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN  AZ6499  25 m     
23  92  Thuresson Andrea  1999  MASS  AF5899  25 m     
24  94  Modigh Nicole  1999  MASS  AO9299  25 m     
25  109  Conradsson Tilda  1999  VARBERG    25 m     
26  113  Gustafsson Linnéa  1999  VARBERG    25 m     
27  118  Martinsson Jessica  1999  VARBERG    25 m     
28  46  Sehalic Lejla  1999  SK LAXEN    25 m     
 
Gren 48, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
96  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  1:30.03   
97  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  1:40.34   
99  Häyhänen Marco  1999  MASS  AD7999  25 m  1:42.47   
175  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  1:50.40   
177  Bishop Philip Borgström  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  1:54.89   
110  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  50 m  1:56.63   
101  Bengtsson Adam  1999  MASS  AC4999  25 m  1:58.30   
95  Fu Lukas  1999  MASS  AG8799  25 m  2:02.24   
174  Salah Hakim Haj  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m  2:07.17   
10  116  Karlsson Jonathan  1999  VARBERG    25 m     
11  104  Andersson Daniel  1999  VARBERG    25 m     
12  100  Hao Kevin  1999  MASS  AN4399  25 m     
13  209  Khavyari Askan  1999  S 02    25 m     
14  208  Khavyari Aran  1999  S 02  AN4199  25 m     
15  176  Cheng Sherman  1999  GÖTEBORG  AJ0399  25 m     
 
Gren 49, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
19  Idoffsson Agnes  1994  SS STIMMET  BK9694  25 m  1:00.95   
 
Gren 50, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
18  Brkic Tony  1994  SS STIMMET  AV1794  25 m  59.47   
23  Klippfors Daniel  1993  SS STIMMET  AD3993  25 m  1:02.57   
Freudenthal Julius  1996  KUNGSBACKA  AX0596  25 m  1:16.08   
13  Sundfors Simon  1996  KUNGSBACKA  AV4996  25 m  1:17.42   
75  Beilin Aleksej  1996  MASS  AV4196  25 m  1:28.27   
28  Åkesson Janne  1988  SS STIMMET  AG5988  25 m     
 
Gren 51, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
17  Palmkvist Alice  2000  SKENE SIM  AE9200  25 m  37.02   
164  Heed-Thom Louise  2000  GÖTEBORG  AR6800  25 m  38.14   
15  Sävman Cathrine  2000  KUNGSBACKA  AC1200  25 m  38.91   
200  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  39.34   
112  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  39.76   
166  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  40.40   
82  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  40.73   
165  Johansson Michaela  2000  GÖTEBORG  AJ8400  25 m  40.97   
84  Dahlgren Rebecka  2000  MASS  AI7800  25 m  41.09   
10  34  Becanovic Selena  2000  SK LAXEN    25 m  42.15   
11  189  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  42.55   
12  206  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  43.65   
13  81  Johansson Frida  2000  MASS  AF9800  25 m  44.75   
14  213  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m  46.61   
15  44  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  47.24   
16  83  Fredriksson Daniela  2000  MASS  AQ9200  25 m  51.76   
17  191  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  55.51   
18  22  Kagg Nora  2001  SS STIMMET  AE6201  25 m  56.33   
19  36  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN    25 m  58.70   
20  125  Westholm Sara  2001  VARBERG    25 m     
21  204  Johansson Jessica  2000  S 02  AQ8200  25 m     
22  98  Gustafsson Wilma  2000  MASS  AK8400  25 m     
23  24  Mattson Wilma  2001  SS STIMMET    25 m     
 
Gren 52, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
38  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  33.74   
86  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  33.90   
87  Petersson Sebastian  2000  MASS    25 m  34.56   
49  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  40.34   
115  Josefson Erik  2000  VARBERG    25 m  43.77   
222  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  25 m  45.11   
224  Wiklund Benjamin  2000  S 02  AJ2300  25 m  47.16   
27  Uddgren Carl  2001  SS STIMMET  AB1701  25 m  48.25   
122  Storberg Erik  2000  VARBERG    25 m  49.03   
10  51  Zoric Stefan  2000  SK LAXEN  AJ7100  25 m  51.67   
11  111  Dahlgren Hampus  2001  VARBERG    25 m     
12  107  Andersson Jonathan  2000  VARBERG    25 m     
13  207  Karlsson Gustav  2000  S 02  AG0300  25 m     
14  202  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m     
 
Gren 53, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
168  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  1:05.17   
93  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  1:13.14   
91  Lindhé Alice  1999  MASS  AF7699  25 m  1:20.44   
26  Schoberg Emilia  1999  SS STIMMET  AD3699  25 m  1:20.96   
88  Nordfors Anna  1999  MASS  AH6899  25 m  1:22.93   
50  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  1:23.05   
126  Karlsson Ann-Kristine  1999  MASS  AH5899  25 m  1:23.46   
21  Kagg Cornelia  1999  SS STIMMET  AJ3899  25 m  1:25.61   
172  Brokstorp Malin  1999  GÖTEBORG  AT4499  25 m  1:26.39   
10  92  Thuresson Andrea  1999  MASS  AF5899  25 m  1:26.47   
11  171  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  1:27.70   
12  119  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  1:28.17   
13  173  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  1:28.72   
14  94  Modigh Nicole  1999  MASS  AO9299  25 m  1:28.75   
15  170  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  1:28.94   
16  102  Blomberg Johanna  1999  MASS  AF8499  25 m  1:30.74   
17  48  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  1:31.03   
18  169  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m  1:32.14   
19  31  Andersson Cim  1999  SK LAXEN  AZ2499  25 m  1:32.88   
20  45  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  1:34.38   
21  90  Stenfeldt Hanna  1999  MASS  AF2899  25 m  1:35.54   
22  201  Ghirmazion Snit  1999  S 02  AH5499  25 m  1:37.29   
23  89  Pålsson Emma  1999  MASS  AC0499  25 m  1:38.65   
24  39  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN  AZ6499  25 m  1:45.12   
25  178  Andersson Clara  1999  GÖTEBORG  AV7499  25 m  1:46.96   
26  43  Markovic Petra  1999  SK LAXEN    25 m  2:03.28   
27  187  Andreasson Annie  1999  S 02    25 m  2:08.27   
28  190  Wermäng Regina Borg  1999  S 02  AG5899  25 m     
29  167  Westerlund Maja  1999  GÖTEBORG  BB2699  25 m     
30  109  Conradsson Tilda  1999  VARBERG    25 m     
31  113  Gustafsson Linnéa  1999  VARBERG    25 m     
32  118  Martinsson Jessica  1999  VARBERG    25 m     
33  46  Sehalic Lejla  1999  SK LAXEN    25 m     
 
Gren 54, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
97  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  1:08.96   
96  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  1:10.12   
99  Häyhänen Marco  1999  MASS  AD7999  25 m  1:23.17   
175  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  1:24.15   
176  Cheng Sherman  1999  GÖTEBORG  AJ0399  25 m  1:24.83   
37  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN    25 m  1:26.00   
174  Salah Hakim Haj  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m  1:28.21   
177  Bishop Philip Borgström  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  1:31.78   
101  Bengtsson Adam  1999  MASS  AC4999  25 m  1:32.47   
10  110  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  50 m  1:37.68   
11  214  Mahdi Adam  1999  S 02  AM9199  25 m  1:51.16   
12  121  Stippa Kim  1999  VARBERG    25 m     
13  208  Khavyari Aran  1999  S 02  AN4199  25 m     
14  100  Hao Kevin  1999  MASS  AN4399  25 m     
15  14  Svensson Sebastian  1999  KUNGSBACKA  AN6599  25 m     
16  Karlsson Max  1999  KUNGSBACKA  AG2999  25 m     
17  Johansson Gustav  1999  KUNGSBACKA    25 m     
18  104  Andersson Daniel  1999  VARBERG    25 m     
19  106  Andersson Johannes  1999  VARBERG    25 m     
20  116  Karlsson Jonathan  1999  VARBERG    25 m     
21  209  Khavyari Askan  1999  S 02    25 m     
 
Gren 56, 200m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
13  Sundfors Simon  1996  KUNGSBACKA  AV4996  25 m  3:08.03   
75  Beilin Aleksej  1996  MASS  AV4196  25 m     
 
Gren 57, 4X50m Medley F 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Mass Lag 1  1992  MASS    25 m  2:39.92   
77  Mass Lag 2  2000  MASS    25 m  2:57.35   
29  SK Laxen 1  1999  SK LAXEN    25 m  3:00.00   
211  S02 Lag 1  S 02    25 m  3:13.22   
30  SK Laxen 2  1999  SK LAXEN    25 m  3:15.00   
212  S02 Lag 2  S 02    25 m  3:56.10   
103  Varberg 1  1996  VARBERG    25 m     
181  Göteborg Sim Lag 2  1986  GÖTEBORG    25 m     
180  Göteborg Sim Lag 1  1995  GÖTEBORG    25 m     
10  179  Göteborg Sim Lag 3 Damer  1985  GÖTEBORG    25 m     
 
Gren 58, 4X50m Medley P 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
79  Mass Lag 1  1991  MASS    25 m  2:29.30   
29  SK Laxen 1  1999  SK LAXEN    25 m  3:01.00   
159  Göteborg Sim Lag 3  1990  GÖTEBORG    25 m     
182  Göteborg Sim Lag 1  1983  GÖTEBORG    25 m     
163  Göteborg Sim Lag 2  1987  GÖTEBORG    25 m     
 
Gren 60, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
18  Brkic Tony  1994  SS STIMMET  AV1794  25 m  2:08.77   
23  Klippfors Daniel  1993  SS STIMMET  AD3993  25 m  2:12.47   
13  Sundfors Simon  1996  KUNGSBACKA  AV4996  25 m  2:49.43   
 
Gren 61, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
17  Palmkvist Alice  2000  SKENE SIM  AE9200  25 m  1:38.57   
34  Becanovic Selena  2000  SK LAXEN    25 m  1:45.45   
84  Dahlgren Rebecka  2000  MASS  AI7800  25 m  1:46.99   
112  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:47.01   
82  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  1:47.11   
165  Johansson Michaela  2000  GÖTEBORG  AJ8400  25 m  1:49.04   
166  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  1:49.48   
200  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  1:50.40   
81  Johansson Frida  2000  MASS  AF9800  25 m  1:54.20   
10  206  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  1:55.51   
11  189  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  1:59.11   
12  44  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  1:59.57   
13  213  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m     
14  15  Sävman Cathrine  2000  KUNGSBACKA  AC1200  25 m     
15  164  Heed-Thom Louise  2000  GÖTEBORG  AR6800  25 m     
 
Gren 62, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
38  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:26.36   
49  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  1:38.39   
86  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  1:38.95   
87  Petersson Sebastian  2000  MASS    25 m  1:39.64   
 
Gren 63, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
168  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  1:20.38   
93  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  1:21.45   
50  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  1:32.07   
91  Lindhé Alice  1999  MASS  AF7699  25 m  1:35.54   
88  Nordfors Anna  1999  MASS  AH6899  25 m  1:36.36   
48  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  1:36.71   
170  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  1:37.54   
126  Karlsson Ann-Kristine  1999  MASS  AH5899  25 m  1:38.81   
119  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  1:39.79   
10  94  Modigh Nicole  1999  MASS  AO9299  25 m  1:41.24   
11  172  Brokstorp Malin  1999  GÖTEBORG  AT4499  25 m  1:41.55   
12  45  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  1:42.72   
13  171  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  1:43.10   
14  90  Stenfeldt Hanna  1999  MASS  AF2899  25 m  1:44.04   
15  89  Pålsson Emma  1999  MASS  AC0499  25 m  1:44.04   
16  102  Blomberg Johanna  1999  MASS  AF8499  25 m  1:46.63   
17  92  Thuresson Andrea  1999  MASS  AF5899  25 m  1:46.68   
18  31  Andersson Cim  1999  SK LAXEN  AZ2499  25 m  1:47.82   
19  39  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN  AZ6499  25 m  1:48.50   
20  173  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  1:52.78   
21  201  Ghirmazion Snit  1999  S 02  AH5499  25 m  1:53.54   
22  190  Wermäng Regina Borg  1999  S 02  AG5899  25 m  2:00.85   
23  178  Andersson Clara  1999  GÖTEBORG  AV7499  25 m  2:03.25   
24  169  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m     
25  167  Westerlund Maja  1999  GÖTEBORG  BB2699  25 m     
26  118  Martinsson Jessica  1999  VARBERG    25 m     
27  113  Gustafsson Linnéa  1999  VARBERG    25 m     
28  109  Conradsson Tilda  1999  VARBERG    25 m     
 
Gren 64, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
97  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  1:25.24   
96  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  1:26.24   
99  Häyhänen Marco  1999  MASS  AD7999  25 m  1:33.74   
37  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN    25 m  1:36.47   
175  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  1:39.92   
176  Cheng Sherman  1999  GÖTEBORG  AJ0399  25 m  1:44.74   
177  Bishop Philip Borgström  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  1:45.79   
Karlsson Max  1999  KUNGSBACKA  AG2999  25 m  1:50.44   
95  Fu Lukas  1999  MASS  AG8799  25 m  1:51.14   
10  121  Stippa Kim  1999  VARBERG    25 m  1:53.70   
11  174  Salah Hakim Haj  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m  1:54.40   
12  110  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  1:56.39   
13  Johansson Gustav  1999  KUNGSBACKA    25 m     
14  214  Mahdi Adam  1999  S 02  AM9199  25 m     
15  101  Bengtsson Adam  1999  MASS  AC4999  25 m     
16  104  Andersson Daniel  1999  VARBERG    25 m     
17  106  Andersson Johannes  1999  VARBERG    25 m     
18  116  Karlsson Jonathan  1999  VARBERG    25 m     
19  100  Hao Kevin  1999  MASS  AN4399  25 m     
 
Gren 65, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
19  Idoffsson Agnes  1994  SS STIMMET  BK9694  25 m  1:10.60   
 
Gren 66, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
18  Brkic Tony  1994  SS STIMMET  AV1794  25 m  1:10.40   
23  Klippfors Daniel  1993  SS STIMMET  AD3993  25 m  1:13.01   
13  Sundfors Simon  1996  KUNGSBACKA  AV4996  25 m  1:33.69   
Freudenthal Julius  1996  KUNGSBACKA  AX0596  25 m     
 
Gren 67, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
17  Palmkvist Alice  2000  SKENE SIM  AE9200  25 m  40.18   
200  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  44.73   
15  Sävman Cathrine  2000  KUNGSBACKA  AC1200  25 m  45.66   
84  Dahlgren Rebecka  2000  MASS  AI7800  25 m  46.36   
34  Becanovic Selena  2000  SK LAXEN    25 m  46.89   
166  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  47.01   
112  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  47.24   
165  Johansson Michaela  2000  GÖTEBORG  AJ8400  25 m  47.38   
82  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  48.54   
10  164  Heed-Thom Louise  2000  GÖTEBORG  AR6800  25 m  49.41   
11  189  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  50.40   
12  206  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  51.27   
13  81  Johansson Frida  2000  MASS  AF9800  25 m  51.54   
14  125  Westholm Sara  2001  VARBERG    25 m  53.82   
15  22  Kagg Nora  2001  SS STIMMET  AE6201  25 m  55.35   
16  213  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m  57.67   
17  36  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN    25 m  58.40   
18  44  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  1:00.95   
19  24  Mattson Wilma  2001  SS STIMMET    25 m  1:04.06   
20  195  Danielsson Tilde  2000  S 02    25 m  1:06.14   
21  204  Johansson Jessica  2000  S 02  AQ8200  25 m     
 
Gren 68, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
38  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  40.78   
87  Petersson Sebastian  2000  MASS    25 m  43.34   
86  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  25 m  43.88   
49  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  49.60   
51  Zoric Stefan  2000  SK LAXEN  AJ7100  25 m  52.34   
27  Uddgren Carl  2001  SS STIMMET  AB1701  25 m  54.26   
222  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  25 m  55.20   
122  Storberg Erik  2000  VARBERG    25 m  55.50   
224  Wiklund Benjamin  2000  S 02  AJ2300  25 m  58.78   
10  115  Josefson Erik  2000  VARBERG    25 m  59.09   
11  107  Andersson Jonathan  2000  VARBERG    25 m     
12  207  Karlsson Gustav  2000  S 02  AG0300  25 m     
13  202  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m     
 
Gren 69, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
168  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  1:16.34   
93  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  1:18.76   
91  Lindhé Alice  1999  MASS  AF7699  25 m  1:30.80   
172  Brokstorp Malin  1999  GÖTEBORG  AT4499  25 m  1:33.73   
102  Blomberg Johanna  1999  MASS  AF8499  25 m  1:34.64   
50  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  1:36.39   
48  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  1:36.62   
171  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  1:36.77   
170  Kewenter Hanna  1999  GÖTEBORG  AM5299  25 m  1:37.34   
10  119  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  1:38.40   
11  88  Nordfors Anna  1999  MASS  AH6899  25 m  1:40.34   
12  92  Thuresson Andrea  1999  MASS  AF5899  25 m  1:41.65   
13  126  Karlsson Ann-Kristine  1999  MASS  AH5899  25 m  1:44.14   
14  39  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN  AZ6499  25 m  1:44.46   
15  90  Stenfeldt Hanna  1999  MASS  AF2899  25 m  1:45.09   
16  169  Borre Carolina  1999  GÖTEBORG  AW9699  25 m  1:46.81   
17  89  Pålsson Emma  1999  MASS  AC0499  25 m  1:47.69   
18  31  Andersson Cim  1999  SK LAXEN  AZ2499  25 m  1:48.00   
19  45  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  1:48.18   
20  173  Wingstrand Ebba  1999  GÖTEBORG  AS3299  25 m  1:50.31   
21  201  Ghirmazion Snit  1999  S 02  AH5499  25 m  1:52.99   
22  178  Andersson Clara  1999  GÖTEBORG  AV7499  25 m  2:00.31   
23  46  Sehalic Lejla  1999  SK LAXEN    25 m     
24  167  Westerlund Maja  1999  GÖTEBORG  BB2699  25 m     
25  113  Gustafsson Linnéa  1999  VARBERG    25 m     
26  118  Martinsson Jessica  1999  VARBERG    25 m     
27  94  Modigh Nicole  1999  MASS  AO9299  25 m     
28  43  Markovic Petra  1999  SK LAXEN    25 m     
 
Gren 70, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
96  Ekelund Jonathan  1999  MASS  AA4999  25 m  1:17.05   
97  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  1:21.99   
175  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  1:33.17   
99  Häyhänen Marco  1999  MASS  AD7999  25 m  1:41.37   
174  Salah Hakim Haj  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m  1:41.87   
37  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN    25 m  1:42.50   
101  Bengtsson Adam  1999  MASS  AC4999  25 m  1:45.72   
110  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  1:48.91   
177  Bishop Philip Borgström  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  1:49.99   
10  95  Fu Lukas  1999  MASS  AG8799  25 m  1:50.96   
11  214  Mahdi Adam  1999  S 02  AM9199  25 m  2:00.97   
12  121  Stippa Kim  1999  VARBERG    25 m     
13  104  Andersson Daniel  1999  VARBERG    25 m     
14  14  Svensson Sebastian  1999  KUNGSBACKA  AN6599  25 m     
15  106  Andersson Johannes  1999  VARBERG    25 m     
16  116  Karlsson Jonathan  1999  VARBERG    25 m     
17  176  Cheng Sherman  1999  GÖTEBORG  AJ0399  25 m     
18  100  Hao Kevin  1999  MASS  AN4399  25 m     
 
Gren 73, 4X50m Frisim F 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Mass Lag 1  1992  MASS    25 m  2:19.42   
77  Mass Lag 2  2000  MASS    25 m  2:39.42   
29  SK Laxen 1  1999  SK LAXEN    25 m  2:40.00   
211  S02 Lag 1  S 02    25 m  2:47.69   
30  SK Laxen 2  1999  SK LAXEN    25 m  2:52.00   
212  S02 Lag 2  S 02    25 m  3:25.37   
103  Varberg 1  1996  VARBERG    25 m     
184  Göteborg Sim Lag 3  1989  GÖTEBORG    25 m     
181  Göteborg Sim Lag 2  1986  GÖTEBORG    25 m     
10  183  Göteborg Sim Lag 1  1993  GÖTEBORG    25 m     
 
Gren 74, 4X50m Frisim P 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
79  Mass Lag 1  1991  MASS    25 m  2:10.00   
29  SK Laxen 1  1999  SK LAXEN    25 m  2:36.00   
186  S02  S 02    25 m  3:25.18   
161  Göteborg Sim Lag 1  1992  GÖTEBORG    25 m     
185  Göteborg Sim Lag 3  1985  GÖTEBORG    25 m     
157  Göteborg Sim Lag 2  1992  GÖTEBORG    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.00  Utskriftsdatum  15 maj 2010 
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet  Utskriftstid  11:04