Deltagarlista Gren 1-74 
 
  Tävling  Vårsimiaden 2010 & Fallracet    Utskriftsdatum  15 maj 2010   
  Tävlingsort  Trollhättan    Utskriftstid  11:06   
  Arrangör  VSSF & Trollhättans SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  2010-05-22         
 
 
Gren 1, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
174  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  2:44.26   
192  Strandberg Emma  1997  UDDEVALLA  AX9497  25 m  2:52.50   
14  Irvefjord Ellinore  1997  TROLLHÄTTA  AX3497  25 m  2:58.53   
186  Marksund-Larsson Julia  1997  UDDEVALLA  AG0897  25 m  3:00.57   
45  Ullberg Camilla  1997  ÅSUNDEN  AS6497  25 m  3:11.11   
184  Jonsson Malin  1997  UDDEVALLA  AX4497  25 m  3:11.46   
194  Wester Hanna  1997  UDDEVALLA  AN7297  25 m  3:15.89   
47  Andersson Ida  1997  ELFSBORG  AF0497  25 m  3:23.17   
46  Thomas Hanna  1997  ELFSBORG  AI3297  25 m  3:24.06   
10  188  Olsson Sofie  1997  UDDEVALLA  AZ0297  25 m  3:24.38   
11  208  Näslund Louise  1997  LIDKÖPING  AS1497  25 m     
12  166  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m     
13  119  Hallerstedt Elin  1997  S 77  BH3497  25 m     
14  107  Läth Julia  1997  MARIESTAD  AV1897  25 m     
 
Gren 2, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
51  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  2:51.10   
49  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  3:00.17   
163  Larm Erik  1997  SK GÖTENE  AJ9197  50 m  3:12.40   
50  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  3:13.64   
33  Kaudern Jesper  1997  ALINGSÅS  AN4997  25 m  3:14.41   
48  Forsman Johan  1997  ELFSBORG  AM4797  50 m  4:04.42   
178  Fageeh Navid  1997  UDDEVALLA    25 m     
118  Ericsson Magnus  1997  S 77  AP3597  25 m     
 
Gren 3, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
185  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  2:56.68   
145  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  2:58.71   
53  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  3:14.31   
204  Lång Jennifer  1998  LIDKÖPING  AK2298  25 m     
93  Ljungberg Frida  1998  KUNGÄLV  AV2498  25 m     
52  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m     
37  Söderman Linnéa  1998  ALINGSÅS  AL0298  25 m     
 
Gren 4, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
189  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  3:05.30   
54  Hellqvist Felix  1998  ELFSBORG  AN5198  25 m  3:32.92   
55  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  3:41.73   
110  Palmér Gustav  1998  MARIESTAD  AF6798  25 m     
 
Gren 5, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
15  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  2:30.81   
134  Andersson Sanna  1995  SK 1970  AO2695  25 m  2:36.24   
147  Rosengren Angelica  1995  SK 1970  AA7895  25 m  2:41.28   
207  Näslund Monica  1994  LIDKÖPING  BW2694  25 m  2:44.55   
23  Mo Wendy  1994  TROLLHÄTTA  BM8494  25 m  2:46.12   
32  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  2:46.96   
18  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  2:47.94   
40  Waern Malin  1994  ÅMÅLS SS  BR4694  25 m  2:48.02   
André Johanna  1995  TROLLHÄTTA  BI9695  25 m  2:48.98   
10  120  Heina Christin  1996  S 77  BA0296  25 m  2:50.45   
11  Ericson Louise  1994  TROLLHÄTTA  AF8894  25 m  2:51.27   
12  12  Ghabayen Lena  1995  TROLLHÄTTA  AP1695  25 m  2:54.30   
13  Ehner Elin  1996  TROLLHÄTTA  AP7896  25 m  2:59.36   
14  148  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  3:00.40   
15  135  Bergqvist Madeleine  1996  SK 1970  AZ3696  50 m  3:33.48   
16  91  Krüger Louise  1995  KUNGÄLV  BN1295  25 m     
 
Gren 6, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
34  Rawecki Filip  1990  ALINGSÅS  AE8990  25 m  2:07.22   
10  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  25 m  2:15.16   
26  Nilsson Simon  1993  TROLLHÄTTA  AG5593  25 m  2:22.26   
124  Petrusson Mathias  1993  S 77  BB4393  25 m  2:24.48   
29  Risebrandt Christoffer  1990  TROLLHÄTTA  AI1390  25 m  2:32.72   
123  Jonsson Niklas  1991  S 77  AU5791  25 m  2:32.82   
205  Persson Pontus  1993  LIDKÖPING  AN4793  25 m  2:33.64   
139  Herbertsson Hampus  1994  SK 1970  AM5994  25 m  2:35.39   
24  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  2:37.79   
10  146  Platenik Victor  1995  SK 1970  AF1395  25 m  2:43.35   
11  100  Bodestig Simon  1996  LYSEKIL SS  AT7396  25 m  2:46.95   
12  39  Hamanee Start Sahaphon  1995  ÅMÅLS SS  AX3995  25 m  2:50.72   
13  143  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  2:54.81   
14  101  Daveus Hannes  1996  LYSEKIL SS  AU2196  25 m  3:08.46   
15  206  Persson Simon  1995  LIDKÖPING  AF9995  25 m     
 
Gren 7, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
192  Strandberg Emma  1997  UDDEVALLA  AX9497  25 m  1:23.44   
174  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  1:23.52   
14  Irvefjord Ellinore  1997  TROLLHÄTTA  AX3497  25 m  1:30.57   
194  Wester Hanna  1997  UDDEVALLA  AN7297  25 m  1:31.28   
186  Marksund-Larsson Julia  1997  UDDEVALLA  AG0897  25 m  1:32.40   
184  Jonsson Malin  1997  UDDEVALLA  AX4497  25 m  1:37.80   
96  Parkkonen Jonna  1997  KUNGÄLV    25 m  1:39.08   
94  Lundgren Tova  1997  KUNGÄLV  BG1697  25 m  1:41.36   
188  Olsson Sofie  1997  UDDEVALLA  AZ0297  50 m  1:41.51   
10  113  Benjaminsson Julia  1997  S 77  AV4697  25 m  1:43.95   
11  46  Thomas Hanna  1997  ELFSBORG  AI3297  25 m  1:45.28   
12  84  Birath Josephine  1997  KUNGÄLV    25 m  1:47.10   
13  47  Andersson Ida  1997  ELFSBORG  AF0497  25 m  1:47.51   
14  208  Näslund Louise  1997  LIDKÖPING  AS1497  25 m  2:03.36   
 
Gren 8, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
106  Svensson Kalle  1997  LYSEKIL SS  AB4797  25 m  1:20.01   
51  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  1:21.37   
56  Sumi Daniel  1997  ELFSBORG  AN6597  25 m  1:25.66   
203  Schultheiz Simon  1997  LIDKÖPING  AL6197  25 m  1:32.11   
83  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  AQ7197  25 m  1:34.13   
50  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  1:34.98   
90  Josefsson Tobias  1997  KUNGÄLV    25 m  1:36.62   
49  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  1:39.48   
161  Andersson Anton  1997  SK GÖTENE  AN9797  25 m  1:45.31   
10  178  Fageeh Navid  1997  UDDEVALLA    25 m  1:45.41   
11  163  Larm Erik  1997  SK GÖTENE  AJ9197  25 m  1:48.17   
12  33  Kaudern Jesper  1997  ALINGSÅS  AN4997  25 m  1:49.11   
13  48  Forsman Johan  1997  ELFSBORG  AM4797  25 m  1:50.19   
14  57  Gunnarsson Joakim  1997  ELFSBORG  AQ8197  25 m  1:51.26   
15  150  Ulvestig Simon  1997  SK 1970  AV3397  25 m     
 
Gren 9, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
145  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  1:26.27   
44  Hansson Emma  1998  ÅSUNDEN  AP1498  25 m  1:40.02   
204  Lång Jennifer  1998  LIDKÖPING  AK2298  25 m  1:42.33   
52  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  1:42.81   
168  Gillberg Moa  1998  VÄNERSBORG  AZ3898  25 m  1:45.78   
93  Ljungberg Frida  1998  KUNGÄLV  AV2498  25 m  1:48.98   
37  Söderman Linnéa  1998  ALINGSÅS  AL0298  25 m  1:51.53   
144  Olsson Emma  1998  SK 1970  AP3498  25 m  1:56.81   
89  Johansson Nathalie  1998  KUNGÄLV  BF2498  25 m  2:16.61   
10  169  Grandin Julia  1998  VÄNERSBORG  AZ2898  25 m     
11  99  Almqvist Veronica  1998  LYSEKIL SS  AD3898  25 m     
12  98  Wennroth Maja  1998  KUNGÄLV  BG3298  25 m     
13  86  Fredén Linnea  1998  KUNGÄLV    25 m     
 
Gren 10, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
102  Fors Jonathan  1998  LYSEKIL SS  AC9998  25 m  1:47.22   
110  Palmér Gustav  1998  MARIESTAD  AF6798  25 m  1:48.77   
138  Hallin Liam  1998  SK 1970  AP7798  25 m  1:58.09   
211  Hjalmarsson Philip  1998  LIDKÖPING    25 m     
115  Bloom Sean  1998  S 77    25 m     
 
Gren 11, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
15  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  1:15.20   
141  Krische Elisabeth  1996  SK 1970  AF6896  25 m  1:22.06   
32  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  1:22.35   
23  Mo Wendy  1994  TROLLHÄTTA  BM8494  25 m  1:22.35   
134  Andersson Sanna  1995  SK 1970  AO2695  25 m  1:22.88   
120  Heina Christin  1996  S 77  BA0296  25 m  1:25.46   
Ericson Louise  1994  TROLLHÄTTA  AF8894  25 m  1:25.57   
147  Rosengren Angelica  1995  SK 1970  AA7895  25 m  1:25.98   
40  Waern Malin  1994  ÅMÅLS SS  BR4694  25 m  1:27.57   
10  André Johanna  1995  TROLLHÄTTA  BI9695  25 m  1:30.34   
11  148  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  1:31.15   
12  12  Ghabayen Lena  1995  TROLLHÄTTA  AP1695  50 m  1:31.59   
13  135  Bergqvist Madeleine  1996  SK 1970  AZ3696  25 m  1:32.11   
14  Ehner Elin  1996  TROLLHÄTTA  AP7896  25 m  1:37.08   
15  Borg Petra  1995  TROLLHÄTTA  BQ1895  25 m  1:43.08   
16  91  Krüger Louise  1995  KUNGÄLV  BN1295  25 m  1:49.45   
17  81  Abelö Amelia  1995  KUNGÄLV  BU4695  25 m  1:56.36   
 
Gren 12, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
123  Jonsson Niklas  1991  S 77  AU5791  25 m  1:10.43   
26  Nilsson Simon  1993  TROLLHÄTTA  AG5593  25 m  1:12.99   
24  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  1:13.33   
29  Risebrandt Christoffer  1990  TROLLHÄTTA  AI1390  25 m  1:14.90   
28  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  1:15.92   
124  Petrusson Mathias  1993  S 77  BB4393  25 m  1:18.64   
146  Platenik Victor  1995  SK 1970  AF1395  25 m  1:18.89   
39  Hamanee Start Sahaphon  1995  ÅMÅLS SS  AX3995  25 m  1:20.68   
27  Olsson Linus  1996  TROLLHÄTTA  AF8196  25 m  1:23.88   
10  213  Hessle Olle  1995  LIDKÖPING  BB0595  25 m  1:28.95   
11  101  Daveus Hannes  1996  LYSEKIL SS  AU2196  25 m  1:32.72   
12  82  Ala Tarik  1996  KUNGÄLV  AU4996  25 m  1:33.20   
13  149  Särnmark Erik  1994  SK 1970  AX9594  25 m  1:33.59   
14  100  Bodestig Simon  1996  LYSEKIL SS  AT7396  25 m  1:37.96   
 
Gren 13, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
45  Ullberg Camilla  1997  ÅSUNDEN  AS6497  25 m  1:09.81   
14  Irvefjord Ellinore  1997  TROLLHÄTTA  AX3497  25 m  1:10.73   
208  Näslund Louise  1997  LIDKÖPING  AS1497  25 m  1:11.39   
119  Hallerstedt Elin  1997  S 77  BH3497  25 m  1:11.89   
107  Läth Julia  1997  MARIESTAD  AV1897  25 m  1:13.14   
166  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  1:14.37   
188  Olsson Sofie  1997  UDDEVALLA  AZ0297  50 m  1:15.18   
46  Thomas Hanna  1997  ELFSBORG  AI3297  25 m  1:17.40   
194  Wester Hanna  1997  UDDEVALLA  AN7297  50 m  1:20.12   
10  128  Svensson Jessica  1997  S 77  AW1297  25 m  1:21.40   
11  47  Andersson Ida  1997  ELFSBORG  AF0497  25 m  1:22.45   
12  184  Jonsson Malin  1997  UDDEVALLA  AX4497  25 m  1:23.49   
13  113  Benjaminsson Julia  1997  S 77  AV4697  25 m  1:25.27   
14  96  Parkkonen Jonna  1997  KUNGÄLV    25 m  1:29.13   
15  84  Birath Josephine  1997  KUNGÄLV    25 m     
16  94  Lundgren Tova  1997  KUNGÄLV  BG1697  25 m     
 
Gren 14, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
51  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  1:06.82   
56  Sumi Daniel  1997  ELFSBORG  AN6597  25 m  1:07.37   
118  Ericsson Magnus  1997  S 77  AP3597  25 m  1:09.43   
106  Svensson Kalle  1997  LYSEKIL SS  AB4797  25 m  1:11.95   
49  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  1:12.11   
50  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  1:13.75   
163  Larm Erik  1997  SK GÖTENE  AJ9197  25 m  1:15.35   
90  Josefsson Tobias  1997  KUNGÄLV    25 m  1:18.03   
83  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  AQ7197  25 m  1:18.25   
10  33  Kaudern Jesper  1997  ALINGSÅS  AN4997  25 m  1:20.03   
11  203  Schultheiz Simon  1997  LIDKÖPING  AL6197  25 m  1:21.03   
12  48  Forsman Johan  1997  ELFSBORG  AM4797  25 m  1:24.65   
13  57  Gunnarsson Joakim  1997  ELFSBORG  AQ8197  25 m  1:26.42   
14  178  Fageeh Navid  1997  UDDEVALLA    25 m  1:28.95   
15  161  Andersson Anton  1997  SK GÖTENE  AN9797  25 m  1:30.36   
16  150  Ulvestig Simon  1997  SK 1970  AV3397  25 m  1:33.79   
 
Gren 15, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
145  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  1:08.77   
185  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  1:11.21   
204  Lång Jennifer  1998  LIDKÖPING  AK2298  25 m  1:16.75   
53  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  1:17.44   
44  Hansson Emma  1998  ÅSUNDEN  AP1498  25 m  1:20.78   
93  Ljungberg Frida  1998  KUNGÄLV  AV2498  25 m  1:28.21   
37  Söderman Linnéa  1998  ALINGSÅS  AL0298  25 m  1:30.65   
168  Gillberg Moa  1998  VÄNERSBORG  AZ3898  25 m  1:35.02   
144  Olsson Emma  1998  SK 1970  AP3498  25 m  1:46.28   
10  89  Johansson Nathalie  1998  KUNGÄLV  BF2498  25 m  1:59.76   
11  169  Grandin Julia  1998  VÄNERSBORG  AZ2898  25 m     
12  99  Almqvist Veronica  1998  LYSEKIL SS  AD3898  25 m     
13  86  Fredén Linnea  1998  KUNGÄLV    25 m     
14  17  Johnson Victoria  1998  TROLLHÄTTA    25 m     
 
Gren 16, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
102  Fors Jonathan  1998  LYSEKIL SS  AC9998  25 m  1:18.00   
189  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  1:18.24   
110  Palmér Gustav  1998  MARIESTAD  AF6798  25 m  1:19.37   
55  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  1:21.75   
138  Hallin Liam  1998  SK 1970  AP7798  25 m  1:24.67   
54  Hellqvist Felix  1998  ELFSBORG  AN5198  25 m  1:29.98   
115  Bloom Sean  1998  S 77    25 m     
 
Gren 17, 4X50m Medley Mixed 14 o ä 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
131  Sk70 Lag 1  SK 1970    25 m  2:03.15   
Trollhättans SS Lag 1  TROLLHÄTTA    25 m  2:10.00   
132  Sk70 Mixed Lag 2  SK 1970    25 m  2:10.10   
Trollhättans SS Lag 2  TROLLHÄTTA    25 m  2:20.00   
Trollhättans SS Lag 3  TROLLHÄTTA    25 m  2:30.00   
 
Gren 18, 4X100m Medley F12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
172  Uddevalla Sim Lag 1  1997  UDDEVALLA    25 m  5:07.00   
214  SK Elfsborg Lag 1  ELFSBORG    25 m  6:15.00   
 
Gren 19, 4X100m Medley P12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
214  SK Elfsborg Lag 1  ELFSBORG    25 m  5:32.00   
 
Gren 20, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
174  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  5:18.34   
192  Strandberg Emma  1997  UDDEVALLA  AX9497  25 m  5:18.66   
208  Näslund Louise  1997  LIDKÖPING  AS1497  25 m  5:27.93   
14  Irvefjord Ellinore  1997  TROLLHÄTTA  AX3497  25 m  5:34.41   
186  Marksund-Larsson Julia  1997  UDDEVALLA  AG0897  25 m  5:38.41   
107  Läth Julia  1997  MARIESTAD  AV1897  25 m  5:38.62   
46  Thomas Hanna  1997  ELFSBORG  AI3297  25 m  6:00.76   
194  Wester Hanna  1997  UDDEVALLA  AN7297  25 m  6:09.33   
184  Jonsson Malin  1997  UDDEVALLA  AX4497  25 m  6:11.87   
10  188  Olsson Sofie  1997  UDDEVALLA  AZ0297  25 m  6:27.68   
11  16  Johansson Amanda  1997  TROLLHÄTTA  BJ4497  25 m  6:33.06   
 
Gren 21, 400m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
106  Svensson Kalle  1997  LYSEKIL SS  AB4797  25 m  5:31.91   
49  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  5:40.20   
163  Larm Erik  1997  SK GÖTENE  AJ9197  50 m  6:01.85   
50  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  6:20.25   
48  Forsman Johan  1997  ELFSBORG  AM4797  25 m  7:04.18   
161  Andersson Anton  1997  SK GÖTENE  AN9797  25 m  7:08.94   
178  Fageeh Navid  1997  UDDEVALLA    25 m     
118  Ericsson Magnus  1997  S 77  AP3597  25 m     
 
Gren 22, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
145  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  2:37.58   
185  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  2:40.76   
53  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  3:01.37   
52  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  3:11.97   
 
Gren 23, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
189  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  2:50.64   
55  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  3:09.45   
110  Palmér Gustav  1998  MARIESTAD  AF6798  25 m  3:10.46   
138  Hallin Liam  1998  SK 1970  AP7798  25 m     
102  Fors Jonathan  1998  LYSEKIL SS  AC9998  25 m     
 
Gren 24, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
15  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  4:47.19   
134  Andersson Sanna  1995  SK 1970  AO2695  25 m  4:51.19   
207  Näslund Monica  1994  LIDKÖPING  BW2694  25 m  4:57.20   
25  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  5:01.59   
23  Mo Wendy  1994  TROLLHÄTTA  BM8494  25 m  5:06.53   
18  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  5:06.58   
32  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  5:10.88   
40  Waern Malin  1994  ÅMÅLS SS  BR4694  25 m  5:17.20   
Ericson Louise  1994  TROLLHÄTTA  AF8894  25 m  5:20.38   
10  Ehner Elin  1996  TROLLHÄTTA  AP7896  25 m  5:22.50   
11  147  Rosengren Angelica  1995  SK 1970  AA7895  25 m  5:23.49   
12  12  Ghabayen Lena  1995  TROLLHÄTTA  AP1695  50 m  5:34.98   
13  148  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  5:39.87   
14  135  Bergqvist Madeleine  1996  SK 1970  AZ3696  25 m  6:12.20   
15  120  Heina Christin  1996  S 77  BA0296  25 m     
 
Gren 25, 400m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
10  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  25 m  4:04.35   
26  Nilsson Simon  1993  TROLLHÄTTA  AG5593  25 m  4:22.41   
21  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  25 m  4:32.08   
139  Herbertsson Hampus  1994  SK 1970  AM5994  25 m  4:42.87   
28  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  4:48.40   
205  Persson Pontus  1993  LIDKÖPING  AN4793  25 m  4:49.04   
24  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  4:52.13   
143  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  5:03.80   
206  Persson Simon  1995  LIDKÖPING  AF9995  25 m  5:32.99   
10  100  Bodestig Simon  1996  LYSEKIL SS  AT7396  25 m  5:40.04   
11  101  Daveus Hannes  1996  LYSEKIL SS  AU2196  25 m  6:07.30   
12  39  Hamanee Start Sahaphon  1995  ÅMÅLS SS  AX3995  25 m     
 
Gren 26, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
174  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  1:14.96   
119  Hallerstedt Elin  1997  S 77  BH3497  25 m  1:22.92   
192  Strandberg Emma  1997  UDDEVALLA  AX9497  25 m  1:25.44   
186  Marksund-Larsson Julia  1997  UDDEVALLA  AG0897  50 m  1:28.70   
45  Ullberg Camilla  1997  ÅSUNDEN  AS6497  25 m  1:28.86   
128  Svensson Jessica  1997  S 77  AW1297  25 m  1:37.16   
166  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  1:38.74   
16  Johansson Amanda  1997  TROLLHÄTTA  BJ4497  25 m  1:46.21   
46  Thomas Hanna  1997  ELFSBORG  AI3297  25 m     
 
Gren 27, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
51  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  1:28.05   
163  Larm Erik  1997  SK GÖTENE  AJ9197  25 m  1:33.28   
49  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  1:35.55   
33  Kaudern Jesper  1997  ALINGSÅS  AN4997  25 m     
 
Gren 28, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
204  Lång Jennifer  1998  LIDKÖPING  AK2298  25 m  40.36   
53  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  40.55   
185  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  41.39   
44  Hansson Emma  1998  ÅSUNDEN  AP1498  25 m  41.75   
145  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  42.13   
93  Ljungberg Frida  1998  KUNGÄLV  AV2498  25 m  46.27   
52  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  47.61   
38  Södermann Linnéa  1998  ALINGSÅS    25 m  49.61   
 
Gren 29, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
189  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  38.73   
110  Palmér Gustav  1998  MARIESTAD  AF6798  25 m  41.23   
102  Fors Jonathan  1998  LYSEKIL SS  AC9998  25 m  44.28   
55  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  46.11   
 
Gren 30, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
15  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  1:08.30   
134  Andersson Sanna  1995  SK 1970  AO2695  25 m  1:12.37   
147  Rosengren Angelica  1995  SK 1970  AA7895  25 m  1:13.45   
207  Näslund Monica  1994  LIDKÖPING  BW2694  25 m  1:14.30   
André Johanna  1995  TROLLHÄTTA  BI9695  25 m  1:14.90   
40  Waern Malin  1994  ÅMÅLS SS  BR4694  25 m  1:21.03   
18  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  1:21.35   
141  Krische Elisabeth  1996  SK 1970  AF6896  25 m  1:21.56   
Ehner Elin  1996  TROLLHÄTTA  AP7896  25 m  1:24.93   
10  12  Ghabayen Lena  1995  TROLLHÄTTA  AP1695  50 m  1:26.27   
11  25  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  1:28.54   
12  148  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  1:28.95   
13  91  Krüger Louise  1995  KUNGÄLV  BN1295  25 m     
 
Gren 31, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
10  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  25 m  58.64   
21  Lund Jesper  1993  TROLLHÄTTA  AH7793  25 m  1:01.23   
124  Petrusson Mathias  1993  S 77  BB4393  25 m  1:02.84   
26  Nilsson Simon  1993  TROLLHÄTTA  AG5593  25 m  1:04.21   
142  Källén Christoffer  1993  SK 1970  AO5593  25 m  1:05.43   
205  Persson Pontus  1993  LIDKÖPING  AN4793  25 m  1:10.43   
24  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  1:16.32   
143  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  1:17.87   
111  Alexandersson Jacob  1995  S 77  AX7395  25 m  1:17.92   
10  100  Bodestig Simon  1996  LYSEKIL SS  AT7396  25 m  1:20.71   
11  206  Persson Simon  1995  LIDKÖPING  AF9995  25 m  1:26.50   
12  39  Hamanee Start Sahaphon  1995  ÅMÅLS SS  AX3995  25 m  1:34.37   
13  101  Daveus Hannes  1996  LYSEKIL SS  AU2196  25 m  1:53.37   
14  213  Hessle Olle  1995  LIDKÖPING  BB0595  25 m     
 
Gren 32, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
119  Hallerstedt Elin  1997  S 77  BH3497  25 m  1:20.31   
208  Näslund Louise  1997  LIDKÖPING  AS1497  25 m  1:22.28   
14  Irvefjord Ellinore  1997  TROLLHÄTTA  AX3497  25 m  1:23.30   
45  Ullberg Camilla  1997  ÅSUNDEN  AS6497  25 m  1:23.70   
166  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  1:25.67   
194  Wester Hanna  1997  UDDEVALLA  AN7297  25 m  1:26.84   
107  Läth Julia  1997  MARIESTAD  AV1897  25 m  1:28.12   
188  Olsson Sofie  1997  UDDEVALLA  AZ0297  50 m  1:30.92   
184  Jonsson Malin  1997  UDDEVALLA  AX4497  25 m  1:31.78   
10  47  Andersson Ida  1997  ELFSBORG  AF0497  25 m  1:35.30   
11  113  Benjaminsson Julia  1997  S 77  AV4697  25 m  1:36.42   
12  46  Thomas Hanna  1997  ELFSBORG  AI3297  25 m  1:41.25   
13  16  Johansson Amanda  1997  TROLLHÄTTA  BJ4497  25 m  1:49.01   
14  84  Birath Josephine  1997  KUNGÄLV    25 m  2:06.96   
15  96  Parkkonen Jonna  1997  KUNGÄLV    25 m     
16  94  Lundgren Tova  1997  KUNGÄLV  BG1697  25 m     
 
Gren 33, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
56  Sumi Daniel  1997  ELFSBORG  AN6597  25 m  1:18.37   
112  Alexandersson Marcus  1997  S 77  AL7597  25 m  1:19.26   
118  Ericsson Magnus  1997  S 77  AP3597  25 m  1:20.04   
49  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  1:21.38   
106  Svensson Kalle  1997  LYSEKIL SS  AB4797  25 m  1:21.75   
51  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  1:23.73   
50  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  1:26.12   
163  Larm Erik  1997  SK GÖTENE  AJ9197  25 m  1:28.33   
33  Kaudern Jesper  1997  ALINGSÅS  AN4997  25 m  1:30.63   
10  48  Forsman Johan  1997  ELFSBORG  AM4797  25 m  1:35.81   
11  161  Andersson Anton  1997  SK GÖTENE  AN9797  25 m  1:43.31   
12  83  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  AQ7197  25 m  1:43.71   
13  178  Fageeh Navid  1997  UDDEVALLA    25 m  2:00.81   
14  90  Josefsson Tobias  1997  KUNGÄLV    25 m     
 
Gren 34, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
145  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  1:22.72   
53  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  1:27.21   
204  Lång Jennifer  1998  LIDKÖPING  AK2298  25 m  1:31.64   
168  Gillberg Moa  1998  VÄNERSBORG  AZ3898  25 m  1:36.09   
93  Ljungberg Frida  1998  KUNGÄLV  AV2498  25 m  1:39.82   
44  Hansson Emma  1998  ÅSUNDEN  AP1498  25 m  1:44.73   
169  Grandin Julia  1998  VÄNERSBORG  AZ2898  25 m     
99  Almqvist Veronica  1998  LYSEKIL SS  AD3898  25 m     
17  Johnson Victoria  1998  TROLLHÄTTA    25 m     
 
Gren 35, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
189  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  1:27.88   
55  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  1:30.72   
110  Palmér Gustav  1998  MARIESTAD  AF6798  25 m  1:38.36   
138  Hallin Liam  1998  SK 1970  AP7798  25 m     
 
Gren 36, 4X50m Frisim Mixed 14 o ä 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Trollhättans SS Lag 1  TROLLHÄTTA    25 m  1:55.00   
131  Sk70 Lag 1  SK 1970    25 m  1:56.12   
Trollhättans SS Lag 2  TROLLHÄTTA    25 m  2:00.00   
Trollhättans SS Lag 3  TROLLHÄTTA    25 m  2:05.00   
132  Sk70 Mixed Lag 2  SK 1970    25 m  2:05.20   
 
Gren 37, 4X100m Frisim F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
172  Uddevalla Sim Lag 1  1997  UDDEVALLA    25 m  4:37.00   
214  SK Elfsborg Lag 1  ELFSBORG    25 m  5:36.00   
80  Kungälvs SS Dam J Lag 1  1990  KUNGÄLV    25 m     
 
Gren 38, 4X100m Frisim P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
214  SK Elfsborg Lag 1  ELFSBORG    25 m  4:45.00   
 
Gren 39, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
61  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  19.68   
30  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  20.20   
59  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  20.60   
109  Lövgren Ida  2001  MARIESTAD  AB2801  25 m  21.34   
155  Tistrand Klara  2001  SK ALINGSÅ  AD9801  25 m  22.74   
42  Eriksson Lotta  2000  ÅSUNDEN  AG5400  25 m  23.32   
60  Andersson Emelie  2001  ELFSBORG  AC2201  25 m  24.41   
58  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  25.39   
156  Wahlström Emmie  2000  SK ALINGSÅ  AE2600  25 m  28.97   
10  182  Jernberg Maja  2000  UDDEVALLA  AO9900  25 m     
11  176  Bryntesson Nikki  2000  UDDEVALLA    25 m     
12  133  Alfraeus Josefine  2000  SK 1970  AF5600  25 m     
13  62  Levinsson Jennie  2000  ELFSBORG  AO7200  25 m     
 
Gren 40, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
165  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m  20.04   
43  Hansson Dennis  2000  ÅSUNDEN  AB9900  25 m  20.85   
36  Sjöström Viktor  2001  ALINGSÅS  AB2101  25 m  21.13   
63  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  21.44   
41  Waern Martin  2000  ÅMÅLS SS  AC0700  25 m  23.27   
190  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  26.75   
64  Gunnarsson Anders  2001  ELFSBORG  AB4501  25 m  31.32   
35  Sjöström Oscar  2003  ALINGSÅS  AA2103  25 m  32.90   
22  Lundgren Isak  2000  TROLLHÄTTA  AG7900  25 m     
 
Gren 41, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
164  Larm Matilda  1999  SK GÖTENE  AD5699  25 m  37.75   
199  Lygnestrand Sanna  1999  VARABYGDEN  AG5499  25 m  38.73   
171  Larsson Thilda  1999  VÄNERSBORG  AA8299  25 m  44.35   
153  Hermansson Matilda  1999  SK ALINGSÅ  AF1299  25 m  45.67   
191  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  46.66   
198  Lindberg Wilma  1999  VARABYGDEN  AO8699  25 m  46.67   
197  Göransson Alice  1999  VARABYGDEN  AO5699  25 m  47.09   
195  Bengtsson Emilia  1999  VARABYGDEN  AP7499  25 m  48.13   
179  Gustavsson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  48.54   
10  152  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  54.23   
11  180  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m  54.73   
12  65  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  56.15   
13  136  Hagborg Agnes  1999  SK 1970  AY9499  25 m     
14  177  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m     
15  183  Johansson Agnes  1999  UDDEVALLA  AP8499  25 m     
16  175  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m     
 
Gren 42, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
108  Lövgren Albin  1999  MARIESTAD  AC0199  25 m  33.52   
31  Rudqvist Samuel  1999  TROLLHÄTTA  AA7799  25 m  44.15   
104  Svedlund-Selander Axl  1999  LYSEKIL SS  AA4799  25 m  48.06   
66  Holappa William W  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  48.21   
103  Lilliebjelke Edwin  1999  LYSEKIL SS  AD0799  25 m  55.04   
67  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  1:09.32   
121  Holmdahl Jesper  1999  S 77  AJ5599  25 m     
 
Gren 43, 200m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
15  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  2:33.51   
134  Andersson Sanna  1995  SK 1970  AO2695  25 m  2:40.32   
Ehner Elin  1996  TROLLHÄTTA  AP7896  25 m  3:02.04   
Ask Jennifer  1995  TROLLHÄTTA  BJ5495  25 m  3:03.62   
 
Gren 44, 200m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
142  Källén Christoffer  1993  SK 1970  AO5593  25 m  2:28.56   
143  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  3:07.99   
105  Svedlund-Selander Max  1996  LYSEKIL SS  AL6196  25 m  3:17.69   
 
Gren 45, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
61  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  49.27   
167  Gillberg Ada  2000  VÄNERSBORG  AJ3400  25 m  50.27   
59  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  50.29   
202  Schultheiz Olga  2000  LIDKÖPING  AK1200  25 m  52.10   
58  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  52.41   
70  Bengtsson Olivia  2000  ELFSBORG  AI2200  25 m  53.65   
62  Levinsson Jennie  2000  ELFSBORG  AO7200  25 m  54.18   
30  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  55.05   
68  Klahr Sofia  2000  ELFSBORG  AO6200  25 m  55.97   
10  182  Jernberg Maja  2000  UDDEVALLA  AO9900  25 m  56.33   
11  133  Alfraeus Josefine  2000  SK 1970  AF5600  25 m  56.71   
12  201  Arenbjörk Elsa  2000  LIDKÖPING  AO2200  25 m  57.54   
13  60  Andersson Emelie  2001  ELFSBORG  AC2201  25 m  58.51   
14  156  Wahlström Emmie  2000  SK ALINGSÅ  AE2600  25 m  58.96   
15  109  Lövgren Ida  2001  MARIESTAD  AB2801  25 m  59.07   
16  72  Maksumic Elina  2000  ELFSBORG    25 m  1:00.70   
17  71  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  1:00.83   
18  176  Bryntesson Nikki  2000  UDDEVALLA    25 m  1:00.91   
19  69  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  1:01.71   
20  155  Tistrand Klara  2001  SK ALINGSÅ  AD9801  25 m  1:13.93   
21  212  Hukvist Alexandra P.  2001  LIDKÖPING    25 m     
22  85  Freden Maja  2001  KUNGÄLV    25 m     
 
Gren 46, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
154  Hyvönen Elias  2000  SK ALINGSÅ  AA7700  25 m  51.28   
190  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  52.19   
75  Arvidsson Jonathan  2000  ELFSBORG  AE1900  25 m  53.58   
63  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  54.77   
43  Hansson Dennis  2000  ÅSUNDEN  AB9900  25 m  55.99   
88  Johansson Filip  2000  KUNGÄLV  AJ0300  25 m  56.19   
36  Sjöström Viktor  2001  ALINGSÅS  AB2101  25 m  56.26   
97  Sandersson Alexander  2000  KUNGÄLV  AJ3300  25 m  58.83   
22  Lundgren Isak  2000  TROLLHÄTTA  AG7900  25 m  1:01.26   
10  117  Börjesson Markus  2001  S 77    25 m  1:01.72   
11  41  Waern Martin  2000  ÅMÅLS SS  AC0700  25 m  1:02.37   
12  73  Henriksson Erik  2000  ELFSBORG  AI1500  25 m  1:06.15   
13  122  Holmdahl Linus  2001  S 77    25 m  1:07.37   
14  35  Sjöström Oscar  2003  ALINGSÅS  AA2103  25 m  1:09.41   
15  64  Gunnarsson Anders  2001  ELFSBORG  AB4501  25 m  1:09.66   
16  193  Ström Max  2000  UDDEVALLA    25 m  1:10.08   
17  170  Larsson Edwin  2001  VÄNERSBORG  AB3501  25 m  1:12.48   
18  210  Pettersson Christoffer  2001  LIDKÖPING    25 m     
19  74  Savhammar Theodor  2001  ELFSBORG  AC7501  25 m     
 
Gren 47, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
199  Lygnestrand Sanna  1999  VARABYGDEN  AG5499  25 m  1:41.05   
191  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  1:41.42   
13  Guldbrand Linnéa  1999  TROLLHÄTTA  AL1299  25 m  1:41.82   
164  Larm Matilda  1999  SK GÖTENE  AD5699  25 m  1:42.52   
76  Avlund Johanna  1999  ELFSBORG  AL6499  25 m  1:43.66   
65  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  1:46.10   
195  Bengtsson Emilia  1999  VARABYGDEN  AP7499  25 m  1:47.42   
198  Lindberg Wilma  1999  VARABYGDEN  AO8699  25 m  1:48.81   
175  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  1:48.89   
10  153  Hermansson Matilda  1999  SK ALINGSÅ  AF1299  25 m  1:53.26   
11  152  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  1:57.63   
12  179  Gustavsson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  2:01.31   
13  177  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  2:02.32   
14  162  Andersson Elin  1999  SK GÖTENE  AG1499  25 m  2:06.12   
15  180  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m  2:06.67   
16  136  Hagborg Agnes  1999  SK 1970  AY9499  25 m     
17  95  Nilsson Frida  1999  KUNGÄLV  AZ5699  25 m     
18  183  Johansson Agnes  1999  UDDEVALLA  AP8499  25 m     
 
Gren 48, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
108  Lövgren Albin  1999  MARIESTAD  AC0199  25 m  1:40.42   
116  Börjesson Daniel  1999  S 77  AJ4599  25 m  1:50.65   
11  Eriksson Jesper  1999  TROLLHÄTTA    25 m  1:55.72   
66  Holappa William W  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  1:56.04   
114  Bergman Hugo  1999  S 77  AJ6599  25 m  1:56.28   
77  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  1:56.59   
79  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  25 m  2:02.00   
78  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  2:04.37   
104  Svedlund-Selander Axl  1999  LYSEKIL SS  AA4799  50 m  2:45.05   
10  209  Pettersson Robin  1999  LIDKÖPING  AI9599  25 m     
11  187  Olsson David  1999  UDDEVALLA    25 m     
12  181  Jansson Markus  1999  UDDEVALLA    25 m     
13  103  Lilliebjelke Edwin  1999  LYSEKIL SS  AD0799  25 m     
14  92  Lindell Mathias  1999  KUNGÄLV  AN3999  25 m     
15  67  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m     
 
Gren 49, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
15  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  1:03.80   
André Johanna  1995  TROLLHÄTTA  BI9695  25 m  1:04.53   
120  Heina Christin  1996  S 77  BA0296  25 m  1:04.80   
141  Krische Elisabeth  1996  SK 1970  AF6896  25 m  1:05.91   
25  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  1:06.18   
23  Mo Wendy  1994  TROLLHÄTTA  BM8494  25 m  1:06.62   
147  Rosengren Angelica  1995  SK 1970  AA7895  25 m  1:07.17   
40  Waern Malin  1994  ÅMÅLS SS  BR4694  25 m  1:07.34   
140  Jalnefjord Sofia  1994  SK 1970  BE0494  25 m  1:07.90   
10  18  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  1:07.96   
11  32  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  1:07.99   
12  12  Ghabayen Lena  1995  TROLLHÄTTA  AP1695  25 m  1:08.90   
13  Ask Jennifer  1995  TROLLHÄTTA  BJ5495  25 m  1:09.78   
14  130  Åstrand Savannah  1996  S 77  AI2496  25 m  1:10.29   
15  Ericson Louise  1994  TROLLHÄTTA  AF8894  25 m  1:11.54   
16  200  Pettersson Matilda  1996  S 77  AI5296  25 m  1:11.68   
17  Ehner Elin  1996  TROLLHÄTTA  AP7896  25 m  1:11.98   
18  125  Ryrbo Jennifer  1995  S 77  BV7895  25 m  1:13.54   
19  129  Widdgård Thea  1996  S 77  AR3496  25 m  1:14.23   
20  148  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  1:15.38   
21  91  Krüger Louise  1995  KUNGÄLV  BN1295  25 m  1:16.91   
22  135  Bergqvist Madeleine  1996  SK 1970  AZ3696  25 m  1:17.95   
23  Borg Petra  1995  TROLLHÄTTA  BQ1895  25 m  1:18.91   
24  137  Hagborg Linneá  1996  SK 1970  BK8896  25 m  1:27.86   
25  81  Abelö Amelia  1995  KUNGÄLV  BU4695  25 m     
 
Gren 50, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
10  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  25 m  52.05   
26  Nilsson Simon  1993  TROLLHÄTTA  AG5593  25 m  56.19   
139  Herbertsson Hampus  1994  SK 1970  AM5994  25 m  57.37   
142  Källén Christoffer  1993  SK 1970  AO5593  25 m  57.74   
124  Petrusson Mathias  1993  S 77  BB4393  25 m  58.02   
28  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  1:03.98   
24  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  1:04.34   
19  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m  1:05.60   
39  Hamanee Start Sahaphon  1995  ÅMÅLS SS  AX3995  25 m  1:06.39   
10  105  Svedlund-Selander Max  1996  LYSEKIL SS  AL6196  25 m  1:06.45   
11  143  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  1:06.46   
12  100  Bodestig Simon  1996  LYSEKIL SS  AT7396  25 m  1:06.56   
13  27  Olsson Linus  1996  TROLLHÄTTA  AF8196  25 m  1:09.71   
14  213  Hessle Olle  1995  LIDKÖPING  BB0595  25 m  1:10.70   
15  101  Daveus Hannes  1996  LYSEKIL SS  AU2196  25 m  1:14.80   
16  149  Särnmark Erik  1994  SK 1970  AX9594  25 m  1:16.84   
17  82  Ala Tarik  1996  KUNGÄLV  AU4996  25 m     
 
Gren 51, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  37.14   
30  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  37.89   
61  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  39.51   
167  Gillberg Ada  2000  VÄNERSBORG  AJ3400  25 m  41.03   
42  Eriksson Lotta  2000  ÅSUNDEN  AG5400  25 m  42.88   
62  Levinsson Jennie  2000  ELFSBORG  AO7200  25 m  43.12   
201  Arenbjörk Elsa  2000  LIDKÖPING  AO2200  25 m  44.02   
155  Tistrand Klara  2001  SK ALINGSÅ  AD9801  25 m  44.19   
60  Andersson Emelie  2001  ELFSBORG  AC2201  25 m  44.20   
10  133  Alfraeus Josefine  2000  SK 1970  AF5600  25 m  44.67   
11  68  Klahr Sofia  2000  ELFSBORG  AO6200  25 m  45.33   
12  182  Jernberg Maja  2000  UDDEVALLA  AO9900  25 m  48.13   
13  109  Lövgren Ida  2001  MARIESTAD  AB2801  25 m  48.59   
14  202  Schultheiz Olga  2000  LIDKÖPING  AK1200  25 m  49.98   
15  87  Götestam Alice  2001  KUNGÄLV  AI7201  25 m  50.44   
16  156  Wahlström Emmie  2000  SK ALINGSÅ  AE2600  25 m  50.67   
17  69  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  51.20   
18  70  Bengtsson Olivia  2000  ELFSBORG  AI2200  25 m  52.25   
19  58  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  52.94   
20  71  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  53.28   
21  72  Maksumic Elina  2000  ELFSBORG    25 m  55.77   
22  176  Bryntesson Nikki  2000  UDDEVALLA    25 m  59.55   
23  85  Freden Maja  2001  KUNGÄLV    25 m     
 
Gren 52, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
165  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m  37.45   
63  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  40.89   
36  Sjöström Viktor  2001  ALINGSÅS  AB2101  25 m  41.94   
88  Johansson Filip  2000  KUNGÄLV  AJ0300  25 m  42.30   
43  Hansson Dennis  2000  ÅSUNDEN  AB9900  25 m  43.45   
41  Waern Martin  2000  ÅMÅLS SS  AC0700  25 m  44.45   
190  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  44.63   
75  Arvidsson Jonathan  2000  ELFSBORG  AE1900  25 m  46.23   
154  Hyvönen Elias  2000  SK ALINGSÅ  AA7700  25 m  46.41   
10  193  Ström Max  2000  UDDEVALLA    25 m  49.42   
11  64  Gunnarsson Anders  2001  ELFSBORG  AB4501  25 m  49.91   
12  73  Henriksson Erik  2000  ELFSBORG  AI1500  25 m  49.99   
13  97  Sandersson Alexander  2000  KUNGÄLV  AJ3300  25 m  50.24   
14  117  Börjesson Markus  2001  S 77    25 m  50.40   
15  170  Larsson Edwin  2001  VÄNERSBORG  AB3501  25 m  50.51   
16  122  Holmdahl Linus  2001  S 77    25 m  1:02.16   
17  35  Sjöström Oscar  2003  ALINGSÅS  AA2103  25 m  1:05.63   
18  22  Lundgren Isak  2000  TROLLHÄTTA  AG7900  25 m     
19  74  Savhammar Theodor  2001  ELFSBORG  AC7501  25 m     
 
Gren 53, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
164  Larm Matilda  1999  SK GÖTENE  AD5699  25 m  1:14.36   
199  Lygnestrand Sanna  1999  VARABYGDEN  AG5499  25 m  1:17.30   
171  Larsson Thilda  1999  VÄNERSBORG  AA8299  25 m  1:21.43   
191  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  1:24.69   
65  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  1:25.58   
175  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  1:27.60   
197  Göransson Alice  1999  VARABYGDEN  AO5699  25 m  1:27.73   
13  Guldbrand Linnéa  1999  TROLLHÄTTA  AL1299  25 m  1:28.66   
198  Lindberg Wilma  1999  VARABYGDEN  AO8699  25 m  1:29.37   
10  195  Bengtsson Emilia  1999  VARABYGDEN  AP7499  25 m  1:30.63   
11  152  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  1:31.48   
12  76  Avlund Johanna  1999  ELFSBORG  AL6499  25 m  1:32.22   
13  179  Gustavsson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  1:33.38   
14  153  Hermansson Matilda  1999  SK ALINGSÅ  AF1299  25 m  1:40.90   
15  180  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m  1:42.31   
16  177  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  1:50.49   
17  162  Andersson Elin  1999  SK GÖTENE  AG1499  50 m  1:55.20   
18  136  Hagborg Agnes  1999  SK 1970  AY9499  25 m     
19  126  Ryrbo Wilma  1999  S 77  AT0299  25 m     
20  183  Johansson Agnes  1999  UDDEVALLA  AP8499  25 m     
 
Gren 54, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
108  Lövgren Albin  1999  MARIESTAD  AC0199  50 m  1:13.47   
31  Rudqvist Samuel  1999  TROLLHÄTTA  AA7799  25 m  1:18.19   
66  Holappa William W  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  1:22.36   
104  Svedlund-Selander Axl  1999  LYSEKIL SS  AA4799  25 m  1:23.61   
116  Börjesson Daniel  1999  S 77  AJ4599  25 m  1:24.87   
67  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  1:25.73   
77  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  1:30.99   
103  Lilliebjelke Edwin  1999  LYSEKIL SS  AD0799  25 m  1:33.68   
79  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  25 m  1:33.75   
10  121  Holmdahl Jesper  1999  S 77  AJ5599  25 m  1:36.30   
11  78  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  1:38.00   
12  114  Bergman Hugo  1999  S 77  AJ6599  25 m  1:43.49   
13  209  Pettersson Robin  1999  LIDKÖPING  AI9599  25 m     
14  187  Olsson David  1999  UDDEVALLA    25 m     
15  181  Jansson Markus  1999  UDDEVALLA    25 m     
 
Gren 55, 200m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
134  Andersson Sanna  1995  SK 1970  AO2695  25 m  2:35.69   
147  Rosengren Angelica  1995  SK 1970  AA7895  25 m  2:39.02   
141  Krische Elisabeth  1996  SK 1970  AF6896  25 m  2:41.41   
25  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  2:44.74   
130  Åstrand Savannah  1996  S 77  AI2496  25 m  2:46.94   
140  Jalnefjord Sofia  1994  SK 1970  BE0494  25 m  2:47.29   
32  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  2:54.47   
Ask Jennifer  1995  TROLLHÄTTA  BJ5495  25 m  2:56.03   
12  Ghabayen Lena  1995  TROLLHÄTTA  AP1695  25 m  2:56.28   
10  18  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  2:56.35   
11  125  Ryrbo Jennifer  1995  S 77  BV7895  25 m  3:03.60   
12  148  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  3:07.29   
13  137  Hagborg Linneá  1996  SK 1970  BK8896  25 m     
 
Gren 56, 200m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
34  Rawecki Filip  1990  ALINGSÅS  AE8990  25 m  2:04.13   
139  Herbertsson Hampus  1994  SK 1970  AM5994  25 m  2:30.49   
24  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  2:45.09   
19  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m  2:46.65   
100  Bodestig Simon  1996  LYSEKIL SS  AT7396  50 m  3:19.82   
101  Daveus Hannes  1996  LYSEKIL SS  AU2196  25 m  3:24.10   
 
Gren 57, 4X50m Medley F 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
214  SK Elfsborg Lag 1  ELFSBORG    25 m  2:55.00   
173  Uddevalla Sim Lag 1  1999  UDDEVALLA    25 m  2:56.00   
151  SK Alingsås Lag 1  SK ALINGSÅ    25 m  3:22.54   
196  Varabygdens Flickor  VARABYGDEN    25 m     
 
Gren 58, 4X50m Medley P 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
214  SK Elfsborg Lag 1  ELFSBORG    25 m  3:05.00   
127  S77 Stenungsund  S 77    25 m  3:05.10   
Trollhättans Simsällskap  1999  TROLLHÄTTA    25 m  3:15.00   
 
Gren 59, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
134  Andersson Sanna  1995  SK 1970  AO2695  25 m  2:19.99   
25  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  2:21.93   
André Johanna  1995  TROLLHÄTTA  BI9695  25 m  2:22.27   
23  Mo Wendy  1994  TROLLHÄTTA  BM8494  25 m  2:23.57   
147  Rosengren Angelica  1995  SK 1970  AA7895  25 m  2:24.72   
120  Heina Christin  1996  S 77  BA0296  25 m  2:25.46   
18  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  2:26.15   
140  Jalnefjord Sofia  1994  SK 1970  BE0494  25 m  2:27.29   
32  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  2:29.45   
10  40  Waern Malin  1994  ÅMÅLS SS  BR4694  25 m  2:30.19   
11  12  Ghabayen Lena  1995  TROLLHÄTTA  AP1695  25 m  2:32.25   
12  Ask Jennifer  1995  TROLLHÄTTA  BJ5495  25 m  2:34.46   
13  141  Krische Elisabeth  1996  SK 1970  AF6896  50 m  2:35.46   
14  Ericson Louise  1994  TROLLHÄTTA  AF8894  25 m  2:35.52   
15  Ehner Elin  1996  TROLLHÄTTA  AP7896  25 m  2:37.11   
16  129  Widdgård Thea  1996  S 77  AR3496  25 m  2:42.23   
17  148  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  2:47.19   
18  135  Bergqvist Madeleine  1996  SK 1970  AZ3696  25 m  2:56.99   
19  200  Pettersson Matilda  1996  S 77  AI5296  25 m  3:00.23   
20  137  Hagborg Linneá  1996  SK 1970  BK8896  25 m  3:14.82   
21  Borg Petra  1995  TROLLHÄTTA  BQ1895  25 m     
22  91  Krüger Louise  1995  KUNGÄLV  BN1295  25 m     
 
Gren 60, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
10  Eriksson Gustav  1994  TROLLHÄTTA  AB9394  25 m  1:54.46   
26  Nilsson Simon  1993  TROLLHÄTTA  AG5593  25 m  2:02.79   
29  Risebrandt Christoffer  1990  TROLLHÄTTA  AI1390  25 m  2:07.52   
142  Källén Christoffer  1993  SK 1970  AO5593  25 m  2:07.77   
139  Herbertsson Hampus  1994  SK 1970  AM5994  25 m  2:10.10   
24  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  2:22.81   
100  Bodestig Simon  1996  LYSEKIL SS  AT7396  25 m  2:24.51   
143  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  2:24.81   
105  Svedlund-Selander Max  1996  LYSEKIL SS  AL6196  25 m  2:26.27   
10  19  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m  2:30.71   
11  27  Olsson Linus  1996  TROLLHÄTTA  AF8196  25 m  2:37.83   
12  149  Särnmark Erik  1994  SK 1970  AX9594  25 m  2:42.37   
13  101  Daveus Hannes  1996  LYSEKIL SS  AU2196  25 m  2:51.17   
14  39  Hamanee Start Sahaphon  1995  ÅMÅLS SS  AX3995  25 m     
 
Gren 61, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
61  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  1:36.70   
30  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  1:37.16   
59  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  1:43.65   
182  Jernberg Maja  2000  UDDEVALLA  AO9900  25 m     
176  Bryntesson Nikki  2000  UDDEVALLA    25 m     
155  Tistrand Klara  2001  SK ALINGSÅ  AD9801  25 m     
62  Levinsson Jennie  2000  ELFSBORG  AO7200  25 m     
71  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m     
60  Andersson Emelie  2001  ELFSBORG  AC2201  25 m     
10  42  Eriksson Lotta  2000  ÅSUNDEN  AG5400  25 m     
 
Gren 62, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
165  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m  1:36.42   
36  Sjöström Viktor  2001  ALINGSÅS  AB2101  25 m  1:48.85   
190  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  1:48.89   
43  Hansson Dennis  2000  ÅSUNDEN  AB9900  25 m  1:52.27   
41  Waern Martin  2000  ÅMÅLS SS  AC0700  25 m  1:54.76   
154  Hyvönen Elias  2000  SK ALINGSÅ  AA7700  25 m  1:56.97   
63  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  1:59.44   
 
Gren 63, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
164  Larm Matilda  1999  SK GÖTENE  AD5699  25 m  1:26.96   
199  Lygnestrand Sanna  1999  VARABYGDEN  AG5499  25 m  1:29.39   
171  Larsson Thilda  1999  VÄNERSBORG  AA8299  25 m  1:35.62   
13  Guldbrand Linnéa  1999  TROLLHÄTTA  AL1299  25 m  1:37.40   
76  Avlund Johanna  1999  ELFSBORG  AL6499  25 m  1:38.85   
153  Hermansson Matilda  1999  SK ALINGSÅ  AF1299  25 m  1:40.17   
191  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  1:42.70   
152  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  1:45.19   
198  Lindberg Wilma  1999  VARABYGDEN  AO8699  25 m  1:45.19   
10  65  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  1:47.12   
11  175  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  1:47.87   
12  179  Gustavsson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  1:49.78   
13  162  Andersson Elin  1999  SK GÖTENE  AG1499  25 m  1:58.38   
14  197  Göransson Alice  1999  VARABYGDEN  AO5699  25 m     
15  195  Bengtsson Emilia  1999  VARABYGDEN  AP7499  25 m     
16  177  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m     
17  180  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m     
18  136  Hagborg Agnes  1999  SK 1970  AY9499  25 m     
19  95  Nilsson Frida  1999  KUNGÄLV  AZ5699  25 m     
20  183  Johansson Agnes  1999  UDDEVALLA  AP8499  25 m     
 
Gren 64, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
108  Lövgren Albin  1999  MARIESTAD  AC0199  25 m  1:23.65   
31  Rudqvist Samuel  1999  TROLLHÄTTA  AA7799  25 m  1:31.49   
121  Holmdahl Jesper  1999  S 77  AJ5599  25 m  1:35.39   
66  Holappa William W  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  1:39.77   
67  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  1:44.44   
104  Svedlund-Selander Axl  1999  LYSEKIL SS  AA4799  25 m  1:45.62   
79  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  25 m  1:50.29   
77  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  1:52.83   
103  Lilliebjelke Edwin  1999  LYSEKIL SS  AD0799  25 m  1:57.53   
10  78  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m     
11  20  Lorentzon Ludwig  1999  TROLLHÄTTA  AK4999  25 m     
12  11  Eriksson Jesper  1999  TROLLHÄTTA    25 m     
 
Gren 65, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
141  Krische Elisabeth  1996  SK 1970  AF6896  25 m  1:12.62   
147  Rosengren Angelica  1995  SK 1970  AA7895  25 m  1:14.25   
130  Åstrand Savannah  1996  S 77  AI2496  25 m  1:14.50   
140  Jalnefjord Sofia  1994  SK 1970  BE0494  25 m  1:17.32   
25  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  1:18.36   
40  Waern Malin  1994  ÅMÅLS SS  BR4694  25 m  1:19.73   
32  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  1:21.53   
André Johanna  1995  TROLLHÄTTA  BI9695  25 m  1:21.77   
125  Ryrbo Jennifer  1995  S 77  BV7895  25 m  1:22.87   
10  Ask Jennifer  1995  TROLLHÄTTA  BJ5495  25 m  1:24.97   
11  Ericson Louise  1994  TROLLHÄTTA  AF8894  25 m  1:24.99   
12  129  Widdgård Thea  1996  S 77  AR3496  25 m  1:27.41   
13  Ehner Elin  1996  TROLLHÄTTA  AP7896  25 m  1:29.59   
14  148  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  1:30.63   
15  137  Hagborg Linneá  1996  SK 1970  BK8896  25 m  1:30.89   
16  91  Krüger Louise  1995  KUNGÄLV  BN1295  25 m     
 
Gren 66, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
34  Rawecki Filip  1990  ALINGSÅS  AE8990  25 m  57.88   
139  Herbertsson Hampus  1994  SK 1970  AM5994  25 m  1:08.35   
24  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  1:14.14   
19  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m  1:16.86   
105  Svedlund-Selander Max  1996  LYSEKIL SS  AL6196  25 m  1:17.41   
100  Bodestig Simon  1996  LYSEKIL SS  AT7396  25 m  1:22.15   
143  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  1:22.41   
101  Daveus Hannes  1996  LYSEKIL SS  AU2196  25 m  1:24.27   
39  Hamanee Start Sahaphon  1995  ÅMÅLS SS  AX3995  50 m  1:30.27   
10  149  Särnmark Erik  1994  SK 1970  AX9594  25 m  1:32.70   
11  82  Ala Tarik  1996  KUNGÄLV  AU4996  25 m     
 
Gren 67, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  42.44   
61  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  45.63   
167  Gillberg Ada  2000  VÄNERSBORG  AJ3400  25 m  46.48   
30  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  47.47   
155  Tistrand Klara  2001  SK ALINGSÅ  AD9801  25 m  47.86   
133  Alfraeus Josefine  2000  SK 1970  AF5600  25 m  48.49   
62  Levinsson Jennie  2000  ELFSBORG  AO7200  25 m  50.35   
68  Klahr Sofia  2000  ELFSBORG  AO6200  25 m  51.11   
201  Arenbjörk Elsa  2000  LIDKÖPING  AO2200  25 m  52.22   
10  58  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  53.86   
11  182  Jernberg Maja  2000  UDDEVALLA  AO9900  25 m  54.02   
12  42  Eriksson Lotta  2000  ÅSUNDEN  AG5400  25 m  54.19   
13  69  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  55.93   
14  70  Bengtsson Olivia  2000  ELFSBORG  AI2200  25 m  57.74   
15  71  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  57.76   
16  60  Andersson Emelie  2001  ELFSBORG  AC2201  25 m  58.21   
17  109  Lövgren Ida  2001  MARIESTAD  AB2801  50 m  59.89   
18  176  Bryntesson Nikki  2000  UDDEVALLA    25 m  1:04.23   
19  87  Götestam Alice  2001  KUNGÄLV  AI7201  25 m     
20  72  Maksumic Elina  2000  ELFSBORG    25 m     
 
Gren 68, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
165  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m  42.68   
63  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  45.96   
190  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  46.64   
88  Johansson Filip  2000  KUNGÄLV  AJ0300  25 m  50.24   
36  Sjöström Viktor  2001  ALINGSÅS  AB2101  25 m  50.37   
43  Hansson Dennis  2000  ÅSUNDEN  AB9900  25 m  51.34   
170  Larsson Edwin  2001  VÄNERSBORG  AB3501  25 m  51.41   
154  Hyvönen Elias  2000  SK ALINGSÅ  AA7700  25 m  51.72   
41  Waern Martin  2000  ÅMÅLS SS  AC0700  25 m  52.22   
10  122  Holmdahl Linus  2001  S 77    25 m  55.94   
11  75  Arvidsson Jonathan  2000  ELFSBORG  AE1900  25 m  56.23   
12  35  Sjöström Oscar  2003  ALINGSÅS  AA2103  25 m  1:01.36   
13  193  Ström Max  2000  UDDEVALLA    25 m  1:01.67   
14  74  Savhammar Theodor  2001  ELFSBORG  AC7501  25 m  1:03.00   
15  64  Gunnarsson Anders  2001  ELFSBORG  AB4501  25 m     
16  73  Henriksson Erik  2000  ELFSBORG  AI1500  25 m     
 
Gren 69, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
164  Larm Matilda  1999  SK GÖTENE  AD5699  25 m  1:24.48   
152  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  1:33.63   
191  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  50 m  1:35.92   
199  Lygnestrand Sanna  1999  VARABYGDEN  AG5499  25 m  1:36.21   
76  Avlund Johanna  1999  ELFSBORG  AL6499  25 m  1:40.98   
175  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  1:41.42   
179  Gustavsson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  1:44.08   
180  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m  1:45.07   
65  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  1:45.64   
10  197  Göransson Alice  1999  VARABYGDEN  AO5699  25 m  1:49.12   
11  198  Lindberg Wilma  1999  VARABYGDEN  AO8699  25 m  1:49.27   
12  177  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  1:49.55   
13  195  Bengtsson Emilia  1999  VARABYGDEN  AP7499  25 m  1:57.12   
14  162  Andersson Elin  1999  SK GÖTENE  AG1499  50 m  2:29.90   
15  183  Johansson Agnes  1999  UDDEVALLA  AP8499  25 m     
16  13  Guldbrand Linnéa  1999  TROLLHÄTTA  AL1299  25 m     
17  153  Hermansson Matilda  1999  SK ALINGSÅ  AF1299  25 m     
18  136  Hagborg Agnes  1999  SK 1970  AY9499  25 m     
 
Gren 70, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
66  Holappa William W  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  1:30.07   
31  Rudqvist Samuel  1999  TROLLHÄTTA  AA7799  25 m  1:30.74   
121  Holmdahl Jesper  1999  S 77  AJ5599  25 m  1:37.02   
67  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  1:39.41   
104  Svedlund-Selander Axl  1999  LYSEKIL SS  AA4799  25 m  1:42.21   
79  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  25 m  1:43.57   
77  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  1:53.64   
187  Olsson David  1999  UDDEVALLA    25 m     
181  Jansson Markus  1999  UDDEVALLA    25 m     
10  108  Lövgren Albin  1999  MARIESTAD  AC0199  25 m     
11  103  Lilliebjelke Edwin  1999  LYSEKIL SS  AD0799  25 m     
12  78  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m     
 
Gren 71, 200m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
15  Jansson Sofia  1994  TROLLHÄTTA  AH6294  25 m  2:39.53   
23  Mo Wendy  1994  TROLLHÄTTA  BM8494  25 m  2:56.74   
134  Andersson Sanna  1995  SK 1970  AO2695  25 m  2:56.84   
32  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  2:59.93   
18  Jonasson Sofie  1994  TROLLHÄTTA  BP4694  25 m  3:04.69   
147  Rosengren Angelica  1995  SK 1970  AA7895  25 m  3:08.12   
25  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  3:15.20   
40  Waern Malin  1994  ÅMÅLS SS  BR4694  25 m  3:16.21   
200  Pettersson Matilda  1996  S 77  AI5296  25 m  3:21.79   
10  135  Bergqvist Madeleine  1996  SK 1970  AZ3696  25 m  3:24.14   
11  129  Widdgård Thea  1996  S 77  AR3496  25 m  4:06.38   
12  91  Krüger Louise  1995  KUNGÄLV  BN1295  25 m  4:30.85   
13  137  Hagborg Linneá  1996  SK 1970  BK8896  25 m     
 
Gren 72, 200m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
26  Nilsson Simon  1993  TROLLHÄTTA  AG5593  25 m  2:38.80   
29  Risebrandt Christoffer  1990  TROLLHÄTTA  AI1390  25 m  2:42.03   
24  Mo William  1996  TROLLHÄTTA  AI3196  25 m  2:43.37   
28  Olsson Rasmus  1994  TROLLHÄTTA  AF9594  25 m  2:46.68   
27  Olsson Linus  1996  TROLLHÄTTA  AF8196  25 m  3:01.83   
39  Hamanee Start Sahaphon  1995  ÅMÅLS SS  AX3995  25 m  3:01.87   
149  Särnmark Erik  1994  SK 1970  AX9594  25 m  3:22.97   
19  Larsson Jesper  1996  TROLLHÄTTA  AU1196  25 m     
 
Gren 73, 4X50m Frisim F 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
173  Uddevalla Sim Lag 1  1999  UDDEVALLA    25 m  2:42.00   
214  SK Elfsborg Lag 1  ELFSBORG    25 m  2:48.00   
196  Varabygdens Flickor  VARABYGDEN    25 m     
 
Gren 74, 4X50m Frisim P 11 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
173  Uddevalla Sim Lag 1  1999  UDDEVALLA    25 m  2:50.00   
Trollhättans Simsällskap  1999  TROLLHÄTTA    25 m  2:50.00   
127  S77 Stenungsund  S 77    25 m  2:53.98   
214  SK Elfsborg Lag 1  ELFSBORG    25 m  2:59.00   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.00  Utskriftsdatum  15 maj 2010 
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet  Utskriftstid  11:06